Gdańsk: piątek, 23 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

WISŁA-LECHIA 23.10.2010. godz.18:15

strona 10/10

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

25 października 2010, 16:57 / poniedziałek
Tak poza tematem o którym dyskutujecie, to obejrzałem sobie dzisiaj sobotnią Ligę+ i po skrócie meczu, jak zaczęli gadać o Lechii, chwaląc ją cały czas, to aż musiał im chyba ktoś z "dyżurki" przypomnieć, że o Wiśle też wypada coś powiedzieć. Ogólnie podsumowali, że Lechia absolutnie nie ma się czego wstydzić, piłkarsko wyglądała bardzo dobrze i wszystko u nas idzie w dobrym kierunku.
25 października 2010, 17:41 / poniedziałek
'- Nie wiem skąd się wzięły pogłoski, że Sazankow nie jest zdolny do gry w pełnym wymiarze czasu. Jest on na to przygotowany i w Łodzi nie można wykluczyć, że zagra w "11" - dodaje Kafarski.'

d.g. i na ch.. siejesz farmazon?
25 października 2010, 17:46 / poniedziałek
@rze

Jeśli cytujesz, to warto podać źródło. Bo przecież nie potrafię czytać w Twoich myślach i nie muszę znać na pamięć wszystkich publikacji.

Ja nie wiem co tam kafar mówi, ale jestem niemal pewien, że skoro S. nie gra, to znaczy, że jeszcze z jakiegoś powodu się do tego nie nadaje. Albo nie ma formy, albo wiąż jeszcze zdrówko nie dopisuje.

Bo niektórzy to chyba zakładają, że Kafar celowo nie daje mu pograć. Może go nielubi, bo Sazankou na fajniejsze buty niż on. Dlaczego wszyscy musimy wiedzieć lepiej i więcej?
25 października 2010, 17:51 / poniedziałek
Karne dla nas powinny być nie tylko po faulach na Bąku i Buvalu. Chyba w 1 połowie(nie jestem pewien w której i kiedy dokładnie) była na 100% ręka w polu karnym Wisły, dobrze to pamiętam. Dodając do tego to że karnego dla Wisły nie powinno być i gol na 2:1 był przy spalonym to wychodzi na to że ten sędzia bez kitu jest jakimś totalnym błaznem, głupkiem i imbecylem albo został opłacony, ale raczej skłaniam się ku pierwszemu.
25 października 2010, 17:59 / poniedziałek
odnośnik

Artykul od rze.

Swoja droga to niezle lajzy w tej redakcji skoro pisza Sylwester Malkowski... Profesjonalizm
25 października 2010, 18:51 / poniedziałek
@Popcio89 - tak, masz rację. Tez to wyłapałem. W sumie dwukrotnie sędzia nie gwizdnął ręki, z czego raz w polu karnym. Ale cóż...
25 października 2010, 19:10 / poniedziałek
Popcio89 jesteś błaznem, albo głupkiem, ale skłaniam się ku drugiemu skoro insynuujesz że Wisła kupiła mecz.
Mam dla ciebie radę, znajdź ścianę (ale taką bez okna) weź rozbieg i wysuń swoją głowę do przodu i spróbój rozwalić ten mur głupoty, wtedy zobaczysz gwiazdy, świat wspaniałych pomysłów i szerokich horyzontów, a jak się porządnie przyłożysz to zobaczysz piękne i ciepłe światełko w tunelu.
25 października 2010, 19:14 / poniedziałek
Ale po co ta spinka? Sędzia był katastrofalny. Nawet indolenci z PS ocenili go na 2 (czyli: katastrofalnie). Kupczenie meczami? W obecnej atmosferze? Samobójstwo. Nikt teraz za nic pieniędzy nie weźmie. Po prostu Marciniak jest słaby jak niedorobiony barszcz.
26 października 2010, 09:20 / wtorek
słaby jak niedorobiony barszcz i owszem, ale dzisiaj po pieniążki sędziowie grzeją prosto do kasy klubowej gospodarza spotkania i o to w tym wszystkim chodzi...jakie samobójstwo?
ale dość już o tym dzisiaj jest nowy dzień.
26 października 2010, 11:59 / wtorek
Kosiarz Pomyliły się Tobie ligi. Tak jest w rozgrywkach organizowanych przez PZPN (czyli I liga, II itd), a w ekstraklasie sędziom płaci organizator rozgrywek czyli Ekstraklasa S.A.
26 października 2010, 13:55 / wtorek
TylkoLG - kto formalnie płaci to przecież każdy wie...

Duch91 - jakie samobójstwo? Wybacz, ale IMHO jesteś nieco naiwny.
Myślisz, że wszyscy drżą przed wrocławską prokuraturą? "Dżentelmeni" z pzpn mają wydatki - kredyty do spłacania, dzieci do wykształcenia... Czy ktoś ukarał Amikę/Lecha? Taka skuteczność miała by odstraszać?

Zobacz co Marciniak sędziował w Gdyni (karny, który zaskoczył nawet arkowców - nie wiedzieli, że to już teraz ten karny), co sędziował w Białymstoku, co sędziował w Krakowie. Nikt nie jest aż tak nieudolny. Nie wierzę w przypadkowe serie błędów, zawsze na korzyść gospodarzy tych 3 spotkań. Jeśli ten człowiek będzie sędziować jeszcze jakikolwiek mecz w tym roku w ekstraklasie to dla mnie znaczy, że jest tylko żołnierzem, który robi co mu karzą, a decyzje o wynikach ustalane są wyżej.

Pamiętasz 1993? Wtedy też się mówiło o walce z korucją i odebrano Legii mistrza Polski. A to, że mówi się, że Lech jeździł wtedy po kraju z kasą i "lobbował" by głosować w prezydium pzpn za przyznaniem mu mistrza przy zielonym stoliku to oczywiście tylko złośliwe plotki nie mające nic wspólnego z prawdą...

Zakładając, że mecz w Krakowie był ustawiony - myślisz, że ktokolwiek ma się czego bać? W jakim świecie Ty żyjesz. Ktoś kto rozdaje karty nie ukarze sam siebie za oszustwo.

Wracając do meczu w Krakowie i kolejnych spotkań, trzeba przestać myśleć o przekręcie. Tak jak mówią sami zawodnicy - Lechia sama jest sobie winna, trzeba było strzelić to co było do strzelenia i wygrać z 12 przeciwnikami biegającymi na boisku. Gra przeciwko 12 bedzie jeszcze nie raz w sezonie, trzeba sobie z tym radzić. Amica jest zdesperowana, gramy tam już niebawem, jest ryzyko, że sięgnie po stare, wielokrotnie sprawdzone środki... Welcome to the real world.
26 października 2010, 14:00 / wtorek
Oj zegar nie spinaj się tak bo ci żyłka pęknie. Napisałem tylko że jest taka możliwość. Nie takie rzeczy u nas w lidze już się działy. Napisałem też że skłaniam się raczej ku opcji że sędzia jest po prostu tępy.
26 października 2010, 14:02 / wtorek
Co do amici to kilka dni przed meczem z nami maja zalegly mecz z Groclinem wiec moim zdaniem beda podmeczeni. Na dodatek PP i LE.
26 października 2010, 14:29 / wtorek
@false prophet

Może i jestem naiwny, ale sądzę, że teraz jak nigdy wszyscy patrzą sędziom na ręce. CBA prowadzi prowokacje i każdy na każdego donosi. Ja myślę, że brać w łapę w takiej atmosferze to szczyt głupoty. Ale nie przeczę - być może się mylę. Przede wszystkim wydaje mi się jednak, że dawanie w łapę nie wchodzi obecnie w grę. Gdyby tak było, Lech nie okupowałby dołu tabeli;] Podobnie Arka, która - jak wiadomo - handlowała na potęgę.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011