Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

PUCHAR POLSKI 2010-2011

strona 18/24

16 marca 2011, 22:27 / środa
losowanie w neidziele 0 21:40 na tvn turbo, wiec wiadomo ze legia - bielsko:]
16 marca 2011, 22:29 / środa
losowanie półfinałów w niedzielę 20.03 o 21.40 TVN Turbo
16 marca 2011, 22:32 / środa
No tak! zapomniałem , jesli losowanie bedzie w ITI to Legia zagra z Podbeskidziem, czyli Pinokio w tej rundzie pogrzeje ławkę na T29 dwa razy .

TYLKO LECHIA!
16 marca 2011, 22:39 / środa
Jestem przekonany na wiecej niz 100 % ze (L) trafi na PBB ... Ale to dobrze bo szykuje sie ciekawy dwumeczyk z Amica i najazd na sledziowo na final z (L) . Powrot formy Deleu, Poźniak zacznie grac i puchar jest nasz !
16 marca 2011, 22:40 / środa
Macie racje,ja od razu po końcowym gwizdku w B-Białej pomyślałem sobie,że teraz czas na kuchenkorza... Wiadomo co dziadki "wylosują" ITI Warszawa. Mnie to jednak nie martwi,jak zagramy na 100% to jestesmy w stanie wygrac z każdym i pokonać kuchenki a potem finał z Podbeskidziem:))
16 marca 2011, 22:45 / środa
"75 min. Gol dla Podbeskidzia! Tomasz Górkiewicz atomowym strzałem wbija piłkę do bramki Pareiki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Macieja Rogalskiego!"

No i znowu Rogal coś zjebał :DDDD
16 marca 2011, 22:48 / środa
Myślę że w nagrode za wyeliminowanie Wisły Podbeskidzie zagra z Majstrem 2010 POZnań a nasza Lechia z Legią .
16 marca 2011, 23:02 / środa
jutro w prasie tylko o wiśle, o lechii będzie cicho. i dobrze.
16 marca 2011, 23:50 / środa
A ja odnoszę wrażenie, że w Warszawie zrobią wszystko, by zestaw par półfinałowych wygladał nastepujaco:
Podbeskidzie - Legia
a w drugim dwumeczu czy pierwsze spotkanie Lechii z Amiką odbędzie się w Gdańsku czy w Poznaniu już ich obchodzić nie będzie.
Legii trzeba wsparcia, Legia je znajdzie.
16 marca 2011, 23:54 / środa
Losowanie bedzie na antenie ITI ;-)
17 marca 2011, 00:00 / czwartek
Tak jak pisze kolega 1947, to taki scenariusz losowania jest możliwy i pewny.
Warszawa czyni bardzo duże starania aby finał tegoroczny odbył się na Ł3. Walter bardzo o to zabiega, bo od przyszłej edycji PP, finał ma być grany na stadionie Narodowym. czyli kasa już nie popłynie na Ł3. Gdynia ma małe szanse ale gdybyśmy mieli zagrać na stadionie u sąsiadów ,to by było ciekawie :)
17 marca 2011, 00:06 / czwartek
Ale czy to będzie losowanie, czy "losowanie" - tego się pewnie nie dowiemy. Jeżeli Legia nie trafi na Podbeskidzie, to jest szansa, ze można pisać o tym wydarzeniu bez cudzysłowu.
17 marca 2011, 00:29 / czwartek
Nie jest przypadkiem tak, że Finał PP musi być rozgrywany na neutralnym stadionie? Czyli takim, który na co dzień nie jest obiektem jednej z drużyn występującym w Finale. Co za tym idzie czy w przypadku awansu Legii do Finału PP stadion przy Ł3 będzie mógł być obiektem tegoż Finału?
17 marca 2011, 00:39 / czwartek
Oczywiscie, ze musi być neutralny. Dlatego w meczu Lechia - Legia za gospodarzy formalnie będzie robić Lechia, ale mecz zostanie rozegrany na Łazienkowskiej.

Trochę szydzę, ale tak właśnie wygląda "sprawiedliwość po warszawsku". Będą pitolić, ze dzięki temu iż finał PP będzie rozgrywany w stolicy, to pojedynek nabierze większej rangi i inne tym podobne bzdety.
Teraz jeszcze będą się krygować, lecz kiedy wybudują Stadion Narodowy będą mówić to samo z cynicznym śmieszkiem na ustach.
Jedyna nadzieja, ze operator Narodowego postawi wysokie wymagania finansowe, ale wówczas powiedzą, że "Narodowy jest dla nas niedobry, zatem zagramy na Łazienkowskiej".
17 marca 2011, 00:39 / czwartek
Zgadza sie i z tym obiektem zawsze probowali trafic tak aby obie ekipy mialy w polowie drogi.
17 marca 2011, 01:16 / czwartek
Ja tam się bardzo uciesze, jeśli Legia "wylosuje" Podbeskidzie.

Lech jest w katastrofalnej formie, dostaje baty nawet od czerwonej latarnii - Cracovii.

Legia jest nieprzewidywalna, choć gdyby na nią Lechijka trafiła, to miałbym przynajmniej blisko - mieszkam niestety w Warszawie, 2 km od Ł3.

Z Podbeskidziem to nigdy nie wiadomo. Nie znamy ich, a skoro ograli Wisłę, to znaczy, że coś potrafią.

Jeśli trafimy na Lecha, to nawet głośna Bułgarska im nie pomoże!
17 marca 2011, 01:31 / czwartek
Podbeskidzie grało głównie na ambicji, a nie umiejętnościach czysto piłkarskich. Do tego Wisła po raz drugi podeszła do meczu z przekonaniem "Co to kurwa jest to Podbeskidzie, jebniemy im 2 bramy i dobranoc" i się przejechała... Poza tym to jest drużyna z I ligi, która bardzo się chciała pokazać na tle byłego (a może i przyszłego?) Mistrza Polski. Szczęśliwie dla nich, udało im się to. Jednak gdybyśmy my ich wylosowali to już nie sądzę aby te dwumecze były podobne. Na nas raczej nie mieliby takiego ciśnienia jak na Wisłę przez co mielibyśmy raczej łatwiejszą przeprawę z nimi. Choć jak to pokazali nie można lekceważyć ich ambicji i chęci zwycięstwa, którą dzisiaj zaprezentowali.

Mimo wszystko ktokolwiek na nich trafi, łatwego dwumeczu mieć nie będzie.
17 marca 2011, 03:16 / czwartek
Taaa, na Lecha to można trafić... ale Wałęsę, jak się ma pecha. Zresztą to też bardziej Bolek niż Lech. Bo to, co udaje Lecha, to tak naprawdę jest Amiką.
Jak w Wisle grał Żurawski, to już wiadomo, dlaczego Wisła odpadła. Po pierwsze: grali w "10", bo Żurawski to bardziej zawodnik przeciwnika, niż swój, a po drugie - widać jak kierownictwie zależało na Pucharze.
Dlatego Podbeskidzie będzie kąskiem dla zespołów chcących się dostać do finału.
17 marca 2011, 07:31 / czwartek
ma ktoś bramki z meczu
17 marca 2011, 07:43 / czwartek
o mecz Wisły mi chodzi
17 marca 2011, 07:43 / czwartek
Jesli chodzi Ci o bramki z "naszego" meczu to zajrzyj na wątek meczowy tam jest link do goli.

TYLKO LECHIA!
17 marca 2011, 08:04 / czwartek
Stawiam 100 ze pary beda takie Podbeskidzie - Legła i Lech - Lechia.

Gospodarze pierwszego meczu podani celowo :)
17 marca 2011, 09:23 / czwartek
Gospodarzem pierwszego meczu będzie Lechia z Lechem lub Legią, z Podbeskidziem będzie pierwszy mecz w BB. To wynika z miejsca w tabeli rok temu...
17 marca 2011, 09:36 / czwartek
Kafarski - "Zwycięstwo dedykuję naszym kibicom. Szkoda, że nie było ich w środę z nami i chyba nie jest to przypadek, że od czterech czy pięciu lat, gdy Lechia przyjeżdża do Białegostoku, nie ma ich razem z nami"

O co tu chodzi? Znowu remontuja klatke?
17 marca 2011, 09:39 / czwartek
W fazie pucharowej ten zapis chyba nie obowiązuje(?)
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem dla organizatorów PP byłyby takie pary-
Amica-Legia i Podbeskidzie-Lechia.Wiadomo,że obojętnie jakie zespoły spotkają się w finale będzie można zrobić troche szumu i przyciągnąć widzów.W pół finale tak dużego zainteresowania meczami nie ma więc para Amica-Legia byłaby dobrym produktem na promowanie PP.Jednak osobiście wierze w uczciwe losowanie na antenie ITI;-)
17 marca 2011, 09:42 / czwartek
Stawiam 100 ze pary beda Lechia-Legia, Podbeskidzie-Lech
17 marca 2011, 09:51 / czwartek
stawiam 100 ze nie zagramy z Podbeskidziem, no chyba ze w Finale :)

TYLKO LECHIA!
17 marca 2011, 11:35 / czwartek
Dla nas najlepszym rozwiązaniem będzie nie zagranie z Legią w półfinale bo z tej czwórki oni (i my?? ;) maja największe szanse na MP a więc...

....uczestnik finału z Legią przy jej mistrzostwie awansuje bezpośrednio do elimin. PE " jako zdobywca pucharu.
Liczę n a lecha

P.S.
Brawo Panowie za walkę w 2-meczu w Białymstoku.... tyle lat czekania i mamy drużynę choć duża część "młodzieży" wychowana już na dzień dobry na ekstraklasie pierdoli i narzeka że obrona czestochowy itd a nie wie gdzie byliśmy ostatnie dekady .... tyle w temacie...
17 marca 2011, 11:42 / czwartek
Na jakim stadionie jest finał?
17 marca 2011, 11:47 / czwartek
Podobno na Bałtyku w Gdyni, przynajmniej tak podaje wikipedia odnośnik na samym dole strony
17 marca 2011, 11:57 / czwartek
Finał
GDYNIA, 03.05.2011

Rzeczywiscie masakra by była. Młode pokolenie miało by szanse przeżyc to samo co stara gwardia też w czerwcu tylko w 1984 roku...

Marzenie.
17 marca 2011, 12:00 / czwartek
ale pewnie jak Lechia awansuje do finału to zmienią miejsce
17 marca 2011, 12:07 / czwartek
Gdynia mogła by być, ale to jest raczej mało realne. Jest duże ciśnienie w Wa-wie aby finał był grany na Ł3. Dlaczego ,?to poczytajcie sobie parę postów wyżej. Zresztą, aby grać w finale, to jeszcze trzeba pokonać najbliższego przeciwnika półfinałowego,a losowanie dopiero w niedzielę .
17 marca 2011, 12:07 / czwartek
Na Wikipedii jest błąd. Finał PP w Gdyni to był w tym roku już w lutym, ale w koszykówce.

Póki co miejsce rozgrywania PP jest nieznane. Choć jak każdy pewnie chciałbym świętować na stadionie Bałtyku zdobycie Pucharu Polski ;)))
17 marca 2011, 12:17 / czwartek
Chris patrząc na terminarz sądzę że "wylosujemy" Legię(spotkanie rewanżowe PP planowane na 20 IV, a w lidze gramy z nimi 23 IV). Ot takie przeczucie
17 marca 2011, 12:22 / czwartek
Może tak być :) nie twierdzę ,że nie.Ale sami kibice Legii w sondzie na ich stronie chcą trafić w półfinale na Podbeskidzie. Co by nie patrzeć ,hipoteza spiskowa kolegi 1947 i moja ,nabiera coraz bardziej realnych kształtów .
17 marca 2011, 12:34 / czwartek
zergling napisał:
1 marca 2011, 18:46 / wtorek

"Ale najpierw jutro nacieszę swoją białoruską gębę widokiem Lechii przegrywającej z Jagiellonią. Zasiądę przed czarno-białym Rubinem, wypiję flaszkę samogonu, wypalę paczkę fajek z przemytu, a po meczu pójdę na imprezę discopolo. A Tobie i Tobie podobnym zostanie bluzganie mnie i Jagi od Białorusów, wsioków itd."

Mówią nie wywołuj barana z lasu, ale gdzie jesteś białoruski napinaczu? Czyżby Lechia mało, że nie przegrała z wami ani razu, to w lidze zgarnęła 3pkt, a z Pucharu was wykopała jak stąd do Mińska? Wracaj więc do pasania żubrów, buło :)

Swoją drogą ktoś pisał, że Kafar w wywiadzie był zdenerwowany. Ja mu się wcalę nie dziwię, że go ci tępi "dziennikarze i komentatorzy" wkurwiają. Razem z drużyną ciężka pracują na treningach, nie treningach, widać, że się cała drużyna stara i haruje na wyniki, a te pizdy cały czas z prezentowanych wyników robią jakieś niespodzianki i ich nie doceniają. To można się wnerwić, prawda?

Prawda mieliśmy szczęście, nikt tego nie ukrywa, są błędy, które trzeba wyeliminować. Tyle, że jakby Wisła, czy amica tak fartownie przeszła Jagę to każdy z nich by z podjaraną mordą piskał, że no wiadomo lepsi mają szczęście. No i właśnie lepsi mają szczęście, a LEPSZA była Lechia! Więc wypad pszczółki Maje do puszczy miód zbierać, won, hehe :)
17 marca 2011, 12:35 / czwartek
nie trzeba być wielkim znawcą. wystarczyło posłuchać komentarzy w meczu legia-ruch. komu kibicowali komentatorzy i jak to się zachwycali ległą, gdzie na najbliższym orliku pewnie lepiej kopią piłke niż w tym meczu, ale i tak....leeeeeegia. vdoljak czy tak on tam się zwie... nie no fantastyczny zawodnik, hubnik...nie no to jest przecież drugi messi..itd. gdzie każdy widzi, że to zwykłe grajki i to poniżej przeciętnej. pomijam już wszelakie wtyki w pzpn i kl. bo gdyby tak wszyscy byli traktowani jednakowo przez media, przez pzpn i sędziów, to daje se palucha uciąć, że taka legła miałaby teraz max 20pkt. mam nadzieje, że ta nowa tv będzie pokazywać eklase i nie będzie tam tych ciot co teraz komentują mecze bo uszy opadają co oni pierdolą za farmazony.
17 marca 2011, 12:57 / czwartek
po ilu kartkach w PP pauzuje się? Na trojmiasto napisali, że Surma będzie pauzował w pierwszym meczu półfinałowym a ma 2 kartki. W lidze, to 4 sztuki potrzeba przy pierwszym zawieszeniu a potem po kolejnych 3 jest pauza. Więc?
17 marca 2011, 13:16 / czwartek
regulamin rozgrywek PP sezon 2010/11 mówi:
"Zawodnicy którzy otrzymali 2 żółtą kartkę w rozgrywkach na szczeblu centralnym
pauzują 1 mecz. Zawodnicy którzy otrzymają 4 żółtą kartkę na szczeblu centralnym pauzują 2 mecze (...)"
17 marca 2011, 16:32 / czwartek
Jeśli finał ma być w Gdyni to nie ma tam stadionu
ani Bałtyku ani Arki tylko stadion miejski podobnie jak w Gdańsku stadion należy do miasta:-)
17 marca 2011, 16:45 / czwartek
Mamy takie same szanse trafić na Lecha jak na Podbeskidzie i Legie ;] Losowanie to losowanie, zresztą do pucharu zostały nam 3 mecze i tego żadne losowanie nie zmieni :D
17 marca 2011, 16:56 / czwartek
Nie wiem skąd pomysł na finał w Gdyni. No chyba że Lechia odpadnie. Tak samo jak bez szans jest finał na stadionie Poloni W. w przypadku awansu Legii. Nie powiem sam chciałbym finału w Gdyni w przypadku awansu Lechii ale nikt w pzpn na to nie pójdzie.

a w temacie ciekawa analiza ze strony Lecha odnośnik
17 marca 2011, 17:05 / czwartek
że też stadion w Bydgoszczy jest aż tak rozjebany?? tam by było idealne miejsce na finał. Tym bardziej że dla ewentualnych finalistów jest blisko (występ Podbeskidzia w finale jest najmniej prawdopodobny choć nie mówię że nie mają szans na awans z całym szacunkiem do tego klubu).
17 marca 2011, 17:05 / czwartek
ludzie zostawcie wikipedię w spokoju jak chcecie to wstawię stadion MRKSu jako miejsce finału
18 marca 2011, 04:00 / piątek
Matti nam wyskoczył z twierdzeniem, że przy opracowywaniu zestawu par, a zwłaszcza kolejności rozegrania spotkań, jakieś znaczenie ma pozycja zajęta przez drużynę w poprzednim sezonie.
No to weźmy i rozpatrzmy to założenie na podstawie ubiegłorocznych ćwierćfinałów. Tak oto wyglądał zestaw par w pojedynkach rewanżowych:

Legia – Ruch
Wisła – Lechia
Jagiellonia – Korona
Pogoń Szczecin – Zagłębie Sosnowiec

Jak to się ma do sezonu 2008/09?
Pogoń gra o ligę wyżej niż Zagłębie, zatem logicznym jest, że poprzedni sezon skończyła wyżej w klasyfikacji.
Legia grała jako wicemistrz Polski, Ruch zajął 9. pozycję
Jagiellonia zajęła 8. Miejsce, natomiast Korona była beniaminkiem.
No i najlepsze:
Wisła – Mistrz Polski, a Lechia startowała jako zespół z miejsca 11.

Albo od poprzednich rozgrywek zmienili regulamin, albo Twoja teoria o tym, że obligatoryjnie rewanż ma być rozegrany na boisku drużyny, która była niżej sklasyfikowana, jest Twoim wymysłem.
Śledzę troszkę te rozgrywki, zatem śmiem twierdzić, że to raczej Ty mało wiesz, a dużo gadasz.
18 marca 2011, 07:20 / piątek
Widocznie ustalenia sa w/g widzimisię leśnych dziadków.
18 marca 2011, 07:27 / piątek
Przepraszam bardzo rozpędziłem się z tym widzimisię, 1947 napisałeś to co było zawsze od wielu lat w rozgrywkach PP, że w rewanżu zawsze gra drużyna u siebie która była wyżej i o to dokładnie mi chodziło, więc regulamin się nie zmienił, być może zostałem zrozumiany odwrotnie, ale chodziło mi o to co było zawsze odkąd pamiętam PP.
18 marca 2011, 08:36 / piątek
gospodarzem pierwszego meczu jest drużyna wylosowana jako pierwsza lub grająca w wyższej klasie rozgrywkowej. Od losowania ćwierć finału chyba nic się nie zmieniło, no może teraz Pinokio nie będzie losował ;D
18 marca 2011, 08:38 / piątek
Panowie przecież od 1/8 finału pary są losowane i gospodarzem pierwszego meczu jest ten zespół który pierwszy zostanie wylosowany. Nie ma tu żadnego znaczenia miejsce w tabeli ani tym bardziej liga w której gra dany zespół. Przykład przecież był teraz w meczu Wisła - Podbeskidzie.
A czy jest to losowanie czy wyjmowanie odpowiednich kulek to już inna sprawa ;)
Pozdrawiam Wszystkich a szczególnie 1947 ;) czas się pomału pakować i ruszać do najdalszej dzielnicy ;) Do zobaczyska we Wrocławiu !
1 ..... 16 17 18 19 20 ..... 24
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.027