Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Wasza meczowa "18" Lechii z opisami

strona 1/1

1 września 2010, 09:12 / środa
Witam.
Wpisujcie poniżej jak według was powinna być złożona 11 Lechii (+ rezerwowi) wraz z krótkim opisem. Najlepiej żeby nie było śmietnika w tym temacie, podobnie do mojej propozycji:

Taktyka: 4-4-2

Bramka
Kapsa - w tej chwili nie ma za bardzo konkurencji i według mnie jest solidnym bramkarzem.

Obrona

Deleu - sądzę że bardzo dobre wzmocnienie w linie obrony. Ma zaciąg na bramkę a w tych czasach tak się gra.
Andruskieviczius - tak samo jak Deleu, dobre wzmocnienie, dobra technika i zaciąg na bramkę.
Wołąkiewicz - jeden z podstawowych graczy Lechii już od dłuższego czasu. Bardzo solidny, potrafi dyrygować obroną.
Bąk/Kożans - Ten pierwszy, całkiem solidny aczkolwiek zdarzają mu się wpadki. Drugi dobry w destrukcji i ma bardzo dobre warunki (wzrost).

Pomocnicy

Surma - bardzo przydatny zawodnik, potrafi zarówno grać ładnie w destrukcji jak również kreatywny z przodu.
Nowak - pomimo że czasami traci głupio piłki to stara się rozgrywać i kreować grę Lechii. Tylko żeby rzutów roznych już nie wybijał.
Lukjanovs - dobra technika i rozeznanie boiska. Problem w tym że czasami za dużo kombinuje i traci głupio piłki. Tak czy inaczej solidny techniczny zawodnik.
Zieńczuk - bardzo doswiadczony zawodnik. Na pewno bedziemy mieli z niego duży pożytek. Solidny technicznie i wybiegany.

Napastnicy

Traore - doskonałe wyszkolenie techniczne i co ważne, mysli na boisku. Ładnie kombinacyjnie gra dla oka. Bardzo dobry jak na naszą ekstraklasę.
Sazankov - mam nadzieję że w przyszłości super snajper Lechii. Takiego grajka było nam potrzeba.

Rezerwa

Kaczmarek - krótko po kontuzji. Wraca do sił. Może grać z powodzeniem jako obrońca lub pomocnik.
Bajic - dobry technicznie, ale bardzo nie równy zawodnik. Potrafi obejść 3 zawodników by potem głupim kiksem stracić piłkę. Póki co może być tylko zmiennikiem.
Dawidowski - był dużą pomocą kiedy przyszedł. Teraz mamy lepszych zawodników. Bardzo charakterny i waleczny, niestety głupio łapie kartki i to jego największa wada.
Buval - Może być dobrym zmiennikiem któregoś z dwójki Traore/Sazankov. Zobaczymy jak technicznie, póki co nic o nim nie wiemy.
Buzała - dużo biega, ambitny i waleczny. Niestety jego poziom na dzień dzisiejszy mimo tego że strzelił 2 bramki, gorszy od dwójki napastników Traore/Sazankov. Dobry na podmęczonego przeciwnika.
Szuprytowski - młody jeszcze nie ukształtowany piłkarsko. Rwie się do gry, ale na razie bardzo mocno odstaje poziomem od "11". Możemy z niego mieć na przyszłość pożytek
Wiśniewski - dobry technicznie, niestety tez nierówny. Potrafi nic nie grać cały mecz i strzelić bramkę. Solidny zmiennik formacji pomocy.
Pietrowski - dobre warunki i to chyba na tyle. Jego gra nie przekonuje, sądzę że jeszcze brakuje mu do poziomu ekstraklasy.

Wpisujcie wasze opinie i typy co do wyjściowej 11 i rezerwowych. Dobrze gdyby wasze typy były poparte krótkimi opiniami.

Pozdrawiam
1 września 2010, 09:29 / środa
W sumie ja bym dal podobny sklad z tym ze zamiast Lukjanovsa w pomocy dalbym Bajica. W meczu ze Slaskiem gdy gral Bajic Slask w ogole nie mogl opanowac srodka pola. Bajic zszedl, wszedl Pietrowski, Slask zaczal tworzyc akcje. Wbrew pozorom Bajic to wartosciowy gracz choc zgadzam sie z Twoim opisem co do niego. Jednak wygrywa wiekszosc gornych pilek, niezle przechodzi zawodnikow (moze troche niezdarnie ale liczy sie efekt koncowy), a to wazne w meczu.
Reszta skladu dalbym taka samą.
1 września 2010, 10:00 / środa
Mamay wyrównany skład teraz i Kafar bedzie miał kłopot bogactwa a zawodnicy ostro powalczą o 18-kę meczową:W przypadku gdy za 2-3 tygodnie wszyscy będa zdrowi i gotowi do gry to moja 11-18

Kapsa
Deleu (Bąk/Kożans) Hubert Andrius -Cała -5 zasługuje na gre w pierwszej-11
(Traore/Wiśnia) Surma (Zieńczuk/Traore) -obecnie chyba najlepsi w środku pola
Buval Sazankow (Traore/Kaczmarek) jeśli oni wypalą jak Traore to będzie dobrze.

Rezerwa: Małkowski/Bąk(powinni go przywrócić
Janicki Wiśnia Nowak Bajić Buzi, Wania.
Poza 18- Dawidowski(wróci do 18-meczowej jak zmądrzeje),Szuprytowski,Pietrowski,Popielarz,Pruch nik ,Zejglić
1 września 2010, 10:41 / środa
Bąk
Bąk Huber Łotysz Litwin
Wiśnia Surma Kaczmarek
Buzała Białorusin Zieńczuk

!
1 września 2010, 10:46 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
1 września 2010, 10:55 / środa
CaPssillas
muśnięty słońcem-Hubert-Pszczoła-aryjczyk
Naszym wzorem jest traoreee-profesor-serb-Kaka
Paweł 100% skuteczność Buzała- Sezamek

czyli 4-4-2

a na ławie wiśnia , wania , bawół zwany też "francuzem", trzeźwy Dawid, łudzę się że Marek wskoczy w miarę szybko do "18" , Nowak , Szupryt/Pietrek
1 września 2010, 11:41 / środa
Kapsa - wiadomo, nie ma wyjścia
Deleu, Bąk, Wołąkiewicz, Andruskevicius - w takim zestawieniu bardzo dobrze się prezentowali. 2 solidne wzmocnienia, Hubert od dawna ostoja defensywy, Bąk mnie ostatnio przekonał.
Wiśniewski, Surma, Zieńczuk - bardzo ofensywne ustawienie tej formacji wynika z tego, że Nowak, Bajic i Pietrowski mnie w ogóle nie przekonują.
Buval, Sazankov, Traore - jedno wzmocnienie już się udało, oby tak było z dwoma pozostałymi
Rezerwa: Małkowski, Kozans, Nowak, Bajic, Szuprytowski, Lukjanovs, Buzala

Dla Dawida po ostatniej padace nie widzę miejsca
1 września 2010, 11:45 / środa
---------------------Kapsa---------------------
Deleu------Wołąkiewicz---Kozans-------Andriuskevic ius
---------------------Surma------------------------ --------
Kaczmarek-------Pietrowski-----------------Traore
-------------Sazankow-----Buzała------------------

Kapsa - wybór oczywisty.
Deleu - spełniający oczekiwania transfer.
Hubert - serce do walki, pewny punkt zespołu.
Kozans - jego miejsce w jedenastce nie podlega dyskusji, nasz najlepszy stoper.
Andruskievicius - młody, perspektywiczny i rozwijający się Litwin, póki co trafiony transfer.
Surma - tutaj tłumaczyć nie trzeba, mózg zespołu, od niego powinno się zaczynać ustalanie składu.
Pietrowski - wychowanek na miarę pierwszego składu, co sezon widać u niego progres, potrafi prostopadle podać, co jest jego największym atutem, jeszcze dużo pracy przed nim, a miejsca w składzie na pewno nie będzie miał zapewnionego, jest przecież Bajić, który miewa przebłyski i Nowak, który dobre występy przeplata słabymi.
Traore - zaliczył dobry debiut, ale do perfekcji zabrakło jeszcze zdecydowanie wiele, aby każdy mógł być z niego zadowolony. Jeden z najlepiej wyszkolonych technicznie piłkarzy w klubie, dobrze ułożona lewa noga. Może być z niego pożytek, aczkolwiek nie warto się jarać jego umiejętnościami po pierwszym meczu, ze słabym tego dnia Śląskiem.
Kaczmarek - powracający po specyficznej kontuzji, najlepszy zawodnik jesieni 2009, jeden z najlepszych graczy w ubiegłym sezonie, ogólnie. Trudno powiedzieć czy od razu wskoczy do pierwszej jedenastki, jednak ma papiery na to, żeby być wyróżniającą się postacią. W razie "w" może wskoczyć na lewą obronę.
Buzała - dobra forma w ostatnim czasie, obecnie zasługuje na pierwszy skład.
Sazankow - kupiliśmy napastnika po to, aby grał i strzelał bramki, także pierwszy skład murowany. To czego od niego wymagam(y) to zdecydowanie skuteczność, której nam brakuje.

Ławka:
Małkowski - drugi bramkarz.
Zieniu - powracający po kontuzji, dlatego nie umieściłem go w pierwszej jedenastce. Ma przed sobą jeszcze z trzy tygodnie przerwy, po ciężkiej kontuzji. Niech integruje się z zespołem i wpaja nowym, a nawet wszystkim zawodnikom co to jest LECHIA. Tutaj trzeba zapierdalać.
Wiśnia - dobry dżoker, potwierdzał już to w poprzednim sezonie, przy słabszej dyspozycji, któregoś z bocznych pomocników może wskoczyć do pierwszego składu.
Bączek - jego szansę na grę widzę w kontuzjach i innych tam urazach zawodników z obrony, o które wcale nie jest trudno. Ewentualnie na podtrzymanie wyniku. Solidny zmiennik, jak któryś ze stoperów lub Deleu złapie kontuzje, to Krzysiek ich godnie zastąpi.
Ivans - na co go stać, to wiemy. Jest nieprzewidywalny, potrafi zaskoczyć, jednak brakuje mu wykończenia. Dodatkowo zapewne Kafar widzi go jako bocznego napastnika/bocznego pomocnika, a więc będzie miał z kim nasz Łotysz rywalizować o miejsce w składzie czy też nawet o poszczególne minuty na boisku.
Dawidowski - ostatnio bez formy, jednak na miejsce w drużynie zasługuje, kiedy złapie formę na pewno przyda się zespołowi i wywalczy nam jakieś karne :) W głównej mierze to on wraz z Surmą, Hubertem i Zieniem będą odpowiadać za atmosferę w szatni.
Zostało ostatnie miejsce i tutaj trudno mi określić, kto powinien je zagrzać. Jest Nowak, Bajić, przyszedł Buval, który jest dla nas anonimowy, jest także młody Janicki i Szuprytowki, który zasługuje na szansę.

To by było na tyle.
1 września 2010, 12:29 / środa
Ludzie, jak mozecie ustawiac 4-3-3 z bocznymi pomocnikami...przeciez to byloby samobojstwo!

Kapsa - Deleu, Kozans, Wolakiewicz, Andruskevicius - Surma, Nowak, Zienczuk - Traore, Buval/Sazankov, Lukjanovs

Malkowski
Bak
Janicki
Bajic
Kaczmarek
Pietrowski
Buval/Sazankov
Wisniewski

Zieniu na srodku pomocy, wydaje mi sie ze w tym wieku byloby z niego tam wiecej pozytku, zwlaszcza ze skrzydla mamy niezle obsadzone.
1 września 2010, 15:38 / środa
-------------------------------kapsa-------------- ----------------------
czarny d -------- hubert ------------- kozans ----------- litwin
------------------------------surma--------------- ----------------------
lukjanovs -------------------------------------------------- ----- czarny t
--------------------------------nowak------------- -------------------------
------------------ sazankov -------------------- czarny b-----------------

Bąk,Bąk,Kaka,Zieniu,Dawid,Wiśnia,Marko
1 września 2010, 15:53 / środa
----------------------beżowy----------------------
czarny-------khaki---------żołty----------zielony
fioletowy---------brązowy--------------zszarzały
------------------bezbarwny-------------------
-------pstrokaty-------------biały--------------
1 września 2010, 16:14 / środa
Kapsa
Deleu - Bąk (chyba jest lepszy na srodku obrony), Hubert/Sergiejs, Andrut z Litwy
Wiśnia/Luki, Surma, Nowak/Zieniu, Traore/Szupryt
Buzi/Buvi, Sazankow/Dawid
Rezerwa:
Jak wróci Kaczmarek to bedzie ewentualnym zastepstwem dla Litwina,
Pietrowski, Zejglić no i Małkowski powinien cos pograc w lidze i PP.

TYLKO LECHIA!
1 września 2010, 16:27 / środa
Bledzewski
Sokołowski, Siebert, Szmatiuk, Płotka
Ława, Mrowiec, Budziński, Ulanowski
Wachowicz, Trytko

Ławka: Witkowski, Kowalski, Bożok, Bruma, Moskalewicz, Niciński, Nawrocik
1 września 2010, 17:11 / środa
OOOOOOOOOOOO Lechia najlepszy skład w Polsce ma !!! hehehe
1 września 2010, 17:43 / środa
Dzikidingo

ja bym dał Biecke na bramke
1 września 2010, 18:07 / środa
Biecke ma co nieco wspólnego z Lechią, tak więc kategorycznie odpada.
1 września 2010, 19:35 / środa
A według mnie tak to powinno wyglądać.
--------------------M.Bąk---------------------
Pęczak----Hubert---K.Bąk---Mysona
-------------------Surma---------------------
Kaczmarek-----Piątek------Wiśniewski
------Buzała-----------Dawidowski-------

Rezerwa:Kapsa,Kożans,Adruskiewicius,Bajić,Trafarsk i,Szuprytowski,Duda
1 września 2010, 19:50 / środa
I pierwsza liga w maju 2010
1 września 2010, 19:54 / środa
Kapsa , Deleu , Bąk , Hubert , Litwin , Wiśnia , Traore , Surma , Wania , Buval , Sazankov .

4-4-2 najleeepsze bedzie : )
1 września 2010, 20:09 / środa
Ja wybiegnę trochę w przyszłość
system 4-4-2
odnośnik
1 września 2010, 20:15 / środa
---------------------JOJKO--------------------
-KŁOS-----RADOVIC----BREDE------RZĄSA
-MICHALSKI--CACIC--KALUZNY---ROGALSKI
--------------BOLDI------ŻELEM--------------

Tener: Petrescu
1 września 2010, 22:42 / środa
Kapsa- pewniak, ale mam nadzieje ,ze zima kogoś znajdą lepszego.
Deleu –przyzwoity w obronie, ciekawy w ataku,.
Bąk – dobry głową, silny, uniwersalny.
Wołąkiewicz – lider obrony, filar, szybki, sprytny, dobrze czyta grę, tworzą fajna parę z Bąkiem ,choć grali dopiero 1 mecz.
Andriuskevicius – dobry głową, niezły wślizgiem, solidnie w pojedynkach, stara się pomagać w ataku, ale myślę ,że on jest raczej od obrony.
3 pomocników jak dotychczas, ale za Nowaka Zieńczuk.
Zieńczuk – doświadczony, z przeglądem pola i świetnym podaniem, dobrze bije stałe fragmenty. Może stać się liderem drugiej linii.
Surma – to co zawsze: spokój z tyłu i aktywność w kombinacjach z przodu.
Bajic – dobra technika, inklinacje do przodu, ale przede wszystkim uzupełnienie drugiej linii. Bez niego drużyna funkcjonuje grzej, moim zdaniem bez niego nie byłoby przewagi Lechii w środku pola, zespół nie umiałby narzucić przeciwnikowi swojego stylu gry.
Jako ofensywny pomocnik:
Traore – szybki, wszędobylski, świetny technicznie, kreatywny. Mógłby być znakomitym łącznikiem pomocy i ataku. Pojawiałby się w tej części boiska, gdzie trzeba akurat wypracować sobie przewagę. A on właśnie może robić różnicę.
I dwójka w ataku:
Buval – jeszcze u nas nie grał, ale na podstawie Jutuba. Znakomity głową, szybki, dobra technika użytkowa, obunożny, z ciągiem na bramkę.
Sazankow – mam nadzieje, że stworzy z Buvalem duet supersnajperów. Wydaje mi się ,że nie cechuje nic szczególnego, ot w miarę szybki, umiejący potężnie uderzyć, ale przede wszystkim BRAMKOSTRZELNY i SKUTECZNY napastnik. Ma instynkt strzelecki, ma to coś.
rezerwa
Małkowski – drugi golkiper.
Kożans – cechy podobne do Bąka, ale młodszy i nieco lepszy, choć obecnie bez formy. Wartościowy zmiennik.
Nowak – podobnie jak Bajic uzupełnienie pomocy, choć bardziej ofensywny.
Wiśniewski – szybki, kombinacyjny, umiejący uderzyć z daleka, z niezłym dryblingiem. Może być uofensywnieniem, gdyby drużyna musiała zdobyć bramkę, jako pomocnik.
Lukjanovs – jego styl gry jest według mnie podobny do Traore. Dużo biega, wszędzie go pełno, szybki, z techniką, idealny na podwieszonego za napadem gracza.
Dawidowski – doświadczony, umie wywalczać stałe fragmenty, przetrzymać i zastawić piłkę, zgrać ją, wygrać walkę w powietrzu, ogólnie grać tyłem do bramki. Perfekcyjny napastnik, gdy zespół chce dłużej utrzymać się przy piłce.
Buzała- dobrze go znamy. Umie świetnie uderzyć, jest szybki, na intuicję, jest zwinny, sprytny. W sam raz jako joker w ataku.
1 września 2010, 22:44 / środa
Na podstawie youtube to z Kapsy Buffona można zrobić...
2 września 2010, 01:07 / czwartek
adrian21 z tego co piszesz to mamy już dream team :)) tak jakby wszystkie minusy tego zespoły odeszły wraz z odejściem ragaldinho ... uwielbiam entuzjastów pozdro
2 września 2010, 01:12 / czwartek
Nawet wielka Barcelona naszej Lechii nie pokona :)
2 września 2010, 01:28 / czwartek
Kapsa
Deleu Hubert Kozans Kaczmarek
Surma
Traore Nowak
Wiśnia Sazankov Lukjanovs/ Zieniu
2 września 2010, 07:05 / czwartek
Mysle ze jedyna zmiana w meczu z Bechatowem to bedzie Sazankov lub Buval za Buzale
2 września 2010, 07:31 / czwartek
Kapsa - broni równo i w miarę pewnie (szkoda że nie ma rywala na poziomie)
Deleu - jak sie zgra do konca bedzie super wzmocnieniem
Hubert - wiadomo
Koza - drewniak ale skuteczny
Andrus-us - troszkę mnie to miejsce martwi ...ale nie bradzo widac alternatywe

Wiśnia (ew. Zieńczuk ) - wiśnia cały czas idzie krok po kroku do przodu, małe te kroki ale są
Surma - el Komendante ....mysle ze dzis w takiej Legii grałby spokojnie ...
Bajić - jestem fanem Marco ... fantastycznie wyprowadza piłke ...jeśli pozbędzie się nonszalnacji... będzie bardziej skupiony na ostatnim podaniu .... szybko odejdzie
Razak - będzie najwiekszym wzmocnieniem .... oby nie zaspali z przedłużeniem kontraktu, inni beda szukac wzmocnien ... a ten sezon chyba jeszcze nie bedzie tym na European Cups ....
Nowak(Zieńczuk może razak) - Paweł gra nierówno ... po 70 min gaśnie

Bedi Buvval - Sezankow ...jeden z nich do ataku....

Buzi ... niestety mimo bramki ...czesciej mnie rozbawia niz pozytywnie zaskakuje ....to lobowanie ze Śląskiem ... : ) ehhh
2 września 2010, 08:57 / czwartek
Pierwszy skład

Brama: Kapsior

Obrona: Deleu, Anduskievicius - boki, Hubert i Bąk(na chwilę obecną w lepszej formie od Kozansa) - srodek

Pomoc: Surma, Bajić - środek (chociaż ciekawe jakby sobie Zieńczuk tu radził), Wiśnia i Traore - boki

Atak: Sazankov i Buzi (co by nie mówić jeden z najlepszych piłkarzy na początku sezonu)

Rezerwa:

Małkowski, Kozans, Nowak, Lukjanovs, Szupryt, Buval, Kaczmarek

Poza kadrą na tą chwilę widzę Pietrowskiego, Janickiego i Dawida(kompletnie bez formy)
2 września 2010, 10:47 / czwartek
4-4-2 wariant mocno ofensywny.

Uważam, że możemy sobie na taki pozwolić mając dobrą linię obrony. W takim ofensywnym ustawieniu Lechia powinna grać zawsze u siebie oraz na wyjazdach z kelnerami typu Arka lub ew. goniąc wynik.

----------------Kapsa
Deleu - Bąk - Wołąkiewicz - Andriuskevicius
----------------Surma
Zieńczuk- Lukjanovs - Traore (pełna wymienność pozycji)
------------Buval - Sazankow

Ławka:
Małkowski, Kozans, Kaczmarek, Bajić, Wiśniewski, Nowak, Pietrowski

Bramka:
wobec odsuniecia Bączka od pierwszego zespołu obsada bramki jest niestety bezdyskusyjna. Szkoda, przydała by się tu rywalizacja. Nie mówiąc o po prostu lepszym bramkarzu, który robi różnicę na plus. Kapsa to ligowy średniak, solidny i nic więcej.

Obrona:
IMO Krzysiek Bąk ostatnio lepiej się prezentuje niż Kozans. Pozostałe pozycje w obronie są obecnie raczej poza dyskusją, przynajmniej dopóki nie zobaczymy w jakiej formie wróci Kaka, który zakładam, że może wygrać rywalizację z Vytautasem.

Pomoc:
Surma - bezdyskusyjnie, zabezpieczenie dla 3 ofensywnych pomocników.
Zieńczuk / Lukjanovs / Traore - pełna wymienność pozycji, gra kombinacyjna w środku pola i z napastnikami, ataki skrzydłami - w końcu mam nadzieję mamy napastników mogących wykorzystać dobre dośrodkowanie!

W przypadku potrzeby większego zabezpieczenia środka pola - za Lukjanovsa Bajić grający obok Surmy, Zieńczuk z Traore na bokach pomocy (wariant przedstawiony niżej)
Wtedy Surma z Bajić'em przytrzymają środek jeśli chodzi o odbiór piłki, obaj są skuteczni w odbiorze, obaj dysponują niezłym, chociaż zbyt rzadko wykorzystywanym strzałem z dystansu.

Oprócz Pietrowskiego awaryjną opcją jako defensywny pomocnik jest jeszcze zawsze Krzysiek Bąk, grywał tak czasem w Polonii (wtedy oczywiście Koza obok Huberta a Janicki na ławce). Krzysiek jednak sprawdza się tylko w odbiorze piłki, nie byłby żadnym wsparciem w rozegraniu.

Atak:
Sazankow i Buval - nie po to kupowaliśmy tych napastników by siedzieli na ławie. Chociaż oczywiście nie spodziewam się obu w najbliższym meczu.

Wariant bardziej defensywny, zabezpieczający środek pola i z 1 klasycznym napastnikiem:

----------------Kapsa
Deleu - Bąk - Wołąkiewicz - Andriuskevicius
Zieńczuk - Surma - Bajić - Traore
--------------Lukjanovs
------------Sazankow (Buval)

W tym ustawieniu w ataku Lukjanovs zamiast kogoś z dwójki Sazankow/Buval. Wania dobrze gra 1 na 1, potrafi przytrzymać piłkę, dobrze odegrać. Powinen poprawić strzał spoza 16m, często dochodzi do takich sytuacji, ale efektów bramkowych brak. Może schodzić na skrzydła by zmieniać pozycje z Zieniem i Traore. Styl gry Ivansa powinien dać sporo miejsca drugiemu napastnikowi.
Ewentualnie w tym miejscu Wiśnia, który wierzę, że jeszcze nie pokazał wszystkiego na co go stać.
2 września 2010, 14:38 / czwartek
Pozdro dla tych, którzy twierdzą, że Krzysiek jest piłkarsko lepszy od Kozansa.
2 września 2010, 14:49 / czwartek
niczym J.Gmoch tfu tfyyyuuu tffffyuuuu to rozpisałeś
2 września 2010, 15:30 / czwartek
Socios napisałeś:
"Pozdro dla tych, którzy twierdzą, że Krzysiek jest piłkarsko lepszy od Kozansa."

Czy ktokolwiek tu gdzieś napisał, że: "Krzysiek jest piłkarsko lepszy od Kozansa" ? Może coś przeoczyłem.

Raczej większość (w tym ja) twierdzi, że ostatnio Bąk był po prostu w lepszej dyspozycji od Kozansa, trudno było tego nie zauważyć jak grali obok siebie.
2 września 2010, 16:48 / czwartek
1-4-2-1-3

BR - Kapsa - Broni dobrze w tym sezonie.
LO - Andriuskevicius - Nie do przejścia na lewej stronie.
ŚO - K. Bąk - Ostatnie mecze pokazały, że jego najlepsza pozycja to środek obrony
ŚO - Wołąkiewicz - Profesor.
PO - Deleu - Ma niesamowity ciąg na bramkę i nie jest łatwy do przejścia.
ŚP - Surma - Największy walczak w drużynie
ŚP - Bajic - Wygrywa pojedynki główkowe w środku pola
OP - Traore - Dużo widzi na boisku
LS - Zieńczuk - Dobrze gra lewą nogą, świetnie egzekwuje stałe fragmenty gry
ŚN - Sazankov - Będzie naszym killerem
PS - Buzała - Jest szybki i dobrze wyszkolony technicznie. Trochę siada mu psychika po bluzgach, ale teraz jest w gazie.

Ławka rezerwowych:

BR - Małkowski/Pawłowski
ŚO - Kozans
LS - Wiśniewski
PS - Lukjanovs
ŚP - Pietrowski
ŚP - Szuprytowski
OP - Nowak
2 września 2010, 16:51 / czwartek
Chyba troche zaduzo nagraliscie sie w FMa PESa i inne gierki
2 września 2010, 17:44 / czwartek
Dla mnie powinien być taki skład:

Kapsa
Deleu, Kożans, Wołąkiewicz, Andrius
Nowak, Surma, Bajic(Pietrowski)
Traore, Sazankov(Buval), Wiśniewski(Lukjanovs)

Na zmiane:
Zieńczuk,
Buzała,
Kaka + gracze w nawiasach wyżej , w podanym składzie

Rezerwa dalsza:
K.Bąk
Szuprytowski
Janicki
Daw id
2 września 2010, 19:11 / czwartek
Na jakiej podstawie Bąka odsyłasz do rezerw????
2 września 2010, 20:26 / czwartek
A co Cie to obchodzi ? to jego skład : )
Pierwsza 11 za dwa lata
odnośnik
2 września 2010, 20:46 / czwartek
Do KonieczkoLG :

Czytaj uważnie nie odsyłam K.Bąka do rezerw, tylko sadzam na ławce rezerwowej, a to różnica. Szacunek dla niego za ostatnie dobre mecze, ale moim skromnym zdaniem Kożans jest lepszym obrońcą gra spokojniej i mniej błędów popełnia ale oczywiście Bąk jest pierwszy w przypadku kontuzji któregoś z obrońców. K.Bąk jest w mojej ''18'' meczowej jakbyś nie zauważył a NIE w rezerwach jak napisałeś.

Pozdro
2 września 2010, 21:10 / czwartek
Na wstepie chcial bym powiedziec, ze napewno bedzie ciekawie. Kafar bedzie mial ciezki orzech do zgryzienia!. Kogo wystawic do pierwszego skladu i ogolnie kogo powolac do ''18''. Mam nadzieje, ze nowi zawodnicy dadza wieksza rywalizacje w zespole i oczywiscie nowi napastnicy, skutecznosc i wiele bramek dla Lechii.
Mysle, ze nasza ''11'' oraz rezerwa bedzie wygladala tak...

Kapsa
Deleu Kozans Wolakiewicz Andriuskievicius
Zienczuk Surma Traore
Lukjanovs
Buval Sazankov

Kapsa- Nie trzeba mowic dlaczego.

Deleu- Od poczatku jeden z liderow naszej obrony.

Kozans- Mysle, ze jest lepszy od K.Baka a zarazem to moj znajomy dlatego chce go w pierwszym skladzie :) :)

Wolakiewicz- Nie ma innej opcji. Musi byc w pierwszym skladzie.

Andriuskevicius- Mlody i dobry obronca. Dobre wslizgi i widac, ze ma ciag na brame.

Zienczuk- Po to go sciagalismy zeby gral wiec go umiescilem w ''11''. Mysle, ze jak bedzie w formie to moze bardzo duzo pomoc doswiadczeniem itp.

Surma- Surmik to napewno lider pomocy.

Traore- Mial bardzo udany debiut. Widac, ze bedziemy mieli z niego pozytek. Mysle ze co mecz bedzie co raz lepiej.

Lukjanovs- Walczy, jest wszedzie ale jakos bramek brak. Mysle, ze bedzie walczyl o miejsce w pierwszej ''11'' z Buzim i Wisniewskim.

Buval- Wielka niewiadoma, ale wstawillem go do ''11''. Mam nadzieje, ze bedzie to napastik ktory da nam ok. 5-8 bramek na sezon.

Sazankov- Zobaczymy czy jest taki dobry. Mam nadzieje, ze bedzie tworzyl udany atak z Buvalem. 10 bramek minimum :)

Rezerwa
Kaczmarek - Zmiennik Traore lub Zienczuka
Wisniewski- strasznie go lubie ale niestety chyba lawa. Musi strzelac wiecej.
Buzala- Widac, ze jest w formie ale czas pokaze. Zobaczymy jak Buval i Sazankov
Dawidowski- To nie jest juz to co w tamtym sezonie. Chyba mu juz nie zalerzy. Ma kontrakt i ma wszystko w dupie. Raczej nie widze go w pierwszym skladzie.
Nowak- Zmiennik ktoregos z pomocnikow. Ogolnie to dobry pilkarz. Lubie go.
Bajic- Jak narazie nie wyglada to zle. W Gdansku pokazal, ze potrafi uderzyc i ogolnie grac w pilke.
Szuprytowski- Jedyny z mlodych ktory ma szanse na pierwszy sklad moim zdaniem.
K.Bak- Zmiennik Wolakiewicza lub Sergeja.

Ponadto mysle, ze taki Pietrowski jest za slaby. Moze Popielarz czy Zejglic w przyszlosci cos moga dac Lechii ale reszta typu taki Pruchnik to nie bardzo.
3 września 2010, 08:25 / piątek
Życzyłbym sobie 8 bramek buvali i 10 sazankowa :)
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.525