Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

LWY POLNOCY SIE NIE DOGADALY

strona 2/2

21 sierpnia 2010, 14:13 / sobota
były słoneczniki, były wyścigi australijskie i były rzuty w kolarzy słonecznikiem

trzeba mieć słabą pamięć, albo nie bywało się wtedy na meczach. chyba że bolek odwiedzał "kasztany" i na mecz koledzy go wnosili. tylko w takim przypadku może nie pamiętać słoneczników

mati_LG- mówisz że traore to transwer?? nie wiem co to transwer, ale nie mam zbyt dobrych skojarzeń. w takim razie, szkoda że rogal odszedł, bo obaj na 100% znaleźliby wspólny język
21 sierpnia 2010, 17:14 / sobota
Dobra, z innej beczki. Pytanie do osób mających pojęcie o rozmowach. Jaki wpływ na ich kształt ma Paweł Żelem?
Czyż to nie z momentem przyjścia tego Pana na T 29 zaczęły się kłopoty z komunikacją na linii kibice - działacze?
Nie wiem, zatem pytam. Może się mylę.
21 sierpnia 2010, 17:31 / sobota
"A ktoś może zamiast się wyzywać napisze jakie są praktyki Lecha, Wisły, Legii w kwestii dofinansowania wyjazdów. Są pewnie różne modele, a do jakiego modelu współpracy dąży LP?"

Legia z wiadomych względów nie miała w ostatnich 2 sezonach żadnego wsparcia, obecnie klub załatwia za nich formalności, gwarantuje kredytowanie u przewoźnika i wsparcie logistyczne w klubie gospodarza
Lech/Amica dokłada kibicom Lecha 1/3 kosztów + Wiara Lecha ma prawo do obrotu pamiątkami oraz prawo do dołożenia kilkunastu zł w meczach wyjazdowych na oprawę.
Jak jest w Wisełce niech się wiślacy wypowiedzą
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024