Gdańsk: niedziela, 18 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

Kto za BAJICIA i ANDRUSKIEVICIUSA

strona 1/1

1

20 października 2010, 23:09 / środa
Zakładam ten temat, bo wiem, że na forum już zaczęły się dyskusje związane z obsadą środka, a lewa obrona też jest istotna. Osobiście sądzę, że jeżeli jest w formie, to za Bajicia powinien grac Zieniu, tam najlepiej pasuje do naszego stylu gry, albo Lukjanovs, juz w tym sezonie tam gral i to niezle. A na obrone nie widze alternatywy, chyba, ze w formie bedzie Kaczmarek, ogolnie szkoda Huberta, bo marnuje sie na tej pozycji, nie moze kierowac obrona z boku. Ale znajac zycie Kafar obrone zostawi bez zmian, a w pomocy da Pietrowskiego albo innego mlodego.

Piszcie kogo wy byście wstawili, a kogo wedlug was wstawi Kafar

pozdrawiam
20 października 2010, 23:14 / środa
Brede i Miklosik.
20 października 2010, 23:25 / środa
Proponuję założyć osobne forum o nazwie "Chciałbym zaistnieć" lub "Mam talent, ale nikt jeszcze o tym nie wie"
20 października 2010, 23:26 / środa
ja moge wskoczyc do obrony.
20 października 2010, 23:27 / środa
albo poprostu nowy temat ''Zawodnicy Lechii Gdansk'' i tam rozmawiac o kontuzjach, wywiadach itp.
21 października 2010, 00:00 / czwartek
Ja myślę, że spokojnie Jenek i Turnoś ich zastąpią.
21 października 2010, 00:18 / czwartek
he, loża szyderców rządzi :) no ale nowy topik był pewnie niezbędny, przecież Andriuskievicius nie gra już ze 2 miesiące, trzeba wreszcie postanowić kto ma go zastąpić :)
21 października 2010, 01:25 / czwartek
Cetnarowicz i Tetteh, oni dadza rade bo sa wszechstronnymi zawodnikami.
21 października 2010, 02:00 / czwartek
Asterix i Obelix... albo nasi rodzimi: Kajko i Kokosz..
21 października 2010, 02:02 / czwartek
Moja córeczka mówiła coś o teletubisiach, ale wytłumaczyłem jej że oni grają w Arce... Sorry za dubel posta, ale nie mogłem się powstrzymać...
21 października 2010, 02:14 / czwartek
Flip i Flap.
21 października 2010, 07:55 / czwartek
OK
21 października 2010, 08:29 / czwartek
OK
21 października 2010, 08:31 / czwartek
Za Bajicia może zagrac Traore lub faktycznie Zieniu .Za Andriusa gra Hubert i jest git dopóki nikogo nie kupi Lechia na lewą obrone.
Na lewej pomocy zamiast traore może zagrać właśnie Zieniu lub Kaczmarek.Wiele jest jeszcze rozwiązań bo mamy szeroką ławkę więc się kolego nie martw.
21 października 2010, 09:16 / czwartek
chłopak dobrze zrobił, że założył ten temat. oby nie musiał go poszerzać o kolejne nazwiska bo wtedy będzie nie wesoło. pamiętajcie, że gramy i w lidze i w pucharze a teraz będzie gęsto od meczy. w takim przypadku często różni zawodnicy będą z musu grać na wydumanych pozycjach, a Hubert jeden nie załata wszystkich dziur w końcu on też nie gra na swojej nominalnej...jak najmniej kontuzji życzę i jak najkrótszych podobnych wątków.
21 października 2010, 10:34 / czwartek
Dobrze , że mamy wyrównaną kadrę :) uff... , aczkolwiek wcale nie cieszy kontuzja naszego grajka .

Grać na całego i walczyć do Upadłego!
LG
21 października 2010, 11:08 / czwartek
Jeśli chodzi o Bajica 0bawiam się, że Kafarski postawi na Pietrowskiego. Choć w obecnej formie, myślę, że warto byłoby pokombinować ustawienie z Wiśniewskim. Lewa obrona; w razie np. kartki Deleu, Wołąkiewicz do środka i na boku Kaka.
21 października 2010, 11:11 / czwartek
Tzn. przy pauzie Deleu za niego Kaka, a w razie braku np. Kozansa czy Bąka, Kaka na prawą a Hubert do środka
21 października 2010, 20:23 / czwartek
Jego brać : odnośnik
22 października 2010, 10:58 / piątek
temat bez sensu, można było dyskusję prowadzi w wątku transferowym.

Za Bajicia Popielarz
odnośnik
22 października 2010, 11:22 / piątek
Nie znaczy to jeszcze że zagra za Bajicia.
Wg mnie 11-na Wislę:
Kapsel
Deleu Koza Bąk Hubert
Nowak Surma Traore(Wiśnia)
Wiśnia(Wania) Buval Wania(Traore)

Zmiany w zal od potrzeb:
Buzi ,Sazankow ,Pietrek,Dawid ,Kaka , Małkowski ,Popielarz.
Widać gołym okiem że brak tu Zienia i (Bajicia oraz Andriusa).Ale wiadomo dlaczego.Zimą środkowy pomocnik (rozgrywający) oraz Lewy obrońca oraz zmiennik dla Kapsy.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.237