Gdańsk: piątek, 20 września 2019
FORUM
Podstrony:

21.09.2010 - Górnik Z. - Lechia, 25.09 - Lechia - Górnik Z.

strona 1/8

1 2 3 4 5 6 7 8
18 września 2010, 16:27 / sobota
Już we wtorek pierwszy mecz pucharowy w tym sezonie, wyjazdowy z Górnikiem Zabrze, a w sobotę podejmujemy ich w lidze w Gdańsku. W związku z tym myślę, że można już podyskutować na temat tych meczów.

Co do pierwszego to mam nadzieję, że Kafar z piłkarzami nie odpuszczą tego spotkania. No i chyba najwyższa pora żeby Sazankow się w końcu pojawił na boisku.
18 września 2010, 17:21 / sobota
4-0 i Lechia żegna F...... :)

Jak to powiedział jeden z naszych kopaczy , trzeba się odgryźć za to co zrobili w zeszłym sezonie i zdobyć Puchar teraz.

LG!
18 września 2010, 17:31 / sobota
Takiej szansy jaka byla w zeszlym roku teraz juz nie bedzie. Od poczatku zreszta mamy trudniejszego przeciwnika. Dzis Gornik wygral z Belchatowem, z ktorym my przegralismy, ale na szczescie pilka to nie matematyka :) Gdybym musial wybierac zdecydowalbym sie na punkty w lidze.
18 września 2010, 18:21 / sobota
6 Kwiecień 2010 Kafar - pamiętamy
19 września 2010, 13:02 / niedziela
Dwie wygrane, innej opcji nie biorę w ogóle pod uwagę. W Pucharze powinien zagrać ten sam skład co w piątek z Cracovią, jedynie za Buzałę Sazankow.
19 września 2010, 14:07 / niedziela
Ta Sazankow za Buzałę. Skąd wiesz internetowy trenerze czy Sazankow jest w formie lepszej niż Buzała, że wygłaszasz takie opinie? Widziałeś go chociażby na jednym treningu? Mogę Ci powiedzieć tyle, że póki co podczas zajęć wygląda nawet gorzej niz Dawid a co dopiero Buzi.
19 września 2010, 14:58 / niedziela
Nie mam możliwości oglądania treningów. Warto jednak pamiętać, że wszystko i tak weryfikują spotkania o stawkę, przykładowo mistrzem gier treningowych i sparingów był Piotr Wilk. Dziś albo kopie w niższej lidze albo dał sobie spokój z futbolem.

Buzała ma najwięcej bramek (aż dwie), jednak na boisku spędził także najwięcej minut z naszych napastników, jest także bardzo nieskuteczny. Najwyższy czas sprawdzić od pierwszej minuty Sazankowa, który chyba był przecież celem transferowym numer jeden naszych działaczy.

PS. Wiadomo już czy Kuchar wyobraża sobie ewentualną grę Lechii w pucharach w następnym sezonie? Bo to jest chyba kluczowe pytanie :).
19 września 2010, 15:19 / niedziela
ja wyobrazam sobie bez przerwy, powinno styknac :D
19 września 2010, 15:55 / niedziela
Nie Sazankov tylko Sazankou bo tak ma w paszporcie :)
19 września 2010, 16:11 / niedziela
Moze interesowalismy sie Sazankovem, a sprzedali nam SazankoUa? Jak z tymi czarnymi :) I stad ten niby brak oczekiwanej formy zawodnika?

;))
20 września 2010, 06:44 / poniedziałek
wie ktoś może, czy planowana jest transmisja w TV z pucharowego meczu w Zabrzu?
20 września 2010, 08:49 / poniedziałek
TVP Sport pokaże mecze Pucharu Polski. Za ten przywilej telewizja publiczna zapłaci ok. pół miliona złotych - poinformował "Przegląd Sportowy".

Dysponująca prawami do spotkań firma Sportfive cały czas szuka drugiego kontrahenta, bowiem TVP Sport i tak nie jest w stanie pokazać wszystkich spotkań PP. Jednym z kandydatów jest TVN Turbo.

Przeciągające się rozmowy sprawiają, że kluby grające w 1/16 PP (21 i 22 września) nie wiedzą, czy ich mecz będzie transmitowany.

- W tym tygodniu wszystko miało być jasne. Chcemy widzieć, jak rozegrać tę imprezę marketingowo, ale na razie musimy pokornie czekać, aż ktoś się do nas odezwie - mówi "Przeglądowi Sportowemu" Artur Kałużny, prezes Pogoni Szczecin, która o awans do 1/8 finału zagra z Legią Warszawa.

Źródło: wp.pl
20 września 2010, 09:33 / poniedziałek
Podoba mi się wypowiedź Surmy: "musimy pomścić wynik z PP z Jagą." Taki tok myślenia zwiastuje dobry futbol i w końcu w drużynie i w klubie zaczyna się dziać coś dobrego.
20 września 2010, 10:28 / poniedziałek
Bedzie ciezko zarówno w PP jak i w lidze, chyba ze powtorzy sie casus z ubiegłego sezonu ze spotkań z Jagiellonią. My im odpuszczamy Puchar, oni nam Lige.

"PS. Wiadomo już czy Kuchar wyobraża sobie ewentualną grę Lechii w pucharach w następnym sezonie? Bo to jest chyba kluczowe pytanie :)."

Podobno czeka, aż wykupią tunel pod Martwa Wisła, gdyz nie wyobraza sobie zeby Lechia grała w Pucharach na PGE Arenie, skoro nie bedzie do niej dojazdu.
20 września 2010, 10:39 / poniedziałek
troche dziwi brak formy u Sazankowa jeszcze niedawno strzelal gole w lidze europejskiej
20 września 2010, 11:16 / poniedziałek
też tego nierozumiem, nie wierze żeby Dawid był lepszy od Sazankova, bo David raczej nic sobą nieprezentuje, poza tym Górnik jest na fali i będzie mega ciężko cokolwiek ugrac, mam nadzieje że Chłopaki zostawią serce na boisku i będziemy oglądac Sazana w pierwszej 11, bo jak nie w Pucharze to kiedy ?
20 września 2010, 11:19 / poniedziałek
Czy meczu pucharowy bedzie gdzies w TV?
20 września 2010, 11:55 / poniedziałek
A ja jednak czuję że Górnik tego meczu nie wygra. To że wygrał z Bełchatowem o niczym nie świadczy. Lechia w Bełchatowie została oszukana przez sędziego i to jest oczywiste bo przynajmniej remis byl sprawą oczywistą.
Mysle ze wygramy i w pucharze i w lidze. Jesli Sazankov wejdzie za Buzale to twierdze ze atak mamy na pewno lepszy niz Gornik. Obrona Lechii jest zdecydowanie lepsza niz Gornika. Pomoc moze wyrownana, ale mysle ze Traore zrobi różnicę. Wiec wszystko wychdozi na naszą korzysc. Oby tylko Kapsa dobrze sie spisał.
A tak a propos to Buzała znacznie lepiej wyglada gdy wchodzi z ławki niz jak gra w pierwszym skladzie.
20 września 2010, 11:56 / poniedziałek
Motyw jest taki, że Sazankov większość meczów wschodził w 60 minucie w Dinamie, więc nie jest gotowy na pełen wymiar gry. Dodatkowo z zespołem się nie zgrał bo "za 5 12" do nas przyjechał. Także być całkiem może że właśnie w Pucharze dostanie szansę..
20 września 2010, 12:35 / poniedziałek
TeskiGda, napisałeś: "troche dziwi brak formy u Sazankowa jeszcze niedawno strzelal gole w lidze europejskiej".

Zobacz jakiej drużynie strzelił swoje wszystkie 3 bramki w eliminacjach ligii europejskiej.

Ale fakt, też mnie dziwi, że nie dostaje szans. Bo Bełchatowa nie ma co liczyć. Mam nadzieję, że jutro zagra.
20 września 2010, 16:09 / poniedziałek
Nie zagrał w jednym meczu i już nie dostaje szans. Opanujcie się.
20 września 2010, 17:51 / poniedziałek
false prophet - rozumiem, ze nie byly to jakies super druzyny, ale wkoncu Liga Europejska, a poziom naszej ekstraklasy sam wiesz, ze nie jest zbyt wysoki pozdrawiam
20 września 2010, 21:12 / poniedziałek
w/g bwin na jutro:

Górnik Z. - Lechia (1) 2.25 (X) 3.10 (2) 2.90
20 września 2010, 21:41 / poniedziałek
Gornik bez Banasia, Stachowiaka i Sikorskiego wiec dobrze oslabiony .
Nie ma innej opcji innej jak awans.
20 września 2010, 22:09 / poniedziałek
dodatkowym osłabieniem Górnika jest obecosc Jopa :)

Stawiam Górnik - LECHIA 0:1 ('89 sam JOP)

TYLKO LECHIA!!!
20 września 2010, 22:10 / poniedziałek
szkoda ,że nie ma nigdzie transmisji ...
20 września 2010, 22:14 / poniedziałek
gw-sport.pl
Lechia wkracza do gry o Puchar Polski. Te rozgrywki mają dla niej szczególne
znaczenie - w poprzedniej edycji podpadła kibicom i teraz chce się zrehabilitować
W poprzednim sezonie gdańszczanie byli o krok od finału PP. W półfinale na ich drodze stanęła Jagiellonia, która wygrała w Gdańsku 2:1, a w Białymstoku był remis 1:1. Mimo że Lechia dotarła aż do półfinału, wielu kibiców było mocno rozczarowanych rywalizacją z Jagiellonią. Głównie chodziło o pierwszy mecz, kiedy w ważnym momencie trener Tomasz Kafarski przesadził z eksperymentami w składzie. Od tamtego meczu minęło już prawie pół roku, ale u wielu kibiców niesmak nadal pozostał.
-------------------------------------------------- ----------------------------------------
- Nie będę już wspominał tamtych spotkań. Nie muszę też przypominać ich piłkarzom. Zdajemy sobie sprawę ze stawki i prestiżu PP. Mamy w głowach, że każdy wygrany mecz w tych rozgrywkach przybliża nas do gry z europejskimi przeciwnikami - podkreśla Kafarski.
-------------------------------------------------- ----------------------------------------
Zmazać plamę nie będzie jednak łatwo. Rywalem Lechii w 1/16 finału (na tym etapie gra się tylko jeden mecz) jest bowiem niespodziewany wicelider ekstraklasy, beniaminek Górnik Zabrze. Co ciekawe, oba zespoły zagrają ze sobą także w sobotę, ale już w Gdańsku, w lidze.
- Górnik to najsilniejszy rywal, na jakiego mogliśmy trafić w tej fazie rozgrywek. Tak chciał los. Nie zmienia to jednak faktu, że do Zabrza jedziemy po zwycięstwo - dodaje szkoleniowiec biało-zielonych.
Przeciwnik gdańszczan przed losowaniem 1/16 finału nie był rozstawiony, ponieważ w poprzednich rozgrywkach grał jeszcze w I lidze.
Do Zabrza Kafarski zabrał 19 piłkarzy. W porównaniu do ostatniego meczu ligowego z Cracovią do drużyny dołączył Piotr Wiśniewski. Jest także Vytautas Andriuskevicius, który w spotkaniu z zespołem z Krakowa nabawił się urazu.
- Jest duża szansa, że będzie gotowy do gry z Górnikiem. Uraz okazał się na szczęście niegroźny. Dopiero tuż przed meczem zdecyduję, który piłkarz nie zmieści się w meczowej osiemnastce i usiądzie na trybunach - dodaje Kafarski.
Można być jednak niemal pewnym, że trener biało-zielonych będzie chciał dać więcej minut gry rezerwowym, a zwłaszcza sprowadzonemu tuż przed zamknięciem okienka transferowego Aleksandrowi Sazankowowi. Białoruski napastnik miał być lekiem dla ataku Lechii. Na treningach przegrał jednak rywalizację z Bedi Buvalem, który w spotkaniu z Cracovią wyszedł w pierwszym składzie i zdobył zwycięskiego gola. Sazankow w piątek w ogóle nie pojawił się na boisku, a w Lechii wystąpił jak dotychczas jedynie przez 11 minut w meczu z GKS Bełchatów. Spotkanie w Zabrzu może być także okazją do odblokowania się dla Tomasza Dawidowskiego, którego forma jest jak na razie największym rozczarowaniem sezonu.
Górnik do pucharowego starcia przystępuje podbudowany zwycięstwem u siebie z Bełchatowem. Bramka zgłaszającego nieco na wyrost reprezentacyjne ambicje Tomasza Zahorskiego sprawiła, że jego zespół zrównał się w ligowej tabeli z GKS.
20 września 2010, 22:17 / poniedziałek
Właśnie? Ogólnie miała kontrakt tvp na transmisję a tu widzę, że lipa, zatem będzie czy nie będzie, jakiś orient w tej sprawie?
20 września 2010, 22:23 / poniedziałek
To na temat PP odnośnik
Szkoda,że nie będzie transmisji :(
20 września 2010, 23:30 / poniedziałek
TeskiGda napisales: "(...)
rozumiem, ze nie byly to jakies super druzyny, ale wkoncu Liga Europejska".
To nie byly drużynY tylko drużynA, Sazankov strzelil wszystkie 3 gole tylko jednemu rywalowi w dwumeczu, w którym bilans goli byl chyba 10-1.
I to nie byla liga europejska a jedynie jej eliminacje. Co nie zmienia faktu ze licze na Sazankova i mam nadzieje, ze jutro zagra.
21 września 2010, 09:24 / wtorek
Oj Górnik Górnik co z Wami będzie jak Buzi dziś bramkę zdobędzie????
21 września 2010, 12:32 / wtorek
odnośnik

...i wszystko jasne. Popierdolony kraj.
21 września 2010, 12:48 / wtorek
Niech jeszcze więcej seriali produkują i głupkowatych programów to wogóle sportu w tvp nie będzie ;/
21 września 2010, 13:14 / wtorek
Na Orange sport tez nie bedzie?
21 września 2010, 13:27 / wtorek
A relacji live z meczów jak nie było tak nie ma...
21 września 2010, 13:27 / wtorek
ja jebie.. ktos jeszcze zapyta?
21 września 2010, 13:30 / wtorek
nein, tylko TVP i TVN maja prawa. oczywiscie sraja na to ;] relacja tekstowa jest na stronce oficjalnej zaboli jakby ktos sie nie brzydzil :D
21 września 2010, 13:34 / wtorek
Blada Twarz - spoko, ja czekam az ktos jeszcze wrzuci link na youtube z kiksem Buvala. Ludzie nie czytają, tylko poraz setny zadają te same pytania.

Zostaje nam gapienie sie w tabelke na livesports.

TYLKO LECHIA!
21 września 2010, 13:45 / wtorek
21 września 2010, 14:09 / wtorek
skrót meczu odnośnik
21 września 2010, 14:19 / wtorek
To byl piekny mecz ten sprzed lat. ale mysle ze teraz dogrywka nie bedzie potrzebna i Lechia wygra w 90 minut. Sklad mamy lepszy niz wtedy, a Gornik moim zdaniem bedzie powolutku spadal w tabeli. Beniaminki czesto maja dobry poczatek sezonu a potem to juz raczej rownia pochyla.
21 września 2010, 15:04 / wtorek
asas , miałbym do tego inne poglądy ;) . nie zdziwię się jak przegramy w Zabrzu, nic nie mówię źle ale pewnie Kafar postawi na 3 pkt w lidze niż na awans do następnej rundy..
21 września 2010, 18:14 / wtorek
Skład wg. strony Górnika.

Kapsa - Deleu, Bąk, Kozans, Wołąkiewicz - Traore, Bajić, Surma, P. Nowak, Lukjanovs - Buval.

Rezerwowi Lechii: Małkowski - Wiśniewski, Kaczmarek, Pietrowski, Buzała, Dawidowski, Sazankow.
21 września 2010, 18:20 / wtorek
na początek wystarczy jeden z przodu...
21 września 2010, 18:22 / wtorek
Górnik też najmocniejszym składem i 4-4-2 czyli z ustawienia gramy na kontratak. Jeśli wyłączymy Kwieka, Przybylskiego i Świątka to będzie dobrze
21 września 2010, 18:47 / wtorek
4-4-2 cos nowego zobaczymy jak tam pójdzie, LUKA z przodu może zacznie coś strzelac w końcu, najwyższy czas
21 września 2010, 18:58 / wtorek
Jak na tą chwilę we wszystkich zakończonych już meczach wygrywali goście. Osobiście niemam nic przeciwko , żeby tak dalej było. No ewentualnie niech sie noga powinie w trwającym debiucie Janasowi.
21 września 2010, 19:03 / wtorek
Olisadebe a czy My nie gralismy 4-4-2 juz z cracovia?
ja licze na kolejne trafienie Buvala
21 września 2010, 19:03 / wtorek
ja myślę, że gramy 4-3-3:
Kapsa - Deleu, Bąk, Kozans, Wołąkiewicz - Bajić, Surma, P. Nowak - Traore, Lukjanovs, Buval
21 września 2010, 19:06 / wtorek
jak już to 4 - 5 - 1

1 2 3 4 5 6 7 8
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010