Gdańsk: czwartek, 23 maja 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdansk - Slask Wroclaw 28.08.10 godz. 17:00

strona 1/3

23 sierpnia 2010, 01:05 / poniedziałek
Za 5 dni gramy Mecz Przyjazni z Bracmi z Wroclawia. Poki co protest trwai jesli bedzie trwal nadal to chyba bedziemy mieli cichy mecz przyjazni a cala zabawa przeniesie sie poza trybuny. Interesujace jest takze czy frekwencja przekroczy chociaz 6-7 tys., zakladajac, ze na taki mecz wybierze sie wiecej osob niz na pojedynek z jagiellonia Bialystok, dobrze, ze nasz zarzad nie wpadl na pomysl by na przeciez tak atrakcyjne kibicowsko spotkanie podniesc ceny wejsciowek o x zlotych jak ma to miejsce w niektorych spotkaniach. Pilkarsko Slask prezentuje sie duzo lepiej, po trudnej wiosnie ubieglego sezonu Taras zdaje sie wykonal dobra robote w okresie przygotowawczym, jak i wzmocnienia w Slasku wydaja sie trafione.
23 sierpnia 2010, 01:15 / poniedziałek
Ciężki mecz się szykuje. Przyjaźń na trybunach i w dupie z zarządem i całą resztą!!!
LECHIA I ŚLĄSK LALALALA
23 sierpnia 2010, 09:59 / poniedziałek
tzn. mecz fetowy, tzw. piknik:)
23 sierpnia 2010, 10:52 / poniedziałek
23 sierpnia 2010, 11:08 / poniedziałek
Popieram wiele opinii krytycznych w stosunku do zarządu, a w tym politykę transferową. Uważam, że najbardziej widoczny jest brak w zespole klasycznego pomocnika rozgrywającego, bardziej niż środkowego napastnika. Otóż moje zdanie jest takie, iż Kafarski robi krzywdę Wani za notoryczne ustawianie go na lewej stronie. Przecież jest to klasyczny napastnik środkowy i tak został zakontraktowany do Lechii. Przy dobrym środkowym ofensywnym pomocniku, byłby zupełnie inny pożytek z tego zawodnika. Jeżeli Surma bierze na siebie zadanie defensywne (robi to dobrze) oraz ma dodatkowo organizować ofensywę zespołu, to siłą rzeczy robi to niedokładnie, szczególnie w akcjach do przodu. Dlatego uważam za priorytet załatwienie ofensywnego pomocnika (bez zbytnich zadań defensywnych)oraz przesunięcie Wani na środek ataku.
Natomiast co do zagrożenia degradacją, to po 3 kolejkach może wydawać się nadużyciem takie twierdzenie. Proszę jednak zauważyć, że kalendarz został tak skonstruowany przy naciskach zarządu aby mecze z tuzami ligi grać pod koniec rundy na wyjazdach, co daje możliwość rozegrania rewanżu na PGE Arena na wiosnę. Stąd Lechia rozegra na pierwszych siedem kolejek, aż pięć u siebie i to z zespołami na których trzeba zdobywać punkty. Zwykła matematyka wynikająca z tabeli podpowiada, że w tych siedmiu kolejkach trzeba uzbierać najmniej 15 oczek, a w pozostałych meczach rundy grając z tuzami dorzucić około 8 punktów, co zapewni spokojną zimę. Kalendarz wiosenny będzie odwrotny, mam na myśli że z mocarzami ligi u siebie nie będzie łatwo. Dlatego apeluję o inną formę protestu i powrót do dopingu na T29. Po meczu ze Śląskiem, może już być bardzo niedobrze jeśli go nie wygramy. Tak to widzę i oby runda nie skończyła się ze zdobyczą 10-12 punktów, a na to się zanosi.
23 sierpnia 2010, 11:14 / poniedziałek
rr_gg nie martw sie. Nie zdziwie sie jak Wanie od pierwszej minuty w meczu ze Slaskiem zastapi Traore. W koncu zostal kupiony na lewa pomoc na ktorej Wania totalnie jest zagubiony i marnuje tam swoj potencjal.

Kapsa
Bak - Wolakiewicz - Kozans - Andriuskevicius
Deleu - Surma - Nowak
Szyprytowski - Buzala - Traore

Deleu bym przesunal na prawa pomoc gdyz kolo ma ciag na bramke i dobre uderzenie.
23 sierpnia 2010, 11:34 / poniedziałek
Ktoś wie co jest z systemem transakcyjnym biletów on-line? Dlaczego nie ma jeszcze do wyboru meczu ze Śląskiem według info na Lechia.pl?
23 sierpnia 2010, 23:48 / poniedziałek
dobra, działa już, jest git
23 sierpnia 2010, 23:50 / poniedziałek
Czemu rozmywasz wątki na forum?
24 sierpnia 2010, 20:14 / wtorek
czy mogę iść na mecz z WKS ??
moje pytanie jest z tego powodu , że nie popieram formy protestu, która niszczy kibiców i nie uderza w żaden sposób w klub tylko w piłkarzy i nas kibiców.
24 sierpnia 2010, 20:17 / wtorek
Jeżeli masz wizę to chyba możesz pojechać.
A z kim WKS gra?
24 sierpnia 2010, 20:32 / wtorek
przepraszam Cię MarekM specjalnie dla Ciebie pełna nazwa:

Wrocławski Klub Sportowy Śląsk Wrocław SA

teraz już chyba będziesz kojarzył. :)
24 sierpnia 2010, 21:19 / wtorek
To mnie uspokoiłeś... kij go wie jak tubylcy zareagowaliby na białego w biało-zielonych barwach.
24 sierpnia 2010, 21:25 / wtorek
santtin - podobno kibole, którzy operują językiem mafijnym i taką mają percepcję świata chcą rozstawić detektory anty-protestu. Ich celem jest wykrycie postaw "kibiców" zmierzających na mecz.
W przypadku odczytu pozytywnego delikwent zostanie zawrócony z bramki i zwyczajem mafijnym wrzucony do Wisły. Z powodu odległości niestety do martwej, ale Wisły nie w stanie.
24 sierpnia 2010, 22:56 / wtorek
Wronowicki
dywersja nieudana
możesz iść spać
27 sierpnia 2010, 15:09 / piątek
Wiadomo o której Śląsk będzie w Gdańsku ?
27 sierpnia 2010, 15:17 / piątek
Tak
27 sierpnia 2010, 15:18 / piątek
To o której ?
27 sierpnia 2010, 15:21 / piątek
za piętnąście w pół do trzecie
27 sierpnia 2010, 15:22 / piątek
yhy dzieki ...
27 sierpnia 2010, 15:42 / piątek
28 sierpnia 2010, 13:39 / sobota
tak propo dzisiejszego meczu,to Ci co maja zakodowany orangesport maja farta,bo orange odkodowalo na weekend swoja stacje i mozna spokojnie obejrzec mecz
28 sierpnia 2010, 13:49 / sobota
mecz chyba oglada sie na stadionie a nie na orange sport ?
28 sierpnia 2010, 15:09 / sobota
Nie kazdy fan Lechii mieszka w Gdansku i nie kazdy ma mozliwosc dotarcia na stadion. A pracowac trzeba, by miec za co kupic bilet na nastepny mecz, hehe. Ja dzisiaj wyjatkowo musze obejrzec mecz w tv :( Ale zycze sobie bym po meczu sie wsciekal... ze mnie nie bylo na T29 a Lechia wysoko wygrala ze Slaskiem :)
28 sierpnia 2010, 15:27 / sobota
w sumie, dobrze że jest ten protest, bo znając życie zaraz jeszcze by się niedajboże po meczu rozległ tu płacz 'płaczków' (kurwa, to pjęcie jest tak elastyczne że aż się nim dziwnie operuje), że krzyczano o Sebku Mili (oczywiście w innym kontekście niż 'ty chuju/kurwo'), no jak tak kurwa można było, skandal...

szalom
28 sierpnia 2010, 15:33 / sobota
Blada_Twarz : Słuchaj mam cyfrowy polsat i kanału ORANGE SPORT info mam zakodowany wiec potwierdz jakims linkiem swoje zdanie na temat orendz odblokowanego .

LEchia i Śląsk !
28 sierpnia 2010, 16:14 / sobota
Orange jest prawdopodobnie odkodowany tylko dla abonentow TPSA. Ja za niego place w C+.
28 sierpnia 2010, 16:44 / sobota
Koledzy, wiecie może na jakim kanale SopCast można obejrzeć mecz Lechii?
28 sierpnia 2010, 16:52 / sobota
sop://broker.sopcast.com:3912/56947
28 sierpnia 2010, 17:07 / sobota
Huberta znowu nie ma. to jest skandal i nie będę ukrywał, że jestem wkurzony do bólu. Do Kafarskiego i baranów z zarządu mam lekką myśl; walnijcie się w swoje durne łby chorzy idioci!
rozwalają ten zespół na naszych oczach..i gra.
28 sierpnia 2010, 17:15 / sobota
Kosiarz, nie wiem co Ty bierzesz, ale bierz połowę, bo Ci na wzrok szkodzi!!!! Hubert gra przecież!!!
28 sierpnia 2010, 17:18 / sobota
odnośnik SopCast na kanale Public Sport 2 nr 56947
28 sierpnia 2010, 17:19 / sobota
no właśnie pijany jestem:))) PRZEPRASZAM..każdy tam ma jakiś smutek nie?? a skoro siedzę przed kompem a nie tam to znaczy, że tak jest.
28 sierpnia 2010, 17:54 / sobota
Koniec Pierwsze Polowy , Lechia prowadzi 1:0 , jest dobrze, Traore dobrze sie wpasowal ;)
28 sierpnia 2010, 18:08 / sobota
Bajić normalnie powinien na dzień dobry walnąć bramkę:( Jak on to spieprzył???
28 sierpnia 2010, 18:30 / sobota
Kurcze, ładnie gramy - fajne akcje, tylko jak zwykle brak wykończenia. Obie bramy bardzo ładne.
28 sierpnia 2010, 18:55 / sobota
2:0 Bravo Lechia , powoli sie odbijamy od dna ;)
28 sierpnia 2010, 18:57 / sobota
Dobry mecz. Nawet w tv dalo sie to ogladac :) Oby tak dalej! Wszyscy zagrali dobrze i ja nikogo bym za ten mecz nie krytykowal. Bledy zawsze sie zdarzaja, ale dzis bylo wiecej fajnej pilki niz padaki. Pozdro!
28 sierpnia 2010, 18:59 / sobota
wynik meczu identyczny ale w drugą stronę oczekuję we Wrocławiu, bo mecz ewidentnie umówiony.. jak Śląsk zagrał na leżąco to i Buzała strzelił, Lechia nic nie pokazała i szkoda, że nie potrafi samodzielnie wygrać, mecz na poważnie odbył się tydzień temu i efekt był widoczny.
28 sierpnia 2010, 19:03 / sobota
No tak - zawsze mozna znalezc dziure w calym :)
28 sierpnia 2010, 19:04 / sobota
W koncu pozadny wynik, ciesze sie niezmiernie
28 sierpnia 2010, 19:04 / sobota
kosiarz jebnij się w łeb baranie!
28 sierpnia 2010, 19:06 / sobota
Kosiarz, już Ci pisałem, żebyś brał połowę tego co bierzesz!!! Jakie umówienie?? Śląsk dziś był po prostu słaby, nic nie grali, a Ty pieprzysz o jakimś umawianiu!!! Lechia dziś była lepsza i zasłużenie wygrała, oprócz Bajicia cała drużyna zasługuje na słowa pochwały, z tego Traore będzie pożytek.
28 sierpnia 2010, 19:06 / sobota
chłopcze nie warcz.. zero walki piłkarzy Śląska, uśmiechy, pełna kultura, zero kurwicy u Tarasiewicza, tak jebne się w łeb a po rewanżu ty ok?
28 sierpnia 2010, 19:22 / sobota
kosiarz musze sie tu zgodzic z kolegami,chociaż nie tak drastycznie jak oni.to nie ten etap rozgrywek,żeby ktoś komuś sie podkładał,nawet PRZYJACIELOWI!LECHIA była dzisiaj zdecydowanie lepsza!przypomina mi się ta drużyna z poprzedniego sezonu jak grała na wyjazdach.bez napinek z BIAŁO-ZIELONYMI pozdrowieniami!
28 sierpnia 2010, 19:25 / sobota
szparka w pizde!!!!!!1
28 sierpnia 2010, 19:27 / sobota
Nie mów do mnie chłopcze dobrze?? A jak masz dowody to o ustawieniu meczu to zgłoś się do Wrocławia! I nie traktuj protekcjonalnie kolegów po szalu, dobrze?? To jest wątek o meczu, koniec gadania o pierdołach. Gra Lechii bardzo dobra, Śląsk nic nie grał, dopiero w końcówce miał swoje szanse, ale nie dali rady strzelić nawet jednej bramki. Teraz trzeba wykorzystać przerwę na reprezentację i przywieźć jakieś punkty z Bełchatowa.
28 sierpnia 2010, 19:27 / sobota
ewidentnie kosiarz ma coś z banią.
28 sierpnia 2010, 19:34 / sobota
Mecz dobry momentami Lechia klepala Slask niemilosiernie.

Jedyne co dalo sie zauwazyc i to juz w poprzednim sezonie to troche dziwna gre. Wiekszosc akcji rozprowadzanych skrzydlami i konczona dosrodkowaniem do ... no wlasnie do kogo? Jedynie Bajic moze walczyc w polu karnym z obroncami.

Jesli juz staramy sie zamknac akcje ze skrzydla to powinno byc wiecej dosrodkowan na dlugi slupek na nabiegajacych zawodnikow, albo zbiegania do srodka i pilek po ziemi na 11 metr.

Samo granie skrzydlami jak najbardziej ok ale przeraza mnie troche brak prostopadlych pilek do napastnikow. Mamy strasznie malo podan z drugiej linie ktore otwieraly by droga sam na sam z bramkarzem.
28 sierpnia 2010, 19:50 / sobota
Pare prostpadych pilek bylo, ale Buzala byl na spalonym. Ale powoli - nie ma co narzekac po wygranej.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.238