Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

ZAPISY NA MECZ W KRAKOWIE ORAZ PUCHAR POLSKI W ŁODZI!!!!!!!!

strona 1/2

14 października 2010, 12:50 / czwartek
Stowarzyszenie "Lwy Północy" organizuje dla wszystkich chętnych zapisy na mecz Wisła Kraków - Lechia oraz ŁKS Łódź - Lechia.

Cena biletu na mecz w Krakowie wynosi 20 zł, w tym koszt okazjonalnego gadżetu(ów), który dostanie każdy kibic Lechii Gdańsk. Zapisy ruszają od czwartku tj. 14 października br. i odbywać się będą w salonie RED BOX JAKO przy ulicy Traugutta 29 na terenie stadionu.

Zapisujemy się do wyczerpania puli biletów, jednak nie później niż do wtorku, 19.10. Zapisy odbywają się w godzinach 15-18, oprócz soboty i niedzieli.

Niewątpliwie w dobrym tonie będzie podarowanie po meczu naszym braciom z Krakowa gadżetu, który otrzymamy podczas zapisów. Będzie to miły gest z naszej strony w ramach podziękowania za gościnę, którą dla nas przygotowali. W gościnie organizowanej przez naszych braci, będą mogli brać udział tylko i wyłącznie kibice, którzy zapiszą się w Gdańsku.

W tym miejscu informujemy, że Stowarzyszenie nie organizuje przejazdu na ten mecz – każdy kibic samodzielnie decyduje w jaki sposób dotrze do Grodu Kraka i kiedy z niego wróci.

Przejazd natomiast jest organizowany na mecz Pucharu Polski, który zostanie rozegrany 26 października br. (wtorek) o godz. 19 w Łodzi z miejscowym ŁKS. Łączna cena biletu na mecz i przejazdu wynosi 50 złotych dla osób, które zapiszą się w ten czwartek i piątek (14-15.10), a później - 60 zł. Tak dobra cena to efekt współpracy Stowarzyszenia i klubu, dzięki której kibice jadący zorganizowanym transportem zapłacą jedynie 1,07 zł za wejściówkę oraz dofinansowania wyjazdu przez Stowarzyszenie z nadwyżki po wyjeździe do Warszawy. Zapisy będą się odbywać w tym samym czasie co zapisy do Krakowa. Wesprzyjmy Lechię w drodze po Puchar Polski!
14 października 2010, 13:02 / czwartek
prosze jakie podsumowanie dobrej woli klubu;)
ja niestety zalicze tylko Łódź, Krakowa nie dam rady:(
14 października 2010, 13:05 / czwartek
Ja też muszę wybierać i jadę do Łodzi. Chyba ciekawiej .
14 października 2010, 13:12 / czwartek
Przejebane. Ja do Krakowa też nie dotrę:/ Mojej siostrze zachciało się ślubu, na którym jestem świadkiem. A mówiłem, że ślub to się bierze w czerwcu jak ciepło:)
14 października 2010, 17:36 / czwartek
W jakiej cenie jest sam bilet do Łodzi?
14 października 2010, 17:57 / czwartek
Tu masz numer telefonu: +48 42 686 19 87
14 października 2010, 18:25 / czwartek
jakie sa szanse na mozliows specjala do krakowa!!!!!! przeciesz jest duza grupa kibicow ktorzy chca tam wspolnie sie wybrac....? prosze o odpowiedz kogos z Lwy ..
14 października 2010, 18:52 / czwartek
proszę bardzo:
W tym miejscu informujemy, że Stowarzyszenie nie organizuje przejazdu na ten mecz – każdy kibic samodzielnie decyduje w jaki sposób dotrze do Grodu Kraka i kiedy z niego wróci.
14 października 2010, 19:11 / czwartek
niema specjala i nie bedzie proste kazdy na wlasna reke i tyle poco robic specjal jak wiekrzosc zostaje
14 października 2010, 19:48 / czwartek
Ja też chyba wybiorę Łodź!!
Mam nadzieję że np. Na Lecha lub Polonie Wa-wa klub dołoży do biletów(szczególnie że na Lecha dostaniemy 2100 biletów i myślę że powinnien być komplet:)
14 października 2010, 19:59 / czwartek
jest szansa kupienia samego biletu na mecz w Łodzi ?
14 października 2010, 20:03 / czwartek
wielka szkoda ze nie ma specjala.... wielka... pamietam wyjazd dwa lata temu .... super wyprawa.....
14 października 2010, 20:36 / czwartek
Lece smolotem z Niemiec jak moge dostac bilet Tylko Lechia
14 października 2010, 21:08 / czwartek
Serwus klub teraz doklada caly czas
14 października 2010, 21:38 / czwartek
jesteś w błędzie, nie do wszystkich meczów wyjazdowych będą dofinansowania...
14 października 2010, 21:39 / czwartek
Nie będą wszystkie.
14 października 2010, 21:51 / czwartek
Marivera - najlepiej przelej 20 zł na konto Lwów a bilet odbierz w Krakowie.
Mi się wydaje że skoro jest ograniczona pula dofinansowanie biletów z klubu to lwy powinny starać się od dofinansowanie na wyjazdy takie jak ŁKS, Lubin, Ruch (z tej rundy) bo na pyry i dyskopolo i tak będą chętni.

Z tego co słyszałem z dobrych źródeł do Poznania ma być spec.
14 października 2010, 21:58 / czwartek
Dzikidingo nie wiedziałem ze Marlena ma ślub haha:D
14 października 2010, 21:59 / czwartek
Do Poznania pewnie wyruszy nas komplet tzn te 2100 osób także nie widzę innej możliwości niż specjal.No chyba że będzie ze 40 autokarów :))
15 października 2010, 09:21 / piątek
@Lis z Lisewa
Mi się wydaje że skoro jest ograniczona pula dofinansowanie biletów z klubu to lwy powinny starać się od dofinansowanie na wyjazdy takie jak ŁKS, Lubin, Ruch (z tej rundy) bo na pyry i dyskopolo i tak będą chętni.

Dokładnie. Na pyry będzie komplet tak czy siak, a na dyscopolo będzie komplet bo dadzą 350 biletów, a chętnych na pewno będzie więcej, do tego blisko.
Myślę, ze Lwy wiedza co robić i jak zachęcać do dalekich wyjazdów, bo tam też trzeba się pokazać.

Nie rozmywając. Zapisywać się na Kraków, musimy zrobić dobry najazd, nie 600 osób. Wydaje mi się, że dużo osób zachęconych po Legii może nie chcieć się zapisać bo nie ma speca czy autokarów ale dla tych, którzy się zastanawiają: Nie ma co pękać, zbierać kumpli, pakować się w auto i rura, a jak się nie ma auta to wiadomo -szyny, wiele będzie takich osób.
15 października 2010, 12:26 / piątek
nie ma co gadać obie oferty są b. ciekawe a do Łodzi atrakcyjna. trzeba korzystać póki piłka w grze.
15 października 2010, 18:45 / piątek
Gadamy,gadamy a zobaczymy ilu nas do Łodzi pojedzie.Problem nie jest zaprezentować się w Wawie czy Poznaniu!Dzisiaj w jako to tłok był ale po bilet i gadżet do Krakowa,nie do Łodzi!
16 października 2010, 09:34 / sobota
Stowarzyszenie "Lwy Północy" organizuje dla wszystkich chętnych zapisy na mecz Wisła Kraków - Lechia oraz ŁKS Łódź - Lechia. Będzie dodatkowa możliwość zapisania się na te wyjazdy bezpośrednio przed meczem derbowym w kasach stadionu w godz. 14-16.30.

Cena biletu na mecz w Krakowie wynosi 20 zł, w tym koszt okazjonalnego gadżetu(ów), który dostanie każdy kibic Lechii Gdańsk.

Łączna cena biletu na mecz i przejazdu na mecz w Łodzi z ŁKS wynosi 60 złotych (do dzisiaj wynosiła promocyjne 50 zł).
17 października 2010, 12:59 / niedziela
bilet kupiony no to jedziemy na Krakow ..oj bedzie sie dzialo ..ciekawie.... nie ma to jak odwiedzic Wislaków u nich ...... ... pozdro dla ekipy wyjazdowej
17 października 2010, 20:41 / niedziela
Zapisywać się do Łodzi także.Wypadałoby się tam pokazać przyzwoitą liczbą :)
18 października 2010, 11:21 / poniedziałek
Warto bylo sie zaopatrzyc w bilety przed derbami w kasie, nie bylo praktycznie kolejki, pamiatka dla Wislakow rowniez calkiem fajna (osobiscie wybralem szalik). Mam nadzieje, ze w godnej liczbie sie stawimy.
18 października 2010, 13:21 / poniedziałek
Bilety na mecz w Łodzi są już do odbioru. Można je odbierać podczas dzisiejszych zapisów.
18 października 2010, 15:07 / poniedziałek
Chyba nie będzie problemu z odbiorem w piątek razem z biletami do KrK co?
Moze uda mi się podjechać w tygodniu, ale wolałbym za jednym razem oba bo po co znowu jechać w piątek po bilety na Wisłę.
18 października 2010, 16:00 / poniedziałek
kiedy beda bilety do krakowa??? wiado juz jaka ilosc jest ???
18 października 2010, 16:07 / poniedziałek
Dokładnie Lewy .
18 października 2010, 17:20 / poniedziałek
Jak bilety z Krakowa mają znaleźć się w Gdańsku?? Przecież Wisła nie ma sektora gości tak więc Wisła Kraków SSA nie wysyła do Gdańska żadnych biletów, bo oficjalnie jako kibice gości się tam nie pojawiamy. Jedynym czynnikiem dla którego mamy prawo do wejścia na R22 jest przyjaźń łącząca nas z Wisłą. Poza tym jeśli nie byłbyś tak zakręcony i słuchałbyś ludzi którzy Cię zapisywali to wiedziałbyś, że otrzymujesz specjalną kartkę którą w Krakowie zamienisz na bilet. Pozdrawiam.
18 października 2010, 17:46 / poniedziałek
kolego jak byś słuchał to byś wiedział że kartki z zapisów będą wymieniane na bilety w piątek dzień przed meczem. Przynajmiej ja tak zrozumiałem.
18 października 2010, 18:13 / poniedziałek
Mi natomiast powiedziano, że te kartki będziemy wymieniać na bilety już w Krakowie.
18 października 2010, 22:57 / poniedziałek
Orientuje sie ktos czy sa jeszcze bilety do krakowa?
18 października 2010, 23:02 / poniedziałek
18 października 2010, 23:16 / poniedziałek
O cholera jutro ostatni dzień zapisów.
Trzeba się zerwać z roboty i podjechać na T29. Nie ma letko :)
18 października 2010, 23:25 / poniedziałek
Ci co odkładaja wszystko na ostatnią chwilę już w tym sezonie dwukrotnie obudzili się z ręka w nocniku. Chodzi o Warszawę i derby. Tym razem będzie to samo. alez będzie lamęt jak przyjdą się w środę zapisać:))))).

PS. Żywię głęboką nadzieję, że kibice, którzy wybiorą się do Łodzi będą mogli w pierwszej kolejności zakupić bilety na mecz wyjazdowy z Polonią Warszawa.
19 października 2010, 00:35 / wtorek
Wszystko ładnie pięknie, ale nie wiemy do kiedy trwa sprzedaż biletów na PP.
19 października 2010, 00:43 / wtorek
odnośnik tak to widzę
19 października 2010, 11:28 / wtorek
Bedzie informacja o odbiorze biletow z tego co wiem, wiec bez paniki. Mi mowili, ze odbior w piatek.
19 października 2010, 11:31 / wtorek
tvn bardzo się szanuje..pokazać mecz PP ostatniej z 3 od końca w tabeli drużyną w przypadku gdy gra lider z wiceliderem w parze do wstyd dla całej tv.
19 października 2010, 17:07 / wtorek
Do kiedy można odbierać bilety na Łódź?
19 października 2010, 17:37 / wtorek
a orientuje sie ktoś ile biletów poszło do Łodzi bo zapomnialem spytać ;)
19 października 2010, 17:45 / wtorek
Tysiąc pięćset sto dziewięćset.... ale jeszcze 20 minut sprzedaży wiec liczba może znacznie wzrosnąć.
19 października 2010, 18:01 / wtorek
Bareja tylko spytałem więc po co takie głupie teksty ? jak masz tak odpowiadac to lepiej sie wstrzymaj i nic niemów
19 października 2010, 18:24 / wtorek
Głupie pytanie - głupia odpowiedź! Bez odbioru.
19 października 2010, 18:32 / wtorek
Zapisy do Krakowa już definitywnie zakończone. Odbiór biletów w piątek w godzinach 15-18 w tym samym miejscu.
19 października 2010, 18:44 / wtorek
Mam pytanie czy zapisy na Łódz jeszcze Beda
19 października 2010, 19:06 / wtorek
Trwają cały czas na Łks..Ludzie Wy pierwszy raz na wyjazd?
19 października 2010, 19:11 / wtorek
Wszyscy. Nikt z tego forum jeszcze nigdy nie był na żadnym wyjeździe. Ba! Połowa nigdy nawet na T29 nie była, nie wiedziałeś?
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.462