Gdańsk: sobota, 21 września 2019
FORUM
Podstrony:

ZAPISY NA WYJAZD DO WARSZAWY LEGIA-LECHIA

strona 7/9

30 września 2010, 13:34 / czwartek
wystarczy po prostu nie szpanować. a cel-wejście na stadion bezwzględnie przed rozpoczęciem meczu..nawiązując do amiki, której ostatni kibice wchodzili (a raczej byli wpuszczani)do pół godziny po gwizdku...
30 września 2010, 13:44 / czwartek
Chore to jest z tymi alkomatami, huj strzela ale co zrobić:/ Na powrocie sobie odb(p)ijemy:)
Panowie weterani wyjazdów dajcie spokój z tym dopierdalaniem "nowym" bo zalatuje podstawówką i wioską rybacką:P
Panowie "nowi" z kolei nie przejmujcie się, w realu netnapinacze już tak nie kozaczą:P
Skupmy sie żeby jak najszybciej dojechać, sprawnie wejść, na dobrym dopingu,a po zwycięstwie browarek lepiej smakuje:)

Aejaejao!!!
30 września 2010, 13:46 / czwartek
moim celem jest wejście na stadion i zjedzenie "warszawskiej" kiełbaski :)))
30 września 2010, 13:54 / czwartek
Tutaj pytanie do LP czy będzie prowadzony zorganizowany doping? ;)
30 września 2010, 14:04 / czwartek
Będzie doping zorganizowany, a także miejscami spontaniczny.
30 września 2010, 14:04 / czwartek
pewnie itiaje zabronia wznoszenia okrzykow poniewaz przeszkadza to widzom z sektora rodzinnego
30 września 2010, 16:28 / czwartek
Tak dla poprawienia humoru prze wyjazdem :)odnośnik
30 września 2010, 22:07 / czwartek
tak czytami czytam wszystkie wypowiedzi i mam pytanie ogolnie do wszystkich....moj facet jedzie na mecz autokarem...ja tez chcialam jechac ale odradzil mi wyjazd bo twierdzi ze jada sami faceci a kobiet bedzie moze kilka wiec nie zgodzil sie zebym pojechala i siedziala z taka bandą"...a jak jest naprawde?? duzo kobiet jedzie autokarami?
30 września 2010, 22:42 / czwartek
Czy - przy podejmowaniu decyzji - ważna dla Ciebie była informacja o ilości kobiet?
We wszystkim jesteś posłuszna facetowi?

1400 samców było dla niego potencjalną konkurencją, hihi. Wolał nie ryzykować.

A tak na poważnie, to zawsze parę białogłów towarzyszy nam na wyjazdach.
30 września 2010, 22:48 / czwartek
Co to za facet co swej kobiecie nie zabrania chodzenia na Lechię? Rozumie bezdomnych, ale na Lechię?! Musisz z nim poważnie porozmawiać :)
30 września 2010, 22:51 / czwartek
zapodaj któż jest tym "facetem" przeprowadzimy rozmowę uświadamiającą :)
30 września 2010, 22:55 / czwartek
Z Tczewa jadą.
30 września 2010, 22:58 / czwartek
ehh..nie bede na niego tutaj skarzyc ale nie jade:(:(:(:( niestety...a gdybym jednak kupila bilet wsiadlabym do innego autokaru i tyle by mnie widzial...szkoda no....
30 września 2010, 23:02 / czwartek
zapewne kobiet jedzie malo ale to nie z tego powodu nie chcial sie zgodzic tylko dlatego ze kumple to kumple a z kobieta juz inaczej...alee zaluje ze biletu nie kupilam...
30 września 2010, 23:11 / czwartek
Jeśli ktoś ma jakieś miejsca w aucie proszę pisać na gg 5713987.
Oczywiscie zrzucam się na paliwo.
30 września 2010, 23:43 / czwartek
Uniemożliwienie wejścia na stadion osobie trzeźwej, gdy w żaden inny sposób nie narusza regulaminu obiektu i przepisów ustawy o imprezach masowych, jest przestępstwem (zmuszanie do określonego zachowania) - mam nadzieję, że nie będę pierwszą w tym kraju osobą, która złoży takie zawiadomienie o przestępstwie. To samo ma się do zachowania policji w kwestii przetrzymywania kibiców na obiekcie oraz wyznaczania im tras, godzin i środków transportu... Chcę - to wychodzę ze stadionu kiedy chcę i idę na dworzec tą trasą, którą chcę...

Prośba do wszystkich wyjazdowiczów na ten mecz - bądźcie czujni względem kolegów, bo potem może się to przydać w sytuacji potrzeby "bycia świadkiem" aby koledze uratować dupę, gdy policja lub ochrona postanowi stanowić i interpretować prawo wg swojej schizofremiiiiii.....
30 września 2010, 23:53 / czwartek
Wzgledem teorytyczno-prawnego podejcia do sprawy, jestes ewidentnie gotowy do pierwszego wyjazdu w zyciu.
Powodzenia !!!
1 października 2010, 00:01 / piątek
majka facetow mozesz miec jeszcze wielu a Lechia jest jedna jedyna:)
1 października 2010, 00:04 / piątek
eh gdyby moja kobieta chciala jezdzic na wyjazdy:D
1 października 2010, 00:05 / piątek
kastapianistow: zawiadomienie o przestępstwie powinieneś złożyć już dawno temu - jak byś wygrał to teraz mielibyśmy zapewne poprawę, ale jakoś nie chce mi się wierzyć ... ale próbować zawsze można :)
1 października 2010, 00:11 / piątek
teskiGDA... wiesz moj facet twierdzi ze takie wyjazdy sa dla facetow..he zeby moc zachowywac sie jak to w meskim gronie....nastepnego wyjazdu juz nie odpuszcze..jak nie bedzie chcial mnie zabrac pojade z kolegami::) szkoda ze nie mam biletu bo tak bym uczynila teraz
1 października 2010, 00:27 / piątek
Dobra popisaliscie se oki tylko wszyscy nich wezmo barwy zeby bylo jak najwiecej
1 października 2010, 00:36 / piątek
gigi - dzięki za błyskotliwe rozwinięcie tematu.

Brakuje mi w nim tylko informacji... jakie barwy mam ze sobą zabrać? I ile sztuk by Ciebie satysfakcjonowało?
1 października 2010, 07:02 / piątek
majka u mnie jest odwrotnie to ja jadę na mecz a mąż w domu z dziećmi zostaje:) zresztą on nawet na Traugutta nie chodzi więc mam problem z głowy
1 października 2010, 07:26 / piątek
Ja, sprawę z kobietą, zalatwiłem już przed ślubem. Zawsze dziewczynie, później żonie, przypominałem " Tylko pamietaj, ze jestem kibicem". Nigdy nie miałem problemu z wyjsciem ( wyjazdem)na mecz. Raz podczas 20 lat małżeństwa, coś mnie podkusiło (chwila słabości),zaprosiłem żonę na mecz i ........ 0-2 w plecy. Więc rozumiecie, że już się nawet nie pyta, czy zaproszę ją na kolejny. W sumie nie mam nic przeciwko, a raczej jestem za kobietami na stadionie, o ile nie przynoszą pecha.

PS. Chciałem zagrać czyste 2, ale jak Surma i Kafar trzęsą portkami, to też zakołkuję remisem. Legia - Lechia X2 kurs 2.0
1 października 2010, 08:18 / piątek
Marek dobrze wiesz o co mi chodzi to nie jest nakaz tylko prozba z mojej strony wyobraz se jak to pieknie bedzie wygladac jak wszyscy uniosa szale i beda spiewac chymn i wpadl mi taki pomysl zeby zabrac ta duza koszulke z nr 12 bo my jstesmy 12 zawodnikiem tej druzyny
1 października 2010, 08:30 / piątek
gedania: rozważałem to już wiosną, gdy w pociągu zomo poleciło mi trzymać dowód osobisty na takiej wysokości, aby zmieścił się razem z moją twarzą w obiektywie ich fotoaparatu.
1 października 2010, 08:33 / piątek
Majka i Madziorek zamiencie sie facetami i bedzie spokoj.
1 października 2010, 08:34 / piątek
Pilsner - "Wzgledem teorytyczno-prawnego podejcia do sprawy, jestes ewidentnie gotowy do pierwszego wyjazdu w zyciu.
Powodzenia !!!"

Twoje poczucie humoru poprawiło mi z rana nastrój :)
1 października 2010, 08:57 / piątek
gigi, Ty zamiast szalika weź jakiś słownik i się poucz trochę :)
1 października 2010, 09:08 / piątek
Silnoręki wątpię aby majki mąż ze mną wytrzymał:P
1 października 2010, 10:00 / piątek
odnośnik tak mi pasuje do jutrzejszego wyjazdu ;- )
1 października 2010, 10:18 / piątek
Wyczuwam w tym wątku euforię zabarwioną podnieceniem :)
Poza tym ze bedzie to rekord wyjazdowy od wypadu do Kraka (z dwa lata temu) to wszystko pozostaje takie samo :)
Kurde ale fajnie by było zabrać wojskowym te 3 punkciki a potem po przerwie gwarantowany pakiecik od Szparki i podium na dłużej :)
1 października 2010, 10:49 / piątek
Ponawiam wpis: Szukam miejsca w aucie/busie. Moje gg 5713987.
1 października 2010, 17:33 / piątek
madziorek fajnie masz majac takiego faceta...ty jedziesz on w domu siedzi no i dobrze heheh:) wiec juz postanowione ten wyjazd odpuscilam a na nastepny pojade ze zgoda jego czy tez bez.:) najwyzej sie z toba umowie i nie bedzie nic do gadania..pozdr:)
1 października 2010, 17:47 / piątek
Panowie wiadomo już coś odnośnie godziny zbiórki?
1 października 2010, 17:48 / piątek
majko on nie miał wyjścia musiał mnie póścić. najpierw kupiłam bilet a później mu powiedziałam o wyjeździe:) nie chciał puśćić na początku, ale potrafię być strasznie wredna i uparta:) następnym razem chętnie wybiorę się z tobą
1 października 2010, 17:50 / piątek
Godzina zbiórki podawana była przy zakupie biletu z opcją transportu zorganizowanego...tutaj raczej na forum godziny zbiórki nie znajdziesz Kolego.
1 października 2010, 17:51 / piątek
o 9.00 pod Maxem, no chyba że się coś zmieniło
1 października 2010, 17:55 / piątek
.tutaj raczej na forum godziny zbiórki nie znajdziesz Kolego.

Szybko znalazł. Kobiety nie lubią konspiracji :))))
1 października 2010, 17:59 / piątek
kobiety po prostu zawsze chętnie służą pomocą, i dopiero po chwili zastanawiają się czy dobrze zrobiły:)
1 października 2010, 18:03 / piątek
moja kobieta jak uslyszy slowo pilka to odrazu ucieka odemnie:P
1 października 2010, 18:04 / piątek
u mnie tak m a mąż:)
1 października 2010, 18:14 / piątek
Powiem tak wszędzie są kurwy " ochrona " nawet i na Lechii Gdańsk...

Na meczu Lechia Gdańsk - Jagielonia Białystok, próbowaliśmy wejść na mecz byłem pod pływem alkoholu, Pierwszy raz byłem upity... kazali czekać no niema sprawy poczekamy... nie mija kilkadziesiąt minut gwizdek meczu my czekamy zamiast wpuścić to wykorzystali sytuacje i się przeczepili... no to skoczyło się dołkiem 24 h dla 5 osób, Zapewne kara finansowa i co lepsze to już jest pewne zakaz stadionowy na Lechie Gdańsk przez dwa lata... Za damski chuj ....

I teraz wyobraź sobie że chodzisz na Lechie kilka lat co sezon karnet i jakieś kurwy które też podobno szanują Lechie Gdańsk załatwiają Ciebie...

Pomyśl zanim wypijesz co może się dziać na Legii jeżeli Ciebie nienawidzą...
1 października 2010, 18:55 / piątek
madziorek dasz nr kom do siebie? zadzwonie i mi info dasz jakies jutro a potem sie ustawimy :):) jesli tak to moj mail kubmagda@wp.pl czekam
1 października 2010, 18:56 / piątek
Kobieta, jak to kobieta. Zje loda, potem sobie przypomni, że to nie ten wafelek.
1 października 2010, 18:56 / piątek
A Ty tak teraz apropo`s czego ??? Najebali się jak świnie, nie weszli i jeszcze gorzkie żale urządzają. Wszyscy wiedzą jakie zasady panują na Legii więc w czym problem ??? Mi osobiście marzy się alkomat na Lechii i nie mam tu absolutnie nic do pijących 2-3 piwa przed meczem.
1 października 2010, 18:59 / piątek
madziorek375 na huja podajesz godzina!!!!!!!!!co za kurwa
1 października 2010, 19:00 / piątek
wiesz trampi twój wpis mnie bardzo rozbawił:)
1 października 2010, 19:01 / piątek
Baby do garów !
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010