Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Nowy trener potrzebny od zaraz

strona 1/2

23 sierpnia 2010, 00:56 / poniedziałek
Myślę że czas kafara w Lechii dobiegł już końca. Pytanie kto za niego?

Ja jestem zdania, że należałoby iść tropem Wisły i zatrudnić trenera z zagranicy.
23 sierpnia 2010, 01:00 / poniedziałek
Kalkowski na trenera !!! : )
Cetnarowicz Asystent !!!

może doswiadczenia nie ma za duzego ale przynajmniej bysmy byli pewni ze wszystko robi z pelnym zaangazowaniem :}

CETNAR GOL !
23 sierpnia 2010, 01:13 / poniedziałek
Miło by było ujrzeć znów Kubickiego na T29 :) za jego czasów Lechia grała naprawdę w piłkę!!! Umiał ustawić chłopaków :)
23 sierpnia 2010, 08:21 / poniedziałek
Blond_Rakieta ty jakis pojebany jestes na huj zakladasz ten temat podrugie wszyscy pierdola jak idzie zle to zmiana a jak grajki wygrywali to kurwa super trener
23 sierpnia 2010, 08:44 / poniedziałek
Lechia-to-my- widzisz, jak źle idzie to muszą być tego jakieś przyczyny. Nie jest tajemnicą, że w szatni nie ma atmosfery. Zresztą nie chwaląc się (bo nie ma czym), przewidywałem taki początek sezonu.
Kariera kafara przypomina mi borka. borek też miał dobre wejście, a później z meczu na mecz było coraz gorzej. Przyszedł za niego Kubicki, dogadał się z grajkami i składem którym borek przegrywał mecz z meczem, zrobił bezdyskusyjny awans. A jeśli cały czas będziemy żyli meczem w Gliwicach, to niestety ale obudzimy się w I-szej lidze.
Zresztą ja już wtedy pisałem, że kafar w tamtym sezonie nic wielkiego nie ugrał. Zdobył punkty tam gdzie mógł, ale z Bełchatowem, Wisłą i amicą przegrał. W poprzednim sezonie, z czołówką tabeli też jakiś wielkich wyników nie było. A teraz tracimy punkty z jakimiś ogórkami (Ruch, Bytom) i z Jagą, która spokojnie była wczoraj do ogrania.
23 sierpnia 2010, 09:01 / poniedziałek
przede wszystkim nie ma zespołu bo brakuje w nim najważniejszych ogniw. po pierwsze Huberta, to jest ostoją defensywy, po drugie snajpera. trener co zrobi to jego rzecz, ale od początku sezonu(już 3 kolejki) Lechia gra bez jednej nogi (tej silniejszej) i bez głowy, tak to widzę.
23 sierpnia 2010, 09:18 / poniedziałek
Wczoraj, na chwilę przed pierwszym gwizdkiem, jak zobaczyłem Szuprytowskiego i Buzałę w wyjsciowej jedenastce to mnie wzieło na wymioty. Ale po spotkaniu moge śmiało powiedzieć że nie potrzebnie. Grał Buzinhio i Szupryt coś się działo z przodu. Wszedł Wisnia i Dawid i zaczęło się kopanie po czołach i żadnych sytuacji. Mimo że nie jestem fanem Buzały to wczoraj całkiem poprawnie się spisywał i widać że grał bardzo ambitnie. Szuprytowski podobnie.
Niestety ale Dawidek mimo że jest waleczny i cwaniacki na boisku to już sie na ekstraklasę nie nadaje ;<
23 sierpnia 2010, 09:31 / poniedziałek
Moim zdaniem dyskusja o tym czy kafar powinien zostać jest nie potrzebna. Kafar powinien odejść i to jak najszybciej. Mam wrażenie, że od ponad roku drużyna w ogóle się nie rozwija a wręcz zaryzykowałbym stwierdzenie, że jeśli chodzi o np. formacje ofensywne czy ławkę rezerwowych to cofa się. Szczerze wydaje mi się, że kafar nawet jak by dostał skład np. Polni Warszawa to i tak więcej niż dzisiejszą Lechią by nie ugrał. Nie jest to trener z jakąś wizją, tylko typowy rzemieślnik, który coś tam robi ale bez polotów i bez wyników. Widać, że kilkurazowe szczęście zaczyna przegrywać z doświadczeniem.
23 sierpnia 2010, 09:34 / poniedziałek
kafar powinien odejść już rok temu. on powinien piłki podawać z boku,a nie zajmować sie trenerką
23 sierpnia 2010, 09:45 / poniedziałek
Kafar odejdzie, przyjdzie ktoś inny, a my dalej będziemy grać jak teraz to ciekawe na kogo wtedy będziecie jęczeć...Jak byśmy przegrali wszystkie mecze jak Cracovia to chyba byście się poszczali na tym forum. Zajmijcie się tym co wam wychodzi najlepiej, czyli wyzywaniem wszystkich do okoła i siebie na wzajem...
23 sierpnia 2010, 09:46 / poniedziałek
Lechii potrzebny jest trener zza granicy. Tak jak tu ktos kiedys napisal na forum, lepszy jakikolwiek trener zza granicy niż polski burak typu Wieczorek czy Kasperczak, wzorujacy sie na futbolu lat 70-tych. Moge sie zalozyc ze Wisla pod wodza trenera z Holandii zacznie grac inny futbol.
23 sierpnia 2010, 09:55 / poniedziałek
Nowy trener POTRZEBNY OD ZARAZ!

dajcie misia koale :> hahahahahaha
23 sierpnia 2010, 09:56 / poniedziałek
Dan Petrescu!
23 sierpnia 2010, 10:09 / poniedziałek
Hahaha, w Polsce zawsze zaczyna się od zmiany trenera. i dlatego jesteśmy na koncu Europy.
Wezmy przykład: Bakero - poprzednio prawie nie spuscił Dyskopolo z Ekstraklasy, a teraz? Gra pięknie, skutecznie BO MA LEPSZYCH PIŁKARZY!
23 sierpnia 2010, 10:12 / poniedziałek
vid11 bardzo dobry wpis ! Kolejny temat dla płaczków i forumowych śledzi. Temat powinien raczej brzmieć : "Normalni kibice potrzebni od zaraz".

ZAWSZE LECHIA !!!
23 sierpnia 2010, 10:15 / poniedziałek
tomek3lg zgadzam się z tobą. W Groclinie Bakero zaczyna robić drużynę i postępy w jego pracy widać gołym okiem. W Lechii tendencja jest odwrotna, drużyna zamiast być budowana, jest rozpierdalana. 3-4 mecze i nasz super trener nie będzie miał kogo wystawić do pierwszego składu. Bo część zawodników złapie kartki (chociażby litwin), a część dołączy do obrażonych na trenera. Lechia pod wodzą kafara, cofa się do tyłu.
23 sierpnia 2010, 10:46 / poniedziałek
niestety ale w tym momencie muszę się zgodzić z płaczkami i Kafar moim zdaniem jest do odstrzału.. tylko odpowiedzmy sobie na pytanie, czy jesteśmy w stanie znaleźć kogoś lepszego? bo jak ktoś tu powiedział, za wynalazek typu Wieczorek co spuszcza dwie drużyny w jednym sezonie, to ja również stanowczo dziękuję..
Kubicki myślę, że już do nas nie wróci, chyba że w tym wypadku skusi go ekstraklasa, swego czasu podobała mi się wizja gry drużyn prowadzonych przez trenera Motykę, co on teraz robi - nie wiem, ale jak patrzę na nasze mecze w których mamy zawsze po 5 - 8 rożnych i nie potrafimy z tych 15 - 20 rożnych strzelić nawet jednej bramki, to może jego "szarańcza" byłaby dla nas zbawieniem ;)
23 sierpnia 2010, 10:53 / poniedziałek
W Polsce nie ma co szukać trenera. Tutaj trzeba kogoś z innym myśleniem. Nasi trenerzy prochu już nie wymyślą i jedyne co możemy z nimi osiągnąć to pół roku lepszej gry i znów powtórka z rozrywki. Inna rzecz, że musi to być ktoś niezależny, ktoś kto powie tak jak Kubicki, że jego miejscem pracy jest szatnia, a nie biuro obok zarządu.
23 sierpnia 2010, 10:58 / poniedziałek
Kafar widzial decyzje druzyny o odpaleniu Borka. Peki temu wtedy przewodzil i sam sprokurowal karnego w 10 minucie przegranego meczu z Odra po ktorym Borek wylecial. Pekiego odpalil Kafar, bo wiedzial, ze bedzie pierwszym ktory zacznie bunt w druzynie przeciwko marionetce zarzadu, ktorej dyktuja kto moze grac w meczu, a kto nie (aktualnie Hubert nie chce podpisac kontraktu). Mysle, ze pilkarze nie mieliby nic przeciwko Kafrarowi, gdyby trzymal ich krotko za mordy, ale jednoczesnie o grze decydowalaby tylko forma sportowa. Jest inaczej i tylko dla tego, ze w druzynie nie ma juz zadnego twardziela pilkarze jeszcze Kafara nie odpalili.
23 sierpnia 2010, 11:06 / poniedziałek
Zmiencie ten temat na "Normalni kibice potrzebni od zaraz"
Co wam kurwa da zmiana trenera? Co zawinil KAfar w meczu z Jaga ? to, ze wpuscil Szypryta i znowu dal Buzale szanse gry w pierwszym skladzie ? oboje byli najlepsi w LEchii !!! Obok nich Krzysztof Bak, ktory nie raz nas w tym meczu uratowal blokujac strzal rywali. Co wy kurwa soba reprezentujecie ? wieczne plakanie na tym forum , dziecinada jak sie patrzy. Co wy myslicie, ze przyjdzie tutaj Ferguson i Dawidowski zacznie grac jak Rooney ? wezcie sie rozpedzcie i przypierdolcie glowa w mur bo czytac sie tego nie da. Mamy sklad jaki mamy i nalezy to uszanowac a jak sie nie podoba to nie przychodzic. Przychodzicie dla Lechii czy dla transferow ? Siedzicie tylko i szukacie winnych a spojrzcie na siebie jak sracie we wlasne gniazdo !
23 sierpnia 2010, 11:14 / poniedziałek
Sorki ale zdecydowanie sie nie zgadzam z ludzmi ktorzy chca przyjscia Kubickiego. Zgoda wywalczylismy z nim awans i byla to rowniez jego zasluga ale nie uwazam go za dobrego trenera, jak zreszta wiekszosc ludzi w Polsce. Jedyne kluby ktore go chca to slabe druzyny pierwszoligowe. Czas zapomniec o tym czlowieku, ma on swoje miejsce w historii klubu ale nic wiecej juz dla nas nie zrobi. Jest po prostu za cienki, zobaczcie jakie wyniki osiagaja jego druzyny. Mial troche szczescia i trafil na okres dobrej formy kilku pilkarzy (Rogal, Buzi).

Co do Kafara to mysle ze nastapilo cos w rodzaju "zmeczenia materialu". Doskonale widac to po Dawidowskim i Lukjanowsie. Kafar nie jest w stanie juz nic z nic wykrzesac. Nie mowie tu o pilkarzach sprzedanych (Mysona) lub odsunietych (Wolakiewicz, Kaka), ktorzy mysle ze za Kafara nie beda juz grali w Lechii. Kafar mial swoje 5 minut kiedy obejmowal po zielu i obronil lige. W pilce tak jak na wojnie, czesto najlepszym wyjsciem po tym jak dany general odniesie wielkie zwyciestwo, jest odsuniecie go od dowodzenia. Czlowiek bowiem za bardzo wierzy w swoja nieomylnosc i patrzy na ciagle zmieniajaca sie rzeczywistosc zbyt wasko. Nie umie przyznac sie do porazek i wyciagac z nich wlasciwych wnioskow. Typowymi takimi ludzmi sa na przyklad Smuda i Kasperczak, ktorzy kiedys cos wygrali i teraz uwazaja sie za wielkich strategow. Generalow takich jak Ferguson, ktory jest w stanie odnosic sukcesy przez 20 lat z jednym klubem w Polsce nie ma. W tej chwili potrzebny jest ktos ze swiezym spojrzeniem, nowym podejsciem do pilkarzy. Najlepszym wyjsciem byloby zatrudnienie fachowca z zagranicy. Jakiegos trenera z warsztatem, ktory trzyma dyscypline bedzie mial u pilkarzy autorytet i bedzie niezalezny. To rowniez dla niego bedzie doskonala okazja do wypromowania sie. Niestety obawiam sie ze w tej chwili jest juz nieco za pozno na taki ruch, poniewaz kilka dni przed zamknieciem okienka transferowego nikt nie bedzie chcial ryzykowac.
23 sierpnia 2010, 11:20 / poniedziałek
Zatrudniac "dobrych" zagranicznych trenerow to sobie moze Wisla Legia czy Lech.
A u nas jak patrzy sie na dzialania zarzadu to po odpaleniu Kafarskiego zatrudnili by pewnie Majewskiego Michniewicza albo jakiegos no name co byl asystentem trenera w jakims smiesznym klubiku za granica.
23 sierpnia 2010, 11:32 / poniedziałek
ja o zmianie trenera nie powiem, ale niech żesz w końcu zachowa sie jak mężczyzna i powie że daja ciała od początku roku i nic nie jest w stanie zrobić, a nie że wszystko zmierza w dobrym kierunku!(?), drużyna gra a trybuny ożywają(?)...co to wszystko jest?
23 sierpnia 2010, 11:33 / poniedziałek
Ja najchętniej widziałbym w Gdańsku trenera z takim charakterem jak Probierz, facet poradził sobie z Grosickim, niedawno zesłał do MESA gwiazdkę Gikiewicza, której przewróciło się w głowie.

Z polskich trenerów ja jedynie widzę jednego kandydata - Wójtowicza, który stworzył w Nowym Sączu silny zespół, grający ładny i ofensywny futbol. W weekend oddał się do dyspozycji zarządu:

"- Nie podaję się absolutnie do dymisji, lecz podaję się do dyspozycji i ocenie zarządu. Dobrze, że po wygranym meczu. Taką decyzję podjąłem i teraz oczekuję rzetelnej oceny zarządu odnośnie mojej pracy. Nie akceptuję takiej polityki klubu, mam swoje zdanie i nie będę rozwijał tej myśli, gdyż są to sprawy wewnętrzne klubu. Mam nadzieję, że moja decyzja wpłynie na działania ludzi odpowiedzialnych za klub, drużynę i otoczenie. Sandecja jest najważniejsza. Jeśli dojdzie do tej oceny, analizy przez zarząd – zobaczymy, co się wydarzy dalej. Nie będę na światło dzienne przedstawiał faktów, które miały miejsce. Ogólnie nie podoba mi się polityka klubowa w wielu kwestiach, drobniejszych i większych. Jednak na ten moment chcę porozmawiać z zarządem i mam nadzieję, że wyciągną jakieś wnioski. Jeśli ocenią moją pracę negatywnie to mają prawo rozwiązać ze mną kontrakt. Jednak ja do dymisji się nie podaję - powiedział Dariusz Wójtowicz."

Czy naszego Mourinho stać byłoby na taki krok?
23 sierpnia 2010, 11:40 / poniedziałek
Chrzanek przeczytaj dokladnie, nie pisalem o "dobrym" zagranicznym trenerze, bo taki by chcial minimum tyle co Bakero a watpie czy Kuchar by sie na to zgodzil. Realistycznie to mozemy co najwyzej sciagnac obiecujacego trenera z nizszych lig zachodnich podobnie jak Wisla i to mialem na mysli.
23 sierpnia 2010, 12:27 / poniedziałek
Jakos zawsze stałem po stronie Kafara, ale po wczorajszym meczu widzę, ze koleś jest słaby. Jak można na takie warunki boiskowe wpuścić Bajica czy nawet Dawida??
Na boisku powinien zostać Buzi bo jest mały zwrotny i w miarę szybki. Drużyna gra padake bo po tych 3 kolejkach powinniśmy mieć min 7 punktów. Czemu nie gra Wołakiewicz gdzie jest Kaka i czemu nie grał Traore?? O co tam w ogóle chodzi??
23 sierpnia 2010, 13:29 / poniedziałek
ale tak zawsze bylo nie trener gra zeto na boisku tylko te k....nie chca juz grac niechce im sie i tyle
23 sierpnia 2010, 13:35 / poniedziałek
Lechia-to-my- niby tak, tylko pytanie kto ich wystawia do składu?? Kto z nimi pracuje na treningach?? I dlaczego atmosfera w szatni jest taka chuja??

Kto ma nad tym zapanować?? Pani Goździkowa, czy Adam Słodowy???

Od tego kurwa jest trener. Ale jak ktoś pozjadał wszystkie rozumy i wszystko wie lepiej, to efekt jest taki, a nie inny. Lechia z kafarem to kandydat nr1 do spadku.

Mnie to jebie w której lidze będzie grać Lechia. Dalej to będzie mój ulubiony klub. Na mecze przychodzę dla niej, nie dla Legii, Wisły czy innego Widzewa. Tak samo będę się cieszył ze zwycięstw z Unią Tczew czy Chojniczanką. Jednak żeby zbudować Wielką Lechię, trzeba na stadionie zebrać trochę więcej kibiców, nietylko fanatyków.
23 sierpnia 2010, 13:38 / poniedziałek
Tylko,że nie może byc też tak,że to piłkarze zwalniaja trenerów,oni są od grania jak dupa od srania.Przyjdzie nowy trener który po pół roku im sie znudzi i znowu bedziemy to samo przerabiac ??
23 sierpnia 2010, 13:54 / poniedziałek
o czym tu gadać, skoro jak wynika z tego co Surma powiedział to cel został postawiony 6miejsce a oni chociaż to podpisali mówią po 3 kolejce, że będą walczyć o utrzymanie.. więc za rok gramy o puchary a za dwa o mistrza a Lechia i tak będzie w realu walczyc o utrzymanie? jakies nieporozumienie zaszło gdzieś na łączach i ktoś nie bardzo wie o czym mówi i czego chce. piłkarze juz wiedzą i swoje zdanie wyrazili, więc czym staje sie postawiony przed drużyną cel sportowy - niczym. zarząd może sobie stawiać cele a pracownik powie, że ok zgoda ale i tak tego nie osiągne. zabawa wyszła na jaw i powiedział to kapitan. jak to zarząd mówi "czytajcie między wierszami"...dziękuję ja już przeczytałem i wszystko jasne.
23 sierpnia 2010, 14:16 / poniedziałek
Pytanie czemu nie gra kaka?? pewnie dlatego że jest po kontuzji i dochodzi do siebie (pewnie dlatego go w kadrze nawet nie ma) nie wiem jak z Hubertem ale on też po kontuzji może nie doszedł jeszcze do pełnej formy, co do zmiany trenera jest potrzebna ewidentnie co powiedział Cvirik jak odchodził że trener bez jaj i autorytetu i piłkarzy to p.... a nie trener i tak prawda czy Kubicki by nic nie zrobił tu bym się kłócił powiedział jak odchodził że tu jeszcze kiedyś wróci może najwyższy czas, bo dzieje się źle z tą drużyną co widać gołym okiem.
23 sierpnia 2010, 14:58 / poniedziałek
Mi sie wydaje że coś nie tak z przygotowaniami albo faktycznie zaczynają grać pod Kafara(żeby go zwolnić).Nie wiem ale coś jest nie tak na lini piłkarze -zarząd -Kafar.A może to efekt braku premi za 8-m-ce bo tu tez niby wszystko-ok ale zadra zawsze zostaje.
23 sierpnia 2010, 15:03 / poniedziałek
Czytając wypowiedzi pomeczowe Kafara, stwierdzam, ze ktoś tu ma widoczny problem z odczytywaniem rzeczywistości. Gadanie ze spodziewał sie straty gola i paniki w drużynie, a po przegranym meczu stwierdza , ze wszystko idzie w dobrym kierunku, to wszystko świadczy o tym ze Kafar chce zostać maskotką weszlo.com.
Niestety w całym 2010 roku Kafar miał mnóstwo okazji do dania zespołowi nowego impulsu, pchnięcia go do przodu ,jednak widać ze tego nie potrafi. Póki co, to jedynym jego plusem jest to ze nie dał sobie wcisnąć mocno zdezelowanego szrotu w czasie tzw "okna transferowego".
Myśle, ze za tydzień powinno byc jasne czy Kafar (mecz ze Śląskiem) z Jenkiem (koniec okna transferowego) są do opalenia.

TYLKO LECHIA!
23 sierpnia 2010, 15:08 / poniedziałek
Ale po co zmieniać teraz cokolwiek? Ta runda jest już przegrana głównie przez brak wykonawców ale również dzięki trenerowi który od 9 miesięcy buduje swoją pozycję w drużynie przez zwalczanie wszystkich którzy mogą mu zagrozić. Poczekajcie do października-listopada i zobaczycie że pojawi się nowy trener oraz kilku nowych graczy(w grudniu).

PS. vid11, tomek3lg, lolas4: jakim ślepcem trzeba być by nie widzieć że jesteśmy na najprostszej drodze do spadku? Jakim głupcem trzeba być by nie wiedzieć kto jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy?

Tyle i pozdrowionka dla "nie płaczków" polecam wrócić do wątku TRANSFERY i przeczytać własne wpisy z dni 15-30 czerwca
23 sierpnia 2010, 15:14 / poniedziałek
Cel uświęca środki. Celem nadrzędnym jest gra Lechii w Ekstra. Zmiana trenera konieczna. Jak tego klub nie zrobi ,będzie jeszcze gorzej. Trzeba poświęcić Kafara.Podziękowac mu za pracę. Sprobować zatrudnić trenera zagranicznego. Jeżeli władze kluby chcą aby Lechia grała o najwyższe cele i były wypełnione trybuny na PGE Arena, to trzeba znaleźść trenera zagranicznego. Od czego kurwa jest tam umowa z Sport5? .Po meczu z Śląskiem jest przerwa na repe. Nowy trener musi być do meczu z Bełchatowem, a najlepiej wcześniej.
Jak by wariant zagraniczny nie wypalił, to brać fOresta Lenczyka.Zaangażować Lenczyka z opcją do końca sezonu.Później wrócic do wariantu zagranicznego. Nie pieprzyć,że dużo kosztuje jeden i drugi wariant.
W przyszłym roku będzie duża większa kasa za prawa do transmisji!!! Jest o co walczyć.
23 sierpnia 2010, 15:20 / poniedziałek
Cała poprzednia runde juz było widac,że jest zle.Uratowała nas pierwsza runda,i to,że pierwsze dwa mecze ostatniej rundy gralismy jeszcze w 2009 roku.Zwyciestwo w sledziowni i 3 punkty z cracovią.Cały 2010 rok gramy padake.Każdy widział,że potrzebujemy kreatywnego pomocnika i łowce bramek do ataku a kupili dwóch obrońców i na sam koniec bambusa(wielka niewiadoma) Zarzad tutaj dał dupy.Kafarski zostanie odstrzelony ale to nic nie da na dłuższa mete.Lechia sie uwstecznia,zamiast isc do przodu to sie cofamy.Do zmiany jest zarzad i od tego trzeba zaczac
23 sierpnia 2010, 16:05 / poniedziałek
Zasada jest prosta - wypalony, bez pomysłu na grę, bez charyzmy i skonfliktowany z zawodnikami trener nadaje się tylko do ODPALENIA.

Tak było w przypadku Borka i misia koali... zdało egzamin.
Kubicki po Borku przejął ten sam materiał ludzki, Kafar po koali również... więc nie zawsze chodzi o umiejętności grajków. Niestety, obecny Kafar jest ... patrz zdanie pierwsze.

Kto by nie przyszedł - oby z jajami - nastąpi poprawa jakościowa i - mam nadzieję - w miarę spokojne utrzymanie.
A w międzyczasie - czyli do zakończenia sezonu - szukać "młodego Fergusona".
23 sierpnia 2010, 16:53 / poniedziałek
Zeto a skad ty kurwa mozesz wiedziec jaka jest atmosfera w szatni??jestes asystentem trrenera czy jaki huj??smieszne te twoje wpisy...ze Lechia z kafarem do spadku...kafar jest wypalony ...to sie zgodze...ale to dopiero 3 kolejka, jak z WKS nie wygramy to zarzad go zwolni pewnie..wiec nie panikujcie...co to wogle ma znaczyc ze przychodzi 4,5 tys kibiców !!! wiem kazdy chce ogladac piłke na poziomie...ale jej nie zobaczycie nawet jak przyjedzie Wisła czy Legia to i tak pamietajcie ze jest to nasza szara liga...która jest równa lidze wietnamskiej..
23 sierpnia 2010, 17:25 / poniedziałek
Jordanik
A ty z kąd wiesz że on nie wie?
23 sierpnia 2010, 17:28 / poniedziałek
Ch** z wynikami, bądźmy kibicami, jakby spadli to przynajmniej duzo beks by z forum wypadło... .

Co do trenera - jest młody, może nie ma pomysłu już, ale nie widzicie, że tam juz nie ma kto grac ? Połowa składu sie nie nadaje na ekstraklase a co dopiero do walki o 6 miejsce.
23 sierpnia 2010, 18:16 / poniedziałek
Jordanik, bo widzisz, ja nie czerpię informacji z forum Lechia.Gda.Pl tak jak ty, tylko od czasu do czasu rozmawiam z różnymi ludźmi (z zawodnikami też). W to co piszę możesz wierzyć lub nie. Przeczytaj moje posty w czerwcu i w lipcu. Kiedy każdy piał z zachwytu, ja próbowałem bić na alarm. Były głosy że zarząd nas zaskoczy. Czekam więc cierpliwie, aż będę mógł odszczekać to, że typuję Lechię do spadku.
Piszesz że nasza liga jest na poziomie ligi wietnamskie. Tym bardziej nie wypada spadać z takiej ligi!!!!

Marlboro o mnie się nie bój. Ja zostanę. Tylko że zdecydowanie bardziej wolałbym mieć powody, aby chwalić zarząd, trenera i piłkarzy. Na razie, sami wsadzają siebie na minę.
23 sierpnia 2010, 18:31 / poniedziałek
kurna szkoda że fm2011 jeszcze nie wyszedł, bo hjenek miałby nowe możliwości poszukania odpowiednich napastników
a tak musi bazować na nieaktualnej już bazie danych
23 sierpnia 2010, 18:33 / poniedziałek
youtube jest aktualizowany na bieżąco :p
23 sierpnia 2010, 18:36 / poniedziałek
Ale nie ma statystyk i perspektyw rozwoju...
24 sierpnia 2010, 20:19 / wtorek
nowy treneiro nic nie zmieni.
Grajkowie zostaną Ci sami - to co zmieni nowy trener ??
24 sierpnia 2010, 20:53 / wtorek
santtin
24 sierpnia 2010, 20:19 / wtorek
nowy treneiro nic nie zmieni.
Grajkowie zostaną Ci sami - to co zmieni nowy trener ??

Jak Koala był to też tak pisałeś ? hehe
Zmienił coś Kafarski czy nie ?
Zresztą skoro bredzi że ma lepszy skład niż w tamtym sezonie to niech zbiera punkty lepiej niż w poprzednim sezonie. Ale tak nie jest, więc papa Kafar
24 sierpnia 2010, 20:56 / wtorek
Kafar ani inny trener nie będzie wygrywał meczy chyba , że się mylę to zarząd powinien od jutra zatrudnić Bakero i mamy z górki.
24 sierpnia 2010, 21:05 / wtorek
To tym bardziej zwolnić skoro trener nie wygrywa meczy. Zaoszczędzi się na pensji.
Pytam jeszcze raz. Czy po zwolnieniu Zielińskiego i zatrudnieniu Kafarskiego nastąpiła poprawa gry przy tych samych zawodnikach ?
24 sierpnia 2010, 21:26 / wtorek
Pinochet proszę Cię. Za Koali nie było gry ani wyników. Teraz jest chociaż gra. Wyniki faktycznie nie zadowalają ale za nami dopiero 3 kolejki . Lodu !!!
24 sierpnia 2010, 22:02 / wtorek
Pinochet wszyscy wiemy , że nastąpiła zmiana w grze jesienią zeszłego roku i tu się zgadzamy.
A co było wiosną ? - najmniej zdobytych punktów- nastąpiła kolejna zmiana którą trudno wytłumaczyć, niby ten sam trener i skład bardzo podobny to gdzie jest kruczek ?? na pewno nie jest to wina trenera i żeby nie było że bronie Kafara bo stracił u mnie kredyt zaufania po sprzedaniu PP.

przykład :
reprezentacja polski :):) zmiana trenera i co? i w dupę !
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.435