Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk, 02.10.2010, godz.19:15

strona 7/10

3 października 2010, 02:05 / niedziela
3 października 2010, 02:17 / niedziela
dobre fotki ::))
3 października 2010, 03:20 / niedziela
odnośnik

reszta później :)
3 października 2010, 04:08 / niedziela
Mecz super!!! I chylę głowę. Ale tak sobie myślę.... to ostatni sezon Pawła w Lechii, Naprawdę mam do niego wielką sympatie, ale to nie idzie w parze z zaufaniem, i nie myślę o Bąku jako o "number one".
3 października 2010, 05:00 / niedziela
4:50 w domu, wrażenia niezapomniane.. wynik fantastyczny, generalnie coś pięknego.

Inna sprawa, że akustyka na stadionie albo taka dobra, albo dziś kapitalny doping gospodarzy, to trzeba im oddać.
3 października 2010, 05:52 / niedziela
Dla takich chwil warto żyć. Wyjazd mega zajebisty.!!!!!
3 października 2010, 06:11 / niedziela
1380 :]
Łezka się w oku kręci
3 października 2010, 06:24 / niedziela
Wyjazd i atmosfera MEGA!! warto było tam jeździć tyle razy, żeby raz odczuć takie zwycięstwo!! Uczucie niesamowite!!

Ten kto nie był przegapił jeden z bardziej spektakularnych wyników wyjazdowych jakie miały miejsce w ostatnich latach!
3 października 2010, 06:28 / niedziela
odnośnik Zdjęcia :))
3 października 2010, 06:28 / niedziela
4:50 w domu, wrażenia niezapomniane.. wynik fantastyczny, generalnie coś pięknego.
Inna sprawa, że akustyka na stadionie albo taka dobra, albo dziś kapitalny doping gospodarzy, to trzeba im oddać.
A byłeś kolego kiedykolwiek na Ł3? Akustka to była na starym stadionie...
kacper-BKS
3 października 2010, 05:52 / niedziela
Dla takich chwil warto żyć. Wyjazd mega zajebisty.!!!!!
Wyjazd mega zajebisty???????? Wyjazd nudny jak 55 minut naszego meczu w wawie...

Tragedy
3 października 2010, 06:11 / niedziela
1380 :]
Łezka się w oku kręci
...bez komentarza...
3 października 2010, 06:35 / niedziela
Juz w chacie.

Legła, legła Warszawa... legła, legła Warszawa... legła, legła Warszawa... legła, legła Warszawa... legła, legła Warszawa...
Zajebiście być kibicem z biało-zielonym serem. Dla takich chwil warto zyć...
3 października 2010, 07:53 / niedziela
Gdzie twoje berło, berło i korona, gdzie twoje mistrzostwo legio pierdolona!!!!!
3 października 2010, 07:56 / niedziela
Cytat z forum Legii:
"Swoją drogą uważam, że Lechia miała o 100 % lepszy doping od Lecha,... bez oprawy, ale flagi, race.. Pozytywnie, alee Gdańska ku..."

Nie wiedziałem, że tego doczekam
3 października 2010, 08:01 / niedziela
gdzie jest ta legia,szpakowski,gdzie jest ta legia? :)))))
jestem przeszczęśliwy!
3 października 2010, 08:22 / niedziela
MarekM
3 października 2010, 06:35 / niedziela

"Zajebiście być kibicem z biało-zielonym serem. Dla takich chwil warto zyć..."

masz twarożek ze szczypiorkiem na sniadanie? to chyba fajny pomysł na niedzielny poranek
3 października 2010, 09:48 / niedziela
To co pokazali nasi Piłkarze, to było coś pięknego, legła na kolanach bezcenne
3 października 2010, 09:55 / niedziela
Zajebiście, pomyliłem się na Naszą niekorzyść stawiałem 3-1 dla NAS.
WIELKA LECHIA GDAŃSK
3 października 2010, 10:29 / niedziela
pozdrowienia dla Buźka(jak wstanie:)) i dla chłopaków z którymi ganialiśmy swoje auto pod torwarem i dzięki tamtejszym gliniarzom mogliśmy dobić do konwoju(tak, tak)..za Elblągiem był wypadek na prostej drodze ok. godz. 2,30 mam nadzieję, że nikt z chłopaków wracających do domu...
co do meczu; krzyczeć na legii "na kolana!"....coś niebywałego no i zamknąć gęby przeciętnej żylecie..mam nadzieję, że do środy znikną wszystkie bilety na derby..pozdrawiam!
3 października 2010, 10:42 / niedziela
Teraz rozjechać tych skurwysynów zza miedzy by wreszcie zamknęli te śledziowe pizdy
3 października 2010, 10:53 / niedziela
a teraz Arka KURWO Wpieprzaj Gówno! NA KOLANA PRZED WIELKĄ LECHIĄ GDAŃSK!!!
3 października 2010, 11:03 / niedziela
teraz, godz 11.03 niedz powtórka leci na Canal+ Sport2
3 października 2010, 11:17 / niedziela
w takim razie,proponuje zwrocic uwage na poczynania Bajica
3 października 2010, 11:17 / niedziela
Gdzie jest krzyż? :))
3 października 2010, 11:23 / niedziela
no 17 arka , a potem wileki mecz w Krakowie, ja na pewno bede na stadionie i wyglada na to, ze pojawia sie niepowtarzalna okazja, aby i ten mecz wygrac i potwierdzic wysoka forme oraz nasza pozycje w lidze
3 października 2010, 11:26 / niedziela
Mój pierwszy wyjazd i na pewno nie ostatni:) Było suuuper, fajny klimat.

PS. chciałam podziękować chłopakom którzy chętnie służyli pomocą jeśli było trzeba.
3 października 2010, 12:02 / niedziela
Jeden gol, drugi gol, trzeci leci...
Na Tablicy 3:0 się świeci...
Co za szał, co za szał, co za radość...
ta drużyna z Warszawy to SŁABOŚĆ....

Dzięki za wyjazd. Cudownie było.
3 października 2010, 12:26 / niedziela
Wyjazd spokojny, kilka postojów, w obie strony. Na meczu prowadzimy glosny doping, o czym swiadcza slowa legionistów. Najlepiej wyszło "Lechia- biało-zieloni" ciagniete kilkanascie minut. Legia jak na taki stadion doping b. dobry, co trzeba im przyznac. Pilkarsko reprezentuja slaba forme, z reszta jak wiekszosc dobrych zespolow czyt. Wisła, Lech które sa do ogrania. Z drugiej strony mysle,ze my zlapalismy forme, udane transfery, co przyczyni sie do dalszych sukcesów ;-)))
Mozemy w tej lidze spokojnie zajac miejsca od 1-5, mimo, ze wczoraj np. w I polowie to byla parodia pilki noznej z obu stron. Druga polowa juz duzo lepsza dla oka, od 65 minuty z naszą przewaga. Po drugiej zdobytej bramce byla miazga. Legii nie bylo i na boisku i na trybunach. Od ok. 80 minuty legia calkowicie zagluszona i zrezygnowana ze spiewów. aha skąd ITI wzielo tego spikera ? tym, którzy nie slyszeli polecam gdzies luknac na necie, wyjatkowy kretyn i pedał w jednym. Smiech na sektorze niesamowity. Takiego idioty jeszcze nie slyszalem NIGDZIE. Przynosi im wstyd swoim glosem i bezsensownym pierdoleniem. Na stadion nie weszło ok. 15 osób, losowo ochrona wybierala osoby, ktore mialy "dmuchnac" i mimo,ze niektorzy z rana wypili po pare piwek to niestety.

Nic tak nie cieszy, jak zwyciestwo z ta kurwą ;DDD jebac ITI.
3 października 2010, 12:35 / niedziela
Jazda z kurwami Lechijko jazda z kurwami!!! Piekny mecz!!!
3 października 2010, 12:41 / niedziela
Def a mi ich wcale nie szkoda. Pisane bylo i na forum i w regulaminie wyjazodwym zeby nie pic w czasie drogi DO Warszawy. I bardzo dobrze ze nie weszli! I nie bylo to pare piwek tak jak mowisz tylko nie weszly osoby ktore mialy ok. 1 promila i wiecej. Rekordzista 3,5promila choc przyznam sie ze napewno nie wygladal na pijanego.

PS. Pozdrawiam pewna blondyneczke od herbaty ;P i pania od kateringu co sie na smyczki nie chcial wymienic ;P
3 października 2010, 12:41 / niedziela
niesamowity mecz w wykonaniu LECHII a podanie Nowaka przy drugiej bramce to stadiony świata
tylko LECHIA
3 października 2010, 12:43 / niedziela
Czy Wy kurwa spać nie możecie?:D

SOPOT Z LECHIĄ, OOOO! - Pozdro dla busa numer 2 :)
3 października 2010, 12:48 / niedziela
a tutaj mały filmik flagowisko odnośnik
3 października 2010, 12:48 / niedziela
Zajefajny wyjazd:) Gardło boli ale warto było tam być i to widzieć:)))
TYLKO BKS
3 października 2010, 12:49 / niedziela
Lechia zagrala swietnie taktycznie, wyczekala Legie ktora wcale nie grala slabo. Druga bramka Lechii-majstersztyk, rozegranie a la Barcelona. Nie sądzilem ze doczekam takiej gry Lechii. Trudno kogos wyroznic w tym meczu bo wszyscy zagrali bardzo dobrze od obrony, przez pomoc do ataku. Kapsa nie mial za duzo pracy dzieki swietnej obronie. Chyle czoła dla inicjatora ostatniej bramki Deleu ktory pognal w 94 minucie takim sprintem jakby wlasnie zaczal mecz i dogral bardzo dokladnie do Nowaka. Naprawde warto ogladac takie mecze. Mam nadzieje ze teraz szacunek w mediach dla Lechii bedzie wiekszy.
3 października 2010, 12:54 / niedziela
asas: Teraz Lechia została w ogóle zauważona 5:1 z Górnikiem oraz (nie wiem czy ważniejsze) raport Ernst & Young i nagle redaktorki rozpływają się nad Lechią :) a przecież Lechia cudowna jest od 1945 roku :)
3 października 2010, 13:32 / niedziela
cytat z weszło
"Zupełnie co innego musimy napisać o Lechii, która latem zrobiła chyba najlepsze transfery z całej ekstraklasy. Obrońca Deleu jest świetny, Traore wie o co chodzi w piłce, Buval na polską ligę w zupełności wystarczy, bo jest duży i kopie przed siebie, kiedy trzeba kopnąć przed siebie. Wystarczyło oglądać mecze w tym sezonie, by wiedzieć, że to gdańszczanie byli przed spotkaniem na Łazienkowskiej zdecydowanym faworytem. Wygrali, w czym nie ma żadnej sensacji. I tak długo się męczyli z wbiciem pierwszego gola.

Z Legią nie wygrywają tylko frajerzy, lechiści to aktualnie frajerzy nie są."
3 października 2010, 13:38 / niedziela
POZDRO dla ekipy niosącej pomoc biednemu człowiekowi bez lewarka i imbusów co miało miejsce 100 km od Gdańska o 4 nad ranem :D
Dopiero co wróciłem zajebisty wyjazd dla takich chwil warto żyć!!!!
3 października 2010, 13:53 / niedziela
Okazuje się, że mieliśmy w autokarach bardzo wytrzymałe siatki ;)

Lechia biało - zieloni!
3 października 2010, 13:57 / niedziela
wkrutce na yotube film z calego wyjazdu ok 1godz 10min wyjazd na maxsa
3 października 2010, 14:05 / niedziela
Cały przód odpowiada! Gdzie jest krzyż? I bezcenna odpowiedź Na Giewoncie :)
Wyjazd świetny. Melanż na powrocie gruby. Wrażenia na pewno pozostaną na długo w pamięci. Ogolić Legię w Warszawie 3-0, to coś pięknego.
Pozdrowienia dla autobusu dzierzgońsko-malborsko-sztumskiego ;).

PS Deadman uważam, że to skandal, że nie chcieli się zamienić na smyczki, tak ładnie prosiłeś :)
3 października 2010, 14:06 / niedziela
i reszta zdjęć odnośnik
3 października 2010, 14:10 / niedziela
DFLG

Chcialy nie chcieli :) Ona generalnie jakas nie ogarnieta warszawianka:) ale bardzo mila ;p
3 października 2010, 14:19 / niedziela
Lechia-to-My jak wrzucisz to daj link odrazu : )

czym nagrywałeś ?
3 października 2010, 14:32 / niedziela
Jeden gol, drugi gol, trzeci leci
Na Tablicy 3:0 się świeci
Co za szał, co za szał, co za radość
ta drużynka z Warszafki to słabośc

Dziekuje wszystkim za te piekne chwile :)
3 października 2010, 14:40 / niedziela
Bajic i Kożans to profesorzy. BRAWO!!!
3 października 2010, 14:51 / niedziela
Rozmawialem chwilke z Sergejem jak wracali i powiedzial, ze czas (cytuje) ''wyjebac'' arke :):) caly czas nie moze w to uwierzyc, ze tak Legie pojechali ;]
3 października 2010, 14:54 / niedziela
Dziś w C+ chyba o 19 będzie się udzielał Kafar
3 października 2010, 15:03 / niedziela
odnośnik

Eljot, a myłeś zęby, żeby warszawskie konie miały czystą stajnie?
3 października 2010, 15:20 / niedziela
dzisiaj na powtórce meczu w c+2 zauważyłem jak Wania pięknie opanował "polszczyznę" po jednym niekoniecznie nieudanym strzale hahaha:)
3 października 2010, 15:22 / niedziela
Mielismy wiecej flag niz miejscowi :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023