Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

PUCHAR POLSKI 2010-2011

strona 17/24

2 marca 2011, 17:46 / środa
Tak wojna Polsko - Bialoruska :)
2 marca 2011, 18:01 / środa
Wojna Pomorsko-Podlaska Lechia do boju dzisiaj 3:1 dla Lechii
2 marca 2011, 19:21 / środa
Kto Pietrowskiemu pozwolił wybijać auty. Chłop nie wie co z piłką zrobić.
2 marca 2011, 19:41 / środa
w Turbo widze sie znaja :) Pokazuja Wanie a pisza ze Bajlic hehe
2 marca 2011, 20:32 / środa
Lechia - Jagiellonia 0:0 wynik słaby mimo wszystko, bo w Białymstoku ciężko będzie ograć Babę Jagę.
Ale i tak jest lepiej niż w zeszłym roku kiedy u siebie przegraliśmy, a teraz wystarczy nam bramkowy remis w Białymstoku i mamy awans.
Oby tylko piłkarze Lechii przypomnieli sobie jak się trafia do bramki przeciwnika.

Najbliższa i chyba najlepsza okazja będzie w niedzielę w meczu z Polonią Bytom;D
2 marca 2011, 20:36 / środa
ja pierdziele... jak to jest ta zimowa skuteczność Buvala to ja dziękuje. Ale juz cos sie kleilo. Tyle na razie.
2 marca 2011, 21:09 / środa
Mi sie mecz podobal wygladalo to o niebo lepiej niz z ruchem szkoda wyniku ale ciagle mam wielkie nadzieje na ta wiosne !!
2 marca 2011, 21:15 / środa
No cóż kolejny mecz bez strzelonej bramki. Wyglada na to ze naszym najwiekszym problemem jest atak, bo za styl gry meczow sie nie wygrywa. Co z tego że Lechia ładnie gra w polu jak niestety brakuje wykonczenia akcji i strzalow z dystansu. Dzis strzal z dystansu byl jeden, na poczatku meczu Buvala. To troche za malo. Trzeba w meczu stworzyc wiele sytuacji bramkowych i wtedy zawsze cos wpadnie. Lechia stworzyla dzis za malo tych sytuacji. Ale wynik nie jest zły. Mysle ze moze sie wszystko rozstrzygac w dogrywce.
2 marca 2011, 21:21 / środa
Dla mnie Lechia zagrała dobry mecz...szkoda niewykorzystanych sytuacji ale przed rewanżem jestem dobrej myśli:) teraz w lidze trzeba zapierdzielać aby wskoczyc na to 3 miejsce:)
2 marca 2011, 21:42 / środa
Na mnie dzisiaj Pietrowski zrobił wielkie wrażenie , dobrze zagrał, i to cieszy. Traore fantastyczny piłkarz biegał za pięciu, chiał wygrac. Jednak samemu się nie uda niestety. Buval.... chciałabym przemileczec ale niemoge, co z tego że fajnie się rusza na boisku, co z tego ze jest silny jak niepotrafi dobrze przyjac pilki, a co dopiero by strzelic. Na nim ciązy bardzo wielka presja, i musi ją wykorzystac do lepszego grania. Mam nadzieje że to sie zmieni bo dopiero chłopaki wchodzą w rytm meczowy. Nie jest to płacz ale to co dzisiaj spieprzyl Buval będzie sniło się wszytskim Nam po nocach. Szkoda. Z wielkimi nadziejami czekamy na rewanż.
2 marca 2011, 21:50 / środa
Z jednej strony wynik w kontekście rewanżu niezły, bo Jaga musi wygrać, a my możemy zremisować tylko, że bramkowo no i oczywiście wygrać ;)

Problem jest tylko w tym, że Jaga u siebie jest praktycznie nie do pokonania...
2 marca 2011, 21:52 / środa
Pokonac moze bedzie ciezko ale 1-1 realne
2 marca 2011, 21:53 / środa
NatiLG ty chyba inny mecz oglądałaś bo ja o Pietrowskim nic dobrego jeśli chodzi o gre nie powiem , mnóstwo strat niecelnych podań ciężko było zliczyć wogóle jakoś piłka mu przeszkadzała albo ta pozycja mu nie odpowiada.
2 marca 2011, 21:56 / środa
Chuj z tym, że Buval nie trafił do siatki, ten piłkarz co wychodziła szybka kontra, co dostał piłkę pod nogi to zamiast rozwinąć akcję, przyśpieszyć, to stawał w miejscu tyłem do bramki, rozglądał się i chuj białorusini zdążyli wrócić, się cofnąć i po akcji. Kurwa co to za napastnik?
2 marca 2011, 21:59 / środa
Jakby koło stadionu dzisiaj w trakcie meczu jakiś drwal przechodził to by Pietrowskiego wyciął w 1 kolejności... widać, że nie jest to jego nominalna pozycja, było parę akcji, gdzie on zamiast zbiegać na swoją pozycję na prawą obronę to on zbiegał do środka boiska... Już mógł Kafar sobie oszczędzić takiego manewru i dać Bąka na prawą a na środek Janickiego...
2 marca 2011, 22:03 / środa
Na poprawę humoru przypomnę, że w zeszłym roku z Wisłą też było 0:0 u nas i kto wtedy wierzył w awans.
2 marca 2011, 22:10 / środa
A na pogorszenie dodam, że Jagiellonia na 7 meczów u siebie w tym sezonie wszystkie wygrała
2 marca 2011, 22:13 / środa
narazie poza Traore to wszyscy bez formy. Z tego ormianina to raczej wielkiego grajka nie bedzie .Nowak w roli def pomocnika to raczej chory pomysl.Z kolei Pozniak mial grac bardziej z przodu ale kompletnie sie do tego nie nadaje .Widac brak wzmocnien w tym okienku ,wiec konkurencji ,zadnej chyba mozemy sie juz nie łudzic, ze beda puchary europejskie bo nie wyglada to zaciekawie no ale to jest wspaniala polityka zarzadu i trenera K ,wiec na PGE bedzie 15tys widzow chodzic srednio tak mysle.
2 marca 2011, 22:14 / środa
Ludzie, spokojnie. Jaga wszystkie te mecze wygrała w zeszłym roku! Odszedł Grosicki, a dziś widzieliśmy dobrze w jakiej są obecnie formie. Oni są spokojnie do przejścia.. więcej optymizmu!
2 marca 2011, 22:16 / środa
Statystyke ktos musi popsuc i to bedziemy My
dzis + to Vucko, Surma, Nowak, Aipr...tj Ormianin, Małkowski
- Pozniak, Pietrowski
2 marca 2011, 22:18 / środa
Gdyby traore wiedział co robić z piłką, Lechia rozniosłaby Jagę w proch i pył. Niestety ten głupi murzyn jak dostał piłkę, to musiał z nią biegać jak pies po parku. Nie wiem czy Kafar zna murzyński, ale powinien razakowi wytłumaczyć że piłkę trzeba za wszelką cenę wstrzelić do bramki przeciwnika, a nie biegać z nią w kółko.
2 marca 2011, 22:18 / środa
Nie dodałem Traore ale to chyba oczywista oczywistosc ze ++++++
2 marca 2011, 22:19 / środa
Witam,kibicow suksesu,cierpliwości panowie,najpierw chcecie,żeby w Lechii grali wychowankowie,mamy Pietrowskiego to z nim jedziecie jak z baranem,a zagraliśmy dwa mecze i zero z tylu,my zamiast mu pomóc to mu szkodzimy,potem wielkie zdziwienie,że sprowadzamy obcokrajowców,a co do pucharu to będę na meczu w Bialymstoku i wierzę w awans!
2 marca 2011, 22:28 / środa
a gdyby a gdyby po co to gdybanie trzeba walczyc dalej a nie plakac jak zeto.
2 marca 2011, 22:28 / środa
Najpierw wejscie: na zegar- trzy kolowrotki obok siebie zamkniete, tylko dwa dzialaja i ... ponad 20 minut jak psu w dupe.
Do przerwy Nowak zdecydowanie najlepszy. Za to Buval i Sazankov - smutna godzina. Wszedl Ivan i ... pol godziny naprawde dobrej gry. Bialorus nie istniala. Dlaczego Ivan nie gral od poczatku ? Nie wpadlo - trudno. Bardzo dobry mecz Piotrowskiego ! Dzisiaj 80% gry szlo prawa strona. A moze by tak dac go na prawa pomoc, Ivan i Traore z przodu, Buval i Sazankov na lawe. Bak na prawa obrone + Janicki.
I jeszcze cos z innej polki. Gosc ktory mial mikrofon i kierowal mlynem w kazde zdanie wsadzal kurwe czy innego chuja. Takiego szamba od lat nie slyszalem. Czulem sie jakbym w jakies gowno wdepnal a swiety nie jestem. Kontroluj sie sie chlopie albo zostaw ten mikrofon.
2 marca 2011, 22:33 / środa
Leśny źniwiarz , nie wiem o której ty wchodziłeś ale ja byłem o 18:05 i wejśće nie zajęło mi więcej niż minuta ;D
2 marca 2011, 22:36 / środa
Sry , źwierz miało być , pomyliłem się
2 marca 2011, 22:39 / środa
kuchenki awansowały dalej ciekawe czy teo bos dociagnie do tłustego czwartku :)))))
2 marca 2011, 23:02 / środa
NAtiLG napisał: " . . . Nie jest to płacz ale to co dzisiaj spieprzyl Buval będzie sniło się wszytskim Nam po nocach. . . "

Simek napisł: " . . . Problem jest tylko w tym, że Jaga u siebie jest praktycznie nie do pokonania..."

brak słów

jak dla mnie Sazankow nie pasuje do gry Lechii,
nie że jest to zły grajek bo nie jest zły,
po prostu nie pasuje,
jeden kontakt, klepa i wyjście na kolejną "ścianę", dużo ruchliwości - to nie jego gra,
raczej cwaniactwo, lis pola karnego być może ale . . . . póki co wypada jak wypada,

Poźniak . . .będą z niego ludzie, kiedyś, teraz pożytek z niego . . . kazdy widział

Vuko . . . spodziewałem się czegoś gorszego, ale przyzwoicie, po prostu przyzwoicie
2 marca 2011, 23:28 / środa
Ten dwumecz skończy sie karnymi. To pewne jak wiosna która nadejdzie wkrótce :)
a Lechia wyjdzie zwycięska z tego pojedynku.!! Po prostu obie drużyny znają swój potencjał i tylko błąd albo wielbłąd może zmienić inny wynik niż karne.
Co do traore,to Murzyn robił co mógł ale inni za nim nadążali. Zresztą Kupisz ,mu szczególnie pokazał ,że ciężko się gra jak ktoś mu profesjonalnie utrudnia grę w piłkę. I tyle do meczu.
A co do organizacji meczu.
Dzięki Zarządzie za KK!!!
Co to jest kurwa ,że system nie działa!!!
Kibice chcą wejść na mecz a bramfurty nie działają!
Na meczu z PB to musi już działać!!! Bo będzie gorzej niż dziś.
2 marca 2011, 23:29 / środa
Po niemrawym Chorzowie trochę się obawiałem wiosny, ale zagraliśmy całkiem dobrze.
To puchar, pierwszy mecz u siebie – zawsze ważne by na zero z tyłu. W rewanżu to Jaga musi się spinać by wygrać.

Pietrowski – dokładnie m2507. Jeśli po takim meczu nadal jest po nim jeżdżone na tym forum to ja tego nie jestem w stanie zrozumieć. Wychowanek, a niektórzy zaufania i cierpliwości do niego mają mniej niż do przelotnych gwiazdek z importu grających za kilkukrotnie większe pieniądze. Dzisiaj zagrał na prawdę dobrze, kilka świetnych odbiorów, za każdym razem z pomysłem na rozegranie, zamiast podania do najbliższego. Brawo.

Cionka należy tępić. Nikomu nigdy nie życzyłem kontuzji, ale właśnie został wyjątkiem, mam nadzieję, że ktoś się w końcu wkurwi i upoluje jego kolano. On nie fauluje, on chce by bolało.
2 marca 2011, 23:30 / środa
Panowie,Lechia będzie Wielka dajmy Kafarowi poracować!
2 marca 2011, 23:32 / środa
Nie "będzie". Jest. I zawsze była.
Co do Kafara oczywiście racja.
2 marca 2011, 23:42 / środa
Verde dlaczego jest to dla Ciebie "brak słów"? Stwierdziłem suchyfakt, że jaga nie przegrała u siebie w tym sezonie póki co ani jednego meczu. Głównie przez to co napisałem to chodziło mi o to, że białoruś to trudny teraz do gry, jednak nie napisałem, że wygranie tam meczu nie jest rzeczą, której nie dałoby się uczynić. Widać nie można nic na tym forum pisać między wierszami, bo zaraz jeden z drugim ma problemy i przypierdala się do byle gówna...
2 marca 2011, 23:42 / środa
niezły fairplay ze strony białorusi jak wybiliśmy piłke na aut bo jakiś trampek od nich leżał, a oni nam potem nie oddali piłki. troche szkoda remisu, bo cwele prawie cały mecz robili obrone częstochowy. poźniak gdyby nie jeden strzal to bym nie wiedział wogole że jest na boisku...
15 marca 2011, 18:16 / wtorek
No to Amica już w pófinale a dzisiaj zobaczymy kto czy Legia czy Ruch
15 marca 2011, 18:27 / wtorek
bez wachania powiem, ruch.
15 marca 2011, 19:28 / wtorek
No to chyba jednak Legia
16 marca 2011, 22:02 / środa
No no Wisla na wylocie 2-2 ;/
16 marca 2011, 22:04 / środa
Kurcze zle sie dzieje , dorzutka Rogalskiego na 2:2 , tutaj macie transmisje odnośnik
16 marca 2011, 22:06 / środa
odnośnik

Zwróćcie uwagę gdzie ma być rozgrywany Finał.
16 marca 2011, 22:07 / środa
Wisła grac!!!!!!
16 marca 2011, 22:16 / środa
szkoda, że Lechia i tak nie trafi na Podbeskidzie
16 marca 2011, 22:18 / środa
Niech zgadne

Podbeskidzie - Legia
Lechia - Lech

dziekuje , dobranoc
16 marca 2011, 22:19 / środa
Jak niewiele trzeba zeby walczyc z Wisla jak rowny z rownym.
16 marca 2011, 22:22 / środa
obstawiam, że Lechia zagra z amica a Rogal Team z Legią.
16 marca 2011, 22:22 / środa
No to pewnie amica zagra z Brygadą Rogala, a my mamy półfinał z Legią.

TYLKO LECHIA!
16 marca 2011, 22:22 / środa
poprostu olali. przy 2-0 już widać było że mają w dupie i się zemściło. niestety szkoda, że na takich cieniasów nie trafimy tylko pewnie na amike.
16 marca 2011, 22:23 / środa
kiedy losowanie?
16 marca 2011, 22:23 / środa
Wisła out :/
1 ..... 15 16 17 18 19 ..... 24
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.445