Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

LECHIA - Cracovia, piątek 17.09.2010, g. 20

strona 4/4

18 września 2010, 16:05 / sobota
"Poco spiker mówił o fladze przecież rok temu był podobne boje"

Nie ma co sie czepiac Gałka, po prostu przepisy go obowiazuje, ze musi cos powiedziec jak sie "delegant z PZPRu" rzuca. Ale czuc było w jego głosie zażenowanie i jeszcze powiedział "prosze o sciagniecie transparentu na temat CZWARTEGO ROZBIORU POLSKI", uwazam ze specjalnie to zaznaczył, aby było głupio temu czerwonemu.

Poza tym żenujący bedzie pzpn jak wyznaczy nam karę za ten transparent.
Ciekawe czy w tym roku Kurski bedzie zbierał kasę.

TYLKO LECHIA!
18 września 2010, 16:14 / sobota
Dajcie spokój przecież nikt sie nie czepia (na pewno nie ja) spikera osobiście. Wiadomo, że mówi co musi. Przecież wiadomym jest, że gwizdy i okrzyki nie były skierowane pod jego adresem, tylko ludzi, którzy wymagają od niego gadania tych bzdur. To tak w kwestii sprostowania.
18 września 2010, 16:15 / sobota
A moze spiker sam sie wypowie w kwesti tego czy byl zazenowany czy nie??? Wypowiadal sie tu stosunkowo czesto.

PS. Mi wydaje sie ze byl zazenowany ale musial.
18 września 2010, 16:18 / sobota
A co do Zienczuka to w czwartek mowil ze chce wrocic na derby ale nic nie jest pewne.
18 września 2010, 17:01 / sobota
"U nas najlepsza obrona, cala czworka bardzo dobrze".

Super rozegralismy koncowke - myslalem, ze bedzie horror, a tu zadnej obrony Czestochowy, tylko odwrotnie - wiszenie na polu karnym bezradnego przeciwnika. Krotkie pilki po ziemi i przeciwnik nagle przestal istniec. Mamy przeogromny potencjal, NIKT nie gra jak my. A L. Surme trzeba awansowac na grajacego trenera.
18 września 2010, 18:59 / sobota
Już znalazłem, żebyście nie szukali podaje tytuł ;D Silver - BKS LECHIA.

Pozdro z Biało-Zielonej części KOŚCIERZYNY !!!! A MY SWOJE !!!
18 września 2010, 20:52 / sobota
Też tak jak 11thCommandment spodziewałem się nerwowej końcówki, ale wtedy właśnie pokazaliśmy klasę długo utrzymując się przy piłce i to na połowie przeciwnika.

Mam nadzieję, że słaby występ Kaczmarka wynikał tylko z tego, że wszedł nagle, nierozgrzany. Andriuskevicius nie zagra w Zabrzu, wiec oby Kaka pokazał formę z ostatniej jesieni.

W powtórkach widać, że Buzi jednak był na spalonym, na meczu głowę bym dał (najchętniej głowę liniowego), że gol był prawidłowy.
18 września 2010, 21:22 / sobota
Kaczmarek był rozgrzany,cały mecz sie rozgrzewał z Marko i z Pietrowskim przy linji bocznej,poprostu slaba forma po takim czasie i zabiegu
18 września 2010, 21:25 / sobota
linii*
18 września 2010, 23:02 / sobota
Kurwa jak długo Buzi będzie wychodził w podstawowym składzie ?
On musi Kafarowi chyba loda robić, gołym okiem widać że jest w tej chwili najsłabszym zawodnikiem, wiem, wiem, ale to była życiowa bramka Buziego.
Za to co odjebał w Bełchatowie powinien siedzieć na ławie, to samo wczoraj, te jego piętki .....ogólnie meczyk fajny, też byłem w szoku że nie było obrony i wybijania piłki na oślep
Skusiłem się na "kiełbaskę", kurwa czy on z psa czy kota, takie gówno mam sprzedają że szok, na szczęście była jeszcze Żołądkowa Gorzka :)
18 września 2010, 23:07 / sobota
Nie zdziwiłbym się za bardzo jakby po jakimś meczu koledzy z zespołu mu wjebali, on niweczy cały trud zespołu
18 września 2010, 23:32 / sobota
LGFT ty zamiast jebać Buziego i wpierdalać kiełbaski, a potem morde moczyć wódą zajmij się swoim podwórkiem bo TPAG kroi was jak chce w tym Tczewie.
19 września 2010, 00:02 / niedziela
A ja tam polubiłem Buziego. To taki nasz, coraz bardziej biało-zielony dzieciak.
I co tam, chui z tym, że płacimy kosmiczną kasę, za strzelone przez niego bramki.
Wielu grajków, przeszlo przez Lechię, bez echa. Myślę, że Buziego będziemy długo pamiętać i wspominać przy piwie, choćby za wczorajszy "kołowrotek", bo taką akcję, to nawet Ferari by wykorzystał. A cotam Buzi, strzelisz arce, wygramy i dalej pół roku masz z górki. Trzymaj się dzieciaku! Biało-zielonych snów.
19 września 2010, 01:14 / niedziela
Trampi 100% racji, te? mnie irytyje nieskutecznosc Buziego, ale chlopak zostawia na boisku mase zdrowiqa, oddaje cale serce w gre dla Lechii- to prawdziwy dzieciak Lechi, wspierajmy go ! Bialo-zielone pozdrowienia z Malborka:-100%LECHIA
19 września 2010, 01:19 / niedziela
WKSbialy ty jestes naprawde niedorozwinięty (nie ubliżając naprawde chorym).
19 września 2010, 08:45 / niedziela
,, WKS Biały-zajmij się swoim podwórkiem bo TPAG kroi was jak chce w tym Tczewie"

popierdoleńcu jeden przyjedź i pokaż jaki jesteś bohater...
skoro twierdzisz, ze kroją nas jak chcą to znaczy, że zapewne to twoi kolesie
19 września 2010, 09:50 / niedziela
nieskuteczność i marnowanie 100% sytuacji to problem w każdej lidze świata. 3pkt się liczą przy minimalnym nakładzie sił.
19 września 2010, 10:11 / niedziela
Buzieg o napewno zapamiętamy chociażby za bramkę jaką strzelił Warcie w Poznaniu, za mecz z Podbeskidziem itp. było tego trochę, ale za wysokie progi.......Na śledzi jest dobry nic pozatym
To że WKSBiały jest popierdoleńcem wie chyba każdy na tym forum, powinien zmienić nicka na CWKSBiały
19 września 2010, 10:47 / niedziela
Jestem popierdoleńcem bo napisałem obiektywnie jak jest? Dobre.
Ty dalej zaklinaj rzeczywistość zamiast działać.
19 września 2010, 10:52 / niedziela
Buzi najsłabszy? hmm ... to w takim razie gdzie plasuje sie Dawidowski? Buzi zapierdala za 3 na boisku a ,że juz sie utarła "tradycja" jechania po Buzale to nawet jak bedzie strzelał co mecz hat tricka to i tak bedzie najsłabszy. pozdro
19 września 2010, 11:44 / niedziela
BBrzezno, zgadzam sie z Tobą. Buzi stara się z całych sił, jako jeden z nielicznych zostawia na boisku całe serce, zapierdala od początku do końca meczu, ale niektórym to nigdy nie dogodzisz. Jebanie Buzały jest modne, więc taki jeden debil z drugim będzie po nim cisnął tak czy siak. Znaleźli kozła ofiarnego i na chujową grę innych nawet nie patrzą. A Buzi w tym sezonie jest na pewno wyróżniającym sie zawodnikiem.
19 września 2010, 12:03 / niedziela
WKSBiały jesteś taki mądry jak wpisy na tym forum.Czyli nawet nie wiesz gdzie jest Tczew i że nie ma tpag tylko jest tępęag tak samo jak ty.
19 września 2010, 12:05 / niedziela
Ty natomiast jesteś wyróżniającym się debilem! Skończ Waść, wstydu oszczędź!
19 września 2010, 12:09 / niedziela
Według mnie ze starego składu, największy progres zanotowali własnie Buzi i Bąk.
Buzi ma serce do walki i jest konsekwentny w swojej walce o "11" życze mu jak najlepiej.

TYLKO LECHIA!
19 września 2010, 12:10 / niedziela
WKSBiały, nie sraj we własne gniazdo!
19 września 2010, 12:26 / niedziela
Dzikidingo przeczytaj 100 razy co napisałeś i może zajarzysz kto jest debilem:)
19 września 2010, 12:35 / niedziela
Wjebałeś się przed mój post. To o debilu było do cWKS.
19 września 2010, 12:40 / niedziela
A to sory kolego.
ps.Fakt że Tczew na tym meczu był niedysponowany bo przyjechał ze stypy kolegi.
19 września 2010, 13:16 / niedziela
narzekamy na Buziego ale pytanie czy mamy w tej chwili lepszego napastnika? proste NIE! a potrzebny nam ktoś szybki z przodu bo nie oszukujmy sie Buval to lis pola karnego a Dawidowski jest daleki od swojej dyspozycji z poprzedniego sezonu... Sazankow na razie pozostaje tajemnicą bo nie pograł za dużo ale jeżeli nie wychodzi na murawe więc może nie jest aż tak dobry? albo trener Kafarski(moja wersja) jest po prostu słabym trenerem i nie potrafi zestawić na mecz najlepszej 11 nie mówiąc już o zmianach bo z nimi przeważnie nie trafia(Bajic powinien sam zgłosić się do rezerw) i robi je za późno.
19 września 2010, 13:37 / niedziela
Mimo, że wielu z nas dopisywało sobie punkty, ja się trochę bałem się tego meczu. Zwłaszcza, że od paru sezonów byliśmy taką drużyną " na przełamanie" dla innych. Co jakaś drużyna miała złą serie - w meczu z Lechią przełom. Co napastnik od 50 kolejek zablokowany - na Lechii przerywa swoją "passę" itd. itp. Dlatego mimo trochę słabszej gry, należy bardzo docenić to zwycięstwo.

Generalnie fajną mamy drużynę, fajnie się ją ogląda, a już z prawdziwą przyjemnością patrzy się na grę "profesora Surmy". Ten piłkarz może być wzorem profesjonalnego sportowca dla młodych piłkarzy, a także przykładem dla zblazowanych "gwiazd" typu Żurawski czy Radomski jak nie rozmieniać swojej kariery na drobne.

Buzi to taka trochę w dobrym tego słowa znaczeniu - nasza maskotka. Może się komuś jego gra podobać lub nie, ale na szacunek bezwzględnie zasługuje. Absolutnie swoim zaangażowaniem i pracą na pierwszy skład zasługuje !!!

WKS BIAŁY- forumowa (podejrzewam, że nie tylko) PATOLOGIA ! Jak żywo przypomina mi użytkownika o nicku "broendby" czy tak jakoś. Ignorować !
19 września 2010, 15:31 / niedziela
Niestety bluzganie na Buzałę stało się dość modne.
Trzeba być wybitnym popirdoleńcem żeby wydzierać się z trybun na naszego piłkarza, niezależnie czy mu idzie czy nie.
Buzi zostawia obecnie 100% siebie na murawie.
Jak się słyszy teksty "buzi ty kurwo zejdz" itp to po prostu żal.
A niestety takich frajerów przybywa na trybunach.
Ogólnie jebanie piłkarzy podczas meczu to czysty debilizm.
Buzi ma akurat silną psychę skoro jeszcze ciągnie, ale niejednemu może odechcieć się grać słysząc jakie kurwy idą z trybun.
To po prostu osłabianie zespołu.
19 września 2010, 19:28 / niedziela
Zdecydowanie popieram kilka ostatnich wpisow wyrazajacych sie pozytywnie o Buzale. Miejsce w skladzie wywalczyl sobie wlasnie zaangazowaniem. Co do zmarnowania sytuacji w 1 polowie to oczywiscie nie zachowal sie najlepiej ale pilke dostal za plecy, nadbiegal obronca i sytuacje mial dosc trudna. Buzi to ambitny chlopak. Zauwazcie ilu zawodnikow z naszej druzyny z 2 ligi gra obecnie u nas w ekstraklasie. Kapsa, Wolakiewicz, Wisnia i wlasnie Buzala. To dobrze swiadczy o tych zawodnikach o ich ambicji, ze potrafili podniesc swoja gre na taki poziom, ze daja rade na tym poziomie. M Bak, Peczak, Kosznik, Midzierski, Brede, Piatek, Miklosik, Rogalski, Piatek, Ryba, Kasper oni nie dali rady.
Podoba mi sie tez gra naszych srodkowych obroncow w tym sezonie. Wedlug mnie mamy obecnie trzech rownorzednych dobrych zawodnikow na te pozycje. Wszyscy mysleli ze duet Wolakiewicz - Kozans ktory dobrze spisywal sie w ubieglym sezonie bedzie gral rowniez w tym, jednak Krzysiu Bak gra absolutnie bez zarzutu i nie daje zadnych powodow aby posadzic na lawce. Mysle ze razem z Surma i Deleu to nasz najlepszy pilkarz w pierwszych 6 meczach.
19 września 2010, 20:00 / niedziela
pod nieobecnosc Rogalskiego najwieksze joby dostaje Buzi po tym Kafar, Bajic i Kapsa. Nie mial lekko od samego poczatku, a mimo to dalej jest w skladzie, raz lepiej raz gorzej ale zazwyczaj na pelnej piz... Nalezy mu sie szacunek, zarobil juz na niego dawno. Te chlopak sie nie boi i zostawia serce na boisku. Ja go bardzo lubie i mam nadzieje ze wpieprzy jeszcze ie jedna brame, bo ikt tak zywiolowo sie ie cieszy i tak tego nie przezywa jak on.Zreszta nawet na filmiku gdzie pilkarze krzycza z kibicami widac ze to pozytywny wariat.
19 września 2010, 20:31 / niedziela
Większość tego, co piszecie pozytywnego o Pawle to prawda. Tez go lubie, szanuje, bardzo doceniam jego ambicję w grze, widze postęp w grze. Nie zmienia to jednak faktu ze chłopak jest nadal bardzo nieskuteczny. Obym sie mylił ale obawiam sie ze jest to po prostu kwestia umiejetnosci, zbyt niskich na ekstraklasę, no i czesto braku zimnej krwi. Chetnie to odszczekam po sezonie jesli okaże sie, ze Pawel strzelil 10 bramek w lidze. Na razie jednak jego bilans bramkowy w ekstraklasie jest bardzo, bardzo skromny. I nie nazywajcie tego jechaniem po Buzale, to forum to dobre miejsce na krytykę, lepsze niz stadion. Przepraszam za ew. błędy - pisze z komórki.
19 września 2010, 20:36 / niedziela
Ktoś tu pisał o karze za transparent, a do tego może dojść kara za jechanie na Cabaja, jak to było ostatnio... ale i tak cabaj HUJ :)
19 września 2010, 20:57 / niedziela
W piatek ktos jechał na Cabaja, który siedział na ławie?
Coś Ci sie pokręciło.
19 września 2010, 21:19 / niedziela
Cabaj na ławie, ale w przerwie biegał po piłki przy zegarze więc ...... CABAJ CHUJ
19 września 2010, 22:15 / niedziela
misiek77 - przed meczem - tak ok19.40 bylo choralne Cabaj **** itd :)
19 września 2010, 23:14 / niedziela
@false prophet

jest nieskuteczny, to fakt ale czy jest ktoś skuteczniejszy od niego? krytyka - tak, wyzywanie SWOICH - nie!
19 września 2010, 23:21 / niedziela
Gdyby Paweł przyszedł do nas w tym sezonie i był czarny, większość osób co go bluzga, chciałaby mu aż obciągnąć za jego grę. Jednak to, że jest u nas już któryś rok z kolei utarło się, że trzeba go bluzgać już z urzędu. No bo to Buzała to trzeba już...
20 września 2010, 00:54 / poniedziałek
Vid11, zgadzam sie z tym co
napisałeś o krytyce i wyzywaniu.
Daleki jestem od obrażania
któregokolwiek z pilkarzy o ile
daje z siebie wszystko. Wtedy
zasługuje na szacunek. Jesli nie
wychodzi, należy sie krytyka i
tyle.

Buzale nie wychodzi mimo
ze walczy pieknie, mam nadzieje
ze zacznie strzelać to co ma do strzelenia, sytuacji mu
nie brakuje.

Czy jest ktos skuteczniejszy?
Mam nadzieje ze Sazankov to nie
niewypał , po cos zostal kupiony.
To mial byc lek na
nieskuteczność w ataku. A szans
na razie nie dostał bo trudno
liczyć 10 minut w Bełchatowie.
Uważam ze nawet jesli na
treningach nie wyglada dobrze
to warto dac mu prawdziwą szanse wykazać sie w
meczu.

Buval dobrze zadebiutował, ale
za wczesnie na wnioski.

Oby Buzi strzelil juz we wtorek,
życzę jemu i sobie tego. Juz
napisalem wyżej, bede szczęśliwy
na koniec sezonu odszczekujac
ze Pawel jest za slaby na
ekstaklasę.
20 września 2010, 09:38 / poniedziałek
tzw. wiersz biały:)))
20 września 2010, 12:11 / poniedziałek
No biały ten wiersz wyszedł, daruj, ale jakoś mi rymy nie podchodziły, późno było...
A poważnie to z komórki pisałem, nie wiem czemu tak wyszło.
1 2 3 4
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021