Gdańsk: czwartek, 21 stycznia 2021
FORUM
Podstrony:


Nowy stadion Lechii - przy jakiej ulicy?

strona 6/8

25 listopada 2010, 15:19 / czwartek
Moje propozycje:

ul. Macieja Płażyńskiego

ul. Lecha Wałęsy

ul. Solidarności

ul. Białozielona

Ponadto uważam, że nazwa powinna być łatwo rozpoznawalna i kojarzona także dla turystów spoza Polski
25 listopada 2010, 15:38 / czwartek
Moje propozycje:
.....
ul. Lecha Wałęsy
.........
Ponadto uważam, że nazwa powinna być łatwo rozpoznawalna i kojarzona także dla turystów spoza Polski

.................................................. ................
Chyba żeś się hydrolem opił
25 listopada 2010, 15:43 / czwartek
i tak pewnie nazwa ulicy bedzie taka,żeby obcokrajowcy potrafili ją w miare przeczytac
25 listopada 2010, 15:55 / czwartek
Specjalnie dla turystow: Ul.CONQUEROR HILL.
25 listopada 2010, 15:59 / czwartek
Zjadlo mi litere

Ul.CONQUERORS HILL.
25 listopada 2010, 16:02 / czwartek
Ul.CONQUERORS of the HILL.
25 listopada 2010, 16:24 / czwartek
ul. TW Bolka.
25 listopada 2010, 18:33 / czwartek
i przedstawienie w cyrku rozpoczte:-(
26 listopada 2010, 19:26 / piątek
castorp napisał o Rybickim cyt: "Nie będziemy upamiętniali czwartorzędnych peowskich polityków z sejmowej maszynki do głosowania."

wiesz co ? przeczytaj sobie : odnośnik , a zwłaszcza fragment o karnecie Lechii znalezionym w Smoleńsku...

Rybicki nie był "czwartorzędnym politykiem po" był Lechistą, który walczył o to żebyś teraz mógł swoje bzdury pisać publicznie...

Mam nadzieję, że napiszesz "sorry poniosło mnie"
26 listopada 2010, 20:37 / piątek
PO=Tusk=Adamowicz=Rybicki i inni "patrioci" wielcy "kibice" gdańskiej Lechii. Proponuje odstawić GW TVN i inne scierwa. Na***ć sie, wyspać sie i przemyśleć co piszecie na forum. :)

Pozdrawiam.

PS: Jak coś jest nie jasnego to z chęcią służę klawiaturą.
26 listopada 2010, 20:43 / piątek
Ty rozumiem zapronujesz AL. Rydzyka... lub Ul. Gdzie Jest Krzyż
26 listopada 2010, 20:46 / piątek
ul. Gazety wyborczej i TVN-u.

Pozdrawiam.
26 listopada 2010, 20:48 / piątek
Nasz stadion jest przy Traugutta, proponuję nazwać tamtą ulicę imieniem innego bohatera np. Adama Doboszyńskiego
6 grudnia 2010, 21:03 / poniedziałek
po raz pierwszy coś sensownego zdarzyło się w wybiórczej
---------
Felietony kibica Lechii Gdańsk

Od kilu miesięcy w pomorskich mediach trwa prawdziwa burza, dotycząca nazwy ulicy, przy której będzie się mieścił nowy stadion gdańskiej Lechii - PGE Arena. Dziennikarze ścigają się w organizowaniu rozmaitych sondaży, proponowaniu czasem mniej, czasem bardziej kuriozalnych nazw.

Przy okazji oberwało się też kibicom. Oburzeni dziennikarze pytali: jakim prawem jacyś kibole mają decydować o nazwach gdańskich ulic!? Już odpowiadam.

Przede wszystkim kibice nie uzurpują sobie ingerencji wobec praw, które przypisane są Radzie Miasta. Jednak postaram się wyjaśnić, dlaczego akurat ten kawałek asfaltu ma dla nas tak wielkie znaczenie.

Stadion własnego klubu jest dla kibiców świątynią, miejscem wyjątkowym, a droga prowadząca do tak szczególnego miejsca powinna nosić godną nazwę. Czym jest "godna nazwa"? Słuszne pytanie. Ale powinno je poprzedzić jeszcze jedno: kto ma to oceniać?

Dlaczego o opinie w tej sprawie pytani są czytelnicy rozmaitych gazet i portali internetowych? Przecież to są często ludzie, którzy nigdy przy tej ulicy się nie pojawią. Idąc dalej tym tropem to przy wyborze nazwy każdej szkoły publicznej, placu miejskiego czy nowego skrzyżowania powinno być organizowane referendum!

Słyszałem również opinie, że prawo wyboru powinno należeć do mieszkańców Letnicy. Ciekawa koncepcja! Tylko ja nigdy wcześniej nie spotkałem się z sytuacją, żeby mnie - jako mieszkańca - pytano, jak powinna nazywać się jedna z okolicznych ulic. Nie zauważyłem również, by ktoś kupując mieszkanie, czy działkę zastanawiał się, czy warto to zrobić, ponieważ znajduje się przy ulicy o jakiejś nazwie "x", a nie "y"

Swoją drogą - propozycji nazwania najważniejszej dla dziesiątek tysięcy ludzi ulicy Gdańska na cześć cieku wodnego, o którym prawie nikt wcześniej nie słyszał, nawet nie zamierzam komentować [mieszkańcy Letnicy proponowali nadać ulicy nazwę Redewki-red.]

Z naszego punktu widzenia, z punktu widzenia kibiców, sytuacja wygląda nieco inaczej. Ulica Traugutta, zwana potocznie T29, to miejsce wyjątkowe, nazwa mająca swoją historię, od dziesiątek lat kojarzona ze stadionem gdańskiej Lechii i jej kibicami.

Znam wielu ludzi, którzy o tym szczególnym miejscu, potrafią powiedzieć: "to jest mój dom". Większość ludzi doświadczyła w życiu przeprowadzki, Ci którzy mają to za sobą, wiedzą, że to, czy będzie udana, zależy od procesu aklimatyzacji w nowym, dotąd obcym, miejscu.

Taka właśnie sytuacja będzie niedługo dotyczyła Lechii oraz jej kibiców. Stadion w Letnicy ma stać się dla nas nowym domem, o który będziemy dbać, opiekować się nim, utrzymywać go, ale jednocześnie, w którym powinniśmy się czuć jak u siebie - komfortowo.

Wisła Kraków ma swoją "Reymonta", Legia Warszawa- "Łazienkowską", Lech Poznań- "Bułgarską". My kibice gdańskiej Lechii chcemy mieć swoją "Pokoleń Lechii Gdańsk".

Należy podkreślić, że powyższa nazwa jest efektem szeregu dyskusji wszystkich grup kibicowskich, została wybrana spośród wielu innych propozycji, cieszy się także pełnym poparciem władz klubu. Trudno również nazwać ją kontrowersyjną.

Osobiście "Pokoleń Lechii Gdańsk" uważam za rozwiązanie optymalne, nazwa bezpośrednio odnosi się do gdańskiego klubu, a jednocześnie w pewien sposób honoruje wszystkich ludzi, którzy kiedykolwiek utożsamiali się z Lechią.

Według mnie względem takiej propozycji, tylko złośliwość, może stanąć na przeszkodzie, by nowy piękny stadion mieścił się przy ulicy o jakże dumnej i godnej nazwie "Pokoleń Lechii Gdańsk".

Z biało-zielonymi pozdrowieniami Edwin

Autor ma 30 lat. Jest przedsiębiorcą. Od dziecka kibicuje Lechii Gdańsk
11 grudnia 2010, 05:30 / sobota
,,List otwarty w sprawie nazwy ulicy,,

W imieniu środowiska kibiców Lechii Gdańsk zwracamy się o nadanie ulicy przy stadionie PGE Arena w Gdańsku Letnicy nazwy „Pokoleń Lechii Gdańsk”.
W dniu 3 listopada br. odbyło się posiedzenie Komisji Kultury Fizycznej i Sportu Rady Miasta Gdańska ubiegłej kadencji. Na posiedzenie zaproszeni zostali także przedstawiciele mediów, mieszkańców Letnicy, Spółki BIEG 2012, Lechii Gdańsk S.A. i Stowarzyszenia "Lwy Północy".
Tematem obrad była sprawa nazwy nowo budowanej ulicy, przy której mieścił się będzie stadion PGE Arena, która roboczo nazywana jest „Stadionową”. Na posiedzeniu uczestnicy – zarówno radni, jak i
zaproszeni goście - jednogłośnie stwierdzili, że nazwa powinna kojarzyć się z Lechią, gdyż to kibice będą grupą społeczną "żyjącą" stadionem.
W tym duchu została podczas posiedzenia zaproponowana nazwa "Pokoleń Lechii Gdańsk", jako zbiorowy hołd tym wszystkim, którzy tworzyli wielkość naszego klubu. To właśnie ta nazwa, obok trzech innych, została przekazana jako swoisty "testament" dla przyszłej Rady wyłonionej po wyborach samorządowych.
Wobec faktu, że wybory samorządowe ukonstytuowały nowe władze naszego miasta, środowisko związane z Lechią Gdańsk uznało, iż nadszedł odpowiedni moment by przypomnieć nowym włodarzom o poczynionych ustaleniach.
W związku z powyższym, zwracamy się o nadanie ulicy przy stadionie PGE Arena w Gdańsku Letnicy nazwy „Pokoleń Lechii Gdańsk”.
Nazwa ta jest ściśle związana z klubem, który reprezentuje miasto w rozgrywkach piłkarskich i którego
fani - jako jedyna grupa - są w stanie regularnie zapełnić obiekt, który wkrótce będzie wizytówką
naszego grodu.
Nazwa nawiązuje do bezimiennej grupy osób, która przez cały powojenny okres była i jest związana z
Lechią – z jej tradycją i biało-zielonymi barwami. Nazwa ta jest nazwą uniwersalną, na której ocenę
nie ma wpływu polityka i upływ czasu. „Pokolenia Lechii Gdańsk” to zbiorowy hołd dla wszystkich gdańszczan i Pomorzan, których emocje na przestrzeni lat wiązały się Lechią – najbardziej utytułowanym i najpopularniejszym klubem regionu. W nazwie tej zawiera się ciężka praca sportowców wszystkich kategorii wiekowych, trenerów, działaczy i przede wszystkim emocje niezliczonych rzesz kibiców gdańskiej Lechii.
„Pokolenia” podkreślają ciągłość tradycji klubu i jego bardzo ważną rolę w historii miasta jako czynnika kształtującego jego wyjątkową powojenną tożsamość.
Obiekt w Letnicy ma zostać nową „świątynią” kibiców Lechii na długie lata. W tym celu warto podkreślić związek stadionu i jego najbliższej okolicy z klubem. Należy podkreślić, że nazwa ta została wybrana spośród wielu innych głosem najważniejszych grup kibiców Lechii i ma pełne poparcie władz Lechia S.A.
Wobec powyższego prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.

Z poważaniem,
Stowarzyszenie „Lwy Północy”

odnośnik
11 grudnia 2010, 13:59 / sobota
Rudolf Hess Strasse;]
11 grudnia 2010, 16:36 / sobota
Olsen zgłoś tą kandydaturę do GW, oni tam czekają na takie propozycje aby zrobić kolejną "rzetelną" ankietę w sprawie nazwy ulicy.

TYLKO LECHIA!

Wracając do tematu.
Najważniejsze aby nazwa ulicy wiazała sie z Lechią, czy bedzie to bedzie Pokolen LG czy Biało-zielonych to sprawa mniej istotna. Byle nie jakas Dratewka czy cos tam innego wydumanego przez jakiegoś zakompleksionego pryszcza.
11 grudnia 2010, 19:18 / sobota
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk to bardzo dobra propozycja. Cieszę się, że mamy jedną, konkretną nazwę do forsowania jako kibice. Mam nadzieję, że nikt nie będzie się wyłamywać z innymi propozycjami powiązanymi z Lechią - tutaj jedność jest bardzo istotna.
11 grudnia 2010, 21:29 / sobota
Propozycja z pokemonami fatalna, konformistyczna, kapitulancka, ugodowa, grzeczna, w rodzaju "aby wilk był syty i owca cała", dalej ogólnikowa, bez charakteru. Najlepsze propozycje to te najdalej idące, w pewien sposób nawet awanturnicze i bezczelne, ale za to oddające ducha kibiców, czyli ul. Zdobywców Górki lub ul. Władców Północy.
12 grudnia 2010, 00:58 / niedziela
castorp - nie przesadzaj...
Nasze życie opiera się na kompromisach... praktycznie w każdym jego aspekcie.

ul. Zdobywców Górki - tylko dlatego, że części z nas było dane zasiadanie na niej? To wydarzenie już na stałe wpisane jest w naszą historię. Niepotrzebne są dodatkowe "uwiarygodnienia".
ul. Władców Północy - to nie nasze hasło... i nie zawsze nimi byliśmy sportowo i "sportowo" - to tak dla przypomnienia... nie zmieniajmy historii.
ul. Pokoleń LG jest kompromisem do przyjęcia przez Kibiców, Klub, Miasto i ... gdańszczan.
A najważniejsze, że jest ponadczasowa... jest hołdem dla naszych dziadków i rodziców, a w przyszłości będą utożsamiały się z nią nasze dzieci... wnukowie... prawnukowie...
ps. Osobiście wolałbym nazwę ul. T29
12 grudnia 2010, 01:08 / niedziela
@castrop

Teraz możesz tylko siać ferment, wybrzydzając. Decyzja jest podjęta, możesz albo wspierać tę propozycję, albo forsować własne i przysłużyć się tym samym ludziom, których koncepcje nie mają nic wspólnego z Lechią.

Sam też wolałem konkret, ul. T.D. ale Pokoleń LG też jest bardzo dobra, a jak się przyjrzeć bliżej to oddaje ducha tego, co chyba wszyscy chcemy uzyskać.

Propozycja fatalna, konformistyczna, kapitulancka, ugodowa, grzeczna? No to pokaż mi chłopaku w Polsce klub, którego stadion mieści się na ulicy o nazwie związanej z jego kibicami. Nie ma? No to pokaż mi coś takiego w Europie, a jak nie znajdziesz, to na świecie. Wtedy możemy pogadać o tym, czy ta propozycja jest odważna, czy nie.
12 grudnia 2010, 01:19 / niedziela
Boca Juniors przy ulicy Boca?
12 grudnia 2010, 01:40 / niedziela
A nie, pardon :) La Boca, bo tak to się prawidłowo nazywa, to nazwa dzielnicy w której ten klub ma swój stadion tzw. "bomboniere", czyli nawet jest to jeszcze bardziej spektakularne niż jedynie nazwa ulicy :)

Nazwa ulicy Pokoleń Lechii Gdańsk, ma się odnosić nie tylko do kibiców (a tak mi się przynajmniej wydaje niektórzy uważają i jak widać wielu osobom przeszkadza, więcej GW proponuje czytać, a wasz światopogląd tylko się umocni), ale też byłych czy obecnych piłkarzy, ludzi polityki związanych z Lechią, którzy ją wspierali, szczególnie w latach ubiegłych, gdy Lechia od A-klasy rosła w siłę i obecnie jest jedną z czołowych drużyn w kraju.

Poza tym Lechia Gdańsk to jest kawał historii również i Polski, nie tylko na niwie sportowej, ale też społecznej. Rzesza kibiców Lechii Gdańsk to przekrój pokoleń kibiców, które cały czas przemijają, a po nich nadchodzą nowe, które również w mniejszym czy większym stopniu utożsamiają się z Lechią i przekonaniami płynącymi z trybun.

Jak dla mnie jest to jedyna rozsądna i godna do zaakceptowania nazwa, a nadanie innej nazwy, tym bardziej nie związanej z Lechią, a np z jakimś pieprzonym ściekiem będzie zwykłym olaniem ludzi, którzy z klubem się utożsamiają. Obecnie utożsamiamy się z T29, dlatego nowa nazwa musi być uzmysłowieniem tego, że nowy stadion ma być naszym nowym domem, choć przynajmniej dla mnie tym prawdziwym na zawsze nim pozostanie T29, jak i zapewne dla wielu bywalców tego forum.

Pozdrawiam
12 grudnia 2010, 13:10 / niedziela
Castorp, rozumiem Twój punkt widzenia, ale czy na prawdę zdobycie górki to najważniejsze wydarzenie w historii Lechii?

Simek, co do samego wywodu na temat nazwy oczywiście 100% racji, ale w przypadku Boca Juniors to nazwa klubu pochodzi od nazwy dzielnicy, nie odwrotnie. Takie przykłady to masz bliżej - chociażby Widzew. To nie ma nic wspólnego z tym o co jak sądzę pytał h.cumbedale, czyli o uhonorowanie kibiców w nazwie ulicy przy której stoi ich stadion.
12 grudnia 2010, 13:48 / niedziela
@ Simek

Ale to nie dzielnice w Buenos Aires nazwano na cześć klubu, tylko odwrotnie. Idąc tym przykładem, Lechia powinna zmienić od przyszłego roku nazwę na "Letniczanie" ;)

Generalnie sprawa jest prosta: dyskusja na forum kibiców odnośnie nazwy ulicy już się skończyła. Teraz obowiązkiem każdego kibica powinno być wspieranie wybranej opcji, a tą jest propozycja "Pokoleń LG".

Jeśli ktokolwiek będzie wracać tu do innych kibicowskich pomysłów, nieważne jak właściwych (np. Biało-Zielona), czy wybierać te opcje w przeróżnych ankietach itd. to działa wbrew interesowi ogółu kibiców. Proste.
12 grudnia 2010, 20:01 / niedziela
Dlaczego została zarzucona nazwa ulicy "Lechistów"?
Osobiście uważam że jest krótsz,a konkretniejsza i w zasadzie upamiętnia te same osoby co ul. "Pokoleń Lechii Gdańsk".
13 grudnia 2010, 07:20 / poniedziałek
sew - nazwa Lechistów została zarzucona, bo poprostu najlepiej wybrac jedną opcje i sie jej trzymac.
Tak jak napisał kolega wyzej, tylko jednolity głos pomoże osiagnać cel, jakim jest wyróznienie tej ulicy nazwą kojarzoną z Lechią. Zarzucając co chwile nowe propozycje dajemy broń naszym przeciwnikom, a tych jest wielu. I nie mam tu wcale na mysli pań z gejsmonda (one tez zrobią swoje - choc to nie ich sprawa),ale innych złośliwsców.
W końcu zrobic na złość " łysym kibolom" to punkt honoru dla tych, których ten stadion mało interesuje lub interesuje wyłącznie jako architektoniczna atrakcja.
Gotowi sa zachwycac sie nazwą jakiegos rowu melioracyjnego albo idiotyczną Stadionową byle nie było tam czegos zwiazanego z Lechią.

TYLKO LECHIA!
22 grudnia 2010, 22:11 / środa
Moj głos - teraz to juz tylko pozostało wspierać wytypowaną nazwę.
Moja opinia - niestety wybór nazwy ulicy kompletne pudło. Niestety, jak na nazwę ulicy, to wręcz śmiesznie brzmi. A już zupełnie nie do zapamiętania przez drużyny i kibiców z zagranicy.
22 grudnia 2010, 23:11 / środa
A co nas interesują ci kibice z zagranicy?
22 grudnia 2010, 23:18 / środa
Zakompleksionych interesują. Nazwali by po angielsku, niemiecku lub rosyjsku.
Dumnych Synów i Cór Lechistanu nie : )
23 grudnia 2010, 07:16 / czwartek
Irytują mnie problemy wymyslone przez GW "jak wypowiedzą tą nazwe obcokrajowcy?" Otóż odpowiedź jest banalnie prosta, powiedzą "Where is Stadium of Euro?" i kazdy "złotówka" zawiezie ich na Letnicę.
Za chwilę ktoś powie ze nazwa musi byc taka aby słyszeli ją niesłyszący, widzieli niewidomi no i dała sie wypowiedziec w jezyku Papuasów, wiec idealna bedzie redewka dratewska albo inna stadionowa...byle nie ta zwiazana z LG.

TYLKO LECHIA!
23 grudnia 2010, 09:29 / czwartek
Ja osobiście mam na to takie spojrzenie, ze jeżeli chcemy w tym "boju" ugrać nazwę związaną bezpośrednio z Lechia, to koniecznie musimy się wszyscy trzymać zasady, która mówi, ze w JEDNOŚCI SIŁA !!!!

Grupy decyzyjne na Lechii podjęły wydaje mi się jednogłośnie decyzję co do nazwy ulicy która będzie godnie odzwierciedlała przywiązanie nowego obiektu z Naszym ukochanym klubem...

Od tej pory każdy głos, na przykład tu na forum, wyłamujący się i starający się polemizować z przyjęta przez Nas propozycją, to swoiste dawanie kontrargumentów przeciwnikom takiego rozwiązania sprawy, oraz osłabianie własnej pozycji w przyszłych negocjacjach...

Moim zdaniem jedyną możliwością ugrania takiej nazwy ulicy z którą będziemy się potem mogli wszyscy utożsamiać jest już od tej pory forsowanie tej jednej przyjętej przez grupy decyzyjne...

bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że którykolwiek z kibiców Lechii Gdańsk wolałby mieć stadion przy stadionowej, futbolowej czy jakiejś innej dratewki....

Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk !!!!!!!!!!!!!!

TYLKO LECHIA !!!!
23 grudnia 2010, 13:10 / czwartek
"nazwa musi byc taka aby słyszeli ją niesłyszący, widzieli niewidomi no i dała sie wypowiedziec w jezyku Papuasów" - dobre :D

Do wszystkich wątpiących: już jest po zabawie, był czas na dyskusję, trzeba było brać w niej wtedy udział, teraz już jest tylko mącenie.

A że nie każdy jest w 100% zadowolony? To było wiadomo od początku, nie ma jednej opcji która zadowoli każdego. Naszym obowiązkiem jest teraz wspierać projekt ul. Pokoleń Lechii Gdańsk.
23 grudnia 2010, 13:11 / czwartek
Cygnus x-1

Argument Gówna Wybiórczego totalnie prosty do obalenia.

Dlaczego mamy myśleć o nazwie ulicy w kontekście obcokrajowców którzy będą zainteresowani adresem tylko przy okazji jednego turnieju, a nie ludzi którzy będą sie pod ten adres udawać kilka razy w miesiącu (o ile nie częściej)?

A może GW zmieni nazwę na coś łatwiejszego do wymowy dla obcokrajowców... może "Semitische Zeitung"?
23 grudnia 2010, 13:48 / czwartek
Jude Zeit brzmi lepiej
23 grudnia 2010, 17:52 / czwartek
Wiem, ale wszelacy anglosasi mogą wymawiać przez "dż" i będzie problem... a tego chcą chyba "dziennikarze" uniknąć, nie? ;)
23 grudnia 2010, 18:05 / czwartek
spokojna twoja rozczochrana, akurat te terminy na calym swiecie znaja super ;d
23 grudnia 2010, 18:12 / czwartek
Old School :) - właśnie o tym samym pisałem, tak naprawde po całym zamieszaniu zwanym euro 2012, nikt oprócz nas, kibiców Lechii, nie bedzie zbytnio zwracał uwagi na jakiej ulicy stoi stadion, natomiast teraz cała masa wszelakich aktywistów forsuje wszystko, byle nie to co ci obrzydliwi kibole, którzy terroryzują resztę biednych mieszkańców Gdańska itp pierdoły.

TYLKO LECHIA!
28 grudnia 2010, 17:21 / wtorek
Jak już się tak bardzo martwicie o łatwą dla turystów wymowę to no problem LADS ......."Lechia Gdańsk Generation" :)))
28 grudnia 2010, 17:47 / wtorek
czym się tu przejmować? niech się uczą języka Polskiego.
28 grudnia 2010, 18:57 / wtorek
nie chodzi tutaj wyłącznie o turystów/obcokrajowców/sprawozdawców/dziennikarzy/ kibiców/media* (*zbędne skreślić) - im dłuższa nazwa, trudniejsza tym większe prawdopodobieństwo skracania/zmiany* nazwy

wystarczy sprawdzić jak wymawiana jest oficjalna nazwa stadionu na Letnicy, dla przypomnienia oficjalna nazwa stadionu

PGE ARENA GDAŃSK
28 grudnia 2010, 18:58 / wtorek
pi dżi i arina gdansk
28 grudnia 2010, 19:23 / wtorek
nazwa: Pi Dżi I Arina Gdansk, ale ulica to: PieLDżi Łan Street (PLG1 :)
22 kwietnia 2011, 14:35 / piątek
ankieta na stronie miasta: odnośnik
22 kwietnia 2011, 14:51 / piątek
Lepsze PGE na WP niż PGE na PLG
chociaż osobiście wolałbym Zdobywców Górki lub ewentualnie Władców Czterech Stron Świata, Nieba i Podziemi
22 kwietnia 2011, 15:38 / piątek
odnośnik

Do dzieła ;] żeby nam się nie wtrynili z jakąś "ściekową"
22 kwietnia 2011, 15:49 / piątek
odnośnik

Ta stronka jest łatwiejsza.

Ave Lechia
22 kwietnia 2011, 15:59 / piątek
Ja czegoś tu nie rozumiem. Lwy na posiedzeniu komisji dogadały się z radą miejską, że ma być ul.Pokoleń Lechii Gdańsk a tu budyń z jakąś śmieszną ankietą wyjeżdża?
Wałek w jego stylu, jak z żółto-czerwonymi krzesełkami.
22 kwietnia 2011, 16:14 / piątek
i coś czuję, że internauci wybiorą opcję ,,inną,,
22 kwietnia 2011, 16:37 / piątek
Nie ma co teraz sie rozstrząsać na tym którą opcje wybrać.
Musimy mówić jednym głosem! Jesli LP wybrali Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk to głosujmy na tą opcję.
Mnie osobiscie podoba sie bardziej inna, ale o to chodzi twórcą ankiety aby rozbić głosy kibiców Lechii a przeciwnikom (zapewne aktywne beda śledzie) dali jedna opcję.
Potem bedzie podstawa aby wybrać nazwe ulicy w stylu Strumyka z doopy albo cos tam głupszego.

Głosujmy na POKOLEN LECHII GDANSK!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.327