Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

PUCHAR POLSKI 2010-2011

strona 16/24

1 marca 2011, 17:53 / wtorek
Noi po co tutaj piszesz? Co Ci da, ze bedziesz zgrywal kozaka na forum przeciwnego klubu? Ja rozumiem kompleksy ale bez przesady. Juz w tej Polsce B nie masz co robic?
1 marca 2011, 18:29 / wtorek
Tylko Zwyciestwo !!!
oby w tym meczu kafar wystawił nasza obecnie najlepsza 11 na mecz
a nie oszczedzał na polonie bytom ludzi bo tego bysmy drugi raz mu nie wybaczyli
LG !!!
1 marca 2011, 18:40 / wtorek
Po chuj wchodzić w polemikę z wsiokiem? Popisze, popisze, znudzi mu się i wróci do wypasu żubrów, przemytu, imprez disco polo, czy czym oni tam się na białorusi zajmują.
1 marca 2011, 18:44 / wtorek
Ruch 1:0 Legia od 15 min ;)
1 marca 2011, 18:46 / wtorek
Tak jest Arkadiuszu! Ale najpierw jutro nacieszę swoją białoruską gębę widokiem Lechii przegrywającej z Jagiellonią. Zasiądę przed czarno-białym Rubinem, wypiję flaszkę samogonu, wypalę paczkę fajek z przemytu, a po meczu pójdę na imprezę discopolo. A Tobie i Tobie podobnym zostanie bluzganie mnie i Jagi od Białorusów, wsioków itd.

W Gdańsku chyba sieją idiotów, tyle chamstwa, co tutaj jest, to nigdzie w Polsce nie ma. Na razie megalomani, zadufani w sobie i w swój klub, choć podstaw ku temu brak.
1 marca 2011, 18:49 / wtorek
a na białorusi sieją napinaczy, bo co mecz z łukaszenkami to jakaś pszczoła tutaj bzyczy jakieś bzdury :)
1 marca 2011, 19:37 / wtorek
Napisze do tego fana Białej Białystok.
Jesli poczytasz uwaznie całe to forum to zapewne zauważysz ze napinają sie tu ("gościnnie") zwolennicy w zasadzie jednego zespołu. Zgadnij jakiego?

Mała podpowiedź : Nie chodzi tu o nasze sąsiadki z Gdyni.

Jesli obiektywnie ocenisz sytuacje, to zrozumiesz dlaczego twoje wypociny spotykają sie tu z taką reakcją.

TYLKO LECHIA!
1 marca 2011, 19:43 / wtorek
zerling jak tam wasz "stadion" ? wpuścicie kogos wkoncu?
1 marca 2011, 19:54 / wtorek
byle do meczu bo znowu jakies durnie wchodza i mysla, ze sa super ;] gadka z nimi nie ma sensu dlatego proponuje po prostu skwitowac to usmiechem politowania. dobrze, ze w bialymstoku sa tacy swietni, skromni i madrzy. kamien z serca
1 marca 2011, 19:56 / wtorek
Białystok nadal remontuje stadionik? ile to już trwa? przez ten czas stawia się przynajmniej ze dwa czterdziestotysięczniki...
1 marca 2011, 19:59 / wtorek
zapewne remontują klamkę od Toi-Toia co zajmie co najmniej rundę wiosenną.
1 marca 2011, 20:08 / wtorek
Szkoda, ze od jakiegos czasu nie ma strony Lechistow z Suchanina. Tam Ciebie i Tobie podobnych zergling umieli nazwac po imieniu. Nie bardzo pamietam ale cos w rodzaju Czubaryki? Bialorusini? Cipy ze styropianem zamiast mozgu z Polski F ? Cos w tym rodzaju. Niektorych stron naprawde mi brakuje.
1 marca 2011, 20:29 / wtorek
Odpisywać każdemu z przedmówców nie mam ochoty, z koniami nie ma co się kopać. Na koniec powiem Wam tylko, że na chandrę dobrze jest wejść na to forum, poprawia humor lepiej, niż niejedna komedia, czy kabaret. Jedno i drugie można tutaj znaleźć, także dzięki i piszcie więcej i więcej, dużo radości dostarczacie innym swoimi wpisami, bo merytorycznych wypowiedzi tutaj jak na lekarstwo.
Śmiesznie brzmia w Waszych ustach wyzwiska od białorusinów, skoro masa mieszkańców Gdańska w 45 roku została do niego przesiedlona właśnie z terenów m.in obecnej Białorusi. Ale o tym cicho sza, bo się wyda i będzie wstyd.
Poczytam jutro, co po meczu napiszecie :-)
1 marca 2011, 20:44 / wtorek
No tak .... Chandra - stan przygnębienia, złe samopoczucie, niskie poczucie wartości, apatia, depresja, poczucie beznadziejności .... nie dziwie sie, ze taki jest stan wiekszosci z Was bialoruskie kurwy. Przeciez niczego innego od popierdolencow mieszkajacych w "miescie" ktore promuje sie uzywajac loga homoseksualistow oczekiwac nie mozna. A nie chcecie sie czasem zblatowac ze szparka? Oni tez takie zapedy maja.
1 marca 2011, 20:48 / wtorek
Powiem Wam ,że po tym co widze teraz w meczu Wisły z Bielskiem, to Rogalski wróci jeszcze do e-klasy. Ciekawe tylko w jakich barwach
1 marca 2011, 21:01 / wtorek
Czy użytkownik z Białegostoku jest w stanie odpowiedzieć na pytanie w jakim celu odwiedza forum najbliższego przeciwnika swojej drużyny na dzień przed meczem?
1 marca 2011, 21:49 / wtorek
Może rzadko ma okazję pisać i mówić z kimś w języku polskim, nadarzyła się okazja więc ją wykorzystał.
1 marca 2011, 22:01 / wtorek
Wlasnie ogladam sobie mecz Wisly z podbeskidziem i do tego ogladam MAN UTD z Chelsea i beka bo zawodnicy w obu meczach sa w tych zamych kolorach, MAN UTD jak Wisla A chelsea jak podbeskidzie :)
1 marca 2011, 22:20 / wtorek
No i Wisła udupiła z Podbeskidziem
1 marca 2011, 22:20 / wtorek
No i Wisla dostaje w 90' na 0-1 ;/

Pytanie Wisla tak cienko czy Podbeskidzie tak dobrze robi sie ciekawie
1 marca 2011, 22:21 / wtorek
no i ch... buki sie cieszą.

TYLKO LECHIA!
1 marca 2011, 22:54 / wtorek
Podbeskidzie zagrało bardzo dobry mecz. Świetnie się broniło, a ich ataki stwarzały parokrotnie większe zagrożenie niż Wisły. Do tego dochodziło zagęszczenie środka pola i Wisła stała w miejscu. Czy to pozycyjnym, czy z kontry, nie potrafili za bardzo zagrozić bramce Podbeskidzia. W rewanżu Wisłę czeka trudna przeprawa...

Jest tak jak sądziłem, przed losowaniem 1/4 gdzie wolalem wylosować Legie czy Wisłę niż trafić na Podbeskidzie i moje złe przeczucia potwierdziły się dzisiaj, szkoda tylko, że ucierpiała na tym Wisła.
1 marca 2011, 23:36 / wtorek
Ja rozumiem, że Wisła może tradycyjnie odpuszczać Puchar ale trzeba zachować jakieś minimum przyzwoitości i to na swoim stadionie. Spróbujcie postawić się w sytuacji kibiców Wisły, przecież sampopoczucie było by gorsze jak po zeszłorocznej Jagieloni. Na szczęscie są szanse na rehabilitacje w rewanżu.
2 marca 2011, 00:25 / środa
zergling : ty od razu palnales merytoryczna mowe tylko chamy sie nie pokumaly ;] hahaha, dobre, wchodzi, prowokuje a potem zgrywa medrca.
2 marca 2011, 07:54 / środa
Starm się przynajmniej raz w roku zapalić świeczkę na grobie dziadka pochowanego w Gdańsku, który zginął w lutym 45 roku pod Oliwą w walce o wolną Polskę. Był z Białegostoku...........
2 marca 2011, 09:05 / środa
W lutym 45?
Pod Oliwa?
Czyli w skladzie 1 dyw. im T. Kosciuszki?
Albo w bryg. pancernej im. Boh. Westerplatte?
O "WOLNA" Polske????

Gratuluje dobrego poczucia humoru z samego rana.
2 marca 2011, 09:18 / środa
A nie mówiłem, ze im bliżej do Łukaszenki niż do Polski?

odnośnik
2 marca 2011, 13:25 / środa
"W lutym 45?
Pod Oliwa?
Czyli w skladzie 1 dyw. im T. Kosciuszki?
Albo w bryg. pancernej im. Boh. Westerplatte?
O "WOLNA" Polske????

Gratuluje dobrego poczucia humoru z samego rana."

Wyjaśnij mi proszę dlaczego uważasz że ludzie walczący(mówię o szeregowcach i oficerach niższej szarży, od kapitana w górę to inna rozmowa) w Ludowym Wojsku Polskim nie walczyli za wolną Polskę? Czy to że Anders wyszedł z Syberii na dwa, trzy czy pięćdziesiąt dni przed ich dotarciem do punktu zbornego świadczy Twoim zdaniem że żołnierze ci chcieli komunizmu w Polsce? Sądzisz że zwykły szeregowiec prowadzony do walki myślał "teraz zniewolimy ten kraj" czy może walczył o to by jego brat/siostra/matka/ojciec mogli żyć w wolnej i niepodległej Polsce?
Mówienie o żołnierzach(jeszcze raz o zwykłym żołnierzu który z karabinem w ręku maszerował na okopy by walczyć z Niemcami) LWP w kategorii zdrajców czy w najlepszym wypadku bezmyślnych szkodników to nieporozumienie. Dla mnie należy im się taki sam szacunek jak żołnierzom NSZ czy AK.
Przemyśl to dobrze.
2 marca 2011, 13:42 / środa
Tak, np taki jaruzelski, on na pewno nie wiedział, bo on nic nigdy nie wiedział, potem po 25 latach też nie wiedział, że do ludzi strzelają i teraz w sądzie też nic nie wie bo mu nikt nie powiedział. Po wojnie tez nie wiedział, że pacyfikuje wsie w których ukrywali się właśnie walczący o wolność, on myślał, że tam się ukrywali bandyci. Niestety Ci którzy szli ze wschodu wiedzieli pod czyją komendą walczą tylko nie wiadomo czemu myślelili, że u Ruskich coś się zmieniło od 1920. Tak czy inaczej tym co zginęli świeczkę postawić trzeba. Lechia-Jagielonia 3-1
2 marca 2011, 13:46 / środa
Jaruzelski w czasie wojny był podoficerem sztabowym(który donosił z resztą na swoich kolegów do Wojskowej Służby Informacyjnej) więc nijak ma się do mojego postu
2 marca 2011, 13:51 / środa
nieporównuj wszystkich żołnierzy LWP do Jaruzela, poza tym oni w ten sposób (zgłaszając sie do polskiej armii) uciekali od przymusowych wczasów na Syberii.
Nie mogli sie teleportowac do Londynu, aby cie teraz zadowolic.
Łatwo sie mądrzyc sprzed komputera po prawie 70 latach.
Chwała tym co walczyli za Polskę.

TYLKO LECHIA!
2 marca 2011, 14:00 / środa
Nie popierdoliły Wam się tematy troszku?
2 marca 2011, 14:28 / środa
Paranoja, temat PUCHAR POLSKI 2010-2011 a tu o jaruzelskim... Moze pogadamy o Harrym Potterze?
2 marca 2011, 14:37 / środa
Harry Potter mówi że będzie 4-1 Dla Lechii
2 marca 2011, 14:47 / środa
Sorry za przekleństawa, ale jestem wkurwiony.
Widze że nikt inny jeszcze się tym nie zajął tak więc to zrobię. To co dziś zastałem przy kasach to skandal, złodziejstwo i kurestwo. broniłem zarządu ale wkurzonych ludzi było co niemiara. Chciałbym powiadomic że dziś nie mozna było kupić karnetu na mecze Lechiil. musiałem kupić bilet w kasie,za 30 zeta, od jutro bedą sprzedawac karnet o pomniejszoną kwotę tzn 180 zeta, nie ma problemu, ale po co ma mam dwa razy drałować? Zwykłe nieszanowanie czasu, jutro wyjeżdzam w delegacje. wracam dopiero na polonię. będę na styk, nie ma karnetu więc bedę musiał stać w kolejce, to wejdę na 2gą połowę. Co to jest kurwa za klimat? nie mogłem wejść na mecz z ruchem w GDA bo były takie kloejki że wszedłbym na drugą połowe. Więc pozostał Rokko. Nie można dziś kupować, ale mozna jutro by nie było zniżek dla kibiców, bo za 180 zeta już nie mam zniżki mimo że karnety kupuję od 4-5 lat. Musze wysyłąć znajomego by biegał i kupował mi karnet, ciekaw jestem ile jeszcze ludzi się dziś zdziwi. I nie chodzi o kase, mam gdzieś 2 dychy jesli to idzie na klub, ale forma jest poniżej krytyki. zwykłe dymanie. stawiają boksy po wypizdowach, a nie można normalnie karnetu kupić. Nie szanowanie kibiców. Co na to Lwy? chyba nic bo widziałem zioma z Lwów i nic nie reagował na ten temat. O i czemu karta kibica jest płatna 25 zeta a w innych klubach taniej , albo za free? wieś. 40koła na baltic? karzcie im dwa razy zapierdalać po bilety może nawet 80 koła przyjdzie ogladać Wiśniewskiego , nowaka- przecie to prawie tak samo jak Robinho i Pirlo. pozdro
2 marca 2011, 14:49 / środa
na pp wchodizmy na karnety ?czy ososbne bilety w kasie trzeba?
2 marca 2011, 14:49 / środa
ja pierdole....
2 marca 2011, 14:51 / środa
na cwiercfinal wchodzimy na karnet, na polfinal karneciarze maja 50% znizki
2 marca 2011, 14:54 / środa
widget100 popłacz sie. a czemu karty kibica w niektórych klubach są droższe np po 50zł? a po drugie co mają do tego Lwy , ze nie można kupić karnetu w dniu meczu czy to oni ustalali?
2 marca 2011, 14:56 / środa
widget100 było info "W dniu meczów sprzedaż karnetów nie będzie prowadzona. Wszystko po to, aby punkty sprzedaży mogły zająć się wyłącznie dystrybucją biletów i ograniczać kolejki."
2 marca 2011, 14:56 / środa
mial ponad miesiac na ruszenie tlustego dupska i kupienie karnetu, klub napisal wyraznie ze nie chce w dniu meczu sprzedawac karnetow zeby nie bylo kolejek tylko i wylacznie pojedyncze bilety i bardzo dobrze
2 marca 2011, 15:02 / środa
a ty menda nie pierdol bo dzis zimno i sie przeziebisz ;]
2 marca 2011, 15:09 / środa
To niech otworzą jeszcze jedno okienko, co bardzo dobrze, myślisz że wszyscy byli doskonale poinformowani? niech zrobią punkt do karnetów i punkt do biletów, ile to kosztuje? ja byłem o godz 11ej nie było żeadnych kolejek, wiec co to za pierdoły? Ch.. cie obchodzi gdzie przez miesiąc moją piekną polską bladą dupę ruszałem, przyjechałem tu dzisiaj i nie mogłem kupić karnetu. powód o kolejkach jest bzdurny bo o tej poże co byłem byś mógł się zesrać pod kasą i nikt by nie widział. Jest Jako , są kasy, chodzi o to by ludziom iść na rękę, a nie pieprzyć farmazony. myślicie że na zachodzie jak się idzie na mecz to w dniu meczu nie sprzedają bo coś se wymyślą? nie obczajam codziennie forum lub nie doszukuję się we wpisach takich durnot, bo na serio ciężko wymyśleć taką bzdurę jak dziś. Jak uważacie ze to spoko to zajebiście, ale ja widziałem dziś jeszcze pare takich osób jak ja.
2 marca 2011, 15:23 / środa
Wie ktoś ile poszło biletów ? Pozdro z K-ny :)
2 marca 2011, 15:28 / środa
widget100 dla jaśnie wielmożnych panów informacja od miesiąca jak byk, że w dniu meczu karnetów nie sprzedają. a jak nie chcesz drałować AŻ dwa razy, to kupże gościu karnet sobie przez internet i nie rób tu wiochy.
2 marca 2011, 15:35 / środa
Panowie, za 3 h mecz, walnijcie po piwku na glos i nie skaczcie do siebie na forum.
2 marca 2011, 15:50 / środa
Dobra Panowie, poniosło mnie. Rozjedziemy ich dzisiaj!
2 marca 2011, 16:27 / środa
Mój dziadek dostał strzał w łeb od sowieckiego żołdaka za to że nie chciał oddać "oficerek" takich butów z AK. ..... aby zrozumieć jak my kochamy rusków to trzeba mieszkać w B-stoku..... więcej już nie będę o tym pisał....wybaczcie....szykuję się do oglądania meczu...pozdro kibicom LECHII...kibic JAGI!!!
2 marca 2011, 16:48 / środa
Kto obstawia i jaki wynik na dzisiejszy mecz ?? Ja obstawiam 2-1 dla Lechii
2 marca 2011, 16:51 / środa
Ja osobiscie nie bede bawil sie w obstawianie :) Chce zobaczyc tak grajaca Lechie jak np. w meczu z Legia. Chce, zeby Lechia zagrala ladny futbol i zeby strzelili kilka bramek. Mam nadzieje, ze beda zmotywowani jak na jakas powazna bitwe !
TO JEST WOJNA ! :)
1 ..... 14 15 16 17 18 ..... 24
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021