Gdańsk: piątek, 21 lutego 2020
FORUM
Podstrony:

Kibice Lechii dla Polaków na Wschodzie

strona 1/1

1

2 września 2010, 18:47 / czwartek
"Lwom Pólnocy" pogratulować należy pięknej i skutecznej akcji zbierania podpisów pod ustawą repatriacyjną. Łącznie na meczu z Jagą i Śląskiem Wrocław zebrano ok. 1300 podpisów. Warto się jednak zmobilizować bo akcja trwa do 14 września i nadal zabiegać wśród znajomych o poparcie tej inicjatywy.

O akcji kibiców parę słów na blogu:
odnośnik

pozdrawiam
3 września 2010, 14:44 / piątek
Akcja szczytna i godna polecenia!

Zachęcam do poparcia i podpisania karty!
3 września 2010, 21:20 / piątek
Wonsal, a ja bym proponował więcej Twoich wpisów na forum. Jest kilka osób, które chętnie czytają Twoje posty i bynajmniej nie chodzi o wklejanie linków do blogu (bo większość z mich znajomych zna i Ciebie, i Twoje poglądy a tym samym wpisy blogowe) ale o wpisanie swoich odczuć odnośnie pewnych tematów - kworów, jakie się tu pojawiają. Osoba duchowna jest w dalszym ciągu dla pewnej liczby ludzi autorytetem i może pociągnąć za sobą jakąś grupę ludzi... a jeśli nie grupę, to przynajmniej kilka osób, tym bardziej, że prócz sutanny, tfu, habitu rzecz jasna Jesteś zagorzałym Kibicem... a to nie jest coś, co widzi się na co dzień...

... z BIAŁO - ZIELONYMIi pozdrowieniami
4 września 2010, 23:07 / sobota
wracajcie tu jest wasz dom...
15 września 2010, 19:19 / środa
15 września 2010, 20:42 / środa
no i git, pod stocznia w czasie obchodow 30. lecia "S" rozmawialem z jedna dziewczyna, ktora podpisy zbierala i z tego co mowila dorwanie 100 tys. mialo byc bardzo ciezkie. tym bardziej sie ciesze :)
16 września 2010, 01:54 / czwartek
Wpisałem się. Moja druga połowa - również. Cieszę się, że to nie poszło na marne. Teraz niech PO się POmartwi, jak na to znaleźć kasę.
Oni pewnie woleliby stado imigrantów do roboty.
12 października 2010, 13:02 / wtorek

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.239