Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

FIFA 11 przyśpiewki LECHII GDAŃSK

strona 1/1

21 października 2010, 15:15 / czwartek
Witam.
Poszukuję dobrej jakości przyśpiewek kibiców LECHII GDAŃSK, najlepiej w formacie mp3, aby zaimportować je do FIFY 11(X360). Dwie dobre już znalazłem, ale to mało, chociaż już fajnie się gra UKOCHANĄ LECHIĄ kiedy w tle słychać kibiców z T29. Pozdrawiam i proszę o pomoc.

AVE LECHIA !!!
21 października 2010, 17:22 / czwartek
a masz cd keya??;>
21 października 2010, 17:31 / czwartek
odnośnik
tu jest wszystko czego potrzeba
21 października 2010, 17:34 / czwartek
jak chcesz zaimportowac do xbox? masz jakis poradnik jak to zrobic?
21 października 2010, 18:31 / czwartek
rap,jak mozesz to wrzuc link z tymi przyspiewkami,tez by mi sie przydały,zeby je importowac musza one byc w pliku audio,nie zadne mp3 itp...
21 października 2010, 18:42 / czwartek
wypierdalac z tym tematem do luźnych gadek
22 października 2010, 08:29 / piątek
Ty strażniku miejski forum Lechia.gda troche szacunku
22 października 2010, 09:37 / piątek
Instrukcja wgrywania:
Tworzysz na dysku twardym płyte w formacie AUDIO np. programem Nero (najlepiej mieć płyte cd-rw by móc kasować i dogrywać przyśpiewki), jak słyszałem z pendrive'a sie nie da zgrać (tylko format audio bo taki format jest niezbędny do tego by xbox zgrał na dysk utwory - żadnego innego formatu nie da sie zgrać poprzez system xboxa). Nagrywacie przyśpiewki na płyte w formacie audio, zgrywacie wszystkie przyśpiewki na dysk konsoli poprzez "zgraj cd", tworzycie playliste swoich zespołów (np. macie 5 przyśpiewek dla Lechii - bierzecie tych 5 przyśpiewek i robicie z nich playliste, gdy masz jedną - tworzysz do playlisty jeden kawałek - fifa odczytuje tylko zapisane playlisty a nie zapisane utwory!). W grze wchodząc w "moja własna muzyka i zaśpiewy" wybieracie swoją zrobioną playliste i uaktywniacie w grze dla swojego klubu w jednym z 5 trybów odtwarzania przyśpiewek. Tyle, przyśpiewki będą odtwarzane losowo w grze.
ps. proponuje je bardzo dużo zgłośnić by cokolwiek było słychać podczas meczu bo fifa automatycznie je ścisza. Wszystko

Można ustawić je by grało po strzeleniu bramki przez wirtualną gwiazde (virtual pro), wirtualną drużyne (virtual club - stworzony i pobrany poprzez Creation Center).
Kazda drużyna ma 5 slotów do wgrania przyspiewek:
1- po strzeleniu gola
2- po zwycięstwie
3- po przegranej
4- przy wejściu drużyny na boisko
5- podczas rozgrywania meczu
22 października 2010, 09:39 / piątek
Do Łuki:

tu jest link do 3 przyśpiewek:

odnośnik

pzdr
22 października 2010, 12:10 / piątek
a przepraszam do fifki 11 na PC da się to zaimporcić ?
22 października 2010, 12:34 / piątek
RaperLG dzięki za te przyśpiewki! - mam jeszcze jedno pytanie do was - czy EA Sports zaaktualizowała już składy i dodała Sazana i Buvala do Naszej Lechijki?
22 października 2010, 18:17 / piątek
macie i się bawcie ;)))

odnośnik

Pozdrawiam
22 października 2010, 22:41 / piątek
Do Konop:

Nie mam pojęcia czy to pasuje do fifki :D na pc, ja na xboxie mam opcję :"moja własna muzyka i zaspiewy" i tam dodaje przyśpiewki dla LECHIJKI :)

pzdr
30 października 2010, 01:50 / sobota
dzieki raper.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024