Gdańsk: sobota, 21 września 2019
FORUM
Podstrony:

WISŁA-LECHIA 23.10.2010. godz.18:15

strona 9/10

24 października 2010, 22:46 / niedziela
ogladal ktos szybka pilke? co mowili o meczu?
24 października 2010, 22:56 / niedziela
23:20
24 października 2010, 23:10 / niedziela
powiem krótko - są tacy, ktorzy życzyli mi "bloga" a prawda jest taka - od Wisełki w dupencję i taki jest potencjał Lechii - byłam na meczu dzisiaj i z opowieści z zielonego lasu się śmieję (karne - pierdolenie o potencji). Rezerwy w dupę, zastępstw nie ma, rzut na taśmę z transferami nie wystarczy - bedzie coraz gorzej - Dlaczego - ha - zobaczycie.. Wychodzę z tego forum dla napinaczy, poziom - nie spodziewałam się takiego poziomu. Nawet nikt nie chciał pogadać o piłce. A pisałam... - Jestem na codzień w Holandii i jak wspominałam poza moim graniem widzę jak to się dzieje normalnie (syn mojej siostry). Uświadomcie sobie w końcu pewne rzeczy ! - Kto z Was dzisiaj ogladał mecz na żywo ?! - i co - dupa - a ja Wam powiem - pierwsza połówka... OK - druga cała Lechia.
I moje - bez programu szkolenia młodzieży, bez pozbycia się leśnych dziadków będziemy się kopali w dupę - i taka jest prawda ! - Lechia i cała ta pilka.
24 października 2010, 23:13 / niedziela
odnośnik hehe :)
24 października 2010, 23:14 / niedziela
Statystyki meczu:

Wisła 5 : 2 Lechia
14 - Sytuacje - 12
15 - Strzały - 14
8 - Strzały celne - 9
51% - Posiadanie - 49%
19 - Faule - 12
18 - Dośrodkowania - 24
7 - Spalone - 3
4 - Rożne - 6

Bardzo dobra skuteczność Wisły - 8 strzałów celnych i 5 goli.
24 października 2010, 23:26 / niedziela
Ola wiesz zawsze mozesz sie przeniesc za sopot, tam jest szkolenie mlodziezy wzorowe, rzesze kibiców, i prowadzenie w tabeli. Wszystko to co Cie zadowoli.
24 października 2010, 23:29 / niedziela
Ola303, dziękujemy za wypowiedź. Niemniej zajrzałbym czasem na własne podwórko, tam w Feyenoordzie na pewno szkolenie młodzieży jest wzorowe i żadnych leoooośnych dziadków nie ma, chociaż - jak piszesz - w przeciwieństwie do Lechii pewnie już gorzej nie będzie, bo takiego manta jak dziś to pewnie przez następne 100 lat nie dostaną:)
24 października 2010, 23:30 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
24 października 2010, 23:35 / niedziela
Ze nie byles na meczu tylko na wycieczce i mi nie nie odpisuj glupot bo ja pisze prawde jak bylo

Byłem na meczu i to ty odpisujesz głupoty twierdząc ,że byłem na wycieczce.Ja pisze prawdę i jak było.
24 października 2010, 23:39 / niedziela
No to ten pedzio z grzywą mówi w końcu do rzeczy. Mielismy pecha, sedzia nas wychujał.
24 października 2010, 23:41 / niedziela
Ale duzo powiedzieli o meczu.. niech ich huj strzeli, ide spac bo znowu sie wkurwilem jak zobaczylem ta powtorke raz jeszcze. Narty.
24 października 2010, 23:43 / niedziela
polityka informacyjna o tym meczu niczym z gazety wybiórczej.

wytykany jest tylko jeden z czterech wielkich błędów sędziego. "popis gry Wisły" i pokazują gola który pada ze spalonego :) popis dali tylko sędziowie, Wisła miała szczęcho, Lechia - pecha.
24 października 2010, 23:44 / niedziela
Powiedział też, że Lechię chwalą po tym meczu, a Wisłę wręcz przeciwnie. Ja od siebie dodam, że mimo wszystko nasza obrona nie zasługuje na pochwałę po tym meczu.
24 października 2010, 23:53 / niedziela
odnośnik
Gdańszczanie przegrali z sędzią Marciniakiem
Piłkarze Lechii zostali zastopowani. Gdańszczanie, po czterech kolejnych zwycięstwach, przegrali w Krakowie z Wisłą 2:5. Wynik jest jednak bardzo mylący, bowiem długimi fragmentami to biało-zieloni byli zespołem lepszym. A w Krakowie bardziej przegrali z sędzią Szymonem Marciniakiem z Płocka niż z zespołem "Białej Gwiazdy".
- Wszyscy widzieli, jakie decyzje podejmował sędzia i jakie miały znaczenie dla losów spotkania. To wszystko, co mam do powiedzenia na ten temat - stwierdził bez narażania się na kary finansowe Tomasz Kafarski, trener Lechii.
My możemy napisać wprost: prowadzenie meczu w Krakowie przez sędziego Marciniaka było nieudolne i skandaliczne. Zresztą to już nie pierwszy popis w tym sezonie tego arbitra, którego najwyraźniej polska ekstraklasa przerasta. Marciniak to po prostu bardzo słaby sędzia, który ciągle jest obsadzany do ważnych meczów ligowych.
(...)
25 października 2010, 00:21 / poniedziałek
25 października 2010, 00:29 / poniedziałek
olo.gda - 10 - ć zerko nie stanowi, nie o tym mowa, ale brawo za refleks
25 października 2010, 00:47 / poniedziałek
25 października 2010, 01:10 / poniedziałek
25 października 2010, 01:52 / poniedziałek
25 października 2010, 08:16 / poniedziałek
A ja w dalszym ciagu twierdze ze zagranie taktyka z Legii przy stanie 1-1 nie spowodowaloby porażki. Z Legią Lechia zagrala perfekcyjnie taktycznie. Gdyby sie odslonila tak jak z Wisla mysle ze nie byloby 0-3. No ale cóż stalo sie. Mam nadzieje ze w meczu z Korona zagramy madrze taktycznie a nie hurra pospolite ruszenie. No i mam nadzieje ze sedzia bedzie normalny a nie slepiec.
25 października 2010, 08:50 / poniedziałek
Marciniak-człowiek Basałaja w e-klasie co mógł to zrobił a teraz spokojnie odpocznie z kolejkę a potem posędziuje coś fajnego w 2 lidze. A Lechia?
już jutro mocno i na temat jedziemy po swoje i po swój upragniony puchar i już nas nikt nie zatrzyma, bo wierzę, że jesli jeszcze raz jakiś drań będzie nas chciał przekręcić zginie marnie zanim jeszcze skończy mecz.

Do boju Budowlani!!!
25 października 2010, 09:09 / poniedziałek
Warto przypomnieć, że "arbiter" - "sędzia piłkarski" Szymon Marciniak podyktował już w tym sezonie takiego oto karnego:

odnośnik
25 października 2010, 11:25 / poniedziałek
jest też sonda

odnośnik
25 października 2010, 11:44 / poniedziałek
@Ola303.

Olu, naucz się najpierw myśleć po polsku, następnie składać myśli w jakąś całość, a potem jeszcze do tego pisać w zgodzie z - przynajmniej - podstawowymi zasadami polskiej pisowni.

Bo ni chuja nic nie można zrozumieć z tego, co wypociłaś. A z tego co mi się udało rozszyfrować - nie masz pojęcia o piłce nożnej, a na mecze chodzisz, żeby się pogapić na chłopaków w krótkich spodenkach.
25 października 2010, 12:34 / poniedziałek
25 października 2010, 12:43 / poniedziałek
25 października 2010, 12:52 / poniedziałek
25 października 2010, 12:55 / poniedziałek
25 października 2010, 12:58 / poniedziałek
25 października 2010, 13:01 / poniedziałek
Spierdalac z tego forum sledzie!!! Gdzie sa modowie?! Niech nikt nie bierze do siebie tej smiesznej prowokacji.
Szkoda wyniku bo biorac pod uwage przebieg spotkania, to nie bylismy gorsi. Buval byl do zmiany juz w przerwie, mam nadzieje, ze w koncu Kafar da szanse Sazankovowi.
25 października 2010, 13:03 / poniedziałek
25 października 2010, 13:17 / poniedziałek
25 października 2010, 13:21 / poniedziałek
To pogadaj w Krakowie a nie na forum.Olkusz Tczew Jedna Krew;)
25 października 2010, 13:27 / poniedziałek
A ja cały czas nie rozumiem tych, którzy twierdzą, że Buval był do zmiany w przerwie. Jasne, zgoda - niewiarygodnie mu dzisiaj nie szło. Ale miał masę sytuacji. Żaden inny napastnik tylu nie miał. Buzała to ze dwa rajdy zrobił. Buval znajdował się tam, gdzie powinien. Widać, że ma instynkt. Takiego zawodnika nie można zmieniać po kilku nieudanych strzałach. Zresztą, w końcówce meczu miał dwie okazje - z czego przy jednej był faulowany. Ok, nie wyszło mu. Tak się zdarza. Może w następnych meczach będzie lepiej. Ale ja się cieszę, że Lechijka w końcu ma napadziora, który jest tam gdzie powinien. Bo zwykle ostatniego podania i wykończenia nam brakowało. Bądźmy cierpliwi. Dajmy im pograć.

I jeszcze jedno. Błagam skończcie w końcu z pytaniami typu" gdzie jest Sanankou", "czemu nie gra Sazankou". Wystarczy minimalna chęć zapoznania się z otaczającym światem by natrafić w mediach na informację, że on nie jest jeszcze fizycznie gotowy do gry. Przyszedł z kontuzją, zagrał dwa ogony, ale mu to póki co nie służy. Lechia wydala na niego kupie siana. Możecie być pewni - jak będzie w stanie, na pewno zagra!
25 października 2010, 13:30 / poniedziałek
Do Duch91 piszesz o tym, co przeczytales/uslyszales w mediach. Sazankov to bardzo dobry zawodnik i uwazam, ze nawet nie bedac w najlepszej formie moze sie dobrze zaprezentowac. Buval rowniez jest dobrym zawdonikiem, co z tego, ze mial mase sytuacji skoro nic mu nie wychodzilo. Napastnika rozlicza sie ze strzelonych bramek, wiec uwazam, ze mozna bylo "zaryzykowac" i zmienic go juz w przerwie.
25 października 2010, 13:40 / poniedziałek
Buzala nie mogl miec tylu sytuacji bo gral iacze ustawiony.
Oberzalem wczoraj dokladnie caly mecz i do Buzihno nie mam zastrzezen akurat.
Buval kompletnie pogubiony, slabszy byl tez Deleu, co do reszty to ciezko miec pretensje. Traore najlepszy od nas.
25 października 2010, 13:41 / poniedziałek
Oczywiscie, że opieram się na tym, co wyczytałem. Ale mi to wystarcza. Nie mam podstaw by sądzić, że Lechia strzeliła sobie w stopę, ściągając za takie siano zawodnika, który nie gra. Zauważ, że on nie pyka nawet w MEsie. Niech się lepiej wyleczy do końca i będzie dobrze.

Z dyspozycją Buvala jest tak, że łatwo nam ja ocenić po meczu. Ale w trakcie - już niekoniecznie. Bo przecież po kilku zepsutych sytuacjach mógł w drugiej połowie strzelić dwa gole. Skąd można wiedzieć, że nie?

Zgadzam się z Tobą, że napastnika rozlicza się z goli. Dlatego teraz, po zakończeniu meczu możemy go krytykować i jeśli nie wejdzie w pierwszym składzie w następnej grze - nie zdziwię się. Ale gdyby został zmieniony w połówce meczu z Lechią - byłbym zaskoczony.

I pamiętajmy, utyskujemy na sędziego za dwa niepodyktowane karne. A jednego z nich powinien nam zarobić Buval. Może wtedy ocenialibyśmy go inaczej.
25 października 2010, 13:45 / poniedziałek
@rz.

Buziego bym nie tłumaczył. Grał w linii napadu, powinien mimo wszystko ugrać więcej. W ogóle cały przód zawiódł, bo i Wania nie pograł i Wiśnia nie zachwycił po wejściu.

Deleu faktycznie zawiódł, ale wydaje mi się, że jego dyspozycja pogorszyła się dopiero, kiedy Lechia rzuciła się do rozpaczliwego odrabiania strat. Krzysiu Bąk, mimo gola, też się w sobotę nie popisał. Zobaczymy, jak będzie w lodzi.

A a propos Krzysia Bąka. mam starego kumpla, Polonistę. Jak się spotykamy na piwku to zawsze jest podkurwiony, że jego klub oddał tak zajebistego zawodnika jak Krzysiu, w zamian za kompletnie nijakiego Trałkę. Ale mam z niego ubaw:D
25 października 2010, 13:47 / poniedziałek
@rze

Przepraszam za pomylenie nicka w wypowiedzi powyżej!
25 października 2010, 14:28 / poniedziałek
Moim zdaniem ZGODA jest bardzo dobra i żadne internetowe pier... o zrywaniu i ch.. wie czym< za przeproszeniem> nic nie w niosą różni ludzie czytają (czy. Icki,śledzie) forum i każdy może założyć konto. Więc Bez napinki a mecz meczem lepsza postawa sędziego i to My (WISŁA) dostalibyśmy baty taka Prawda.
BRACI SIĘ NIE TRACI
25 października 2010, 15:19 / poniedziałek
Duchu - nie rozumiesz bo tępy jesteś i tyle w temacie ...bez odbioru
25 października 2010, 15:37 / poniedziałek
Buvalovi wyraźnie w sobotę nie szło, ale nie oznaczało to wcale, ze był do zmiany. Żaden normalny trener nie zmieniłby zawodnika, który z taką łatwością stwarza zagrożenie pod bramką przeciwnika. Jeśli Sazankou faktycznie jest taki dobry to na pewno swoje szanse jeszcze dostanie. Zawsze mnie śmieszą te "piłkarskie prawdy", bo każdą z nich można z łatwością obalic. Skoro napastników rozlicza się z bramek, to wychodzi na to, że "Dawid" zagrał najlepiej i to on jest pierwszy do grania z Łks.
25 października 2010, 15:41 / poniedziałek
Ola303 - a ja się z duchem zgadzam: przejrzystość i jasność Twojego wczorajszego przekazu była mizerna. Twoich intencji trzeba było się domyślać z tych rzuconych skrótów myślowych, poprzedzielanych myślnikami.
25 października 2010, 15:44 / poniedziałek
@Ola303 - taaak może faktycznie. Trudno mi za Tobą nadążyć, bo pędzisz jak wiatr. Może faktycznie tępy jestem. A może to Ty robisz niepotrzebny raban.
25 października 2010, 15:50 / poniedziałek
@kiko7 - zgadzam się bez reszty. I mam nadzieję, że mamy rację, bo jeśli tak, to w najbliższy weekend strącimy koronę.
25 października 2010, 15:54 / poniedziałek
Wideo II
odnośnik
25 października 2010, 16:00 / poniedziałek
Na razie to Sazankou moze pograć w dziada z Cacicem i Szałęgą.
Oby nie kolejny szrot, ktoremu trzeba bedzie płacić chorobowe....zobaczymy czy zagra w Łodzi?
25 października 2010, 16:33 / poniedziałek
Nawet w GW Kraków piszą, że Wiśle pomógł sędzia:

"Krakowianie mieliby dużo większe problemy z pokonaniem Lechii, gdyby nie sędzia Szymon Marciniak. Najpierw przy stanie 0:1 nie podyktował rzutu karnego za faul Gordana Bunozy, a przy drugiej bramce dla Wisły nie zauważył, że Bośniak był na spalonym."

odnośnik

Zapomnieli jeszcze napisać o wątpliwym karnym dla Wisły i braku karnego za faul na Buvalu w ostatnich minutach...
25 października 2010, 16:40 / poniedziałek
Ja się tylko zastanawiam, czy sędzia Marciniak będzie miał jaja i przeprosi za swoje błędy, jak już to czynili niektórzy arbitrzy. Na pewno może mieć to wpływ na temperaturę przywitania, jakie zgotujemy mu na T29 przy okazji jego najbliżej wizyty służbowej nad morzem.
25 października 2010, 16:40 / poniedziałek
O tym, że sędzia "wydrukował" mecz wie już cała Polska.
Ciekaw jestem, czy ta informacja dotarła również do Kolegium Sędziów i PZPN-u.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.277