Gdańsk: poniedziałek, 23 września 2019
FORUM
Podstrony:

ZAPISY NA WYJAZD DO WARSZAWY LEGIA-LECHIA

strona 4/9

28 września 2010, 15:11 / wtorek
na 30 min przed rozpoczęciem sprzedaży kolejka grubo ponad 100 osób :)

będzie komplecik
28 września 2010, 15:13 / wtorek
Podobno po jako straszne dymy, castrop w walce o ostatni bilet sprzedał laczka grubasowi z prostej, który jeszcze się toczy po grunwaldzkiej.
28 września 2010, 15:41 / wtorek
kolejka już mniejsza niż była na początku ale ciągle jest :)

odnośnik
28 września 2010, 15:44 / wtorek
dobrze, ze poczkalem po meczu. kolejka mniejsza, bilety tansze no i nie padalo ;d
28 września 2010, 16:09 / wtorek
LP mógłbyś może coś napisać o tym czy bedzie jeszcze dodatkowy autokar ? bo chyba dużo ludzi przez to nie jedzie niestety :/
28 września 2010, 16:20 / wtorek
kolego jak moglbys sie domyslic nie kazdy siedzi przy necie... Kolega LP pewnie siedz teraz w jako i dystrybuuje bilety. bo nawet jesli nie ma juz autokarow na ta chwile to ludzie pewnie i tak jada samochodami. wiec nie spodziewaj sie pewnie szybkiej odpowiedzi...

Czy beda dodatkowe autokary ?? Hmm.. pewnie Lwy beda sie staraly cos ogarnac, takie jest moje subiektywne zdanie... natomiast nawet jesli nie to co za problem pojechac w 4-5 osob autem w kolumnie z autobusami... pewnie wiele bedzie takich samochodow....

TYLKO LECHIA !!!!
28 września 2010, 16:24 / wtorek
dokładnie, kolego mokplo zajmij się sobą, a nie wyliczasz, że większość nie pojedzie bo coś tam.. Jeśli jesteś już zapisany to nie powinno Cię interesować ile zostało miejsc etc, tylko czekaj na zbiórkę.

Do zobaczenia w sobotę.
28 września 2010, 16:29 / wtorek
miejsc w autokarach nie ma już, co będzie dalej nie wiadomo być może już więcej autokarów nie będzie...
28 września 2010, 16:29 / wtorek
no właśnie nie jestem zapisany przez to, a auta nie posiadam i jade sam :/ nie chciałam urazić nikogo : p pzdr
28 września 2010, 16:32 / wtorek
Jak usłyszałem ilość autokarów która będzie jechała to aż mnie głowa rozbolała :)

pamiętać należy że na wejściu na Ł3 zawsze jest alkomat i nawet osoby z 0,2% musiały obejść się smakiem ,przesiadując cały mecz (jeżeli miały szczęście ) w Izolatce.

Mam nadzieje że DUŻO nowych wyjazdowiczów będzie trzymało wysoki poziom naszej stałej ekipy wyjazdowej ,w pierwszą stronę nie pijemy w nadmiarze.
Kto nie wejdzie na mecz ,a będzie to spowodowane spożyciem nadmiaru alkoholu musi się liczyć z tym ze zostaje w Warszawie i wraca na własną rękę.

Pamiętajcie ze jedziemy wspierać nasz klub ,opijać zwycięstwo będziemy na powrocie :)
28 września 2010, 16:35 / wtorek
Dżihad - nawet gdy na lidze mieli zjebany alkomat to trochę ludzi nie weszło, którzy nic nie pili...
28 września 2010, 16:40 / wtorek
wiem pamiętam tą sytuacje doskonale ,dlatego trzeba pilnować się.
na Legii jest najbardziej spierdolona ochrona jaką można spotkać na wyjazdach .

warto poczytać :

odnośnik
28 września 2010, 16:43 / wtorek
na PP udalo mi sie trafic w brame bez alkomatu haha trzymalem fason widac ;) sprawdzilem co z PKP, kiedys byl bilet weekendowy. teraz tez jest ale na TLK i pospieszne za 129 a nie jak kiedys za 60 na caly weekend. 60 w interregio, ktore z gdanska nie kursuja. jebac ten komunistyczny moloch
28 września 2010, 16:44 / wtorek
Poszukuje miejsca do Wa-wy w aucie, 3 miejsca,oczywiście nie na "krzywy ryj"': )). Kontakt GG4800631
28 września 2010, 16:47 / wtorek
Panowie organizujcie się też sami, czy to taki problem popytać znajomych czy mają miejsce jeszcze w furze, albo spróbować wynająć jakiegoś minibusa (koszt wcale nie jest duży gdy składa się 8 osób) i pojechać razem z całą Biało Zieloną kolumną!?
Niektórym to trzeba wszystko jak na racy chyba podać, LP za bardzo Was rozpieszczają, samemu również trzeba działać jeśli ma się w sercu Lechię i chce się ją wspierać!
28 września 2010, 17:07 / wtorek
sporo osób jedzie odnośnik za 65 pln w obie strony więc Mokplo nie bedziesz sam
28 września 2010, 17:10 / wtorek
nie wiem czy to funky pomysl pucowac sie jakim pociagiem dokladnie jedzie "sporo osob" ;]
28 września 2010, 17:16 / wtorek
ano, bilet podroznika - tego nie znalazlem wczesniej

odnośnik
28 września 2010, 17:28 / wtorek
Pewnie podajce o ktorej jedziecie pociagiem to napewno do biletu gratis w czasie podróży będą atrakcje. Niektórzy widać niczego sie nie nauczyli
28 września 2010, 17:33 / wtorek
Nie zapomnijcie napisać jaki wagon i przedział.
28 września 2010, 17:52 / wtorek
hahah co za glaby..albo najlepiej napisac jeszcz eo ktorej macie powroty ! i wez moze zdjecie podeslij...j apierdol...co za glaby.trzebA BYLO MYSLEC I SIE WYBRAC PRZED MECZYKIEM DO KAS PO BILET POSTAC TE 20 MINUT I BYS JECHAL NA SPOKOJNIE..no nic madry Polak po szkodzie.jazda z ta smieszna wafka!
28 września 2010, 17:57 / wtorek
No dobra, jest juz 18. Czy moze bcy jakis komunikat z informacja czy zostaly jakies bilety dla osob ktore nei jada juz autokarami ? Czy warto jutro ustawiac sie w kolejce jeszcze ;) ?
28 września 2010, 18:00 / wtorek
akurat kto by przyjechał wskazanym pociągiem nie wszedł by na stadion(patrz godzina przyjazdu)
28 września 2010, 18:06 / wtorek
Szukam transportu dla dwóch osób. Oczywiście partycypuję w kosztach podróży:). Kontakt gg 6940790.
28 września 2010, 18:13 / wtorek
WKSbialy
28 września 2010, 16:47 / wtorek
Panowie organizujcie się też sami, czy to taki problem popytać znajomych czy mają miejsce jeszcze w furze, albo spróbować wynająć jakiegoś minibusa (koszt wcale nie jest duży gdy składa się 8 osób) i pojechać razem z całą Biało Zieloną kolumną!?
Niektórym to trzeba wszystko jak na racy chyba podać, LP za bardzo Was rozpieszczają, samemu również trzeba działać jeśli ma się w sercu Lechię i chce się ją wspierać!

Co Ty pierdolisz? Podobno jest przecież milion miejsc w autokarach, nie siej fermentu!
28 września 2010, 18:17 / wtorek
Było 100 z 2 dodatkowo zamówionych autokarów gdy Ty pisałeś , że już nie ma.
Widzę, że strasznie mnie nie lubisz, kompleksy?
28 września 2010, 18:21 / wtorek
WKSbiały może nie od razu kompleksy, ale nerwy to masz jak 15-latek, lubisz dopierdolić każdemu kto nie trafia w twoje sedno..pamiętam że mnie wyzwałeś od śledzi bo śmiałem zasugerować że pewien mecz był umówiony..generalnie jak spojrzeć w przeszłość to walisz prawie każdemu, a ode mnie powinieneś wziąć łopatą po zębach..
28 września 2010, 18:22 / wtorek
:)
28 września 2010, 18:27 / wtorek
LP napisał:
Wisio. Numer do LP, który ja odbiorę to 507-806-058 507-806-058. Specjal to minimum 800 osób i koszt przejazdu 80 zł od głowy. Jeżeli jesteś w stanie wziąć na siebie ryzyko dołożenia pieniędzy to jadę z Tobą do Inter City i podpisujemy umowę. Czekam na telefon i jestem w gotowości.

Tak sobie myślę, że może lepiej było dorzucić po 10pln i wszyscy by sie kopsneli razem. Teraz dużo osób może zrezygnować. Ja z kumplem mamy autokar, a jeszcze jeden już się nie załapał i jest dylemat. Lech sie nie czaił, spec i po ptokach.
28 września 2010, 18:33 / wtorek
fakt jest taki, że jak dzisiaj krzyknęli koło 15,30 że biletów na autokar brak to połowa poszła do domu..więcej wiary Panowie! autokar to dzisiaj luksus, kiedyś jeździło się pociągami i to indywidualnie a nie żadne tam "spece", każdy kto naprawdę chce pojechać to na pewno znajdzie się w określonej godzinie i dniu w wawie.
28 września 2010, 18:39 / wtorek
niby racja, ale tak czy siak szkoda, że tylu ludzi rezgnuje. nie wazne z jakiego wzgledu.
28 września 2010, 18:40 / wtorek
autokar to nie do końca luksus. Poza tym, że można posilić się na stacjiach to chyba tyle.
W pociągu można położyć się na frytach i odlać w każdym momencie. Tylko, że trzeba zabraćr powiant, ale sklep tż jest w specu :)
28 września 2010, 18:42 / wtorek
w0jti1 - widzę dwa problemy.

Pierwszy to fakt, że PKP kasuje niezależnie iloma wagonami pojedziesz. Gdyby było tak jak kiedyś, że robisz zapisy i wychodzi Ci, że typa jest na 8 wagonów i za tyle płacisz podejrzewam, że nikt z Lwów by się temu nie opierał. Jeżeli masz zapłacić od razu za 10 to trzeba przyznać, że jest ogromne ryzyko bo koszt niemały. Nikt nie wie przed zapisami ile osób pojedzie a we wróżeniu nikt nie jest dobry. W przypadku speca pomyłka mogłaby dużo kosztować.

Druga sprawa to gdybyśmy jeździli regularnie w kilka ładnych stówek to speca można zamawiać w ciemno a nie jako wniosek po fakcie. Takie posunięcie wykonała amica bo wie doskonale, że zbiorą ludzi na speca z palcem w herbacie.

Dla mnie z tego przypadku wypływa jeden wniosek. Jadę na wyjazd - idę i się zapisuję najszybciej jak to możliwe. Wiadomo, że nie każdy tak może bo praca, obowiązki domowe, czasem wiadomo na kilka dni przed wyjazdem. Sam tak często mam. Liczę się jednak z tym, że nikt nie będzie trzymał dla mnie miejsca i nie będzie dopłacał do wyjazdu tylko dlatego, że mam problem z określeniem się czy jadę czy nie. Licząc po chłopsku koszty wyjazdów w grę wchodzi taka kasa, że błąd w planowaniu może baaaardzo dużo kosztować. A za usługę trzeba zapłacić.
Inny wątek jest taki, że pekap to jedno z najbardziej zaśniedziałych, post-komunistycznych "firm" jakie można sobie wyobrazić. Zamiast zarobić wolą wciskać ludziom herbatniki i robić reklamy o szybkim przemieszczaniu się. Druga mongolia. Niech wynajmą robury może to im będzie się opłacać.
28 września 2010, 19:05 / wtorek
zamiast płakać że ktoś zrezygnował gdy poszły autokary, niech płaczą ci którzy jeszcze nie kupili biletów gdy kupowałem została garstka, jak dzisiaj nie poszły wszystkie to jutro już o 10 warować przed jako :)
28 września 2010, 19:31 / wtorek
A ja tak trochę odbiegając od powyższych rozważań, ze swojej strony chciałbym podziękować Lwom Północy za organizację tego wyjazdu, za jego niską cenę, dzięki której na pewno będzie nas w Warszawie cała masa, no i za to, że wbrew temu co tak boli WKSbialego, że nas rozpieszczają. Dziękuję i mam nadzieję, że wyjazd będzie bardzo udany zarówno kibicowsko, jak i sportowo. Przy okazji podziękowania należą się także klubowi za dofinansowanie, które widać po cenie wyjazdu - dzięki i oby tak dalej.
28 września 2010, 19:59 / wtorek
Przyszedlem 30 min. przed 18 juz nie bylo biletu org. przez LP wiec poczekam co dzisiaj jeszcze napisza 2 rzecza co mnie strasznie zdenerwowala ze sprzedaz tych biletow miedzy godz. 15:00-18:00 kiedy normalni ludzie koncza prace o 18 -.-- i 16 ; /. Przyszlismy ze znajomym ktory jechal z Slupska i nie dostalismy biletow trudno... Czekamy na odzew.
28 września 2010, 20:01 / wtorek
Na transport niezorganizowany zostało jeszcze około 100 biletów. autokarów dodatkowych już nie będzie.
28 września 2010, 20:06 / wtorek
Od Legii dostaliśmy 1400 biletów i prawdopodbnie zostało jeszcze troche tych za 35 zł. Dzisiaj stałam 2 godziny po bilety i przedemną o 15 20 skończyly się na autokar także zapotrzebowanie było wielkie. Teraz nic tylko wsiąśc w samochód i jechac dopingowac naszą Lechię.

Będzie nas zajebiście dużo :) co niesamowicie cieszy :)
28 września 2010, 20:21 / wtorek
LP Ja moge stac nawet w autokarze ty ogarni miejsce dla jeszcze 2 kumpli i bedziemy stac cala droge :D
28 września 2010, 20:22 / wtorek
jest to niezgodne z przepisami bhp i hwdp
28 września 2010, 20:27 / wtorek
Niestety ale nie będzie miejsc stojących, autokarów jest i tak rekordowa liczba .
Są takie miejsca jak wypożyczalnie samochodów - kombinujcie ludzie!!

oby taki problem był na Lubin czy Chorzów :)
28 września 2010, 20:28 / wtorek
ma ktoś jedno miejsce w samochodzie ? bądź jeżeli ktoś zamawia to w busie ? dorzuce się do paliwa ile będzie trzeba. gg 28134531
28 września 2010, 20:31 / wtorek
i NKWD...
28 września 2010, 20:44 / wtorek
Podbijam :

Poszukuje miejsca do Wa-wy w aucie, 3 miejsca,oczywiście nie na "krzywy ryj"': )). Kontakt GG4800631
28 września 2010, 20:46 / wtorek
69 zł bilet podróżnika czyli inaczej bilet weekendowy na TLK rozkład PKP tutaj odnośnik
28 września 2010, 20:56 / wtorek
Poszukuje 3 miejsca w aucie lub w busie,oczywiście dołożymy sie do paliwa :D gg-4106021.
28 września 2010, 20:58 / wtorek
Potrzebne 2 miejsca w aucie lub busie.Oczywiscie za oplata.GG 5365317
28 września 2010, 21:12 / wtorek
No drodzy państwo szykuje się komplet. Przegrałem kolejną kratę piwa ;]

A co do mniej atrakcyjnych wyjazdów(Lubin, Chorzów czy nawet Kielce) to może by zrobić w sobotę i przed Lechem/Amicą zrzutę do kapelusza by te wyjazdy(dużo dalsze przecież) były chociaż troszkę tańsze(co przyciągnie tych którzy mogą, a nie mają za co jechać). Jeśliby co drugi w Warszawie wrzucił po 5zł to byłoby 3500 zł a to już konkretny pieniądz przy wyjeździe na Ruch czy Zagłębie.
28 września 2010, 21:20 / wtorek
odnośnik

Odliczamy panowie :))
28 września 2010, 21:24 / wtorek
93 godz. 48 min. 10 sek...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.237