Gdańsk: piątek, 18 października 2019
FORUM
Podstrony:

PUCHAR POLSKI 2010-2011

strona 13/24

27 października 2010, 13:36 / środa
Skład ćwierćfinałów naprawdę mocny, już dziś mamy:
Lechia, Wisła, Legia, Lech, Jagiellonia, Podbeskidzie, dziś może dołączyć Lech i Ruch.

Wygląda na to, że szczyt marzeń to wylosowanie Ruchu lub Podbeskidzia, w każdym innym przypadku będzie naprawdę ciężko bo potentaci zawodzą w lidze i puchar stał się nagle bardzo pożądaną ścieżką dostępu do pucharów.
27 października 2010, 13:43 / środa
dwa razy mi ię Lech wpisał, oczywiście miała być Polonia W.
27 października 2010, 13:46 / środa
no i git, a Lechia za 3-4 kolejki będzie spokojnie kontrolować 2-3miejsce w lidze i spokojnie grać w pucharze. Dla mnie ważniejsze jest teraz organizacyjnie ustalenie terminarza gier, bo mecz z łks to nieporozumienie jesli chodzi o terminy. łódź sobie mecz z odrą na czwartek przełożyła i miała 5 dni luzu a Lechia w podróży, tak nie może być. szanujmy się. chłopaki są dobrze przygotowani ale bez przesady oni też muszą kiedyś odpocząć.
27 października 2010, 13:50 / środa
najgorsze ze na dzien dzisiejszy wszystkie druzyny, oprocz Jagiellonii mamy na wyjezdzie.. Kiedy losowanie ? bo mecze ponoc w marcu ?
27 października 2010, 13:56 / środa
taaaaaaaaaaaak? i co jeszcze?
Na wyjeżdzie mamy każdą z drużyn. Zresztą tak samo, jak i u siebie.
Od następnej rundy mecz i rewanż.
27 października 2010, 14:15 / środa
olo.gda przecież Polonia W. wczoraj wygrała z KSZO po dogrywce, więc ich też już możesz dopisać ;) osobiście wolałbym grać z kimś z ekstraklasy niż z Podbeskidziem, bo mecz może być identyczny jak ten nasz wczorajszy.
27 października 2010, 14:43 / środa
Boldi, jest tak jak napisal Cienio- od cwiercfinalow gramy mecze z rewanzem.
27 października 2010, 15:13 / środa
kosiarz - gratuluję optymizmu :) ale raczej skupmy się na kontrolowaniu miejsc 4-6 co by znów nie skończyć na 8.

Blada Twarz - tak jak napisano będą dwa mecze - 1 mecz u siebie i 1 na wyjeździe, ale nawet gdyby wg regulaminu w ćwierćfinale decydował 1 mecz a nie 2, to wszystkie drużyny z ekstraklasy traktowane byłyby jako równe i gospodarzem byłby ten, kto byłby wylosowany na pierwszym miejscu.

Simek - napisałem zaraz po tamtym wpisie, że mi się przypadkowo Lech zamiast Poloni W. wpisał.

i jeszcze raz kosiarz: terminarz wiosny już mniej więcej znamy, choć oczywiście nie wiadomo jak się mecze ułożą w piątki, soboty, niedziele, wtorki i środy :)
26-27 lutego - 17 kolejna: LECHIA - Polonia Bytom
1-2 marca - ćwierćfinał PP - 1 mecz
5-6 marca - 19 kolejka - Jagiellonia Białystok - LECHIA
12-13 marca - 20 kolejka - Śląsk Wrocław - LECHIA
15-16 marca - ćwierćfinał PP - rewanż
27 października 2010, 15:20 / środa
jesli wylosowalibysmy Jagę to czekałby nas maraton taki sam jak w zeszłym roku z Wisłą.
Póki co OKS - Ruch 0:0 45min

TYLKO LECHIA!
27 października 2010, 16:01 / środa
OKS - Ruch 0:0 po 75 minutach. Jak widać poziom naszej ligi się wyrównuje :)
27 października 2010, 16:23 / środa
dogrywka :)
27 października 2010, 17:01 / środa
Szkoda, fajnie by było jechać do Olsztyna na wyjazd.. :)
27 października 2010, 17:06 / środa
Olsztyn w karnych pobił nawet ŁKS.

Teraz trzeba liczyc ze zagramy z Brygadą Rogala.

TYLKO LECHIA!
27 października 2010, 17:21 / środa
niestetyy awansowal Ruch
27 października 2010, 17:22 / środa
A takie pytanie do tych, którzy byli na meczu z ŁKS-em - czy spalony, po którym padł nieuznany dla nas gol, był ewidentny?
27 października 2010, 17:25 / środa
oj tego to nikt nie wie czy byl czy nie bo to bylo po drugiej stronie naszego sektora.
27 października 2010, 19:20 / środa
Do kompletu ćwierćfinalistów dołączy zapewne Lech, który prowadzi w Krakowie już 2:0. Bardzo wyrównana stawka bedzie w ćwierćfinałach PP.
27 października 2010, 19:34 / środa
dil jest taki, że Wisłę chcą przepchnąć na siłę do pucharów i to widać gołym okiem, więc będą cuda w lidze i w pucharze. ale co do stawki to najlepszymi drużynami w pucharze są Lechia i Jagiellonia(nawet osłabione), bo są najlepiej piłkarsko zorganizowane. dlatego uważam, że pucharem nie ma się co przejmować tym bardziej, że teraz gra się już mecz i rewanż i to jest handicap dla Lechii i Jagi drużyn najrówniej grających. a poza tym jeśli los wcześniej nas nie zetknie to na 80% mamy finał Lechia-Jaga.
27 października 2010, 19:38 / środa
Hahaha... to się porobiło...

W lidze nie ma pewniaków, więc chcąc załapać się do europejskich pucharów każdy gryzie trawę w PP (zwłaszcza dawna tzw.wielka trójka).

Nieważne zdobycie Pucharu Polski, ważna kasa z LE.

Jeżeli taka tendencja się utrzyma, liga w przyszłości zejdzie na drugi plan.
27 października 2010, 19:47 / środa
2:1...

kosiarz - trochę przesadzasz z tym obiektywizmem.
27 października 2010, 19:48 / środa
3:1
27 października 2010, 19:51 / środa
2 bramki w ciągu minuty - mocne! Jak w naszym meczu z Wisłą.
27 października 2010, 19:55 / środa
Krivets nie trafia do prawie pustej bramki... Ale ładna akcja Lecha. Jestem bardzo ciekaw ich meczu z Wisłą.
27 października 2010, 20:10 / środa
Tym razem 3bamba sam na sam trafia w bramkarza. Lech gra całkiem nieźle, ale Craxa też ma swoje okazje.
27 października 2010, 20:28 / środa
Cracovia w dupe 1:4... Pogrom, widac że Piłkarzom niechciało się biegac od 80 minuty. Ulatowski stracił posadę. Stawiam że Bakero przyjdzie na jego miejsce. No i ciekawe jak Lech teraz zagra z Wisłą.
27 października 2010, 22:31 / środa
skrót meczu TVP Łódź
odnośnik
27 października 2010, 22:37 / środa
Jak to pobrać? Klikam na ten odnośnik "Pobierz" i tylko odświeża mi stronę.
27 października 2010, 22:44 / środa
czerwony pasek na dole strony :)
27 października 2010, 22:46 / środa
a na co klikasz? na mapkę? bo mi się ściągneło i jednak spalony był metrowy
27 października 2010, 22:54 / środa
No klikam na ten czerwony napis..

Mniejsza o to, tu znalazłem skrót w necie, nie wiem, może to ten sam ;-) odnośnik
27 października 2010, 22:55 / środa
Chyba ten sam bo z TVP Łódź :) mi tam się ściągneło odrazu bez problemu :) pozdrawiam
27 października 2010, 22:57 / środa
odnośnik zamiast sciagac - tutaj mozna na spokoju obejrzec skrot!
27 października 2010, 22:57 / środa
27 października 2010, 23:13 / środa
Panowie wiecie może kiedy losowanie ?
28 października 2010, 00:08 / czwartek
Jakby było wiadomo to by pewno już było dawno podane. Sądząć po zeszłorocznym losowaniu, które miało miejsce 30 listopada to w tym roku termin bedzie zapewne podobny, czyli przełom listopada/grudnia.
28 października 2010, 00:12 / czwartek
Wydaje mi się, że jednak był faul Kaczmarka na Mięcielu... Z kolei akcja Buvala bardzo dobra aż do strzału - prosto w bramkarza ehh... Kaczmarek ledwo ledwo tego karnego strzelił. A Mięciel tymi zmarnowanymi okazjami to pobił Buvala i Buzałę razem wziętych!
28 października 2010, 00:16 / czwartek
A gol Żurawskiego... no cóż, zostawię to bez komentarza.
28 października 2010, 00:22 / czwartek
PS. Blada_Twarz: "niestetyy awansowal Ruch"

Niestety dla kogo? Ja tam jeśli mielibyśmy trafic na kogoś z tej pary to wolałbym zdecydowanie Ruch. Co prawda mecze dopiero na wiosnę, ale dziś albo Chorzowianie grali na poziomie III ligi, albo Stomil na poziomie I. A najpewniej obydwa zespoły gdzieś po środku.
Poza tym jak widać (czego zresztą próbkę mieliśmy osobiście także wczoraj) zespoły z niższych lig potrafią się całkiem skutecznie spiąć na (podobno) silniejszych rywali i napsuć sporo krwii. Więc jak nasi kopacze mieliby olać i zlekceważyć taki Stomil, a potem do ostatnich sekund rewanżu miałoby być zgrzytanie zębów o wynik to ja wolę, abyśmy grali z kimś z I ligi.

najbardziej bym sie cieszył gdybyśmy trafili w następnej rundzie na Białoruś. Wyjazd nie az tak daleki, atrakcyjny rywal, mozliwość pomszczenia zeszłorocznej porażki no i jak mamy wygrać ten puchar to z każdym musimy móc wygrać. Więc ja będę trzymał kciuki przy losowaniu za tego właśnie rywala.
28 października 2010, 02:23 / czwartek
Tak Arkadiusz tylko z tego co mi sie wydaje wyjazdu na Jage nie będzie bo oni stadion przebudowują i nie muszą na lige i pp wyznaczać miejsc dla kibiców przyjezdnych
28 października 2010, 07:19 / czwartek
SKRÓT ŁKS - LECHIA Z TVP ŁÓDŹ DO POBRANIA:
odnośnik

PLUS DOPING ZE STRONY LECHIA.NET DO POBRANIA
odnośnik
28 października 2010, 09:32 / czwartek
bucznie najleprze bylo jak karne byly noi odglos malpy:)wiadomka sprawa
28 października 2010, 09:47 / czwartek
28 października 2010, 11:09 / czwartek
Wydaje mi sie że chcieli wygrać najmniejszym nakładem sił i ich troche zlekceważyli dlatego łks przeważał .Mięciel to dobry aktor i słaby strzelec karnych podobnie jak cała drużyna łks-u.Teraz będzie ciężko z PP bo wielka -3 bedzie chciała zdobyc puchar bo to najłatwiejsza droga do pucharów.Na mistrzostwo Lech raczej szans juz nie ma Wisła i Legia doszosują do pierwszej trójki i bedzie ciekawie.
28 października 2010, 13:25 / czwartek
Lechia-to-my.. chłopie kup sobie słownik lub zapisz się na jakiś kurs.. tego się czytać nie da
28 października 2010, 15:33 / czwartek
Szkoda, że w skrócie nie ma sytuacji sam na sam Buzały, nieuznanego gola i zmarnowanego strzału Buvala do pustej bramki.
28 października 2010, 21:41 / czwartek
A mnie po tym meczu cieszy coś jeszcze oprócz naszego awansu do 1/4 PP... a jest to ... o dziwo brak narzekania ,że ...
- po karnych
- z taką drużyną
- ełksa lepiej wyglądała kondycyjnie

itd. itp.

chyba powoli nasi wierni fani dorastają ,,a z tego się cieszę najbardziej, bo konstruktywna krytyka często ma pozytywne rezultaty ale u nas nie zawsze była takowa :) a wczoraj graliśmy z liderem 1 ligi , z nieprzypadkowymi graczami w składzie, na wyjeździe(drugim z rzędu), po 2 dniach mniej odpoczynku niż łodzianie . ......

Dumni po zwycięstwie , wierni po porażce .
pozdro dla normalnych
29 października 2010, 01:17 / piątek
oglądałem film z Pp, przy strzale Buziegooo nie było spalonego :)
29 października 2010, 14:52 / piątek
A skąd masz ten film? Możesz go udostępnić?
29 października 2010, 17:19 / piątek
Jest tutaj:
odnośnik
29 października 2010, 17:59 / piątek
Dzięki, masz rację c. - nie było spalonego:
odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.247