Gdańsk: środa, 22 maja 2019
FORUM
Podstrony:

WISŁA-LECHIA 23.10.2010. godz.18:15

strona 5/10

23 października 2010, 20:13 / sobota
wynik katastrofalny, choć gra nie była momentami zła (błędy sędziego - brak karnego w 1 połowie) i nieskuteczność Buvala, ciekawe jak z kontuzją Wiśniewskiego
rozmiar porazki mysle niesprawiedliwy. 2 karne dla nas nieodgwizdane, karny dla Wiselki z kapelusza, Traore najlepszy nasz zawodnik dzis, Buval slabo ale kazdy pilkarz moze miec gorszy dzien. Nastepne mecze zweryfikuja wszystko
jozin podbijam PEDAŁ PEDAŁ PEDAŁ
23 października 2010, 20:14 / sobota
Powinno byc 4-4, 2 karne dla nas i bez karnego dla Wisly.

Sedzia powinien byc zawieszony po meczu.

Jak przegramy z Korona za tydzien to Kafarski WYJAZD na wykopki ziemniakow!!!!
23 października 2010, 20:16 / sobota
No i sie zaczal wysyp placzkow...
Teraz na Korone przyjdzie duzo mniej kibicow i dobrze .
PRzegrali i chuj ! nie beda zawsze wygrywac. Sedzia ich opierdolil jak chcial bo przeciez przeciwko Wisle nie gwizdze sie karnych za to trzeba im dac. MAm nadzieje, ze ten sedzia poprowadzi jakis mecz Lechii w Gdansku...
szczerze mowiac dziwny mecz. W I polowie Lechia dominuje. W II obrona zapomina jak sie broni. Reasumujac brakowalo bardzo Bajica w srodku pola. Jeden Traore to troche za malo, no i Litwina na obronie. Mnostwo akcji szlo lewa strona obrony Lechii i wlasnie z tej strony nie bylo w ogole blokowania dosrodkowan Wisly. Poza tym sędzia pokazal jak mozna wypaczac wynik meczu. dla Lechii przynajmniej jeden karny powinien byc przyznany, dla Wisly-nie. Kapsa lapal pilke a nie nogi napastnika. Mecz Lechii wyraznie nie wyszedl. Nie sądze by byl to koniec jakiejs passy, traktowalbym to jako wypadek przy pracy. Jaga przegrywa 3-0 w Lodzi.
Ten sedzia to kurwa jakis pierdolniety jest. Ale tam kij z nim - gdyby nasi strzelili to co powinni to by nawet tracac 5 goli wygrali.
23 października 2010, 20:17 / sobota
Sędzia nie będzie zawieszony, bo to Centrala wymyśliła. Wczoraj ustawili mecz Korony (czerwona kartka dla bramkarza), a dziś ustawili nasz.
23 października 2010, 20:17 / sobota
szczęście było dzisiaj z Wisłą...
nasza skuteczność dzisiaj to katastrofa a wynik to konsekwencja naszej indolencji i fartu Wisły..
o ślepym sędziu nie wspomnę..

wygrać w sobotę z Koroną!!!
wszyscy na T29!
23 października 2010, 20:19 / sobota
już się zaczyna lament, o 15 idziemy na majstra o 20 wypierdalać
góra tabeli zaczyna się spłaszczać legia goni, Wisełka goni
będzie ciekawie

a teraz idziemy na jednego :) za Wisełkę i za Lechie
a odbijemy sobie na łksie
23 października 2010, 20:20 / sobota
Płaczki przestańcie już jęczeć!!! Każda drużyna może mieć słabszy dzień i dziś Lechia miała ten słabszy dzień w II połowie. Gdyby wykorzystali wszystkie okazje bramkowe, to po pierwszej połowie byłoby 3-1 dla Lechii, niestety, ale było 1-1, a w II połowie.... Cóż sędzia, który sędziuje w Ekstraklasie 2 mecz.... Nie powinien w ogóle sędziować III ligi!!! Porażka zbyt wysoka, ale przynajmniej punkty mają bracia z Krakowa:):)

Tylko Lechia!!!!
23 października 2010, 20:22 / sobota
WSTYD!!! Panowie Piłkarze naszej Lechii Gdańsk co to miało byc program mamy cie czy co jak mozna dac sobie wbic 5 bramek i to jeszcze takich w stylu ja ci podam a ty wal na brame niewieze to niebyla ta druzyna ktora grala wczesniej swieta pilke do roboty trudno stalo sie przegralismy z WISŁĄ (na szczescie) Wiec do roboty nigdy wiecj takiej porażki !!!!!!!!!!!!!!!!!
23 października 2010, 20:22 / sobota
LUDZIE opanujcie sie... przegrali...
teraz wyzywacie ich od cweli itd.
ale jak szlo to byli swietni.

LECHIJKO NIC SIE NIE STALO.
teraz awans w PP a za tydzien przejedziemy sie po Koronie.
szkoda tylko, ze juz wielkie tuzy zblizaja sie do czolowki.
23 października 2010, 20:23 / sobota
tak jest benek, i tyle w temacie. Nie ma co płakać. Najważniejsze że punkty oddane Wisełce, a nie jakiejś kurwie zza miedzy. Jeszcze będzie ciekawie.

AVE LECHIA !!!
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Ten kto chce wyjebac Kafara po niby przyszłej porażce z Koroną to.................????
Mecz sie nam nie ułożył Wisła była na kolanach przez pierwsze 30 min i powinnismy ich dobic smiem twierdzić że sędzia wypaczył wynik....
Gdyby podyktował należący sie nam karny za faul na Bąku było by 2-0 i Wisła nie złapała by rytmu...
Powinnismy ten mecz wygrywac po I poł 3-0.
Wisła taka prawda miała szczescie.
Po stracie na 2-1 Kafar zaryzykował bo nie było czego bronic i zmienił ustawienie na 3 obronców nie udało sie trudno ale BYLISMY LEPSI NIŻ WISŁA W KRAKOWIE U NICH NA STADIONIE!
Tyle sytuacji na R22 podbramkowych dawno żadna drużyna sobie nie wypracowała (skutecznosc niestety pozostawia wiele do zyczenia ) ale.... sytuacje były i z tych sytuacji w przyszłości jeszcze padnie pełno bramek. Ja byłem dumny jak ogrywalismy obrońców Wisły jak chcielismy. Nawet w 2 połowie pełno akcji krótką piłka było naprawde na wysokim poziomie.
Gra krótką piłką w wykonaniu Traore i Buzały z Wanią to klasa.
Chuj z wynikiem i tak jesteśmy w lepszej formie niż połowa ligi i przed nami mecze w których będziemy faworytami.
Wisła jest słaba i bedzie im trudno juz do końca rundy a my za to odwrotnie.
23 października 2010, 20:25 / sobota
Mi szkoda tego meczu, bo 2 lata temu, rok temu ten wynik nikogo by nie dziwił zbytnio. Ale naprawdę w tym roku Lechia nie jest piłkarsko gorsza od Wisły czy Legii. Karny z dupy i tak to czasem wygląda. Lepiej z Wisłą niż z Lechem czy Legią. Odbijemy sobie w rundzie wiosennej.

P.S Jezuu jak ja tego Małeckiego nie lubie, burak straszny kurwa, wielka gwiazda ligi z irokezem...a najśmieszniejsze , że taka miernota jest jednym z lepszych skrzydłowych w tej nasze lidze :)
23 października 2010, 20:26 / sobota
Blada Twarz przesadziles to sa Wislacy tak jak nasi sa Lechisci
23 października 2010, 20:26 / sobota
No szkoda,ale zajebisty mecz. W sumie nie ma co plakac. Mimo miazdzacego wyniku nie powodu by sie wstydzic Za nasza Lechie. Brak skutecznosci-zdarza sie, i mysle ze naszym grajkom wyjdzie na dobre to spotkanie. W konfrontacji z kielcami beda grac na niezlym wkurwie...

CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE!!!!!
23 października 2010, 20:27 / sobota
i jeszcze jedno jak nie podpiszemy z Traore szybko kontraktu to nam go ktos zwinie i bedzie po frytkach.
Jego każda wrzutka to zagrożenie, piłka przy nodze niczym przyklejona miła Wiślaków jak słupki taki zawodnik to w Naszej E-klasie to skarb.
TYLKO LECHIA!!!!
23 października 2010, 20:27 / sobota
23 października 2010, 20:29 / sobota
antyprotest- wypierdalaj z tego forum z takimi wpisami sledziu jebany
ANTYprotest

puknij sie w łeb pacanie
Przegrać można zawsze, ale po walce, a nie takiej grze jak 2 połowa, faktem jest że sędzia poziom jakiś III ligowy prezentował, ewidentne karne dla Lechii, nie powinno być karnego dla Wisły Kapsel najpierw trącił piłkę ręką, chodź bramkarz mógł się dziś spisać lepiej. Każdy ma słaby dzień ale tu cała drużyna zaprezentowała się słabo w drugiej odsłonie spotkania, trochę brak Wołąkiewicza po zejściu osłabiło szyki obronne, Deleu daje się wyprzedzać Kirmowi. Atak nie istniał Buval same straty, a piłkę miał przy nodze, więcej zdecydowania i szybkości w działaniu, Buzi głupie faule na swojej połowie. Wiem przyzwyczailiśmy się do zwycięstw, porażka chodź gorzka, nie powinna przybrać takich rozmiarów. Myślę że niech to będzie kubeł zimnej wody, na głowy naszych piłkarzy. I w następnych meczach tylko WALKA!!
23 października 2010, 20:30 / sobota
Małecki to walczak gra na faul i straszeni agresywnie ma Wisłe w sercu i walczy z każdym nie zależnie czy to Lechia czy Śląsk gra przeciw. Gra dla Wisły.

Szkoda że nie było Bajica bo jak by z nim sie starł to Marko tak łatwo by mu nie podarował ;)
23 października 2010, 20:31 / sobota
Czy wygrywasz , Czy nie , Ja i tak Kocham CIĘ! W Sercu Moim LECHIA! Najwspanialszym klubem jest !

Powiem tak : Niewykorzystane Sytuacje się mszczą , niestety taki jest sport , zminy prysznic dobrze nam zrobi :D We Wtorek ŁKS trzeba pyknać i dalej lecimy z koksem !

LG!
23 października 2010, 20:32 / sobota
@Kacper: masz rację, że zabrakło walki w II połowie, ale przyznasz, że ciężko się zebrać w sobie jak sędzia cię w ch*ja robi.
23 października 2010, 20:32 / sobota
Czuję się oszukany. Dwa ewidentne karne dla nas, karny dla Wisły wzięty z kosmosu. To co wyprawiał sędzia dziś na boisku trzeba nazwać skandalem. Okradł nas z cennych punktów.

Nie załamujemy się napierdalamy ŁKS w PP i czekamy na koronę za tydzień. Dla piłkarzy zimny prysznic i zaczynamy kolejną serię zwycięstw od najbliższego meczu.. oby.

I przestańcie kurwa płakać, kibice sukcesu. Tydzień temu wszyscy OH i AH, a dziś płacze i lamenty. Wypierdalać na olimpijską jak wam nie pasuje.
23 października 2010, 20:33 / sobota
Czy wygrywasz , Czy nie , Ja i tak Kocham CIĘ! W Sercu Moim LECHIA! Najwspanialszym klubem jest !

Powiem tak : Niewykorzystane Sytuacje się mszczą , niestety taki jest sport , zminy prysznic dobrze nam zrobi :D We Wtorek ŁKS trzeba pyknać i dalej lecimy z koksem !

LG!
23 października 2010, 20:33 / sobota
TAK SĘDZIA HUJ!!!
23 października 2010, 20:34 / sobota
Ciesze sie ze wiekszosc wpisow tutaj jednak jest normalnych kibicow. Jeden gorszy(??) mecz i juz slychac placz. Jak Lechia ma miec takich kibicow to lepiej niech ma 5tys. ale prawdziwych. Slogany typu:"dumni po zwyciestwie,wierni po porazce" najlepiej wygladaja na "naszej-klasie" a juz w rzeczywistosci to trzeba wyzywac pilkarzy i trenera. Moim zdaniem Lechia nie byla gorsza w dzisiejszym meczu,zabraklo szczescia i dobrego sedziego ale oczywiscie nie tylko,Buval zagral cieniutko ale po to jest szeroka kadra zeby w nastepnym meczu zagral ktos inny... szkoda. Gratulacje za walke i gre z pierwszej pilki. Wyciagnijcie wnioski i do przodu!!!! Czy wygrywasz czy nie....
23 października 2010, 20:34 / sobota
Oglądane w TV, inaczej to wygląda niż na żywo

Nigdy nie myślałem, że napiszę coś takiego po meczu, który przegraliśmy 5:2....

ALE

Lechijko, nie zmieniajcie nic! Graliście wspaniały mecz!!!! I jesteście wielcy!!!!!!!! W drugiej połowie przy 5:2 mieliśmy 3 murowane setki, ale panie Łukaszu, jak można tego nie strzelić...???

Znowu te Wasze przepiękne wymiany, piłka jak po sznurku... Gdyby Buval oddał z pierwszej do Wiśni, byłaby czwarta setka...

Po wydumanym faulu Kapsy drewniany Brożek "zdobył" bramkę, litości... Strzał życia drewna zwanego Kirmem... i trudno...

Sędzia do Wrocławia. Dwa karne oczywiście należne dla nas, jeden nie odgwizdany dla Wisły i wynik od razu byłby inny.

Lechijko, trwaj. W sporcie czasem bywa tak jak dziś. NIKT NIE GRA JAK MY. W ogóle nie gramy jak polska drużyna...BRAWO, PANOWIE.
23 października 2010, 20:36 / sobota
Ciesze sie ze wiekszosc wpisow tutaj jednak jest normalnych kibicow. Jeden gorszy(??) mecz i juz slychac placz. Jak Lechia ma miec takich kibicow to lepiej niech ma 5tys. ale prawdziwych. Slogany typu:"dumni po zwyciestwie,wierni po porazce" najlepiej wygladaja na "naszej-klasie" a juz w rzeczywistosci to trzeba wyzywac pilkarzy i trenera. Moim zdaniem Lechia nie byla gorsza w dzisiejszym meczu,zabraklo szczescia i dobrego sedziego ale oczywiscie nie tylko,Buval zagral cieniutko ale po to jest szeroka kadra zeby w nastepnym meczu zagral ktos inny... szkoda. Gratulacje za walke i gre z pierwszej pilki. Wyciagnijcie wnioski i do przodu!!!! Czy wygrywasz czy nie....
23 października 2010, 20:36 / sobota
Newska dokładnie...
Traore to czarny skarb ;-)
23 października 2010, 20:41 / sobota
11thCommandment ---------->>>> 1945% poparcia .

Lechia dalej powinna grac swoje krótką piłką z głową bez gry na pale dużo technicznych podań piękne akcje skrzydłami.
Grajmy swoje tak jak cały czas a będziemy bardzo dumny po tym sezonie!!!!!!!!!
23 października 2010, 20:43 / sobota
ONI SWOJE, A MY SWOJE..!!!!!!!!!!
23 października 2010, 20:45 / sobota
" .... Slogany typu:"dumni po zwyciestwie,wierni po porazce" najlepiej wygladaja na naszej-klasie ..... "

Nie ma mnie na nk, a piszę tylko to co czuję bracie po szalu. Bo to chyba do mnie było ?

AVE LECHIA !!!
23 października 2010, 20:49 / sobota
Lechia powinna ten mecz wygrac !!! a juz napewno nie przegrac !!!!
do 30 minuty miała co najmniej jeszcze 3 okazje !! sedzie nie podyktował karnego dla Lechii
a karny dla Wisły był nie słusznie podyktowany !!!!
i przy stanie juz 5-2 tez Lechii karny sie nalezał !!!!
mecz sedzie wypaczył wiadomo inqczej sie gra przy prowadzeniu 2 czy 3-0 a tak Lechia musiała sie odkryć !!!!
BRAWO ZA WALKE !!
w przyszła sobota obejmujemy fotel vicelidera !!!!!
23 października 2010, 20:49 / sobota
W tabeli bez zmiany 3 miejsce LECHIA PANY !!!
23 października 2010, 20:50 / sobota
chyba nie... Zreszta sam sobie odpowiedziales. pozdro1945
23 października 2010, 20:51 / sobota
LEchia nie grala zlego meczu. Bylismy druzyna lepsza ale pilka jest czesto niesprawiedliwa. Dobrze, ze juz we wtorek gramy mecz i jest okazja do podniesienia morale. Mimo, ze przegralismy 5-2 to brawo za walke, brawo za ladna dla oka pilke.
Z sedzia meczu sie nie wygra , trudno , musiala przyjsc w koncu jakas porazka i dobrze, ze stalo sie to z Wisla a nie z kims innym. Zimny prysznic ale w sobote wszyscy na T29 i jazda z kurwami !
23 października 2010, 20:56 / sobota
Brawo Lechia !!! Piłka nożna jest niesprawiedliwa, a wynik 2-5 zupełnie nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Niestety nawet będąc piłkarsko zespołem lepszym niż Wisła, to przy braku szczęścia, sędzi nieudacznikowi, ostatnich 10min bez jednego piłkarza tego meczu nie dało się wygrać. Mimo porażki jestem z WAS DUMNY !!!
23 października 2010, 20:56 / sobota
Dzisiaj niestety nic nam nie wychodziło. Do tego sędzia do Wrocławia :-). Ale nie ma co obwiniać sędziego. Gdyby nasi wykorzystali to co powinni wynik byłby w drugą stroną a tak sprawdziło się powiedzenie o nie wykorzystanych sytuacjach.
Na mistrzostwo jeszcze nam brakuje ale chciałbym abyśmy tak grali bo to że wygrywać z takimi drużynami jak Korona będzie to nie mam wątpliwości.
Zimny prysznic piłkarzom się przyda.
No i mimo porażki jestem zadowolony z tego co pokazali nasi gracze. Oczywiście zawsze może być lepiej.
23 października 2010, 20:59 / sobota
dzieki za walke.gdyby...... dzis bysmy wygrali.ale nie ma co gdybac.....dzieki za walke.nie udalo sie z roznych przyczyn,ale jedziemy dalej...swiat sie dzis nie konczy.... a wszelkiej masci ewentualnym placzkom co o dwunastej pisza ze idziemy na majstra a po dwudziestej ze trener i pilkarze won mowie glosne i stanowcze W... :) do zobaczenia na kolejnym meczu
23 października 2010, 21:01 / sobota
No cóż przegraliśmy 5-2 ale po dobrym meczu.Gdyby nie sedzia to mogłobyc inaczej.Ale trudno tak czasami bywa.Trzeba sie podnieść i grac dalej.Jestem i tak z nich dumny.
23 października 2010, 21:04 / sobota
fajnie, ze sa normalne osoby na tym forum.

co do Traore to o ile sie nie myle mamy pierwszenstwo w wykupieniu go wiec kwestia dogadania sie z kasa, ale takiemu zawodnikowi warto placic bo jest ponad nasza lige

co do Maleckiego, jest to mecz przyjazni ale Malecki gra dla Wisly, walczy o miejsce w pierwszej 11 wiec nie ma co sie dziwic ze walczy

Lechia Gdansk!!!!!!!!!!!
23 października 2010, 21:04 / sobota
No cóż nie zawsze się wygrywa, ale 5:2 to stanowczo zbyt wysoki wynik, za tydzień trzeba puknąć Koronę(okazja jest idealna bo gra bez bramkarza). Mam nadzieję że Wiśle to zwycięstwo da tyle wiary by pierdolnęła Lecha/Amice, Craxe i Legię przynajmniej takim stosunkiem bramek jak nas dzisiaj. Nie ma co dużo rozpaczać, na wicelidera poczekamy jeszcze tydzień.
23 października 2010, 21:15 / sobota
23 października 2010, 21:22 / sobota
Nie no, moment. Trzeba być idiotą, by twierdzić, że Buval przeszedł obok meczu. On dziś robił co mógł. Miał fatalnie rozregulowany celownik, ale to się po prostu zdarza. Dla mnie pocieszające jest w ilu sytuacjach on się znalazł. Owszem, wszystko pieprzył, ale wierzę, że w następnych meczach będzie zgoła odmiennie.

Najlepszy Traore. Deleu dziś słabiej, podobnie jak cala obrona i Paweł w bramce. Wania potwornie się ślizgał - jakieś kiepskie korki. Ogólnie, gdyby nie patrzyć na wynik, to naprawę nie było źle. Wiślacy co kopnęli, to wpadło. A u nas - wprost przeciwnie.

Sędzia nas okradł, to pewne. Trzy niewiarygodne decyzje. Ale trzeba też zaznaczyć, że te decyzje zapadły w najgorszych momentach. Pierwsza, gdzie mogliśmy podnieść na 2:0 i pewnie byłoby inaczej, druga - kiedy chcieliśmy odrobić a dostaliśmy gola na 3:1. Ta druga jest szczególnie hańbiąca, bo w tej sytuacji Kapsa był faulowany w piątce, a ten pedał gwizdnął karnego. Chuj.

I jeszcze jedno. Mam starego kumpla w Wawce. Legionistę. Po meczu napisał mi, że jeden z goli dla Wisły padł po spalonym. A konkretnie nie sam strzelec się na spalonym znajdował, tylko jakiś inny zawodnik, który zasłaniała Kapsę. Nie wiem o którym golu mowa.

Mówcie co chcecie. Ja tam jestem z chłopaków dumny. Nie szło im dzisiaj, ale walczyli do końca. Otworzyli się i przyjęli więcej goli, bo chcieli do końca walczyć o punkty. Ja to szanuję
23 października 2010, 21:23 / sobota
piłkarsko powinniśmy wygrać ten mecz ale coz po pierwsze nie wykorzystane sytuacje się mszacza a po drugie mieliśmy sędziego co albo jest ślepy albo go kupił zmiennik fryzjera.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011