Gdańsk: poniedziałek, 24 lutego 2020
FORUM
Podstrony:

LECHIA GDAŃSK - Korona Kielce 30.10, 16:15(sobota)

strona 2/4

29 października 2010, 20:47 / piątek
Nie martw sie masz przypisane miejsce wiec krzeselko bedzie wolne...
29 października 2010, 23:20 / piątek
Jutrzejszy mecz zapowiada się ciekawie ponieważ nie wiadomo przynajmniej moim zdaniem co wydarzy się na boisku nie mam biało-zielonego pojęcia jak potoczy się piłka. Jutro wszystko się rozstrzygnie mam nadzieję że na korzyść Lechii bo skład nam się sypną a szkoda ale co zrobić.

Tylko Zwycięstwo Lechijko!

(Wie ktoś ile poszło biletów na mecz? pytanie tak czysto z ciekawości.)
30 października 2010, 00:03 / sobota
Dlugi zmien dilera bo pleciesz jak polamany, ja twe wypociny odbieram kako gadanie o dupie marynie:)
30 października 2010, 09:23 / sobota
Dlugi- ja tez myśle ze być może na boisku się wydazy coś, ale pojęcia nie mam jak. I tylko chyba zobaczymy pokaże czas nam. Piłkarze No i oni tez nam pokarza grę.
Pewien jestem tak trochę tylko
30 października 2010, 09:58 / sobota
Ja myślę, że wygramy albo przegramy. Równie dobrze może być remis.
30 października 2010, 11:31 / sobota
Ja to widzę całkiem inaczej.Nie będzie Niedzielana w napadzie to nie będą mieć takiej siły jak w ostatnich meczach - przykład mecz z Legią.Tak samo w obronie zabraknie Hernaniego,który jak Niedzielan jest ważny w ataku tak Hernani w obronie.Jeśli zdetronizujemy środek pola to zwycięstwo będzie na wyciągnięcie ręki. :)
30 października 2010, 11:39 / sobota
Czy dostane jeszcze dzisiaj bilet w kasie?

ehh nie mialem kiedy kupic :/
30 października 2010, 11:55 / sobota
Niestety bilety jeszcze są.
30 października 2010, 12:52 / sobota
i to duzo;/ moze ladna pogoda zachęci ludzi do ruszenie kurwa dupy ! TYLKO ZWYCIESTWO !
30 października 2010, 13:05 / sobota
"Typ Futbol.pl: 1X - Bardzo trudno ograć Lechię w Gdańsku. Koronie też to się nie uda, ale ekipa Sasala może zdobędzie chociaż punkt."

KORONIE TEŻ TO SIĘ NIE UDA! LECHIA GDAŃSK!
30 października 2010, 13:06 / sobota
Trzymam kciuki za braci z Gdańska. Wygracie ten mecz!
30 października 2010, 13:15 / sobota
Nic tylko Jazda z Kurwami!! Lechijko! Musimy im skopać dupy od pierwszych sekund nie ma innej opcji. A co do ludzi to też mam nadzieję że się obudzą na ostatnią chwilę i ustawiać się będą po bilety. Bo przecież nie na tym polega Kibicowanie Lechii że tylko na derby ludzie przybywają jak pojebani... eh
30 października 2010, 13:52 / sobota
Lechia wygra wysoko po ładnej, efektownej grze, wygranatrzy-czterobramkowa,
a ludzi będzie dokładnie tylu i lu zechce i bądzie mogło przezywać swoje emocje na żywo czyli . . . w sam raz, ani o jednego za dużo lub za mało, ot i cała filozofia
30 października 2010, 14:22 / sobota
W Koronie była ostra mobilizacja na wyjazd do Nas, ciekawe czy zapełnią klatkę ;)

Mam nadzieję ,że nie będzie takiej kaszany z dopingiem jak na derbach xD
30 października 2010, 14:31 / sobota
janusze zostają w domach.. przynajmniej większa ich część więc doping siłą rzeczy musi być lepszy niż na derbach
30 października 2010, 16:28 / sobota
ratunku ! Gdzie jest transmisja dzialająca ??
30 października 2010, 16:34 / sobota
30 października 2010, 16:36 / sobota
30 października 2010, 17:55 / sobota
sedziowie kurwa
30 października 2010, 18:04 / sobota
Po raz trzeci w tym sezonie sędzia wypacza wynik meczu na naszą niekorzyść !!!! Ja pier.....
30 października 2010, 18:10 / sobota
szkoda gadac
30 października 2010, 18:18 / sobota
sadzia zawinil HUJ ale nasi mieli 90 minut zeby strzelic gola a nawet dwa i co znowu lipa 0pkt szkoda gdac! jak lecha nieogramy bedzie cieniutko w tabeli wiec panowie pilkarze do ROBOTY!!!
30 października 2010, 18:19 / sobota
Kolejny raz w tym sezonie, Lechia "prowadząc" mecz, przegrywa ( bełchatów, Wisła, korona). Po raz kolejny również, sędziowie maczają łapy w tym, aby do tego dochodziło. Kurwaa!!!
30 października 2010, 18:21 / sobota
Nie podyktowany karny.Akcja ze spalonego po ktorej pada bramka.Kurwy w czerni okradaja nas z punktow.Szkoda niewykorzystanych akcji.
30 października 2010, 18:22 / sobota
Ja bym chciał się dowiedzieć - w jakim celu został wprowadzony na boisko Dawid? Przecież ten gość nic nie wniósł, do gry i jak zwykle zaistniał tylko w jeden sposób.
30 października 2010, 18:28 / sobota
Tak.. znowu sędzia. My chyba im jakoś przeszkadzamy w lidze więc próbują nam uprzykrzyć życie. Karny ewidentny...
Na dodatek spalony... Jak ma zmienić się poziom Ekstraklasy skoro o wynikach decydują sędziowie :/
Dalej. Nie mogłem być na meczu, oglądałem na C+ - do kogo kibicie na koniec krzyczeli ZŁODZIEJE?
I teraz o grze.. nie wygląda ona już tak dobrze, boję się, że z tej drużyny która tak pięknie ogrywała Legię czy choćby Górnika niewiele zostało. Za tydzień nie ma opcji, trzeba wygrać... czołówka i tak nam bardzo uciekła.
Podobał mi się Sazankov.. przechodził obok obrońców jak chciał. Mam nadzieję, że za tydzień pojawi się od 1 minuty :P
30 października 2010, 18:42 / sobota
No i znowu sedzia !!! no kurwa jak tu mozna grac? ewidentny karny, spalony przy bramce. No to sa poprostu zarty !!! co mecz jakies jaja ! Kurwa mac to jest nie pojete. Naszczescie w pyrolandii bedzie sedziowal Japonczyk, moze bedzie lepiej. Niech Lechia wysle pismo, zeby polscy sedziowie nie sedziowali meczy Lechii.

Nasi pilkarze- hmmm, znowu nieskuteczni, powinni im wrzucic z 2 bramki bo moim zdaniem byli o wiele lepsi.

CZY WYGRYWASZ CZY NIE !
30 października 2010, 18:51 / sobota
Nic się nie stało!!!!!!
30 października 2010, 19:07 / sobota
Po tym meczu widać, na co nas stać w lidze. Smutne, ale prawdziwe. Masa akcji, zerowa skuteczność - miejsca 4-6 to max, co możemy osiągnąć. Ja wole, żebyśmy grali brzydko, ale skutecznie! Co z tego, że sędzia nas znowu pogrążył? Jakbyśmy strzelali gole, to by nas to chuj obchodziło!
30 października 2010, 19:13 / sobota
Moglby tych goli nie uznac. I by obchodzilo
30 października 2010, 19:14 / sobota
Tez racja. Mieli pelno sutuacji no ale znowu brak skutecznosci ! Co mnie matwi. Szkoda naprawde szkoda...
30 października 2010, 19:18 / sobota
Chuj z wynikami!
30 października 2010, 19:19 / sobota
bez przesady z ta masa sytuacji, masa to byla niecelnych dosrodkowan i zle wykonanych stalych fragmentow a sytuacji bylo nieiwiele. Najlepszy u nas ponownie Traore
PS. Tusk zrob cos z tymi czarnymi zlodziejami!! Zobacz jaki bedzie splendor jak bedziesz otwierac stadion a Lechia wejdzie do pucharow, kilka procent w sondazach murowane!!! Niestety z tamim sedziowaniem to nierelane. Wez sie za tych bandytow.
30 października 2010, 19:19 / sobota
Jesteśmy Zawsze z Wami!
30 października 2010, 19:23 / sobota
Zastanawiające jest że teraz co kolejka to błędy sędziego na niekorzyść LG. Nie ma co, wypaczył wynik meczu ale mnie może bardziej raziła gra duetu Buval-Buzała. Chłopaki chyba się za pewnie poczuły, Kafarski powinien zareagować szybciej. O ile w Krakowie Buval grał dobrze ale nieskutecznie to dzisiaj padlina. A "Maćka" wszędzie pełno tylko nie w polu karnym, i zamiast staranować bramkarza (a la Cetnar) przy jednej sytuacji to się psieśtrasił.
30 października 2010, 19:26 / sobota
Ilość Januszy na naszym młynie woła o pomstę do nieba. Prośba do młynarza przed następnym meczem na T29 dobrze byłoby ogłosić, by osoby które nie zamierzają wspierać Lechii dopingiem przeniosły się na Z1 lub Z2 może chociaż część tych małyszów wypierdoli bo ogólnie szału nie ma. Gdyby zrobić dzisiaj selekcję to na Z3 mielibyśmy połowę jak nie mniej. Już się boję co za cyrk będzie na Baltic...
Jest wogóle w planach przeniesienie gniazda na łuk? Może to chociaż trochę poprawi jakość naszego dopingu.

Jaki doping taki wynik.
30 października 2010, 19:27 / sobota
Nie mam gardła , zresztą jak co mecz :)

Czy wygrywasz , czy nie , Ja i tak kocham Cię !
30 października 2010, 19:29 / sobota
jeden ze słabszych spotkań w Naszym wykonaniu; ale i tak stwarzaliśmy sytuacje-szkoda że skutecznść mocno szwankuje :(
sporo Naszych old-school'wych flag ;-)
bramka korony ze spalonego - na stadionie nie sposób było to zobaczyć - stałem na Z1..ale karny był - widziałem wyraźnie - chociaż bez powtórki ;-)
znowu nas wydymały sędziowskie łazjzy
trudno- teraz groclin i amica (sędziuje japończyk) - musim być lepiej - będziemy grali z kontry

A MY SWOJE...
30 października 2010, 19:30 / sobota
Widać Lechia w czubie tabeli jest solą w oku skurwysyństwa z pzpnu. To już przechodzi wszelkie granice, ekstraklasowi sedziowie ? kurwa mac ile mozna !

dzis niestety wylądowałem na krytej , ze wzgledu na gips i miałem kurwa spiecie z 3 dziadkami którym sie nie podobało że darliśmy ryja ! co to kurwa jest ?!

Buuuzała ! hahahahah żal, porażka, wstyd - cos jeszcze?

Buvala wyłaczyli z gry, ciągle przeciw 2, 3 obrońcom. Dobre zmiany ( za późne ) Zieńczuka i Sazankova.

aaa i jeszcze jedno.
mamy konflikt Kafara z Lukjanovsem..
30 października 2010, 19:31 / sobota
Piro Huj Ci w dupę , nie pierdol mi o dopingu pajacu jebany , bo nie moja wina że siedzisz w domku przed Tv kurwa i pierdzisz w stołek zamiast iść na mecz i krzyczeć co sił , a co do sektora Z2 to nie pierdol smutów , że nikt nie śpiewa bo ja drę ryja tam co mecz i daję z siebie wszystko .
30 października 2010, 19:33 / sobota
Mecz prowadził sędzia międzynarodowy..
Nie wiem czy śmiać się czy płakać..
30 października 2010, 19:36 / sobota
Oglądam powtórkę gola i ten spalony bardzo minimalny. W tej akcji nasza obrona dała strasznie dupy. Kto krył Korzyma?! W polu karnym 2 zawodników Korony i 4 naszych, po czym wbiega niekryty Korzym, dostaje podanie i uderza nie do obrony. Hubert, wracaj szybko!!!
odnośnik
bravo buzi bravo !!! bravo kafar bravo !!! bravo sędzia bravo !!!

ogólnie ch.j do dupy!!!!!!!!!!
Blada Twarz odwal się od Buzały bo wcale nie grał źle. o Wiele gorsi byli Buval, czy też Deleu.

Mecz jak mecz, sędzia nas wychujał po raz kolejny bywa.
Cieszy na pewno fakt, że duża liczba osób została na stadionie odśpiewać kilkakrotnie "Czy wygrywasz czy nie" oraz podziękować piłkarzom do których o dziwo nikt chyba nie miał większych pretensji.
Szkoda tylko,ze z młyna spierdoliła ponad połowa osób zamiast zostać po meczu. Już więcej ludzi na prostej zostało za co szacunek dla Was. A jakimś nieporozumieniem są janusze w młynie, które mordy nie otworzą i spierdalają w 88-90 minucie. A jak takiemu coś powiesz to wielce poburzony i klaskać co najwyżej zaczyna. Na następnym meczu nie ręczę za siebie i będę równo lał po mordzie, tylko żeby potem nie było płaczu, że "tylko szmata bije brata"
30 października 2010, 19:39 / sobota
chyba byles na innym meczu.. irytacja trybun gdy przy pilce byl buzała pokazuje slusznosc mojego zdania.
Gdyby Buzała był kryty tak jak Buval dziś to by nawet nie "powąchał" pilki w tym meczu.

patrzcie na to :
"Trener Korony Kielce Marcin Sasal: Możemy pochwalić się imponującą serią udanych spotkań na wyjeździe. Po meczu zapytałem nawet kierownika naszego zespołu, kiedy to po raz ostatni przegraliśmy na obcym stadionie, a on przypomniał mi, że stało się to w ostatnie święta wielkanocne. Nie ukrywam, że w Gdańsku zagraliśmy zachowawczo tak, aby nie stracić bramki. Niemniej w ataku czekaliśmy na swoją szansę. Remis w tym spotkaniu również by nas zadowolił tym bardziej, że Lechia, zwłaszcza w pierwszej połowie, grała fajną, kombinacyjną piłkę. Jestem skłonny przyznać, że gospodarzom należał się rzut karny po faulu na Traore, natomiast przy bramce dla nas nie chciałbym dyskutować o spalonym Macieja Tataja. W takich sytuacjach często decydują centymetry, a i my straciliśmy w meczu z Widzewem gola po ewidentnym spalonym."

Żeby trener gości nawet to wiedział.. To już jest po prostu skurwysyństwo.
30 października 2010, 19:44 / sobota
Oglądając ten mecz zacząłem się zastanawiać komu zaczęliśmy przeszkadzać. Przynajmniej w Poznaniu można mieć nadzieję na sprawiedliwe sędziowanie. Brak słów po prostu
30 października 2010, 19:45 / sobota
Pretensje do pilkarzy moglby miec tylko ktos niezrownowazony psychicznie. W tym sezonie graja zdecydowanie powyzej oczekiwan. Dzis tez dali z siebie wszystko, chociaz Korona byla bardzo dobrze zorganozowana i gralo sie ciezko. Gdyby nie sedziowie, to moglibysmy byc wiceliderem.
A według mnie młyn dziś wcale tak źle nie wyglądał.Siedziałem na wysokości zegara i naprawdę było go dobrze i wyraźnie słychać. A Co do meczu to naprawdę szkoda wyniku, do tego że krzywdzą nas arbitrzy to się już chyba niektórzy zdąrzyli przyzwyczaić. Buzi miał dobrą okazję na strzelenie bramki, poszła kontra no i 0:1.Szkoda i jeszcze raz szkoda. Pozdrawiam bracia ! do zobaczenia w Warszawie.
AVE LECHIA !
aaa i jeszcze jedno co do sedziow, sytuacja z 87 minuty !
Powinien być rzut rożny dla Nas, wszyscy ustawiaja sie z Korony pewni ze Lechia bedzie bila rzut rożny, główny patrzy na liniowego, i spojrzenie w druga strone, żadnej reakcji, chwila zawachania - i pilka dla bramkarza ! To tylko pokazalo jaką kipną było sedziowanie !
30 października 2010, 19:46 / sobota
Najwazniejsze aby wygral Slask!! My damy rade...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.083