Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

hJenek

strona 2/3

24 sierpnia 2010, 01:05 / wtorek
Nie do końca w temacie, ale chyba istotne.

Zauważyłem, że stwierdzenia typu "nikt mnie nie będzie reprezentował" lub podważające zasady panujące na trybunach, są autorstwem osób, które chcą udawać strasznie przekumatych i mających długoletni kibicowski staż, lecz gdy ich zapytać o cokolwiek, co mogłoby ich uwiarygodnić, to albo się obrażają, albo znikają na jakiś czas z forum. Nigdy nie odpowiadają na zadane pytania.

A co do trafionego. Mam pytanie: czy podobne pechowe zdarzenie nie byłoby celniejszym dyby się przytrafiło Pawłowi Pryszczatemu?
24 sierpnia 2010, 01:51 / wtorek
pan pryszczaty, pseudo kartofel boi się wychodzić na miasto

a hjenek dostał w pysk, bo pomylił ludzi, zaczepił jakiś gości tekstem "cześć koledzy" a że ci go nie znali, to dali mu profilaktycznego, ojcowskiego klapsa w facjatę, teraz hjenek ma nauczkę, żeby obcych na mieście nie zaczepiać
24 sierpnia 2010, 02:15 / wtorek
Tak tutaj czytam i czytam i dochodzę do wniosku, że przed protestem był wspaniały doping na T29, bo większość ludzi przychodziło na stadion kibicować i śpiewać! A to dobre
24 sierpnia 2010, 08:23 / wtorek
piękna akcja z obiciem pajaca a napinający się na grupy decyzyjne może na stadionie porozmawiają z nimi osobiście zamiast napinać się na forum hehehe na co ja liczę przecież to netowi pyskacze :)
24 sierpnia 2010, 09:43 / wtorek
"taka ona kurwa samozwańcza że jak trzeba było na buty dla kopaczy się złożyć to oni wykładali za to kasę,jeździli po A klasach"
Nie dodawaj wszystkiego Lwą, bo akurat tego oni nie robili.
24 sierpnia 2010, 09:48 / wtorek
Himenes, myślę że to zdanie nie dotyczy Lwów, a wszystkich grup które biorą udział w proteście. Co prawda nigdzie oficjalnie nie podano, ale zdecydowana większość "strażników pieczęci" też wspiera protest.
24 sierpnia 2010, 09:50 / wtorek
Himenes a gdzie jest napisane że Lwy to robiły. To robił Pan Kazik, Darek K. czy Czarny i wiele, wiele innych osób. Stowarzyszenie jakbyś wiedział powstało później i nigdy nie uzurpowało sobie do tego prawa. Poza tym grupy decyzyjne to nie tylko Lwy i przestańcie sobie nimi wycierać gębę.
24 sierpnia 2010, 10:25 / wtorek
Wynika z wpisu choppero i do niego się odniosłem. Wiem że część osób popiera protest.
24 sierpnia 2010, 10:27 / wtorek
Himenes myślę że choppero pod pojęciem "grupa decyzyjna" miał na myśli zupełnie inną grupę :) i 100% nie myślał o Lwach
24 sierpnia 2010, 10:32 / wtorek
Rysio z klanu - w końcu sensowny wpis. Przestańcie ludzie sobie Lwami ryja wycierać, bo to już zaczyna być nudne. Każdy pisze tak jakby do tej pory istniał zajebisty doping a teraz przychodzi jakaś grupa decyzyjna i zabrania ludziom dopingować. Śmiech i przerażenie.

Odnośnie osób, które podałeś Rysio to z tego co wiem były na piątkowym spotkaniu więc domyślam się, że grupa przedstawicieli to nie przypadkowi ludzie tak, jak to niektóre osoby próbują promować. Zresztą mam swoją teorię na temat tych nicków.
24 sierpnia 2010, 10:36 / wtorek
"Przestańcie ludzie sobie Lwami ryja wycierać"
Popieram.
Zeto może źle zinterpretowałem tamtą wypowiedź. Ale wku.. jest to że Lwy to Lwy tamto, a tak naprawdę wiele rzeczy jest poza nimi.
24 sierpnia 2010, 10:41 / wtorek
nie chciałbym zabawy pierwszorzędnej przerywać ale wydaje mi się, że mamy problem...Lechia leci w dół nikt tego nie kontroluje, kibice sie kłócą, widownia od nowego roku nie przekroczyła 7000, teraz już 4500 i to z tymi co ich nie było, zaczynamy tworzyć Upadek Lechii i każdy z nas macza w tym palce mniej lub więcej, czas chyba zacząć rozmawiać nie o swoich interesach ale o przyszłości drużyny i klubu, swoje interesy odłożyć na bok i wziąć za wsiarz odpowiedzialnych za ten bałagan. stworzyć zasady profesjonalnego prowadzenia się zawodników, inwentarz kar i nagród, realne cele drużyny przed sezonem, wzmocnienia konieczne przed sezonem, ustalić kwestie wyjazdów kibiców wraz z kwestią odpowiedzialności i stworzyć podwalinę pod mocną drużynę i wielką liczbę kibiców. nie mogę się pogodzić z tym, że kłótnie powodują rozwałkę wszystkiego na co wszyscy pracowali i do czego każdy z nas po trochu sie dorzucał.
24 sierpnia 2010, 10:41 / wtorek
Himenes nie masz racji, że wiele rzeczy jest poza nimi. Lwy Północy powstały po to, aby zintegrować i reprezentować kibiców Lechii Gdańsk. Oczywiste jest, że nie wszyscy będą chcieli być członkami Lwów, a tym bardziej brać udział w ich pracach. Jednak starym zwyczajem na Lechii było to, ze decyzję podejmują najbardziej aktywni w życiu kibicowskim, tak więc może Lwy nie podejmują wszystkich decyzji, ale praktycznie na każdą mają wpływ. To że na forum są osoby, które szkalują dobre imię stowarzyszenia ma swoje powody. Po pierwsze, są to często osoby które kiedyś coś znaczyły, a teraz z racji "emerytury" mają gówno do powiedzenia, ale dalej żyją historią i myślą że jest inaczej. Po drugie, jak sugeruje Wronowicki kilka nicków to osoby pracujące w SA.
24 sierpnia 2010, 10:45 / wtorek
jeżeli info jest prawdziwe to można chyba spodziewać się dalszej eskalacji konfliktu tylko komu to służy?
24 sierpnia 2010, 11:07 / wtorek
Pierwszy liścia powinien dostać gruby szpicel prezia adamowicza!!!
To dopiero kawał ch....
24 sierpnia 2010, 11:07 / wtorek
Zeto - trochę racji mam. Przeczytaj swój wpis.
24 sierpnia 2010, 11:10 / wtorek
Aha jeszcze jedno, pamiętasz spotkanie na trybunie kamiennej po ostanim meczu Lechii/Poloni w drugiej lidze.
24 sierpnia 2010, 18:53 / wtorek
Są dwie wróżki na Lechii.
Ja i Kafarski.
odnośnik
Hahahahahahaha!
24 sierpnia 2010, 19:35 / wtorek
ej czy to prawda ze Jenek zarobil liscia od jakiegos kibicia gdy był w restauracji z rodziną na obiedzie?:DDD i chce zrezygnowac !czytałem na weszlo,ktore opublikowalo na facecbooku...
24 sierpnia 2010, 19:46 / wtorek
Himenes - Nie chodziło mi akurat o Lwy ;)
24 sierpnia 2010, 19:49 / wtorek
Panowie Nie tak Nie tak ......
Po to mamy języki by z nich korzystać i ROZMAWIAĆ ze sobą.
Z każdego można zrobić ofiarę wskazując na kogoś prócz siebie by umyć ręce - kwestia reklamy.
Czy aby na pewno janek jest winien ???? co robi Michalski w klubie i za co odpowiada prócz wywalenia Mysony i Pękigo za niesportowy tryb życia.
24 sierpnia 2010, 20:02 / wtorek
przepraszam , że spytam co oznacza Grupa Decyzyjna?? w tym przypadku i czy mogę iść na najbliższy mecz Lechii ?
szczerze mam daleko protest bo ani nie było lepiej i gorzej również i nie będzie lepiej a gorzej nie może być.

Co do pobicia Błażeja - żenada kompletna - prawa dżungli są bardziej przychylne.

a propo daty założenia nicka :) to chyba jestem Lechistą :):):)
24 sierpnia 2010, 20:33 / wtorek
"santtin" - grupy decyzyjne - pewnie oglądałeś filmy o życiu i działalności mafii, to jest ten język i ta inteligencja.
PS: jeśli potwierdzi się informacja o zdarzeniu na mieście z tematu tego wątku, to nam "innym" nic nie pozostaje, jak tylko zwyczajem mafijnym: rewanż, polowanie na lwy.
Niedługo mogę otrzymać filmy z Wilna i to z torem fonicznym bardzo dobrze przygotowanym. Jak to otrzymam i wrzucę do internetu, to w Gdańsku, będzie polowanie na lwy. Zobaczymy ich siłę. Ja to mówię poważnie, ktoś przez te filmy może dostać po ryju i to solidnie.
24 sierpnia 2010, 20:38 / wtorek
Padłem na cyce!
24 sierpnia 2010, 20:40 / wtorek
To wstawaj bo zaraz rr_gg z bandą czarnuchów Cię dopadnie! :)
24 sierpnia 2010, 20:42 / wtorek
rr_gg za mocno się ekscytujesz tymi filmami, żeby się bieguny nie odwróciły - trochę ciszej
kibice powinni dopingować swoją drużynę a LP skoro chcą protestu niech go mają, ale w swoim gronie i w formie która nie zakłóca dopingu na T29.
tyle w temacie.
24 sierpnia 2010, 20:45 / wtorek
Ja też padłem na cyce.rr gg jest jeszcze lepszy niż Boldi.To forum stało się pełne policyjnych konfidentów(Telmet,rr gg i inni),przydupasow zarządu i zwykłych idiotów.A co do wydarzenia na mieście o ile jest prawda,to zakrzyknę jak przeciwnicy krzyża przed Palacem Prezydenckim-jeszcze jeden, jeszcze jeden!
24 sierpnia 2010, 20:51 / wtorek
zwykły k---s.
zgadzam się.
24 sierpnia 2010, 20:57 / wtorek
Błysnąłes policyjny konfidencie:)a teraz czekamy na polowanie na lwy w Gdańsku w wykonaniu nowej gwiazdy tego forum:)
24 sierpnia 2010, 20:58 / wtorek
rr_gg - chlopie nie wiem co palisz, ćpasz czy tam wdychasz - ale bierz tego więcej - nikt chyba jeszcze na tym forum tak mi nie poprawił humoru - Panowie i Panie ja myślę że telmety i inne wynalazki to jest nic - rr_gg - nagroda forumowicza roku 2010...

Zaczyna się robić gorąco na mieście ... hahahahahaha
24 sierpnia 2010, 21:07 / wtorek
Jest mi bardzo przyjemnie z powodu nominacji. Czekam na galę. Jednak mam prośbę, żeby to nie był zbyt odległy termin, bo gwiazdy mają swoje prawa, a wtedy ...... nie będę kończył tego zdania, bo i tak nie zrozumiecie.
Poważnie, szykuje się bardzo wielka wolta, czekam na materiały.

Podpisał
konfident policyjny
24 sierpnia 2010, 21:14 / wtorek
rr gg- wolta to rzeka w Afryce Zach. która przepływa przez Burkina Faso i Ghane. więc o co ci chodzi/ wybierasz się tam?
24 sierpnia 2010, 21:24 / wtorek
Bawcie się, bawcie. Do czasu, aż zgromadzę dostateczne materiały.

Konfident policyjny.

PS: Potrzebuję jeszcze około 3 tygodni, bo tego wymaga obróbka wszystkich filmów (z Wilna). W Internecie będzie bardzo ciekawie, zapewniam.
24 sierpnia 2010, 21:26 / wtorek
Pisz więcej przynajmniej nie ma nudy na wieczór !
24 sierpnia 2010, 21:28 / wtorek
Materiały w postaci łopaty i taczki ??

Sprowadziliśmy piłkarzy z Afryki ? To zbyt mało tolerancyjne - sprowadzmy afrykańską rzekę - ho ho ho to nawet samo UEFA może nam pogratuluje ... Wgl masz jakieś konkretne plany wykopu koryta ??
24 sierpnia 2010, 21:33 / wtorek
choppero90

co ty bredzisz idź spać, szkodzisz tylko LP
24 sierpnia 2010, 21:34 / wtorek
gg_rr dobrze się czujesz ??? Myślisz, że jak publicznie wypierzesz nasze brudy, to tym pomożesz Lechii ??? Redaktor Kubicki na pewno cię ozłoci !!!
24 sierpnia 2010, 21:35 / wtorek
rr gg- a może chodzło ci o termin wolta- jazda w kółko na ujeżdzanym koniu???
24 sierpnia 2010, 21:38 / wtorek
Jako wzorowy i świadomy obywatel PRL uprzejmie donoszę:
odnośnik
odnośnik

Korzystając ze sposobności uroczyście oświadczam, że to nie ja śpiewałem:
"Wilno jest nasze, Wilno do Lechii należy, nie damy nikomu, nikomu nie damy, bo Wilno do Lechii należy".
Innych grzechów nie pamiętam, ale szczerze za nie żałuję...
24 sierpnia 2010, 21:40 / wtorek
kiko7
Nareszcie rozsądny głos. Mam przeczucie,że jesteśmy blisko kompromisu.
Szanuję Twoją opinię.
24 sierpnia 2010, 21:42 / wtorek
nie wiedzialem ze moj material sie przyda do takich celow :)

chyba przestane brac kamere na wyjazdy...

a co do tych postow powyzej o mafijnej nomenklaturze i strzelaniu z ucha... wez sie kur... lecz czlowieku i zostan spotersem najlepiej. Jak wogule monza pisac takie pierdoly...

koniec z mojej strony w tym temacie...

TYLKO LECHIA !!!!
24 sierpnia 2010, 21:50 / wtorek
rozpierdala system kolo normalnie komp się sam resetuje... wenę to masz nie złą tego nie powiem :) te forum to już praktycznie służy tylko do poprawiania humoru bo co wpis to lepszy zresztą na meczach twórczość ludzi także nie ma granic np. ostatni mecz i oglądanie 2 połowy z toi toi :) czy też pokazywanie 1 z kibiców jak leje się w samolocie podczas meczu z Ruchem :) oraz wiele innych pomysłów ale zbyt wiele żeby wypisywać :)
24 sierpnia 2010, 22:10 / wtorek
Maciek-ZiM
Nie chodzi synku o twój materiał. Mam lepszy, ściślej będę mieć. I to taki z identyfikacją głosu. W Internecie będzie huczło, zapewniam. Jeszcze tylko około 3 tygodni. Będzie gorąco.

Konfident policyjny.
24 sierpnia 2010, 22:13 / wtorek
Jeszce o "wolcie";
nagła, zręczna zmiana stanowiska, poglądów, wygłaszanych w dyskusji sądów itp., spowodowana względami praktycznymi, chęcią dostosowania się do takich poglądów, które okazują się przeważające, bardziej opłacalne w danym momencie itp.: Wolta, jaką wykonał ten działacz, przechodząc z obozu posierpniowego do obozu lewicy, zdumiała wielu obserwatorów.
24 sierpnia 2010, 22:14 / wtorek
Poproszę w dvd do kolekcji rodzinnej. Z góry dzięki.
24 sierpnia 2010, 22:19 / wtorek
Tylko w jakości HD co by wszystko było widać dokładnie... No ewentualnie może być kaseta HSV :)
24 sierpnia 2010, 22:26 / wtorek
VHS ;d
24 sierpnia 2010, 22:26 / wtorek
"Co mamy z gęsi? Wiadomo – smalec. No a co mamy z idiotów? Z idiotów mamy rozliczne korzyści. Przede wszystkim – wiele radości. "
24 sierpnia 2010, 22:28 / wtorek
Cieszę się, że uświadomiłem iż słowo wolta ma takie również znaczenie (jest ich jeszcze więcej i wynika to z kontekstu). Widzę po drugiej stronie barykady mniej bojowe nastroje i dlatego nie pozostaje mi nic innego jak życzyć dobrej nocy wszystkim tym, którzy czytali moje wpisy, a dodatkowo kolorowych snów, tym którzy je rozumieli. Teraz idę na piwo.
24 sierpnia 2010, 22:28 / wtorek
Jude_String faktycznie pomyliło mi się... Ale i tak wiadomo o co chodzi :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.467