Gdańsk: wtorek, 21 maja 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA - Cracovia, piątek 17.09.2010, g. 20

strona 1/4

12 września 2010, 10:26 / niedziela
Lechia podejmuje ,,rewelację,, rundy jesiennej. Imponujący bilans przegranych pięciu meczy -bramki 5-14.
We wtorek o 18 spotkanie przy okrągłym stole odnośnik w czwartek o 18 spotkanie na Traugutta odnośnik
3 punkty zostają w Gdańsku, wygrywa Śląski i Wisła.
12 września 2010, 10:31 / niedziela
klatka ma być ponoć pełna, także trzeba liczyć na porozumienie na linii kibice-zarząd i w piątek ruszamy z ostrym dopingiem
12 września 2010, 11:13 / niedziela
remis....max 1-1. to jest liga a nie jazda figurowa.
12 września 2010, 11:35 / niedziela
Jaki antysemita temat założył :).

Cracovia, ma najgorszą obrone w lidze, ale prezentuje się w kratke, raz dobrze (np. z Legią, Śląskiem, Górnikiem ) a raz źle (z Lechem, Koroną) . Nawet Lechia, a własciwie wzmocniona Lechia z nowym napadem, nie powinna mieć problemu strzelić im 2-3 bramek, za to widać, że oni też strzelać potrafią wiec liczy się gra w obronie.
Mój typ Lechia 2 - 0 Cracovia, Zawsze nad wami !
12 września 2010, 11:55 / niedziela
Antysemita czy nie, w piątek wygrać mecz i zwolnić w ten sposób Ulatowskiego!
12 września 2010, 12:18 / niedziela
Lechia Gdańsk 6 :2 Cracovia

3 bramki Buvali i 3 Sazanova
12 września 2010, 12:27 / niedziela
cracovia będzie miała po 6 meczach zero punktów to się chyba upije ze szczęścia
12 września 2010, 13:33 / niedziela
odnośnik Pamiętamy!
12 września 2010, 13:56 / niedziela
Tylko co z tego że żydy mają tylko 0 punktów po dotychczasowych meczach?
Wystarczy że wygrają najbliższe dwa mecze,my wpierdolimy i będą przed nami
12 września 2010, 19:45 / niedziela
Tak po prawdzie, to dwie dotychczasowe wtopy Lechii były z obecnym liderem i wiceliderem, aczkolwiek remisy z hanysami tez nie powinny sie zdażyć
12 września 2010, 23:37 / niedziela
Tak jak ktoś napisał w innym wątku, że nie potrafimy grać "z potentatami", tak samo do tej pory zawsze byliśmy idealnym przeciwnikiem na tzw. "przełamanie". Dlatego mimo wszystko obawiam się tego meczu. Zabobony, zabobonami, ale "trójka z przodu", to jest absolutne minimum jakie musi Lechia zaaplikować PATAŁACHOM profesora. Kafar musi uświadomić kopaczom, że przy takiej grze i jakości piłkarskiej jaką prezentują, muszą lać takie ŁAJZY i patrzeć jak równo puchnie !

ZAWSZE LECHIA
13 września 2010, 10:23 / poniedziałek
Myślę, że będzie piękny mecz:

- gramy naprawdę bardzo dobrze i bardzo nieskutecznie, ale dochodzenie do sytuacji bramkowych powinno w końcu zaowocować... GRADEM bramek :)

- Cracovia ma nie nóż, ale wielką siekierę na gardle i będzie sie biła na maxa i będzie się biła o 3 punkty.

Wygrać trzeba, bo forma jest niezła i strach pomyśleć co będzie jak forma nas opuści a my nadal nie będziemy zdobywać punktów w meczach, w których jesteśmy lepsi (patrz: Ruch, Bełchatów)
13 września 2010, 11:23 / poniedziałek
Olo.gda nie mogę się z Tobą zgodzić: ,,Cracovia ma nie nóż, ale wielką siekierę na gardle ..,,

Cracovia leży, charcha i kwiczy z odrąbanym łbem, a tą starą ..... należy poprostu dobić. Po szustym ciosie już się nie podniesie i żaden Masiusiak jej nie pomoże.

Każdy to powie ...
13 września 2010, 11:38 / poniedziałek
Pewne 3 punkty.
13 września 2010, 12:05 / poniedziałek
Cracovia przyjedzie do nas z ogromną wolą zdobycia pierwszych ligowych punktów w tym sezonie. Myślę, że bd 2-0 dla nas po otwartym meczu. Pierwsza bramka do 50 minuty druga myśle że w ostatnim kwadransie atakiem z kontry. Ave Lechia
13 września 2010, 14:25 / poniedziałek
Teraz piłkarze potrzebują dopingu i mam nadzieje że zakończy się protest albo będzie jakieś zawieszenie protestu. 3 pkt dla nas mam nadzieje choć Cracovia będzie pewnie gryzła trawę. Może powtórka z zeszłego sezonu i skromne 6-2 dla nas :) . Klatka pewnie będzie pełna w proporcjach 350 śmierdzieli zza miedzy i 6-10 kibiców z Krakowa :D
Mam nadzieje że będzie doping bo tej ciszy na stadionie więcej nie zniosę. Tym bardziej że pewnie Ci w klatce będą chcieli przekrzyczeć.
13 września 2010, 17:17 / poniedziałek
Oby tylko nasi kopacze nie zlekceważyli tych biedaków majacych zgode z bezdomnymi,bo o ile sie nie myle to dużo klubów majacych nóż na gardle przełamywało sie właśnie w Gdańsku
13 września 2010, 19:08 / poniedziałek
jebac tabele Lechia jest zawsze na czele !!!

WESOŁYCH SWIAT !
14 września 2010, 13:49 / wtorek
" Potem gramy z Legią, Lechem i Wisłą. Te drużyny są w dołku, ale to się skończy, a wtedy my trafimy na nich. Przed nami trudne mecze u siebie, a zwłaszcza ten pierwszy, bo zagramy z Cracovią, która nie zdobyła nawet punktu. A przecież w tym zespole nie brakuje zawodników, którzy osiągnęli coś w piłce, jak na polskie realia. " Jeśli zrobimy błąd, to Cracovia może to wykorzystać. "

Wczorajszy wywiad z Ł. Surmą mam nadzieje że tego błędu nie będzie bo w końcu musimy wygrać
14 września 2010, 16:11 / wtorek
czy to taki problem wkleic link do calego wywiadu?

odnośnik
14 września 2010, 16:25 / wtorek
Mam taka prozbe , czy mozecie wklejic linka z informacja jak dotra te Papiery Buvala , lub potwierdzic ta informacje ;). Z Gory dziekuje.
14 września 2010, 17:47 / wtorek
Według mnie musi kiedyś nastapić przełamanie w zespole gości, wydaje mi się, że może paść na mecz w Gdańsku... Niestety jakbym miał obstawiać to bym wskazał gości..
14 września 2010, 18:03 / wtorek
To my się przełamiemy i strzelimy po raz pierwszy od rozpcozecia poprzedniego sezonu 6 bramek ; )
Barak, barak szósty, cyklon B jebać jebać jebać cracovie!
14 września 2010, 18:10 / wtorek
-> bialo_zielony

Nieprawda, że musi nastąpić przełamanie. W piłce nic NIE MUSI. Jeśli są słabi to mogą przegrać i w Gdańsku i jeszcze 5 kolejek pod rząd.
14 września 2010, 18:20 / wtorek
Nie wydaje mi się ,żeby nastąpiło jakieś u nich przełamanie. Wgląda to mi na to bardziej,że chcą się pozbyc Ulatowskiego. Jak przyszedł Uli do Sracovi ,to na dzien dobry wyjebał paru grajków którzy udawali że grają w piłkę.Nie udało mu sie wymienić wszystkich, to chłopcy wiedzą,że jak dalej będzie ten sam trener to oni sobie już nie pograją w Sracovi. pejsy to cwane chłopki -roztropki i wiedzą gdzie jest kasa. Oby tylko zagrał Wasiluk z Polczakiem, to o wynik jestem spokojny:)))
A tu na wesoło o naszym piątkowym przeciwniku.odnośnik
14 września 2010, 19:11 / wtorek
Nie ma to jak wiara prawdziwych kibiców pejsy pokonamy nie ma ch.

"My Wierzymy Tylko w BKS Hej Lechio... "
14 września 2010, 21:24 / wtorek
UWAGA ! WSZYSCY PRZYCHODZĄ W SZALIKACH WISŁY !
14 września 2010, 21:26 / wtorek
a kto tak karze? lepiej mowcie jak tam rozmowy bo cos cisza w eterze.....
14 września 2010, 21:32 / wtorek
ja tak każe
14 września 2010, 21:34 / wtorek
ja mam tylko szaliki LECHII, czy zostane wyprowadzony przez "kumatych" ???
:)

Gratuluje pomysłów.

TYLKO LECHIA!
14 września 2010, 21:36 / wtorek
Gratuluję znajomości zwyczajów... Widziałeś trybuny na meczu Wisła arka ?
14 września 2010, 21:37 / wtorek
no ja uwazam za 10 tysiecy ludzi zgromadzony w piatek na t29 bedzie mialo barwy bialo zielone!!!!! a nie wisly krakow1!!! my walczymy ze sledziami z cracovi maks 10 osob a rezta Sledzie beda oj oj matolku
14 września 2010, 21:39 / wtorek
matołka to w telewizji możesz sobie pooglądać jak w piątek będzie 10 tysięcy ludzi na Lechii to postawię Ci piwo
14 września 2010, 21:41 / wtorek
jak bedzie doping to bedzie 10 tysiecy:) a wiesz czy sie dogadali? dzis mieli spotkanie ponoc
14 września 2010, 21:43 / wtorek
nie wiem niestety nie jestem nikim ważnym na Lechii więc nie wiem
14 września 2010, 21:45 / wtorek
no ja mam nadzieje ze ten protes sie juz zakonczy bo mam juz dosc ogladania meczu w ciszy
14 września 2010, 21:47 / wtorek
no ja też. Co tam wgl u Ciebie słychać ; ) ?
14 września 2010, 22:03 / wtorek
Cygnus x-1 ja też mam tylko szale Lechii
a u nas na dzielni nikt takich też nie ma.

fan_pomysl co tam wgl u Ciebie słychać ; )))) ?
14 września 2010, 22:05 / wtorek
co tam wgl u Was słychać ; ))))))))))))))))))))))
14 września 2010, 23:28 / wtorek
olo.gda: "...- Cracovia ma nie nóż, ale wielką siekierę na gardle"

W przypadku Cracovii to bardzo trafne określenie. I bardzo dobrze! - Takie kibicowskie skojarzenie.
15 września 2010, 08:25 / środa
wszyscy na necie maja tki wielkie cisnienie na doping...

Zobaczymy czy w przypadku dogadania sie z klubem wszyscy pojda zdzierac gardlo przez pelne 90 minut...

TYLKO LECHIA !!
15 września 2010, 11:00 / środa
Podejrzewam, ze nie tylko na necie. Wszyscy chcemy by Lechia wygrywala a taki doping moze w tym pomoc. Nawet i pomyslodawcy protestu pewnie woleliby zdrowa atmosfere na T29 niz to co mamy obecnie. Sparingi nie maja w sobie takiego ladunku emocji :)
15 września 2010, 11:07 / środa
Już przestańcie pitolić, lata chujizny w dopingu a teraz nagle wszyscy mają chęci, pewnie na pierwsze 15minut:P
Wszyscy w necie, czyli ile osób? hehe:D

Protest jak najdłużej, wszystkim nam wyjdzie na dobre!

Aejaejao!!!
15 września 2010, 11:27 / środa
Dokladnie, dobrego dopingu na T29 nie ma juz od dawna.Ostatni mecz z zajebiaszczym dopingiem to Lechia-Jagielonia przy pustych trybunach.
Wtedy na "dwa glosy" nasze "pozdrowienia" Tow.Lato slyszal chyba w Warszawie.
Tamten mecz pokazuje ze tylko w podobnych sytuacjach jestesmy w stanie stworzyc
Doping w 100% tego slowa znaczeniu.
Wielu forumowiczow myli doping z darciem kopary bez ladu i skladu.
15 września 2010, 11:57 / środa
zamiast rozstrzygać takie sprawy na forum najlepiej przyjść na spotkanie otwarte ;)
15 września 2010, 12:01 / środa
w pełni się z tym zgadzam natomiast jestem przekonany, że obecna sytuacja jest idealna aby w przypadku zakończenia protestu zamiast pierdo... jak to jest hujo... i, że u nas nigdy nie było dopingu, zastanowić się wspólnie co zrobić zeby wprowadzić nową jakość w tym naszym mizernym dopingu.

Moim zdaniem każdy powinien pierdolnąć się w pierś i zapytać sam siebie kiedy ostatnio stał na młynie i darł pape cały mecz...

zacytuję tutaj pewną znaną frazę:

"kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień"

TYLKO LECHIA !!!!
15 września 2010, 12:07 / środa
jacaraca... chyba pomyliłeś się i chciałeś napisać protest jak najkrócej... czy może wolisz żeby sprawa ciągnęła się jeszcze ze dwa lata ?
15 września 2010, 13:06 / środa
KAŻDY TO POWIE WISŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE!!!!!! NA SRAXIE DOPING BEDZIE
15 września 2010, 15:33 / środa
" W związku z dużym zainteresowaniem wejściówkami na piątkowy mecz Lechii Gdańsk z Cracovią, gdański klub postanowił wydłużyć godziny funkcjonowania kas w dniu poprzedzającym spotkanie. Kibice będą mogli zakupić wejściówki przy Traugutta w czwartek do północy.

Atrakcyjna oferta zakupu biletów dostępna będzie ponadto w Internecie. Bilety w cenie przedsprzedażowej (10 zł taniej niż w kasach) będzie można kupić on-line również w dniu meczu do godz. 12.00. "

lechia.pl

No no no... pożyjemy zobaczymy
15 września 2010, 16:11 / środa
dupki sie pala ;)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.227