Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

LECHIA - ARKA , 17.10. 2010, godz. 17.15, Derby Trójmiasta

strona 5/17

8 października 2010, 07:05 / piątek
śledzie dostały od Nas 590 biletów, troche tego kurestwa tu najedzie - ale tym lepiej, zobaczyc ich miny na zywo, bezcenne:)
8 października 2010, 08:52 / piątek
Na miejscu zlodzieji tracac pierwsza bramke, bronilbym dobrego dla nich rezultatu.
Tylko 1:0 w plecy z Lechia na ich terenie....gratulacje - wynik idzie w swiat.
8 października 2010, 09:18 / piątek
Miałem sen...
20-30 minuta meczu i Buval wpakuje piłkę do bramki szparkowców.
śledziuchy przez cały mecz organizują obronę Częstochowy, jak to mają w zwyczaju całą drużyną wpierdalają się do sieci bramkowej i gniotą się aby tylko nie wpadła piła do bramki. Momentami starają się wyjść z kontrą, jednak nasza obrona nie pozwalała bezdomnym na zbyt wiele.
Ok 70tej minuty meczu, Mourinho z kaszub aby nie było nerwówki pod koniec meczu na boisko postanawia wprowadzić Pawła "żółta ciżemka" Buzałę, ten jak to ma w zwyczaju z upływem minut wpierdala dziewczynom ze wsi drugą bramę. A tłumy na stadionie znów wykrzykują: "Paaaaweeeeł na preezzzzzyyyyydentaaaaaaa!!!!!"
Będzie ciężki mecz ale do przodu!
...sen o zwycięstwie ;)
8 października 2010, 10:08 / piątek
Boldi, normalnie szacun, bluzgales na stronie arki. Kurwa, normalnie twoja odwaga i poswiecenie wgniotly cale rzesze kibicow Lechii w ziemie. Jestes bogiem chuliganki i mistrzem cietej riposty, powinienes ponadto dostac medal za odwage.

Nikt normalny nie rejestruje sie na sledziowym forum i to powinna byc puenta calej tej dyskusji. Ze trzeba wpisywac tam jakies idiotyzmy, ktore nie przeszlyby zadnemu Lechiscie przez klawiature to powszechnie wiadomo, chocby z poczytania tego forum, zatem osoby znajace ten fakt wcale nie musialy na ta gowniana strone wchodzic.
Osobiscie rozumiem fakt czytywania stron innych klubow, pod warunkiem, ze nie jest to tylko strona arki, ale i innych. I taka, gdzie nie trzeba wpisywac jakichs debilizmow, aby moc poczytac.

Widze u Braci po szalu ogromny hurra optymizm zwiazany z meczem derbowym. Pamietajcie, ze nasze orly beda czuc straszliwa presje z trybun, tym brdziej, ze 4 poprzednie ekstraklasowe derby wygrali. A do tej presji dojdzie troche zbyt duza pewnosc siebie po ostatnich meczach. Mam nadzieje, ze nie bedzie to negatywna w dzialaniu mieszanka. Osobiscie obstawialbym nasze zwyciestwo, jednak roznica maksymalnie jednej bramki, po czesciowo sennym, czesciowo zazartym meczu.
8 października 2010, 10:34 / piątek
Ludzie Wy sie tak nie podniecajcie i nie napalajcie na jakiś pogrom. Bo to będzie najtrudniejszy mecz do tej pory. Ja będe sie cieszył ze zwycięstwa 1:0. A niektórzy tutaj jak Lechia wygra 1:0 to będą zwalniać kafara i zawodników. Dwa mecze i juz sie niektórym w dupach przewraca.
8 października 2010, 10:40 / piątek
a moze jakas ustawka ze szparka ? wszyscy rejestrujemy sie na ich stronce i jazda z kurwami!!
8 października 2010, 10:46 / piątek
Chomik19

Ja ci proponuje zebys sie ustawil ale w kolejce po wzrost bo po mozg to jest juz za pozno. Ile ty masz lat bo w te 19 niewierze zeby pisac cos takiego kurwa czy ciebie Bog opuscil???
8 października 2010, 10:47 / piątek
Dokładnie... KAŻDE zwycięstwo, nawet pół do zera, biorę w ciemno. I obym się mylił a wszyscy pozostali mieli rację, ze bedzie pogrom. Ale tak jak ktoś powiedział, zeby sie nie skonczylo jak z Odra (w co raczej watpie), ale jakiś procent szans na chocby punkt sledzie maja, chocby matematyczny.
8 października 2010, 11:01 / piątek
TCZ1945 Dwa mecze ? Lechia od poczatku sezonu miala 1 slaby mecz w Bytomiu a mimo to wywiezli punkt. Mecze z Ruchem i Belchatowem to nasi przeciwnicy nie istnieli , wynik jest wynikiem ale taka gra musiala w koncu zaprocentowac.Mecze ze Slaskiem czy Sraksa byly w calosci pod kontrola. Lechia nie gra przypadkowej pilki. Zwroccie uwage na wyprowadzanie pilki z obrony. Jak pilke dostaje Bajic czy Surma ta pilka idzie od nogi do nogi, nie ma zadnego wywalenia na pale. Zaraz pilka dochodzi do Traore , Nowaka czy Ivansa i nagle stwarza sie jakas sytuacja.
Owszem Ci co licza na latwe 3-0 moga sie sporo zawiezc. Derby to derby i wazne sa 3 punkty w nie wazne jakim stylu. Mecz ze szparka bedzie bardzo podobny do tego ze sraksa . Bedzie murowanie bramki i liczenie na jakis fart.
8 października 2010, 11:10 / piątek
o to własnie chodzi ze derby to derby i mają swoje prawa. Dwa mecze skuteczne, bo wiadomo, że od początku sezonu gramy fajnie ale nie strzelaliśmy bramek aż do meczu z Górnikiem. Tu będzie o tyle trudniej, że bedzie wielka presja, i barykada śledzi. Dlatego nie ma co sie napalać na jakiś pogrom, ale obym sie mylił :)
8 października 2010, 11:11 / piątek
A pamiętcie mecz ze Stilonem(4-4) kiedy w ostatniej minucie nasi mogli jeszcze wygrać (którys z naszych strzelił bodajże w poprzeczke).Do przerwy było 0-3 (chyba).To byl mecz.Oczywiście nie chcialbym takiej nerwówki z arką.Ale takie mecze sie pamieta przez całe życie.
3-1 dla nas (Buval,Traore,Buzi).
8 października 2010, 11:12 / piątek
Oczywiście z żabolami chodzi mi o lepszą skuteczność :)
8 października 2010, 11:54 / piątek
TCZ1945 ja bym tak sie tej presji nie bal. Czemu ? Szparka mysle, ze jest pod wieksza presja niz Lechia. Przegrali z nami 4 razy z rzedu , sa nizej w tabeli i maja tylko 4 punkty przewagi nad Slaskiem. W najblizszej kolejce Slask gra u siebie z Polonia W. a Sraksa z Ruchem. Wierz mi, ze ryboglowy beda miec w glowach strach ,ze moga zaczac isc w dol tabeli a na dodatek moga przejebac 5 derby z rzedu. Poza tym u nas duzo zawodnikow gralo juz w derbach ze Szparkami i z doswiadczenia wiedza jak podejsc do takiego meczu. W Szparce takich zawodnikow praktycznie nie ma. Szparkowcy wielokrotnie smiali sie z Ławy a co by nie patrzec ten grajek zawsze byl najlepszy w ich druzynie podczas meczow derbowych. Kto tam u nich moze wziazc ciezar gry na siebie? nie maja takiego zawodnika.
8 października 2010, 12:02 / piątek
Wiele - dałeś najgorszy przykład z możliwych.

Tyle razy było o tym meczu mówione i nikt NORMALNY nie chce jego powtórki w przyszłości. Wolałbym przegrać.

Ze śledziami 2-0 po ciężkim meczu.
8 października 2010, 12:04 / piątek
Rejestrować się na forum Fujarki ???! Fuuu, bleee....na samą myśl mam odruch wymiotny.

LECHIA-FUJARKA 25-0
8 października 2010, 12:54 / piątek
wg mnie bardzo dobrze, jeśli piłkarze czują w sobie dużo mocy i potencjału! A co!
Niech bezdomni drżą przed naszymi piłkarzami, a nasi jeśli będą 3mać poziom to tak czy siak będą musieli przywyknąć do presji! W Lechii się zapierdala na 1945%! Byle tylko się nie zapalili a będzie dobrze. Rozpierdolą buractwo w pył.
Myślę, że ci kelnerzy ze wsi, po meczu zejdą z naszej biało-zielonej i czystej murawy szybciej jak na nią weszli! Pozostanie tylko smród rybich głów.
8 października 2010, 14:08 / piątek
Ciekaw jestem jaki skład bedzie na ten mecz. W obronie i pomocy raczej nie będzie zmian. W napadzie tylko mamy kłopot bogactwa. Na pewno zagra Buval który strzela bramki w każdym meczu. O miejsce w składzie będą walczyć Ivan L. który popisuje się znakomitymi asystami. Traore zagrał bardzo dobry mecz z Górnikiem ale słabszy z Legią. Wiśniewski dał zajebistą zmiane w meczu z Legią i jeszcze Buzała specjalista od strzelania bramek śledziom. Czyli 4 zawodników na 2 miejsca będzie trzeba kogoś posadzić na ławie a wiadomo że to będzie osoba która jest teraz w wysokiej formie.
8 października 2010, 14:54 / piątek
wiaderko wody na głowę nawet 1do 0 bedzie cenne bo te qrwy sie zepną i będą zreć trawe ........... 1 gol 2 gol 3 leci ............
8 października 2010, 15:37 / piątek
odnośnik Widac ze chce zagrac Zieniu...
8 października 2010, 17:45 / piątek
"3mać poziom"

Masz enigme zamiast klawiatury?
8 października 2010, 18:38 / piątek
Do Tomasz LG .Myślę że cała czwórka która wymieniłes zagra (2 wejdze na zmiany plus Bajić )lub Zieniu-choć wątpie ja bym nieryzykował.No chyba że będzie 3-0 w 79 min to Zieniu może wejdzie i dobije śledzi.Choć bedzie b. ciężko .Mimo że są słabsi kadrowo od nas to derby to derby.Craksa też była słabsza od Wisełi a wygrała na ich terenie.My też 2-lata temu bylśmy kadrowo słabsi od śledzi a wygraliśmy po strzale naszego specjalisty od Derbów -Pawła Buzały.
8 października 2010, 18:56 / piątek
Ilość biletów do nabycie na stan 18:53 (wg strony gdzie można kupić bilety)
zostało: 533 biletów z czego
zegar: 1 szt
prosta: 170 szt
ulgowy: 295 szt
trybuna: 67 szt

Czyli jutro już zabraknie biletów.
8 października 2010, 19:00 / piątek
czytam i wnioskuję:

1. Lechia od dawna gra dobrze. Ostatnio bardzo dobrze. Nie ma żadnego hurra optymizmu. Jesteśmy po prostu dobrzy. Najważniejsze, że piłkarze już to uwierzyli. Kto trenował jakikolwiek sport wie, że ważne jest też szczęście. Ono przeważnie sprzyja lepszym. Lechii - zaczęło sprzyjać.

2. Wisła? No nie ma przebacz... Zagramy swoje. Bracia mają problem.

3. Buval - "Wielkie polskie kluby mają problemy, a te, które wyprzedzają nas w tabeli, na pewno nie są lepsze od Lechii - dodaje odważnie."

Druga część wypowiedzi - pełna zgoda.
Pierwsza - no właśnie... Napisałem powyżej, że piłkarze uwierzyli w swoją moc, ale jednak widać, że "presja" wielkich polskich klubów jest...
Bedi! - nie ma wielkich polskich klubów! Jest Wielka Lechia i zapierd***my na przód (czyt. w górę tabeli)!

Amen
8 października 2010, 19:01 / piątek
Tak pojedziemy ze śledziami że następne derby ze wstydu oddadzą walkowerem.

LECHIA 6 -0 szpara

A MY SWOJE arka GNOJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8 października 2010, 19:42 / piątek
Co ja mogę napisać :) oczywiście liczę na pewno na wysoką wygraną to co grajkowie pokazują do tej pory to piękna składna opanowana piłka na wysokim poziomie na tak wysokim że bezdomni nie powinni dać sobie rady i nie dadzą. Bilety można powiedzieć zeszły jak przysłowiowe bułeczki a ponad tydzień został do meczu.
A i JAZDA z kurwa...mi Lechijko!
8 października 2010, 19:42 / piątek
kastapianistow
8 października 2010, 19:00 / piątek
czytam i wnioskuję:

Druga część wypowiedzi - pełna zgoda.
Pierwsza - no właśnie... Napisałem powyżej, że piłkarze uwierzyli w swoją moc, ale jednak widać, że "presja" wielkich polskich klubów jest...
Bedi! - nie ma wielkich polskich klubów! Jest Wielka Lechia i zapierd***my na przód (czyt. w górę tabeli)!

Dokładnie tak ! Na Łazienkowskiej widać było to wspaniale. Mamy za sobą cztery zwycięstwa nad śledziuchami i piłkarzy którzy grali w tych poprzednich derbach. W każdych derbach widać było zaangażowanie i nieodstawianie nogi. A że mamy wzmocniony skład, gramy poukładaną piłkę i co bardzo, bardzo ważne, długą ławkę - jestem spokojny o najbliższe derby....
8 października 2010, 19:49 / piątek
powiedzcie mi czy z Prostejj mozna wejsc na zegar ? czy nie ma takiej mozliwosci ? Bo juz nie bylo dzis o 18 biletow na zegar i z tego co sie dowiedzialem to na trybunę tez.
8 października 2010, 19:52 / piątek
Nie
8 października 2010, 19:54 / piątek
Mam nadzieje że nasi muzini zostaną dobrze doinformowani przez resztę grajków czym dla nas są derby i będą zapierdalać dwa razy szybciej !!

fiesta, fiesta, fiesta... :)
8 października 2010, 19:58 / piątek
Własnie dowiedziałam się że już nie ma biletów ! będzie komplet zmieciemy ich z powierzchni ziemi!
8 października 2010, 20:12 / piątek
Oczywiście chciałbym, by Lechia rozjechała drukarkę w jak najwyższych rozmiarach, ale wiedzieć trzeba jedno, że przeciwnik jaki by nie był- nie należy go lekceważyć!!! Powstrzymajcie trochę swój hurraoptymizm. A My swoje..
8 października 2010, 20:23 / piątek
Każdy z was dodaje sobie 3 pkt i jest pełen optymizmu przed meczem derbowym.
Ale panowie tak nie wolno!!! Musimy sobie uzmysłowić, że derby to są derby a po za tym podam 3 przykłady na dowód ,że drużyna szpArki to nie byle kto:
1. szpArka ma najlepszy skład w Ekstraklasie( mają Bartka Karwana,Wachowicza,Ławkę ,no i tego Nicińskiego) może kogoś pominąłem ale to przez to ,że nie jestem ich fanem.W każdym bądź razie ekipa robi wrażenie.
2.Wojciech Stawowy najlepszy trener ligowy, jakoś tak śpiewają ich kibice. To musi byc super taktyk i mózg trenerki.
3.szpArka rządzi w 3-mieście. Tak mówi i dalej twierdzi idol wszelkich śledzi , niejaki Trytko. Tu się też ,z przygłupem zgadzam,bo zapomniał dodać,że te rządy odbywają się w necie i u niego w dupie.
Co by nie mówić ,to mogą być bardzo ciężkie derby.
8 października 2010, 20:26 / piątek
Rom LG -"powiedzcie mi czy z Prostejj mozna wejsc na zegar ?"

Odpowiedz: i tak i nie

Tak - jesli jest szczupły i w miare sprawny
Nie - jesli nie spełniasz powyższych parametrów. :)

A tak poważnie - oczywiscie ze przejscie jest zamkniete.

TYLKO LECHIA!
8 października 2010, 20:59 / piątek
Tak grajacej Lechii jak w tym sezonie nie bylo jeszcze, do tego od ostatnich mocno ofensywnych transferow poprawila sie skutecznosc i co mecz lupia bramki ale co najwazniejsze taka pilke graja juz od dluzszego czasu to nie jest chwilowy przeblysk to znaczy ze wiedza o co w tym wszystkim chodzi jak malo kto teraz, sa silni i to wiedza, nie ma mowy zeby wyszli spieci czy wogule, wyjda i ich zjedza na miekko
3-0 to minimalny wymiar kary
8 października 2010, 21:22 / piątek
Minimum 3-0 !!!
Moimim zdaniem to bedzie pogrom Arki jakiego jeszcze nie było.
Mam nadzieje, że padnie rekordowo wysoka wygrana dla Lechii.
I kolejny raz w tym sezonie będe z Lechii dumny jak paw !!!
Pozdro z Zaspy
8 października 2010, 21:56 / piątek
realnie patrząc...

Lechia Gdańsk 7:0 Arka Gdynia

14 ' Buval
19 ' Buval
43' Buval
55' Buzała
76 ' Traore
88' K.Bąk
90 +4' Kapsa (rzut karny)
8 października 2010, 22:04 / piątek
Hahahaha jaki optymista ;) Chociaz wszystko sie moze zdarzyc. Ale dla mnie 2:0 bedzie zadowalajacym wynikiem, zreszta jak kazde inne zwyciestwo
8 października 2010, 22:05 / piątek
oby tylko pilkarze tych wszystkich postow nie czytali, w przeciwnym wypadku na mecz arki wybiegna ze zlotymi medalami i trofeum za mistrzostwo polski :)
8 października 2010, 22:06 / piątek
takie smieszne wyniki wypisujecie ze zal pl relistcznie
8 października 2010, 22:09 / piątek
Lechia - To - My . jakie smieszne ? ich tyle można ograc i to spokojnie...
są słąbsi od górnika : )

ps :
gdzie jest film ? : )
8 października 2010, 22:10 / piątek
Obstawiam skromne 5-0 po ciężkim meczu
8 października 2010, 22:54 / piątek
Mecz jak mecz, powinni podejść do niego tak, jak z Ległą. ;P A jeżeli gra będzie się układać tak, jak z Żabolami to wynik powinien zawierać 3 cyfry ;D Derby, jak derby liczy się tylko nasza wygrana !!
________________________
Lechia-to-my gdzie ten film z Warszawy ? ;D
9 października 2010, 01:00 / sobota
Pamietajcie tez ze Arka tez sie zepnie. Oby nasi nie mysleli tak jak niektorzy tu na forum bo przegramy mentalnie. To moze byc ciezki mecz i trzeba bedzie zwyciestwo wyszarpac. Ale trzeba od poczatku podejsc do niego profesjonalnie. No i od 1 min atakowac. Poza tym trzeba miec szacunek dla rywala. Czytalem ich posty - takie same bluzgi pod naszym adresem, jak niektorych tutaj na nich. Czym my sie roznimy? Lepiej sie nie napinac i spokojnie wygrac meczyk - najlepiej wiecej niz jedna bramka :) To smakuje najlepiej... Mam nadzieje, ze Lechia zagra tak samo jak w ostatnich meczach.
9 października 2010, 10:34 / sobota
Lechia-to-my
z DERBÓW też ,,pokażesz'' nam film?
9 października 2010, 10:52 / sobota
Jest pewne powiedzenie mecz zaczyna się od wyniku 0-0 , ale mam nadzieje , że wygramy choć napewno się zepną na nas oby nie zamurowali bramki , mysle ze bramka Buvala w 35 minucie otworzy worek z bramkami .
9 października 2010, 11:03 / sobota
W 35 min? Czyli uważasz, że Lechia będzie się bronić przez te 35 min czy co? Człowieku, jak Lechia wyjdzie zmobilizowana, siądzie na nich i zacznie grać swoje to po 10 minutach będzie 2:0.
9 października 2010, 11:09 / sobota
mam tylko 3filmy ogulnie niechce mi sie skleiac ich w calosc sa 10min 3 min 1.5min
reszta na wyjebanie mejjlem bet-at-homee@wp.pl pisac to wyle
9 października 2010, 11:14 / sobota
Ale to są fimy z wa-wy ?
9 października 2010, 11:45 / sobota
tak 2 doping z trybun oraz autokar nr 4 i radio cv
9 października 2010, 11:50 / sobota
Wrzuc gdzies ten film i daj link :)
1 ..... 3 4 5 6 7 ..... 17
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031