Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

21.09.2010 - Górnik Z. - Lechia, 25.09 - Lechia - Górnik Z.

strona 6/8

21 września 2010, 21:33 / wtorek
odnośnik całe szczęście :-)
21 września 2010, 21:36 / wtorek
On lubi jak się raz na jakiś czas na nim ktoś wyżywa,nawrzuca mu jopów(b),zmiesza z błotem.Każde wyzwisko działa na niego,jak na lalkę voodoo igła.Im mocniej go wyzywasz tym on bardziej się podnieca.A jak już lecą same ku...i hu..to się zaspakaja i na jakiś czas jest spokój.
21 września 2010, 21:37 / wtorek
"Zostałem wyzwany i obdarty z czci i wiary"
Twoja hero-iczna postawa na pewno będzie wynagrodzona.Wpis do tablicy zasłużonych satysfakcjonuje??
21 września 2010, 21:39 / wtorek
Co, prawda i racja po mojej stronie jak wykazują ostatnie dni, a to boli i to jak, ja to rozumiem. Jeśli nie akceptujcie mojego stanowiska, to proszę o wpisy na mój temat bez obrażania. To chyba łatwe, a może się mylę.
21 września 2010, 21:41 / wtorek
To nie jest Twoj temat,tylko watek o meczach z Gornikiem.
21 września 2010, 21:43 / wtorek
Czrny68 - masz rację. Zmykam.
21 września 2010, 21:44 / wtorek
Co ty znowu za prowokacje uprawiasz zboczeńcu z gdyni...?
21 września 2010, 21:44 / wtorek
PANOWIE! DAJCIE SPOKOJ! Ile mozna sie kłócić?
Mamy takich zawodników, a nie innych i trzeba ich wspierac aby dawali LECHII to co najlepsze.
Nie ważne, kto miał racje, ważne ze LECHIA wygrywa, a gra budzi nadzieje na progres.

TYLKO LECHIA!
21 września 2010, 21:45 / wtorek
rr_gg

Obrażanie piłkarzy Lechii którzy noszą nasz herb na piersi jest debiliadą i każdy o tym wie, a to że na tym forum jest od cholery farbowanych lisów i innych popierdoleńców mieniących się wielkimi kibicami naszego klubu wiadomo nie od dzisiaj, jak dla mnie to forum powinno zostać zamknięte, tylko że wtedy te wszystkie pojeby przewalą sie na inne forum. Dlatego niech istnieje, tak samo jak wysypisko na Szadółkach i pełni taką samą rolę jak to wysypisko - smród i tylko smród, pozostaje tylko wstyd
21 września 2010, 21:46 / wtorek
Co Cie boli chory człowieku?Lechia wygrała więc o co chodzi?
I nie dzwigaj żadnych ciężarow bo w Twoim wieku to może być niebezpieczne....
21 września 2010, 21:48 / wtorek
rr_gg
21 września 2010, 21:39 / wtorek
Co, prawda i racja po mojej stronie jak wykazują ostatnie dni, a to boli i to jak, ja to rozumiem. Jeśli nie akceptujcie mojego stanowiska, to proszę o wpisy na mój temat bez obrażania. To chyba łatwe, a może się mylę.

Bez obrażania i na tffu(j) temat- spotkajmy się pokażę ci czym jest ma miłość... Może być..???
21 września 2010, 21:53 / wtorek
wszystko fajnie, Buval drugi mecz druga bramka, Traore gol wkoncu porzadne wzmocnienia zrobilismy, Kafar widac odrobil lekcje i uczy sie na bledach
21 września 2010, 21:54 / wtorek
"to że na tym forum jest od cholery farbowanych lisów i innych popierdoleńców mieniących się wielkimi kibicami naszego klubu wiadomo nie od dzisiaj, jak dla mnie to forum powinno zostać zamknięte, tylko że wtedy te wszystkie pojeby przewalą sie na inne forum. Dlatego niech istnieje, tak samo jak wysypisko na Szadółkach"

hahahaha... 10/10!
21 września 2010, 21:57 / wtorek
Do : " rr_gg "

Proszę Ciebie z całego serca, Nie udzielaj się już na tym forum...

Ponieważ :

Gdy widzę twoją wypowiedź, Ciśnienie mi wzrasta...
Uważam Ciebie za człowieka niepoważnego, Który nie zna się na niczym...

Jeżeli nie wiesz co Lwy Północy robią dla dobra Lechii Gdańsk, To proszę Ciebie jeszcze raz, Nie udzielaj się.

I również pamiętaj że takimi głupimi wypowiedziami psujesz swój wizerunek...

Proszę Ciebie, Jeżeli chcesz dobra dla Lechii Gdańsk to skasuj to konto i nie udzielaj się...

Pamiętaj tacy ludzie jak ty niszczą te forum...

Zrób coś dobrego społeczeństwa, bo tylko je psujesz swoim nie poinformowanym dobrze zdania ....

Ps. Nie zapomnij skasować konta...
21 września 2010, 22:01 / wtorek
Jeszcze tylko to:

ełka - 21 września 2010, 21:21:04 - 77-253-127-55.adsl.inetia.pl
mniemam że ci strzelcy bramek raczej biali nie są - to w takim razie kibice Lechii muszą być naprawdę wniebowzięci tym sukcesem hehe
21 września 2010, 22:05 / wtorek
Blada_Twarz napisales:
" Żeby tylko Buvalowi sie nic nie stało;/ Nie dość,że Łotysz to teraz francuz?!"
O jakim Łotyszu piszesz? Moze chodzi Ci Vytautasa, czyli o Litwina? A moze ktorys z Łotyszy ma kontuzje, o ktorej nie slyszalem??
21 września 2010, 22:07 / wtorek
rr_gg skasuj konto , ok ?

w Sobote , Lechia Gdańsk 4:0 Gornik Zabrze
3 bramki Buvala i jedna Buzały.
21 września 2010, 22:32 / wtorek
Wielka szkoda, że nigdzie tego nie transmitowali... Tylko puścili ta padakę co się odbywała w Szczecinie, ale wiadomo TVN to musiała byc Legia, trudno mieć pretensje, chyba tylko po to wykupili te prawa do PP. Gorzej z TVP, bo chyba nawet skrótów z meczu nie będzie, czy się mylę?

No, ale nic ważne, że jedziemy dalej i Puchar w tym roku MUSI byc NASZ !

W sobotę mam nadzieje na taki sam (lub wyższy) wynik i Lechia żegna frajera.
21 września 2010, 22:53 / wtorek
Nie będę pisał pierdołów i farmazonów po prostu GRATULACJE !!!
21 września 2010, 23:49 / wtorek
Wracając do meczu. Wygląda na to, że Kafar wreszcie z sukcesem zrealizował swoją tkatykę, o której parę razy wspominał, strzelić bramkę w pierwszych 20 min. Być może dopiero teraz po takich a nie innych wzmocnieniach ta taktyka będzie się sprawdzać. Oby tak było.
Wielu teraz narzeka, że Górnik grał rezerwami, ale mimo to mecz ten może okazać się ważny treningowo w ramach zgrywania się, i psychologicznie, bo przecież Lechia ma "blokadę" strzelecką. Dobrze, że to nie jakieś przypadkowe 1:0 tylko 2:0 dokumentujące przewagę przez cały mecz.
Buval na szczęście miał tylko skaleczenie. Ma grać teraz z Górnikiem w lidze. Lechia sprawia wrażenie drużyny z wielkim potencjałem, będącej jeszcze w fazie budowy. Fajnie gdyby obcokrajowcy zadomowili się tutaj na dobre, a nie zaliczyli tylko epizody jak Tchibamba w Arce.
22 września 2010, 00:02 / środa
odnośnik

Ej powiedzcie mi kto to jest? no bo raczej nie Razack! skąd oni to wytrzasneli?
22 września 2010, 00:11 / środa
To Traore, tyle że z Lubina :).

Brawo za pewną wygraną w Zabrzu. Kafarski chyba zrozumiał jak haniebnie postąpił w zeszłym sezonie i w tym PP będzie traktowany bardzo poważnie.

W sobotę powtórka z rozrywki i pniemy się dalej w górę tabeli.
22 września 2010, 00:36 / środa
Ten portal sportowy chyba stwierdził że nie ma różnicy który Traore jest na zdjęciu :P co za niekompetencja ...
22 września 2010, 01:39 / środa
tym wszystkim ktorzy w roznych tematach tego forum zwariowali i pisza piesni pochwalne na temat ostatnich t ransferow chcialbym dac pod rozwage jedna kwestie (i nie ze sie czepiam i ze uwazam, ze transfery zostaly zawalone! - chce po prostu zeby klapki na oczy nie spadaly z jakiejkolwiek strony).
Jedyny pilkarz ktory byl obserwowany od poczatku do konca, ktory byl glownym celem transferowym (czego dowodem jest podpisanie od razu kontraktu na 3 lata) - Sazankov - nie gra.
Buval - wysmienice zaczal - kontrakt - rok z opcja przedluzenia (czyli wersja bezpieczna, bardzo trafna z pozycji klubu skoro nie ma sie pelnego rozeznania), to samo Traore.
I zeby bylo jasne. Skoro niewolnik ma strzelac w kazdym meczu to niech i Sazankov siedzi sobie na lawie. Kto murzyna ma, dla tego murzyn gra.
22 września 2010, 01:45 / środa
Einherjer
22 września 2010, 01:39 / środa
Skoro niewolnik ma strzelac w kazdym meczu to niech i Sazankov siedzi sobie na lawie. Kto murzyna ma, dla tego murzyn
------------------------------------------------

amen:)
krótko i na temat
22 września 2010, 09:19 / środa
Jedyny pilkarz ktory byl obserwowany od poczatku do konca, ktory byl glownym celem transferowym (czego dowodem jest podpisanie od razu kontraktu na 3 lata) - Sazankov - nie gra.
---------------------------

A przepraszam,Ty w zarzadzie jestes ze wiesz że tylko go obserwowali? Nie. Ty zywisz sie na plotkach z GW, a że tylko o Sazankovie były przecieki- no to tylko On był testowany.

A Buvala to znalezli na YT w przedoststni dzien okienka,wyslali po Niego awionetke i podpisali w ostatni dzien okienka kontrakt:)
22 września 2010, 10:01 / środa
Jak czytam, żę Górnik zagrał w rezerwowym składzie to mnie krew zalewa. Lechia zagrała mocniej osłabiona (Buzała,Andrius, Buval i Traore szybko zmienieni), a mimo to pewnie wygrała na wyjeździe. Brawo pilkarze, brawo Kafar !!! W sobotę tak ze 3-0, żeby pokazać "wiceliderowi" miejsce w szyku !
22 września 2010, 10:02 / środa
Ja tam ci sie w robote wpierdalal nie bede. To czy to byla awionetka czy lot rejsowy, o ktorej startowal i ladowal to ty wiesz najlepiej.
22 września 2010, 10:12 / środa
Zamykamy tabelę jeśli chodzi o ilość strzelonych bramek a wy tu mówicie o wygraniu 3:0? Na pewno nie z Buzałą!

Zejdźcie na ziemię!
22 września 2010, 10:18 / środa
3-0 jest calkiem realne w sobote biora pod uwage forme strzelecka i rewelacyjna gre Traore i Buvala. Obrone mamy solidna wiec wiele przemawia na nasza korzysc. Kto ma nam zagrozic z Gornika? Jakis polamaniec Zahorski-sorry ale z czym do ludzi. Deleu to z niego smiech zrobi jak bedzie przy polu karnym. Uwazam ze Deleu i Traore sa zdecydowanie ponad poziom naszej ligi i bez problemu poradza sobie z napastnikami Gornika.
Wczoraj Gornik praktycznie nie istnial, staral sie ale same starania nie wystarcza, gra sie tak jak przeciwnik pozwala, a Lechia wczoraj na niewiele pozwolila i o to chodzi.
22 września 2010, 11:02 / środa
Tomasz "International Level" Zahorski :)

Gdzie tylko czytalem ze Dawid zmienil Bondiuela bo ten jakas kontuzje zlapal. Ale mysle ze jest realna szansa na powtorzenie wyniku.
22 września 2010, 11:27 / środa
Przeciez jest podane na oficjalnej że zagra Buval
22 września 2010, 11:34 / środa
Jazdza: Tabele pod względem strzelonych bramek zamyka Legia. Lechia jest na przedostatnim miejscu. Ogólnie miejsc jest 6.

Pod względem straconych bramek Lechia jest na 2 miejscu. Mniej goli straciła tylko Arka.
22 września 2010, 11:34 / środa
co by się nie działo tu zawsze będą narzekania...ciekawe jakbyśmy mieli 0 pkt jak żydy to by forum padło chyba...coraz lepiej grają, nowi strzelają gole, mecze z brudasami byśmy wygrali gdyby nie ten deszcz a z bełchatowem gdyby nie sędzia... o meczu z ruchem nie będę pisał bo w nim akurat nieskuteczność sięgnęła zenitu.
22 września 2010, 11:51 / środa
jak tu wiekszosc tych narzekajacych na Lechie, jadacych po Naszych kibicach itp to pewnie podszywajace sie sledzie, ktore tocza sobie beke ze jak kogos pojada to inni sie podlaczaja. Nikt normalny o biało-zielonych barwach nie jechał by po swoich, wiec fakty nasuwają sie same
22 września 2010, 13:17 / środa
Macie jakis link na bramki z tego meczu ???
22 września 2010, 13:27 / środa
odnośnik

zdjecia z meczu
22 września 2010, 15:49 / środa
ma ktoś linki do bramek??
22 września 2010, 16:07 / środa
Nie
22 września 2010, 16:15 / środa
Vid napisał:
"mecze z brudasami byśmy wygrali gdyby nie ten deszcz a z bełchatowem gdyby nie sędzia."

Jasne że tak, a gdybyśmy wygrali w tamtym sezonie 3 mecze więcej w pucharze i 10 więcej w lidze to mielibyśmy podwójną koronę. A gdybyśmy utrzymali się w 95 to nie byłoby fuzji z Olimpią, a gdybyśmy pokonali Juventus 8-0 u siebie to przeszlibyśmy dalej, a gdybyśmy mieli 100 mld budżetu to zjedlibyśmy tą(i wszystkie inne) ligę.

Coś jeszcze by się stało gdyby nie *****(tutaj wstaw jakiekolwiek usprawiedliwienie, tylko słaby szuka winnych swoich porażek)
22 września 2010, 20:53 / środa
Znalazłem skrót meczu
odnośnik
22 września 2010, 21:04 / środa
cały Gesi :)
Buval jest gotowy na mecz z ... CRACOVIĄ!!!

odnośnik

wiecie kto gra z Craxą w najbliższej kolejce?:)
22 września 2010, 21:16 / środa
mam nadzieje ze to poszlo do druku
22 września 2010, 22:09 / środa
oj tam... koleś tak się podniecił tą informacją, że z wrażenia pomyliły mu się mecze. A na marginesie jeżeli ta informacja potwierdzi się w sobotę to nic tylko się cieszyć.
22 września 2010, 22:23 / środa
oj tam... ale to znaczy, że bardziej żyje sobotnim meczem z Cracovią niż sobotnim meczem z Górnikiem :)
22 września 2010, 22:51 / środa
Dasd dzięki za skrót, naprawdę piękne bramki ! - Buval zajebiście obrócił się z piłką, z niecierpliwością czekam na mecz ligowy :)
22 września 2010, 23:41 / środa
Dzięki za skrót. Ładne bramy.
22 września 2010, 23:59 / środa
mozna ten link przetwozyc bo za granica nie moge sie przebic by to odtworzyc.Wielka prosba.
23 września 2010, 00:25 / czwartek
Chyba ciężko jest cokolwiek ściagnąć ze stronki TVP. Najłatwiej będzie Ci po prostu ustawić proxy w przeglądarce na polskie.

Tu masz opis jak ustawić polskie proxy w IE -> odnośnik

A tutaj lista polskich polskich proxy, któreś na pewno będzie działać -> odnośnik
23 września 2010, 10:06 / czwartek
krótka analiza możliwości losowania :

a) drużyny z którymi gralibyśmu "w domu" :

1 Wisła Kraków
2 Korona Kielce
3 Lech Poznań
4 GKS Bełchatów
5 Legia Warszawa
6 Ruch Chorzów

na wyjazd udali byśmy sie do :

1 Cracovia Krakow
2 Polonia Warszawa
3 ŁKS Łódź
4 Ślask Wrocław
5 Jagiellonia Białystok
6 Stomil Olsztyn
7 KSZO Ostrowiec
8 Widzew Łódź
9 Podbeskidzie B- Biała

Jak widac, kogo nie trafimy bedzie cieżko..
Módlmy sie o Stomil albo KSZO :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.529