Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

WISŁA-LECHIA 23.10.2010. godz.18:15

strona 1/10

7 października 2010, 22:12 / czwartek
Wszystko o meczu.
7 października 2010, 22:14 / czwartek
K**** jeszcze ponad tydzień do derbów, a już temat o Wiśle.
7 października 2010, 22:16 / czwartek
Nie spinaj sie tak - temat derbowy był założony dużo wczesniej.
7 października 2010, 22:52 / czwartek
TS - BKS 1:2 (0:0)
7 października 2010, 22:54 / czwartek
Nie spinaj się tak chłopak chciał zaistnieć na forum a ty mu to uniemożliwiasz :D hehe radeks nastepnym razem załoz troche wcześniej wątek ;)
8 października 2010, 00:37 / piątek
ŚLĄSK-WISEŁKA-LECHIA GDAŃSK!!!
8 października 2010, 01:29 / piątek
Każdy to powie że Wisełka rządzi w Krakowie !!!!
9 października 2010, 17:57 / sobota
Hallo wybieram sie z Niemiec na mecz czy nie bedzie problemu z biletem .Tylko Lechia
9 października 2010, 19:41 / sobota
Marivera, na miejscu na pewno nie kupisz biletu, zadbaj o to by ktoś znajomy kupił Ci w Gdańsku.
9 października 2010, 21:04 / sobota
@marivera - jak napisał Lis jeśli chodzi o Wisłę to w dniu meczu nie powinieneś się nastawiać na zakup biletu w kasie. Jeśli już to najszybciej będą miejsca na sektorze ulgowym, tylko aby sie tam dostać trzeba mieć dziecko, albo być emerytem :)

Zakup bilet przez internet to najlepsze wyjście w Twoim przypadku, no chyba, że nie ma Cię w klubowym systemie wtedy tak czy siak będziesz musiał się wybrać osobiście, aby kupic bilet, bo musza pstryknąć fotkę. Jednak jeśli już jesteś to nic tylko kupić bilet przez internet - najszybciej i najwygodniej.
9 października 2010, 21:32 / sobota
bede jednym z pierwszych przy kasie ;))) juz sie nie moge doczekac, oby to byl ten pierwszy wygrany mecz, ktory bede mial okazje zobaczyc :)
9 października 2010, 21:49 / sobota
Tak a jeszcze napiszcie chłopakowi że mecz przełożyli i odbędzie się na T29 :)
Kurwa płakać się chce jak się patrzy na takich artystów jak Arkadiusz i Rooz !
Przeczytajcie temat potem prośbe kolegi i zastanówcie się co napisaliście ! Wątpie czy dotrze !
marivera, jak masz możliwość to ogarnij jakiegoś znajomego z Gdańska żeby zapisał Cie na wyjazd i zakupił dla Ciebie bilet :) dalej to już z górki - wyjazd do Krakowa :) Pozdrawiam Biało - Zielono :)
10 października 2010, 09:49 / niedziela
Marivera skad z Niedmiec bedziesz jechal na mecz?Daj znac to moze razem ruszymy.Pozdro
18 października 2010, 16:48 / poniedziałek
Przykro mi ale teraz czas na bratnią Wisełke
Lechia 2-0 Wisła
a potem korona i idziemy na majstra!!!!!!!
(tak sobie pomażyłem)-a może nie???????
18 października 2010, 17:09 / poniedziałek
Będzie otwarta gra z obu stron i mysle 1-3 dla Lechijki :)
18 października 2010, 18:22 / poniedziałek
Lechia ma tu o wiele wieksze szanse na zwyciestwo niz ze sledziuchami, bo Wisla nie zamuruje sie we wlasnym polu, tylko bedzie starala sie prowadzic gre, i moze to wygladac jak w warszawie
18 października 2010, 18:37 / poniedziałek
Jak dla mnie 2:1 do Lechii ! Zdaję się że tym razem Wisełka musi chyba nam "oddać" zwycięstwo bo jednak wszystko na to wskazuje, nasi graja naprawdę niezłe i są w "gazie" a za to Wisełka trochę podłamana tą serią bez zwycięstwa ale może za razem podrażniona ! Myślę że nie będzie to łatwy mecz dla jednej i drugiej strony !

Mam nadzieje że z Lechii pojedzie trochę osób i będzie mobilizacja na ten wyjazd bo po pierwsze to nasza przyjaźń a poza tym Wisła to zawsze Wisła nie ważne na którym są miejscu w tabeli ! Ja osobiście jadę !! ;)

Wisła z Krakowa to Lechii druga połowa ! ;D
18 października 2010, 19:03 / poniedziałek
Nic tylko czekać do czwartku czy kogoś Od Nas nie zawiesi komisja..
18 października 2010, 22:35 / poniedziałek
bedzie zajebiscie ciezko Wisla juz od kilku meczow bez zwyciesstwa, mecz u siebie z zaprzyjaznionym rywalem hmm no zobaczymy, ja mam nadzieje, ze w koncu doczekam sie zwyciestwa :D oczywiscie Lechii! Na mecz ide i chce zobaczyc kilka naszych brameczek :) to zwyciestwo nam sie nalezy :)
19 października 2010, 12:48 / wtorek
Obstawiam remis 2:2.
19 października 2010, 14:04 / wtorek
wole z Wisłą wygrać po takiej grze jak Górnik albo jak z Arką, czyli siłowo i walką niż pięknie grać i nie wygrać. W lidze liczą się punkty i niech chłopaki o tym pamiętają.
19 października 2010, 15:06 / wtorek
Przed Arką też wszyscy pisali, że będzie łatwe 3:0, a skończyło się na wymęczonym 1:0. Sprawdźcie sobie skrót Górnik-Wisła - tam Wisła miała parę okazji i na pewno przegrana im się nie należała. W Krakowie Wisła zremisowała z Koroną. Moim zdaniem będzie to bardzo ciężki mecz.
20 października 2010, 12:20 / środa
odnośnik

"Po 9. kolejce ekstraklasy Wisła traci już dziesięć punktów do liderującej ligowej stawce Jagiellonii Białystok, a najbliższych kolejkach formę krakowskiej drużyny sprawdzą Lechia Gdańsk i Lech Poznań.

- Na mecze z silniejszymi rywalami potrafimy się sprężyć i mam nadzieję, że już w następnej kolejce wreszcie się przełamiemy. Praktycznie w każdym meczu prowadzimy grę, ale nie idzie to w parze z wynikami. Prawda jest brutalna, ale na chwilę obecną, z taką grą możemy zapomnieć o mistrzostwie - bezradnie rozkłada ręce Brożek. "

NA MECZE Z SILNIEJSZYMI RYWALAMI :)
20 października 2010, 12:58 / środa
Może i Wisła ma lepszych piłkarzy ,ale jak widać nazwiska same nie wygrywają meczy. Lechia jest silna mentalnie,tworzy zgraną drużynę no i najważniejsze ma wiarę w to co chce osiągnąć. Odpowiednie zaangażowanie, presja na rywalu, + gra z kontry muszą dać odpowiedni rezultat. Czyli zwycięstwo. Nawet sami kibice Wisły w ciemno by wzieli z nami remis , nie mówiąc już o wygranej. Jedynie buki stawiają dalej na wygraną Wisły , kurs 1,70,a wygrana Lechii, kurs 4,20.
Tylko BKS Lechia!!!
20 października 2010, 13:31 / środa
Te kursy ostatnio są dla mnie strasznie dziwne, przesadzone i w ogóle. Raczej bym się nimi nie sugerował:) Wisełka - Lechia 1:2
20 października 2010, 13:34 / środa
Remis biorę w ciemno ale wygrana byłaby super sprawą.
1-1 lub 2-1 dla Lechii tymbardziej że Cleber pauzuje.Choc i u nas mogą kogos zawiesić za WDT.
20 października 2010, 13:54 / środa
Właśnie główną szansę upatrywałem w tym, że Cleber zagra :) W tym sezonie gra taki piach, że aż szkoda gadać. Dwa czy trzy DEBILNE wślizgi w polu karnym zakończone jedenastką, do tego 70% strat, złe krycie i nieumiejętność wyprowadzenia akcji. Jednym słowem cień zawodnika z przed roku, dwóch. Chyba za dużo ruskiej wódy :)
20 października 2010, 14:22 / środa
Może nie pije sam.
20 października 2010, 14:52 / środa
Dzikidingo kto Lechii da jedenastkę na wyjeździe skoro w takim meczu jak z Bełchatowem nie dali po tak ewidentnym faulu?
20 października 2010, 15:04 / środa
W sumie o tym nie pomyślałem :) Ale pisząc o Cleberze (?) miałem na myśli nie tylko rzuty karne.
20 października 2010, 17:24 / środa
odnośnik
(...)
Łukasz Burliga i Wojciech Łobodziński na środowym treningu Wisły Kraków nabawili się kontuzji, które mogą wyeliminować ich z gry w sobotnim meczu z Lechią Gdańsk. Ich pech jest tym większy, że Burliga dopiero niedawno wrócił do ćwiczeń po długiej przerwie, a "Łobo" powoli zaczął przekonywać do siebie trenera Roberta Maaskanta.
20 października 2010, 18:00 / środa
Tak apropo co z naszym Bajiciem czy to poważna kontuzja? ktoś coś wie.
20 października 2010, 19:01 / środa
Koniec meczy w tym roku dla Marko
odnośnik
20 października 2010, 19:32 / środa
Co za pech...Bajic w tym sezonie gral rewelacyjnie...szkoda gadac. No coz na Wisle pewnie wyjdziemy z mega ofensywnym skladem z Wisnia zamiast Bajica. Trzeba uwazac gdyz Deleu ma juz 4 zolte kartki i nastepna eliminuje go z gry. PRzyjdzie pewnie czas Kaki niedlugo.
20 października 2010, 19:43 / środa
Jeśli Deleu ma juz 4 żółte to nie zagra z Wisełką... Są 4 żółte i przerwa na mecz
20 października 2010, 20:00 / środa
Bajic tez ma 4 zolte a w meczu ze szpara gral. Pauzuje sie chyba jak dostaje sie 5 kartke.
20 października 2010, 20:58 / środa
Bajic miał dostać 4 kartke... Na meczu ze śledziami posiadał 3...
20 października 2010, 21:02 / środa
Deleu ma 3 zolte na koncie. Z Wisla moze zagrac.
20 października 2010, 21:09 / środa
A dostał je w meczach z Górnikiem, Craxa i Ległą
20 października 2010, 21:18 / środa
Moj blad...Bajic i Deleu maja po 4 zolte kartki ale lacznie z pucharem Polski. Sorki.
20 października 2010, 21:20 / środa
Spox każdemu może się pomylić:P
20 października 2010, 21:47 / środa
Pauza jest po pierwszych 4 żółtych, później po 3 i następne pauzy są co druga żółta kartka. Oczywiście dotyczy to ligówek. Nie mam pojęcia za to jak wygląda to w przypadku kartek pucharowych.
20 października 2010, 22:20 / środa
w pucharze przerwa jest juz po dwoch zoltych
20 października 2010, 22:23 / środa
Jeżeli chcemy na koniec maja fetować na ulicach Gdańska mistrzostwo to z Wisła i Koroną muszą byc bezwględnie wygrane. No, może z Wisła jeszcze jakoś mozna by przełknąć remias na ich terenie, choć jeśli chodzi o ich obecną dyspozycję to bez wykorzystywania takich okazji, nie ma co liczyć na mistrza, czy nawet miejsce na podium.

Myślę, że ten mecz z Wisła dużo powie o tym czego możemy się spodziewać po naszej drużynie. Musza nadejśc czasy, kiedy to piłkarze Lechii w szatni będą wychodzić na mecze z Legią, Wisła, czy Lechem jak na mecze z kolejnymi ogórkami :)
20 października 2010, 22:45 / środa
W tym roku trzeba ograć ległę, Wisłę i amikę ; -))).
Teraz widać, że długa ławka rezerwowych to nie żadne fanaberie, tylko mądre postępowanie. Bajic, kto wie , czy Buvala nie ukarają, kartek coraz więcej... Niedługo Buzi i Sazankow mogą cieszyć się grą od 1. gwizdka. Po wygranej z ległą to już się nikogo nie boimy. Pytanie tylko , kiedy jaga spuchnie.
20 października 2010, 23:02 / środa
Ponoć jaka gra tak rewelacyjnie, gdyż odblokowali się mentalnie, po tym jak Trytko przychodząc do nich stwierdził, że jednak to Jaga rządzi w Trójmieście
20 października 2010, 23:56 / środa
trzczy za co mają ukarać Buvala??

Za incydent z meczu z Arką?? Komisja się już zebrała i nawet tą sprawą się nie zajeła, gdyż nie mogła...

Sędzia pokazał kartki w tamtej sytuacji, więc jeśli kary były egzekwowane to komisja aktualnie nie ma prawa zajmować się takimi sytuacjami...

Więc upiekło się kilku zawodnikom...
21 października 2010, 09:22 / czwartek
kurde nawet nie wspominajcie o jakiś indywidualnych karach, bo jestem pewien, że Bediego będzie pilnować pół Wisły w defensywie. to nasz asior z rękawa z Wisełkę i czuje, że przy takich świerzutkich obrońcach jakich ma Wisła kopnie sobie elegancko piłkę do siateczki bo takich obrońców lubi, jakich nie lubi widać było w meczu derbowym. Bedi na Wiśle zagra mecz życia.
21 października 2010, 10:15 / czwartek
co do kar od komisji juz wszystko jasne, Bożok ukarany na dwa mecze, komisja postanowila ze sedzia zapanowal dobrze nad sytuacja i nikt wiecej nie jest zawieszony
21 października 2010, 19:01 / czwartek
rozchorowałem się, nie mogę jechać na ten mecz, mam bilet jak co to 506948760
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.445