Gdańsk: piątek, 20 września 2019
FORUM
Podstrony:

21.09.2010 - Górnik Z. - Lechia, 25.09 - Lechia - Górnik Z.

strona 7/8

23 września 2010, 10:49 / czwartek
A ja chetnie bym widzial mecz z ŁKS w pucharze.
23 września 2010, 12:23 / czwartek
Pewnie "wylosuja" nam Wisle badz korone, bo z nimi zdaje sie gramy w terminach przyblizonych do meczow PP. Chociaz zle by nie bylo trafic na zydow, Legie(jesli nadal bedzie w takim "gazie" jak jest), ruch, LKS, Stomil, kszo, Podbeskidzie, no i patrzac na obecna forme, a takze podejscie do PP we Wroclawiu, na Slask.
23 września 2010, 12:33 / czwartek
Legie mamy w lidze. PP jest po to by właśnie grac z takimi druzynami jak OKS Olsztyn i mam nadzieje, że na nich trafimy
23 września 2010, 16:56 / czwartek
Trafimy na Slask !!!Zobaczycie::))
23 września 2010, 19:34 / czwartek
w tym sezonie każda ekipa będzie w zasięgu Lechii, w dwumeczu na pewno. co do sobotniego meczu żabole znowu będą płakać i usprawiedliwiać porażkę swoich niepełnym składem. tym razem może zabraknąć Lubańskiego i Pohla...
23 września 2010, 23:16 / czwartek
Panowie nie rozmywajcie tematu, jest osobny wątek Puchar Polski.
24 września 2010, 09:16 / piątek
Mam nadzieję,że jeszcze u jednego gracza Żaboli zatrzeszczą kości w sobotę.
Jop ty Rasisto!!odnośnik
24 września 2010, 10:09 / piątek
obawiam sie by po tym meczu ni ebylo jakichs powazniejszych kontuzji. Gornik to druzyna faularzy. Mam nadzieje ze sedzia stanie na wysokosci zadania.
24 września 2010, 10:10 / piątek
No proszę, 1 zabol będzie grał w masce hehe. A Jop to chyba usłyszy spore gwizdy jutro...
24 września 2010, 19:34 / piątek
Licze na zwyciestwo - wtedy bedzie wiadomo na co nas stac :) A jak bedzie wtopa znowu podniesie sie lament, ze mecz pucharowy byl ustawiony :/
24 września 2010, 20:21 / piątek
Lechia osłabiona przed Górnikiem
Bez Andruskieviciusa, a zapewne i Buvala
odnośnik
(...)
Wszystko wskazuje na to, że w ataku trzeba będzie zastąpić Buvala, który w dwóch meczach w Lechii strzelił dwa gole. Dzisiaj francuski napastnik nie trenował z zespołem. - Powołałem na mecz "19", którzy decyzja o tym, czy Bedi zagra, zapadnie w dniu meczu - przyznaje Kafarski, który na wszelki wypadek włączył do składu z Młodej Ekstraklasy Jakuba Popielarza.
24 września 2010, 20:37 / piątek
Na wiosnę jakaś błędna noga kopacza z Lechii przypomni sie Mariuszowi Sachy za to jak wjechał Andriuskieviciusowi
24 września 2010, 23:24 / piątek
To dopiero na wiosnę... jutro proponuję:

Jop, Jop, job twoju mać !!!

Co wcale nie oznacza, że wielbię opalonych... ot, tak... dla zasady.
25 września 2010, 00:49 / sobota
Zaslona dymna. Buval zagra. Gola strzeli. Wygramy.
25 września 2010, 10:55 / sobota
piwo. rury. zegar. gol
25 września 2010, 11:33 / sobota
piwo, rury, zegar, gol, rury....:)

TYLKO LECHIA!
25 września 2010, 11:49 / sobota
Paweł Kapsa, Sebastian Małkowski, Sergejs Kozans, Krzysztof Bąk, Hubert Wołąkiewicz, Deleu, Paweł Nowak, Łukasz Surma, Marko Bajić, Traore, Jakub Popielarz, Marcin Kaczmarek, Marcin Pietrowski, Ivans Lukjanovs, Tomasz Dawidowski, Paweł Buzała, Bedi Buval, Aliaksandr Sazankou, Piotr Wiśniewski.
Zawodnicy którzy są powołani na ten mecz. Żeby na trójmieście umieli czytać a nie tylko pisać to by wiedzieli odnośnik
25 września 2010, 16:34 / sobota
No i gdzie te płaczki wszystkie się pytam ?
25 września 2010, 16:43 / sobota
5:1 :D
Gratulacje!!!
Lechia zmiażdzyła Górnika - w dwumeczu 7:1 :D

Pzdr z W-wy
25 września 2010, 16:50 / sobota
Ale jaja ide sie napic ::))Pozdrowienia z bialo-zielonego Hamburga.
25 września 2010, 16:59 / sobota
ale urwałłłłłłłłłłłł ! ;-)

powinno być 5:0, sedzia ta jedna dla Gornika uznal, reka byla.
Tak na prawde to powinno byc ok. 10:0 ;-D

jest git i bedzie dobrze, z legia mozemy spokojnie o zwyciestwo walczyc z taka gra jak dzisiaj.
25 września 2010, 17:10 / sobota
Buzala - klasa swiatowa, widac ile warty jest dla druzyny kreatywny zawodnik z przodu. Chlopak zrobil niestamowite postepy w grze w ostatnim czasie. Gornik byl bardzo slaby ale poki co to byl wicelider naszej "ekstraklapy". Jezeli takie padalce moga byc w czolowce to dlaczego nie my?
25 września 2010, 17:23 / sobota
Pięknie wyglądało gdy śpiewaliśmy Lechia Gol na jeden głos i przy pierdolnięciu Sazankow na 5-1. Świetny mecz, do Warszawy !
25 września 2010, 17:35 / sobota
Wielkie dzięki dla chłopaków , oby dalej utrzymali taką formę :D

LG!
25 września 2010, 17:37 / sobota
Doping na wielki plus. Mecz niezly, jednak razi nieskutecznosc, z innymi druzynami mozemy nie miec tylu okazji i co wtedy? Ale ogolnie nic tylko sie cieszyc z wyniku i oby z Legia byl podobny :)
25 września 2010, 17:45 / sobota
Nagłośnienie to jednak ważna sprawa. Na początku słabo z dopingiem, ale później już miazga !. Brakowało mi tylko jednej śpiewki dzisiaj.. HSV..
25 września 2010, 17:59 / sobota
Gdzie sa ci co chcieli wyjebac Bajicia ? Buzala kapitalny mecz, dlaczego jest taka cisza jak Traore czy Buval wala bramki i nikt ich nie wyzywa juz od malp ?
25 września 2010, 18:03 / sobota
Mi jeszcze brakowało przyśpiewki "Marsz marsz ..." Mecz zajebisty, kibiców było około 8000 a nie jak piszą na innych serwisach 5500. Teraz pewnie znowu będzie szał na Traugutta i pełny stadion na każdym meczu. Potrzebowaliśmy takiego zwycięstwa które odzwierciedla siłę zespołu. Zajebisty mecz też zagrali Surma i Bąk w obronie, aż nie mogłem uwierzyć jak oni dobrze zagrali.
25 września 2010, 18:17 / sobota
piękny mecz i piekne zwyciestwo, nie ma co oceniac zawodnikow bo wszyscy zagrali zajebiscie drugi zawodnik ( z nowych) w debiucie strzela gola, Buzi od kilku meczy szaleje widac ze zlapal forme, moim zdaniem na nastepnym meczu trzeba pokrzyczec Pawel Buzala, zasluzyl na to
25 września 2010, 18:19 / sobota
ULG
25 września 2010, 17:59 / sobota
Gdzie sa ci co chcieli wyjebac Bajicia ? Buzala kapitalny mecz, dlaczego jest taka cisza jak Traore czy Buval wala bramki i nikt ich nie wyzywa juz od malp ?
__________________________________________________ _________
Bo nikt nie chce ściągać na klub kar? A dlaczego prowokujesz? Jesteś na forum nie od wczoraj, pewnie doskonale pamiętasz niejedną "dyskusję" nt. rasizmu, wiesz że nikt nikogo nie przekonał, wiesz również, że uprzedzenie do ludzi o odmiennym kolorze nie ma nic wspólnego z piłką nożną.
Jak murzyn się troche nasłuchał to na forum burza, jak miał spokój to też musisz jątrzyć? Chyba nie wierzysz, że dziś wszyscy zostali do nich przekonani? Ja murzyna w Lechii nie chciałem i dalej nie chcę. A, że na stadionie tego nie okazuję to chyba dobrze? Czy nie o to tym wszystkim obrońcom tolerancji chodziło?
Ciesz się chłopie z wyniku, a nie szukaj zgrzytów.

Heil Lechia!!
25 września 2010, 18:20 / sobota
Zgadzam sie w 100% z postem skrytozercy.
25 września 2010, 18:24 / sobota
Ogólnie wielkie gratulacje dla całej drużyny,wszyscy zagrali zajebiści, czekałem długo na taki mecz ale z zawodników z regóły mniej docenianych to wyróżnił bym:
Nowaka - ogólnie dobra gra, walka i co najmniej 3 świetne piłki prostopadłe do Buzały, był tez niezły strzał w pierwszej połowie
Bajić - opanował środek pola, dobrze rozgrywał , mało strat :) i jeszcze piękna bramka
Buzała - mimo że nie wykorzystał jednej setki to najlepszy w ofensywie bramka i piękna asysta (powinny być dwie , gdyby Razak nie trafił w poprzeczkę)

teraz wygrać z legia i na derby biletów zabraknie :)
25 września 2010, 18:37 / sobota
W dodatku profesor Hubert, poza jednym rożnym, znakomity mecz.

Teraz wszyscy do Warszawy!
25 września 2010, 18:41 / sobota
Skrytożerca- 100% poparcia

ULG po kiego prowokujesz???
25 września 2010, 18:43 / sobota
No i dostali wpierdol od "przeciętniaków". :) Kto za wysoko mierzy, najczęściej spada, hehe.
25 września 2010, 18:44 / sobota
skrytozerca :) ale ja nie prowokuje i ciesze sie z wyniku jak male dziecko :), bo dawno nie bylo takiego ofensywnego futbolu, ale nalezy pamietac, ze gornik nieco ulatwil nam zadanie, bor az ze byl slaby to dwa ze przy 2:1 lechia mogla pograc z kontry jak lubi, a ze gornik nie byl w stanie opanowac tego to juz ich sprawa.

Szkoda, ze w koncowce pilkarze odpuscili na 10 min przed koncem bo mozna bylo ich dobijac. Chodzilo mi tylko o to, ze pilkarze to sa wkladki do koszulek (w wiekszosci) i to ich praca i wykonuja zawod najlpeij jak umieja, zeby dzieki takim meczom dostarczyc nam wiele radosci. kazdy sie cieszy z wyniku skacze jak to lechia pieknie gra, a trzeba wziac pod uwage ze tych zwyciestw moglo by nie byc jak by nie bylo czarnych. mi osobicie lata kto jaki kolor skory ma byle gral dobrze w pilke :), no i oczywiscie chcialem podrkeslic ze nie nieslusznie kazdy wywala bajicia o to dobry zawodnik, a ze wolny jest ot nie kazdy musi miec szybkosc szczegolnie srodkowy pomocnik :)

co do huberta widac, to jednak wole go na srodku, choc na boku sobie radzi

swietny mecz przede wszstkim: traore, surma, bajic i buzala no i oczywiscie para stoperow :)reszta dotrzymala kroku

to tyle pozdrawiam
25 września 2010, 18:49 / sobota
Poczekajcie aż Zieńczuk zagra:) Mamy ekipę na majstra:)
25 września 2010, 18:49 / sobota
Piękny widok gdy CAŁY stadion na jeden głos i RÓWNO "Lechia Gol!". Coś pięknego.. Aż łezka się w oku kręciła
25 września 2010, 18:50 / sobota
Naprawde gratulacje dla Chłopaków że wkońcu grali do końca nawet jak wysoko prowadziliśmy nadal nie wierze w to jak zajebiscie zagralismy, naprawde. A Traore koleś wyrasta na najważniejszego zawodnika w Lechii.

Nasza Drużyna jest niesamowita za to co dzisiaj zrobiła,
Ciesze się że Sazan wszedł wreszcie na boisko i pomógł drużynie w zwycięstwie, będzie świetnym napastnikiem.

Wszyscy na Legie!
25 września 2010, 18:51 / sobota
Pięknie, oby tak dalej.

WSZYSCY DO WARSZAWY !!!

JESTEŚMY ZAWSZE TAM... !!!
25 września 2010, 20:09 / sobota
Tomasz LG z tymi 8 tys. trochę przesadziłeś ale bez żadnych wątpliwości mi też wydaje się, że było trochę więcej niż te przysłowiowe już 5,5 tys. (przysłowiowe bo po prawie każdym meczu przy Traugutta wpisują tą liczbę widzów).

Nie sądzę również by ten mecz sprawił by od razu na naszym estadio zasiadały komplety (nie licząc derbów). Oczywiście chciałbym się mylić. Wiele zależy też od tego jaki wynik wywieziemy z Warszawy.

Popieram również, że Buzale należy się porządne podziękowanie z trybun. Zmienił trochę podejście - walczy o każdą piłkę, zostawia serducho na boisku (szkoda, że dopiero teraz, bo nie było to u niego normą jeszcze niedawno) i to przynosi efekty w postaci bramek i asyst. Ale jak partolił sytuacje tak partoli nadal, ale dzięki temu mamy chociaż o czym rozmawiać :).
25 września 2010, 20:35 / sobota
Wolał bym rozmawiać o jego bramkach niz o nie wykorzystanych sytuacjach
25 września 2010, 20:39 / sobota
doping dzis konkretny,tak powinno byc zawsze,
25 września 2010, 20:40 / sobota
WIELKA LECHIA MOICH MARZEŃ!!!!
25 września 2010, 20:43 / sobota
Mecz ogólnie miazga i w sumie można by skończyć.
Mogły być dwie cyfry no ale ta nasza słaba skuteczność ;-)
Po takim meczu ma się wrażenie że puchary już są nasze. Za tydzień będzie doskonałą okazja sprawdzić gdzie nasze miejsce. Oby po dzisiejszym meczu nie było rozczarowania za tydzień. Remis biorę w ciemno.
Frekwencja może trochę martwić. Liczyłem na 10tys.
Szkoda że nie mogę być w Wawie, mam nadzieję, że będzie was sporo i doping będzie tylko dla Lechii a nie jak zwykle dla Legii pod dyktando kolegów z Krakowa.
25 września 2010, 20:43 / sobota
A ja od początku sezonu słyszałem że niska frekfencja jest spowodowana protestem:)
Dlaczego LP nie wypełniają porozumienia z klubem i nie zapełniają stadionu ?
25 września 2010, 20:53 / sobota
Co tu dużo pisać, każdy widział co było. Robiliśmy dziś żaboli jak dzieci, pod koniec jak z trybun szło już ole podczas podań to myślę, że ci tam w klatce mieli niezłego gula. Nie wiedziałem czy ja jestem na meczu Barcelony, czy co haha no aż uśmiech sam cisnął się na usta :) Piękny mecz, piękny doping, piękne zakończenie, czego chcieć więcej? Chyba tylko tego, aby było tak zawsze :)
25 września 2010, 21:20 / sobota
Ja się tylko zastanawiam co się stało z dopingiem na łuku od krytej????toć zawsze oni byli drugim gardłem ( po łuku od zegara ).... Mecz bajka....dawno czegoś takiego nie widziałem.....
TYLKO BKS
25 września 2010, 21:43 / sobota
Nic dodać nic ująć doping miazga gra miazga oby tak dalej ale najważniejsze że piłkarzom wychodzi a ludziom się che dopingować to mnie cieszy i chyba wszystkich którzy dzisiaj zdarli gardło dla takich meczy warto żyć Ave Lechia
25 września 2010, 21:43 / sobota
odnośnik Zdjęcia ;)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.265