Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Spotkanie Otwarte o dzisiaj 19:00 bez przedstawicieli klubu

strona 1/1

6 sierpnia 2010, 11:54 / piątek
Na forach oraz stronach internetowych pojawiły się pytania odnośnie udziału w piątkowym otwartym spotkaniu z kibicami Lechii , zaproszonych przez Lwy Północy ,członków zarządu Lechia S.A. w osobach Macieja Turnowieckiego oraz Błażeja Jenka.
Otrzymaliśmy z sekretariatu klubu następujacą odpowiedź:

Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk

„Lwy Północy”

Jako zarząd klubu Lechia Gdańsk chcielibyśmy podziękować za zaproszenie na piątkowe otwarte spotkanie stowarzyszenia Lwy Północy z kibicami Lechii. Z uwagi na zaproponowany termin, natłok obowiązków przed inauguracją rozgrywek oraz formułę spotkania, informujemy że nie widzimy możliwości wzięcia w nim udziału.

Dodatkowy dyskomfort odczuwamy z uwagi na ogłoszenie z Państwa strony formy protestu wobec działalności klubu, bez podania jego powodów. Przedstawienie konkretnych uwag pozwoliłoby nam na przygotowanie precyzyjnych wyjaśnień zarówno dla Państwa, jak również całego środowiska sympatyków biało-zielonych.

Chcielibyśmy jednocześnie nadmienić, iż zawsze byliśmy otwarci na konstruktywną i rzeczową współpracę, w ramach której odbywały się robocze spotkania reprezentantów kibiców oraz klubu, poprzedzane agendą w ustalanych wspólnie terminach.

Proponujemy wspólne ustalenie miejsca spotkania, reprezentantów oraz formuły i tematyki w dogodnym dla wszystkich czasie.

Dziękując za Państwa przychylność i zrozumienie, łączymy wyrazy szacunku.
Aleksandra Kroll - Sekretariat Lechia Gdańsk

Biorąc pod uwagę fakt, iż pan prezes Maciej Turnowiecki jest obecnie na urlopie ,nie jako organizator protestu, lecz jeden z jego sygnatariuszy pozwolimy sobie zapytać zarząd klubu w późniejszym terminie, jaka wg nich formuła spotkania i grupa reprezentantów byłaby właściwa.
Jednocześnie mając w pamięci "otwartość na konstruktywną i rzeczową współpracę" zarządu na przykładzie wydarzeń w Wilnie, będziemy nalegać by było to spotkanie z jak największa grupą odbiorców, aby wykluczyć późniejsze niedomówienia oraz insynuacje.
Lwy Północy jako jedna z grup uczestniczących w proteście nie jest w stanie odpowiadać za wszystkie grupy i zapewnić zarządowi Lechia S.A. dostarczenia pytań na spotkanie z wyprzedzeniem ,tak jak to miało miejsce dotychczas. W takiej sytuacji czekamy na propozycję ze strony klubu dotyczącą miejsca spotkania, reprezentantów, formuły i tematyki.

Powyższe pismo nie zmienia ustalonego terminu otwartego spotkania z kibicami i ponownie zapraszamy wszystkich w piątek na godz. 19:00 na trybunę krytą stadionu przy ulicy Traugutta 29.

AVE LECHIA
6 sierpnia 2010, 12:13 / piątek
komedia ,wiedzą ze niewygodne pytania mogą padać z Tłumu ,to chcą w małym gronie i przygotowane mieć odpowiedzi ...

naprawdę nisko upadli Nasi przedstawiciele w zarządzie
6 sierpnia 2010, 12:21 / piątek
serce mnie zabolało jak dowiedziałem się że nie przyjdą... jak tak można.
6 sierpnia 2010, 12:24 / piątek
Jestem w stanie zrozumiec te odpowiedz. Oczywiscie ze Zarzad powinien dzialac w interesie klubu, a co za tym idzie kibicow, jednak nie moga tez przyjmowac zawsze wszystkich warunkow jakie kibice im narzucaja, a powinno istniec podejscie partnerskie. W przeciwnym przypadku nikt sie nie bedzie z nimi liczyl. Zeby bylo jasne, poczynania zarzadu w okienku transferowym zimowym i obecnym, brak przemyslanej strategii oceniam rownie krytycznie jak wiekszosc kibicow, ale we wszystkim nalezy zachowac umiar i zdrowe podejscie.
6 sierpnia 2010, 12:34 / piątek
Podsumuje to szybko i zwiezle :
KAMIKADZE :)
6 sierpnia 2010, 12:36 / piątek
Cyt."Jako zarząd klubu Lechia Gdańsk chcielibyśmy podziękować za zaproszenie na piątkowe otwarte spotkanie stowarzyszenia Lwy Północy z kibicami Lechii. Z uwagi na zaproponowany termin, natłok obowiązków przed inauguracją rozgrywek oraz formułę spotkania, informujemy że nie widzimy możliwości wzięcia w nim udziału."
Czytaj - "Jako zarząd klubu Lechia Gdańsk z uwagi formułę spotkania, informujemy, że nie widzimy możliwości wzięcia w nim udziału."

Cyt. "Dodatkowy dyskomfort odczuwamy z uwagi na ogłoszenie z Państwa strony formy protestu wobec działalności klubu, bez podania jego powodów. Przedstawienie konkretnych uwag pozwoliłoby nam na przygotowanie precyzyjnych wyjaśnień zarówno dla Państwa, jak również całego środowiska sympatyków biało-zielonych."
Czytaj - Nie będziemy się kur.a nikomu tłumaczyć.

Cyt. "Chcielibyśmy jednocześnie nadmienić, iż zawsze byliśmy otwarci na konstruktywną i rzeczową współpracę, w ramach której odbywały się robocze spotkania reprezentantów kibiców oraz klubu, poprzedzane agendą w ustalanych wspólnie terminach.Proponujemy wspólne ustalenie miejsca spotkania, reprezentantów oraz formuły i tematyki w dogodnym dla wszystkich czasie.
"Cztaj - Jak będziemy potrzebowali dyskusji z kibicami, to powiemy wam, kto, gdzie i kiedy ma przyjść oraz jakie ma zadawać pytania.

Cyt."Dziękując za Państwa przychylność i zrozumienie, łączymy wyrazy szacunku.
Aleksandra Kroll - Sekretariat Lechia Gdańsk"
Czytaj - Narazie walcie się na ryj.
Maciej Turnowiecki oraz Błażej Jenka.
6 sierpnia 2010, 12:39 / piątek
Turnoś i Jenek wasz czas minął ręce precz od Lechii
6 sierpnia 2010, 12:47 / piątek
mówiłem , że pewniaczek ,ze nie przyjdą hahaha!
jeden wielki skandal..
6 sierpnia 2010, 12:52 / piątek
Szkoda gadać jak za kadencji J.Urbana.
Wy mi dajcie wcześniej pytania a ja wam powiem kto ma przyjść i jakie zadać pytanie.
O jakiej formule pisze zarząd, skoro poprzednia się nie sprawdziła - była za wąska, za szeroka.
"My se z wami pogadamy i tak se pogadamy żeby był spokój a jak się pojawi jakiś problem np jakiś rasistowski to zwalimy wszystko na was - ok chłopaki?"
6 sierpnia 2010, 13:10 / piątek
Zarząd ma jaskrę analną, po prostu nie widzi możliwości przyprowadzenia swojej dupy na spotkanie
6 sierpnia 2010, 13:24 / piątek
pewnie są zajęci negocjacjami z panem "Skautem Youtube " wzmocnienie kadry zespołu jest ważne .
6 sierpnia 2010, 13:29 / piątek
Brak odwagi ? Przecież wystarczy po ludzku przybyć i wyjaśnić...
6 sierpnia 2010, 14:32 / piątek
Przedstawiciele klubu zaproponowali jednocześnie wspólne ustalenie miejsca spotkania, reprezentantów oraz formuły i tematyki w dogodnym dla wszystkich czasie. Stowarzyszenie zostało również poproszone o przedstawienie konkretnych uwag pod adresem klubu, tak aby można było przygotować precyzyjne wyjaśnienia zarówno dla Stowarzyszenia Lwy Północy, jak i dla całego środowiska fanów.
----------------
Myśle że w miare ładnie sie zachowali i nie uciekaja od tego, tekst z oficjalnej
odnośnik
6 sierpnia 2010, 14:37 / piątek
No racja pięknie się zachowali pozwolisz że przetłumaczę:
-Nie będziemy się spotykać na spotkaniu otwartym, wyznaczcie reprezentantów. Przecież może przyjść kibolska hołota
-Nie będziemy rozmawiać otwarcie, przekażcie najpierw pytania. Bo do rozmowy o klubie nie jesteśmy przygotowani potrzebujemy czasu
-Poczekajcie aż znajdziemy dla was czas. Bo w gruncie rzeczy to są ważniejsze sprawy niż stosunki z kibicami.
6 sierpnia 2010, 14:52 / piątek
.......... USPRAWIEDLIWIENIE................
-ze względu na start rozgrywek piłkarskiej ekstraklasy i co za tym idzie natłok pracy oraz formułę spotkania
-pan prezes Maciej Turnowiecki jest obecnie na urlopie
-Dodatkowy dyskomfort odczuwamy z uwagi na ogłoszenie z Państwa strony formy protestu

Oni sobie ewidentnie z Nas Kpią. Do tej pory miałem wiarę i nadzieję ,że ten konflikt da się szybko zażegnać, i pociągniemy doping w niedzielę, ale przelała się czara goryczy.
Rozumiem, że boją się linczu, ale nie maja odwagi stanąć oko w oko z nami bo mają nasrane w porach do pasa.
te ich wymówki z urlopem i innymi zajęciami które są ważniejsze od porozumienia, śmieszne tłumaczenia sekretarki to plucie Nam w twarz.
Jeśli nie przystaną bezwarunkowo na nasze rządania i nie przeproszą za swoją arogancję, to wniosek nasuwa się jeden:

zarząd WON za Sopot!
6 sierpnia 2010, 15:04 / piątek
ale żeby kapuche ściągać to mają czas...
6 sierpnia 2010, 15:23 / piątek
RZĄDAM SPEŁNIENIA RZĄDAŃ !!!!
6 sierpnia 2010, 15:27 / piątek
Maćko najpierw się nauczyć porządnie pisać, a potem czegoś żądaj...
6 sierpnia 2010, 15:36 / piątek
ZERO TOLERANCJI DLA TAKIEJ POSTAWY!!
6 sierpnia 2010, 15:43 / piątek
Gianni (jakaś rodzina Tomka Hajto, a może wielbiciel don Wasyla?) pozdrawiam Cię!

o tym 'rządaniu' sorry, ale to był cytat z zegara.

który napisał też mega logiczne zdanie

"Rozumiem, że boją się linczu, ale nie maja odwagi stanąć oko w oko z nami bo mają nasrane w porach do pasa. "

w porach? do pasa?
6 sierpnia 2010, 15:52 / piątek
W ogrodniczkach :)
6 sierpnia 2010, 15:55 / piątek
Proponuję na nowego prezesa zegara. Wtedy MP, 100mln budżetu i transfery z Barcelony będziemy mieć jak w banku.
6 sierpnia 2010, 15:59 / piątek
Maćko ty nie na urlopie ? ;)
6 sierpnia 2010, 16:14 / piątek
Na urlopie,ale ma Play Online dla Firm :)
6 sierpnia 2010, 19:06 / piątek
haha! ja? właśnie jestem w drodze na spotkanie.
6 sierpnia 2010, 19:14 / piątek
tylko wez karnet bo cie nie wpuszcza
6 sierpnia 2010, 22:19 / piątek
Spotkanie rzeczowe i konkretne. Nawet długie. Bardzo podoba mi się, ze wszyscy obecni zdecydowali w jakiej formie będzie protest na meczu z Ruchem. Nie było podziału na lepszych i gorszych. po wypowiedziach wnioskuje, ze nie zabrakło nawet netowych płaczków.
6 sierpnia 2010, 22:37 / piątek
Bardzo dobre spotkanie. Mam nadzieję że będziemy "szerzyć" wiedzę wśród wszystkich znajomych lub zwyczajnie kibiców siedzących obok na meczu, by nikt nie miał wątpliwości jaka jest sytuacja w klubie i o co

Większość zapewne zdawała sobie sprawę że sytuacja w klubie jest zła, ale nie że aż tak zła. Przykłady eliminacji naszego przedstawiciela z zarządu, stosunku klubu do FC czy chociażby tego, co dzieje się ze szkoleniem młodzieży uwidoczniły wszystkim konieczność walki o lepszą Lechię. Jestem przekonany że wszyscy wyszli z tego spotkania zdeterminowani. Ja czekam na następne i liczę że przyjdzie jeszcze więcej ludzi, dla których Lechia to coś więcej.

Brawa i podziękowania dla wszystkich, którzy przyłożyli rękę do dzisiejszego spotkania przy T29.
6 sierpnia 2010, 23:14 / piątek
Czy ktoś mógłby przybliżyć co zostało ustalone na zebraniu? (Nie mogłem być - praca). Czy raczej lepiej by nie wychodziło to na forum tutaj i czekać na zasadzie "Przyjdziesz na mecz to zobaczysz?" do niedzieli?
6 sierpnia 2010, 23:17 / piątek
Maciej Turnowiecki się zwiesz??? On też w pracy na urlopie
6 sierpnia 2010, 23:20 / piątek
Tak, jestem Maciek, poszukuje paska do spodni o moim rozmiarze. Masz może?

Pytam poważnie, bez żadnych insynuacji mi tu. Ani ja podstawiony, ani z klubu. Ot zwykły ktoś, który popiera protest całym sobą, gdyż od dawna mnie to wszystko w oczy gryzie.
6 sierpnia 2010, 23:26 / piątek
A to przepraszam. Po wpisie wnioskuję żeś normalny. Niech Lwy się wpiszą jakie ustalenia.
6 sierpnia 2010, 23:27 / piątek
Trzeba żydkom już podziękować!
6 sierpnia 2010, 23:47 / piątek
"Kasa się musi zgadzać" do zobaczenia w Niedziele :)
7 sierpnia 2010, 00:56 / sobota
komu zależało/zależy ten się znajdzie w odpowiednim miejscu w odpowiedniej porze!

TYLKO LECHIA!!!!!!!!
7 sierpnia 2010, 10:25 / sobota
Jeżeli wszyscy dostosują się do protestu to nad stadionem będzie się niósł chorzowski doping i nasze gwizdy...
7 sierpnia 2010, 10:30 / sobota
to sobie posłuchamy
7 sierpnia 2010, 10:50 / sobota
O ile wszyscy się dostosują :-] Miejmy nadzieję, że będzie solidarność na trybunach.
7 sierpnia 2010, 14:32 / sobota
Oby nas bylo 3 razy wiecej niz wczoraj. AVE LECHIA
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.438