Gdańsk: piątek, 23 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

TRANSFERY 2010 nowy wątek

strona 1/1

1

3 października 2010, 02:37 / niedziela
Chyba panowie czas złożyć publiczną samokrytykę za "tuż" przed sezonowe poczynania klubu.
Ja taką składam i przepraszam za słowa złe i brzydkie które wymówiłem lub pomyślałem odnośnie władz naszego klubu.
3 października 2010, 09:53 / niedziela
Chłopie, idź zrób loda Kafarowi i zarządowi po tym 3:0 w Warszawie. Nie rozumiesz, że gdyby nie protesty Lwów i reszty kibiców zarząd raczej nie poczyniłby tych wzmocnień, dalej gralibyśmy o środek tabeli a skończyłoby się na 12-14 ( oby ) miejscu. A tak gramy o wyższe cele, co pokazuje wynik w Warszawie.
3 października 2010, 11:58 / niedziela
Ty jesteś naprawdę tak naiwny ze wierzysz w to ze transfery sa dzięki temu ze był protest ?
3 października 2010, 12:08 / niedziela
Juz "dawno" nie było silnych sporów, wiec najlepiej znowu zacząć sie kłócić i wyzywać...
Temat wieku Traore nie wywołał silnych emocji, wiec pojawia sie wątek:

Komu zawdzieczamy trafione (póki co) transfery?
Zarządowi czy protestowi??

Na 3,4 zaczynamy bluzgać!

TYLKO LECHIA!
3 października 2010, 12:09 / niedziela
Eh mniejsza z tym z jakiego powodu, ważne że są, i to najlepsze w lidze.
Kuchar, czy mowiąć ogólniej Lechia jako klub musiała poprawić wyniki sportowe, tak żeby gra na nowym stadionie miała wogóle ekonomiczny sens. Wydaje mi się, że transfery odbyłyby się tak czy inaczej, myślę też że warto było zaczekać do końca okienka i zakontraktować klasowych zawodników, niż brać z łapanki co popadnie, czy wydawać miliony na przereklamowanych kopaczy jak to zrobiła Legła :)
3 października 2010, 13:26 / niedziela
Radzę umiaru w pucowaniu trenerowi i zarządowi, jak również w otaczaniu aurą świętości Lwów Północy, że to wyłącznie ich działania doprowadziły do transferów.

Tylko LG

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011