Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Nowy stadion Lechii - przy jakiej ulicy?

strona 8/8

1 2 3 4 5 6 7 8

27 maja 2011, 14:25 / piątek
Furio100 to chyba coś nie tak.Przeciw była tylko niejaka Pani Banach Jola,panowie Grzelak Piotr i Skiba Piotr wstrzymali się od głosu a Pani Geryk Żaneta miała w w tym czasie inne zajęcia i nie było jej na głosowaniu.Reszta oczywiście za.Banach SLD dwaj panowie i Pani Geryk z PO.Informacja z sekretariatu Rady Miasta.
27 maja 2011, 15:06 / piątek
Olek jesteś przeciw wolności słowa i poglądów POlszewiku ?
Swoja drogą trzeba mieć coś z głową aby być zwolennikiem demokracji w wydaniu polskim heh.
Zapamiętać ich i przed wyborami przypomnieć że tych 2 nie było za.
Bo Banach i tak już chyba nic nie pomoże : )
27 maja 2011, 15:36 / piątek
Pinochet,
Ktoś jest za (ważne, że większość), ktoś przeciw (nie wiem nawet kto bo nie sprawdzałem) i o tym kto jest przeciw napisano: "odnotować nazwiska tych gagatków, którzy (...) ośmielili się głosować przeciw (...) Nie wiadomo co jeszcze zechcą nabroić."
Ośmielili się? Nabroić? K***a, a czemu ktoś nie może być, przeciwko, może np. ktos chciał ulicę nazwać np. nazwiskiem Macieja Płażyńskiego, a tu od razu ostra reakcja, że nie było 100 proc. poparcia? No faktycznie skandal, chyba jeszcze gorzej niż za PRL używając retoryki bredni, która ostatnio mocno się nasiliła.

nie obrażaj mnie wyzywaniem od bolszewików.
27 maja 2011, 16:33 / piątek
Olo - wszyscy którzy mają inne zdanie niż Pinochet jest POlszewikiem, otumanionym przez media idotą. Skąd my to znamy.....
Wracając do tematu to naprawde LECHIA może być dumna z tego faktu. I jeszcze większą satysfakcje przynosi nam fakt ze sami (kibice) wywalczylismy ten sukces, a nie został nam podarowany bo ktoś chciał podbić sobie notowania przed wyborami itp.

TYLKO LECHIA!
28 maja 2011, 00:21 / sobota
Oczom nie wierzę. taka gratka?
Kolega furrio100 podaje trzy osoby, które głosowały przeciwko nazwie ulicy :Pokoleń Lechii Gdańsk".
"Dziwnym trafem" wszystkie te trzy osoby, to znaczy Aleksandra Dulkiewicz, Piotr Skiba oraz Marek Bumblis to osobniki reprezentujące Platformę Obywatelską.

Jeśli kolega furrio100 nie robi sobie jej - to wnioski wyciągnijcie z tego sami.
Mam pytanie do kolegi furrio100: czy to są wszyscy, którzy byli przeciw?

Do olo.gda:
Ze mną sprawa jest prosta. Jestem za demokracją i wolnością słowa zawsze, gdy zdanie innych jest zgodne z moim. Natomiast kiedy jest niezgodne, to jestem przeciw jakiejkolwiek demokracji.
Tak samo jest z moja tolerancją. Jestem cholernie tolerancyjny dla osób, które podzielają mój punkt widzenia. Natomiast ci faszyści, którzy się ze mną nie zgadzają, na moją tolerancję liczyć nie mogą. Wręcz będę wówczas twierdził, że nie ma tolerancji dla braku tolerancji (to znaczy dla braku poparcia dla moich poglądów).

Powiem więcej: w głębi ducha wiem, że mój punkt widzenia w wyżej opisanych sprawach jest zbieżny, a nawet tożsamy z poglądami innych na otaczający nas świat. Tylko niektórzy się ze swoimi poglądami kryją.
28 maja 2011, 00:29 / sobota
Będzie wpis pod wpisem. Niestety, zapatrzyłem się w poprzednią stronę tego tematu, nie przeczytałem kolejnych Waszych wypowiedzi. Tak mnie rozbawiły trzy nazwiska z PO, które według furrio100 są przeciw Lechii i Lechistom...

Troszkę zgłupiałem. To jak tam było z tym głosowaniem? Ilu przeciw i kto?

A po dojściu do informacji z tymi nazwiskami rzecz najważniejsza: ZAPAMIĘTAĆ !
28 maja 2011, 08:24 / sobota
nie mam więcej pytań :)
28 maja 2011, 08:27 / sobota
Tak z lenistwa nie chce przeglądać całego tematu ale jedna myśl tylko przyszła.Wielka szkoda że Tadziu Dufo tego nie dożył...To na co teraz niektórzy sobie narzekają było 10 lat temu fantastykom naukową.
28 maja 2011, 10:36 / sobota
Lechia Gdańsk !
to najlepszy klub w Polsce.
28 maja 2011, 13:20 / sobota
olo.gda, komus sie nie podoba jak radny zagłosował, chce to zanotować i przypomnieć gdyż ludzie mają słaba pamięć. W zamian za to wysyłasz go do Korei Pn.
Rozumiem że decyzję o politykach podejmujesz nie po czynach ale po wyglądzie na plakacie. Gratuluje.
PS. nie napisałem bolszewik.
28 maja 2011, 18:39 / sobota
jak napisał 1947 o 00:21. Do stwierdzenia, że nie każdy się do tego przyznaje dodalbym tylko, że wielu jest tego nieświadomych.

Olo, to nie Korea a zwykla przyzwoitość, odpowiedzialność za czyny. Jeśli polityk głosuje przeciw Lechii to ja robię wszystko by gościu w przyszłości nie został radnym, bo nie spełnia moich oczekiwań. Jak dla mnie super klarowne:)) Dlatego również jestem za wyeksponowaniem (co więcej- powinienem mieć prawo do tej informacji!) radnych, kórzy głosowali przeciw.
28 maja 2011, 19:27 / sobota
Jestem bardzo za aby te nazwiska, te trzy nazwiska byly wyeksponowane bardzo konkretnie!!!
ZAPAMIETAJMY TE NAZWISKA, aby na najblizszych wyborach pokazac gdzie ich miejsce, tym bardziej ze to politycy z parti "koziolka-matolka"...
A Tola ma Donalda:-)))))))
28 maja 2011, 22:46 / sobota
Czyli zostałem "Ojcem Chrzestnym" nazwy ulicy.
Może pierdolne jakiegoś szampana przy otwarciu.
Pozdrowienia dla wszyskich znajomych.
GLG
28 maja 2011, 23:12 / sobota
do GLG:

GLG
13 października 2010, 21:07 / środa
Ul.Pokoleń Lechii Gdańsk.

Tak było, miales nosa i trafiles w sedno!!!
CONGRATULATIONS!!! VERY MATCH, my frend;-)))
29 maja 2011, 00:11 / niedziela
To była pierwsza nazwa jaka naszła mi na myśl.
Nawet sie specjalnie nie zastanawiałem.
To taki hołd dla wszystkich co byli i co będą,Mniejszych czy Wiekszych.
29 maja 2011, 00:34 / niedziela
Problem w tym, ze niektorzy politycy nie maja w tym interesu by taka nazwa zostala nadana. Ale coz - oni przemina a Lechia Gdansk zostanie :)
29 maja 2011, 04:49 / niedziela
Grucha - szacun. Niektorzy byli i beda bez wzgledu na kilometry, jezyki, jednostki i wszystkie inne wariacje.

Bo my jestesmy Lechii kibicami, pijemy gdanskie piwo, pijemy je litrami.
29 maja 2011, 10:29 / niedziela
OK, OK, zapamiętajcie nazwiska i nie głosujcie na nich więcej w wyborach, to akurat demokratyczne prawo i nie ma nic wspólnego z Koreą, ja krytykowałem oczekiwanie 100 proc. poparcia, bo to mi się kojarzy z czasami, które na szczęście u nas odchodzą już w zapomnienie.

Pinochet - wiem, że nie napisałeś, ale zmiana jednej litery i tak stanowi celowe nawiązanie i sugeruje podobieństwo a mnie to akurat obraża.
Co do demokracji w polskim wydaniu - można ją wyśmiewać, ale mnie już w szkole 20 lat temu uczyli, że demokracja jako taka ma wiele wad, tylko, że lepszego systemu na razie nie wymyślono. I niestety na razie się z tym zgadzam.

GLG - gratulacje!
29 maja 2011, 10:39 / niedziela
1947 wyraźnie napisałem.Przeciw głosowała Jola Banach jak pewnie Ci wiadomo z SLD.Panowie Skiba i Grzelak wstrzymali się od głosu a pani Geryk nie było na głosowaniu.
29 maja 2011, 10:56 / niedziela
GLG- grutulacje!!
29 maja 2011, 12:44 / niedziela
Ja tylko dałem pomysł.
Wielkie GRATULACJE dla chłopaków którzy swoim uporem, zaangażowaniem doprowadzili do tak pieknego finału.
To im należą sie ogromne słowa uznania!
Jest to zwycięstwo Nas wszystkich,mamy swoją ulicę która niech zostanie na wieki.
Amen.
Lechia Gdańsk ponad wszystko!
Pozdrawiam wszystkie Pokolenia Lechii Gdańsk
Grucha.
4 lipca 2011, 08:13 / poniedziałek
Chyba nigdy im nie przejdzie podziękowanie dla kibiców za zaangażowanie w sprawę...

Dla przykładu :

Szef komisji kultury i sportu gdańskiej Rady Miasta mówi: "nie". - Znałem Tadeusz Duffeka, bez wątpienia trzeba go uhonorować, ale ulica powinna mieć wymiar na miarę kontynentu, podobnie jak turniej Euro 2012. Dlatego naszym pomysłem jest, by nosiła imię Kazimierza Deyny - najlepszego piłkarza Pomorza, a może nawet całej Polski - mówi Marek Bumblis.

trzy miesiące później ,po ankiecie w której wygrała pokoleń :

Przewodniczący wychodzi więc z inną, autorską propozycją. - Ja mam jeszcze inny pomysł. Chciałbym, żeby nazwa wiązała się z nowożytną historią Polski, walki Solidarności i jednocześnie z Lechią Gdańsk. Dlatego też na patrona tej ulicy proponuję Arama Rybickiego. Był to człowiek o wspaniałej przeszłości i jednocześnie spojrzeniu w przyszłość. Jest symbolem tego, do czego doszliśmy. To moja propozycja, pomysł jak pogodzić wszystkich – zauważa Bumblis.

Pokoleń Lechii Gdańsk w Gdańsku, jakoś dziwnie to brzmi – zauważa Bumblis. – Może ją skrócić do Pokoleń Lechii?

jak już nie było szansy na zmianę :

To może przesuniemy podjęcie decyzji na następne spotkanie – proponuje Bumblis.

Oraz głosowanie :

Postanowiono więc głosować – Biało-zielonych czy Pokoleń Lechii Gdańsk. Za pierwszą opcją zagłosowali Dulkiewicz, Bumblis i Skiba. Za drugą – Owczarczak, Dunajewska, Wierzba i Falandysz.

Błażej Jenek :

Teraz - na wniosek Komisji Kultury i Promocji Rady Miasta Gdańska - nadano numer porządkowy, który będzie w adresie nowej siedziby Lechii. – Stadion PGE Arena i siedziba Klubu będzie mieścić się przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1. W tym miejscu chciałbym podziękować panu Markowi Bumblisowi, przewodniczącemu Komisji, za osobiste zaangażowanie i złożenie stosownego wniosku w tej sprawie – mówi Błażej Jenek, prezes Lechii-Operator.

odnośnik
4 lipca 2011, 15:49 / poniedziałek
Dzihad - a my wiemy swoje!!!
Dla mnie najważniejszy jest efekt. Pokolenia Lechii Gdańsk zostały uhonorowane ulicą przy pięknym stadionie.

Raczej nie należy spodziewac sie po Jenku ze podziekuje kibicom za cokolwiek, swoją drogą to obrzydliwe dziekować człowiekowi, który robił wszystko aby ta nazwa nie przeszła. Wstydź sie panie Jenek!

TYLKO LECHIA!
5 lipca 2011, 00:00 / wtorek
Blazej,ja w tym miejscu chcialbym Ciebie ostrzec:odstaw to,co daje Ci Maciek !
Ty,to nie ta postura co on i widocznie ma wiekszego kopa,bo przeciez nie powiesz mi,ze takie farmazony mozna gadac,nie wciagajac nic?!
Kurwa !
Co ja za czasow dozylem-jeden jest jak UFO-wszyscy slyszeli,a nikt nie widzial,jak machal wezem-drugi stoi na Grunwaldzkiej i liczy miniaturki koszulek w przejezdzajacych samochodach-trzeci nawalony dziekuje frajerowi za to,ze byl przeciw,a nawet za !
1 2 3 4 5 6 7 8

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.241