Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

ZAPISY NA POCIĄG SPECJALNY DO POZNANIA

strona 4/9

4 listopada 2010, 12:58 / czwartek
Szkoda ze LP decyzje musza podjac w poniedzialek rano,
bo zapewne po zwyciestwie w dobrym stylu nad Groclinem
cos mogloby sie ruszyc, zawsze to lepiej wyglada jak jest sektor
wypelniony ;-)
4 listopada 2010, 14:46 / czwartek
to niech najpierw do Wawy pojadą...
4 listopada 2010, 14:52 / czwartek
Dokładnie, widać jak jest traktowany mecz z Amica a jak z Discopolo. Rozumiem, że jest część osób co nie może akurat jechać w ten weekend do "warszaffffffffki" za Lechijką ale czy akurat większość z tych osób nie może??
Zresztą po co się produkować, kto ma być ten będzie!
4 listopada 2010, 16:05 / czwartek
big danny będzie komplet na warszafke , mecz jest o wspaniałej porze zdążę się wyspać po powrocie.
4 listopada 2010, 17:13 / czwartek
Jedziemy;

odnośnik
4 listopada 2010, 17:30 / czwartek
?
4 listopada 2010, 18:40 / czwartek
Jedziemy na tą chwilę jednym specjalnym zajebanym tak, że 200 osób stoi.
4 listopada 2010, 19:10 / czwartek
grunt to zachęcić ludzi do wyjazdu, teraz świeżaki nie kupią biletów, bo będą się bały, że trzeba będzie stać...
4 listopada 2010, 19:26 / czwartek
Chłop z LP mówił, że jak jutro dobijemy do 1200 bez FC to zamawiają w poniedziałek drugiego speca. Tak więc w tej chwili największą rolę odgrywa czynnik ludzki. Stadionu Lecha nie zamknęli więc miejmy nadzieję, że Ci którzy się o to martwili jutrą ruszą po bilety,
4 listopada 2010, 19:31 / czwartek
Kto nie chce zobaczyć zwycięstwa Lechijki na żywo trudno jego wybór.
4 listopada 2010, 19:50 / czwartek
Czy stoimy czy nie jechać trzeba. Jak ktoś mi powie, że nie pojechał bo będzie musiał stać całą drogę to padnę. Na podłodze też można usiąść.
4 listopada 2010, 20:38 / czwartek
Nie straszcie ludzi staniem tylko tych od zapisywania na ostatnią chwile poganiać i pojadą 2 w normalnych warunkach...
4 listopada 2010, 23:04 / czwartek
"Do Poznania jedziemy pociągiem specjalnym. Warto podkreślić, że jak na szlachtę przystało, nie będzie to pociąg typu „skm”, ale o wygodniejszych wagonach dalekobieżnych" www.lwypolnocy.pl
Muszą być DWA pociągi dla takiego komfortu!!! Od nas to zależy!!!
Lech ogrywa milionerów z Anglii, LECHIA upokarza Lecha na ich stadionie...
Grzech nie zobaczyć tego na żywo KIBICU!!!
ZAPISY!!!
5 listopada 2010, 14:40 / piątek
ciekawe pralka wysle bilety..
5 listopada 2010, 14:42 / piątek
ciekawe kiedy *
5 listopada 2010, 14:44 / piątek
Kusy:
Nie "Lecha", lecz "AMIKĘ". Poza tym wszystko w porządku.
5 listopada 2010, 15:50 / piątek
1200 już przekroczone ?
5 listopada 2010, 17:28 / piątek
Chudy_ - A co Coi da odpowiedz na tego posta??? Jeśli będą 2 spece to co ? sie zapiszeesz ??? Lepiej namawiaj znajomych/kogo się da - wszyscy najazd na pyrlandie
5 listopada 2010, 17:47 / piątek
Dla twojej wiadomości jestem zapisany od dawna. Pytam z ciekawości nie wolno ? Jeżeli odpowiedź nie może być udzielona to nie. Proste
5 listopada 2010, 18:41 / piątek
Jedziem jedziem jedziem :) zapisujcie się.. śledzie pojechaly do Krakowa w 1800 rybich łbów to nie możemy być gorsi..
6 listopada 2010, 00:31 / sobota
Choćbyśmy pojechali w 10 osób to nigdy nie będziemy gorsi, co to za kurwa porównywanie, ludzie co tu się Kurwa dzieje ?!
6 listopada 2010, 03:40 / sobota
znowu do Krakowa?
6 listopada 2010, 15:34 / sobota
Mamy dobrą informację dla wszystkich kibiców wybierających się na mecz wyjazdowy w Poznaniu. Dziś rano wpłynęły do nas listy z kilku FC Lechii Gdańsk. Łącznie jest nas już ponad 1300 osób. Decyzją zarządu Stowarzyszenie podjęło się uruchomienia drugiego pociągu specjalnego. Do sprzedaży pozostało jeszcze tylko około 650 biletów. Zapisy w dalszym ciągu będą kontynuowane w salonie RED BOX w poniedziałek, wtorek oraz środę w godzinach 15 -18. Na tą chwilę nie mamy szczegółowych informacji kiedy bilety na mecz zostaną dostarczone do Gdańska.

odnośnik
6 listopada 2010, 15:59 / sobota
dodaj jak tylko część przysłała listy to pewnie okaże się w poniedziałek, że biletów jest znacznie mniej....
6 listopada 2010, 17:45 / sobota
Zapewne dojdzie ludzi z fc bo mamy tak samo jak w Gdańsku tych na ostatnią chwile co nas za bardzo nie cieszy...
6 listopada 2010, 18:28 / sobota
już nie moge się doczekać byłen na warcie w 2giej lidze i nie pogniewam się jak będzie taki sam wynik
6 listopada 2010, 19:45 / sobota
Mam tylko jedno pytanko skąd bedzie wiadomo kto jedzie jakim pociagiem ... ?
6 listopada 2010, 19:48 / sobota
kazdy ma numer miejscowki na karteczce ktora dostal
6 listopada 2010, 19:53 / sobota
Mati powiedz, że to był żart.
6 listopada 2010, 19:56 / sobota
Dla niektórych będzie przyczepka z paszą dla świn specjlanie doczepiona.

Nie robic zamieszania, będzie komunikat wydany przed wyjazdem.
6 listopada 2010, 20:09 / sobota
Każda osoba będzie miała numer pociągu napisany markerem na bilecie.
6 listopada 2010, 20:35 / sobota
LP, dla kolegi wyżej Sprayem by się przydało :)
6 listopada 2010, 20:35 / sobota
o której godzinie planowany jest wyjazd z Gdańska?
Pytam bo nie mieszkam obecnie w Gd.
6 listopada 2010, 20:37 / sobota
Czytaj na bieżąco komunikaty. skoro do tej pory jej nie ma tzn. że nie wiemy.
6 listopada 2010, 20:39 / sobota
Hehehehe tydzien do wyjazdu a ten sie pyta o ktorej wyjezdzamy ;) Spokojnie wszystko w swoim czasie. Czytajcie komunikaty na bierzaco !
6 listopada 2010, 20:40 / sobota
ok!
6 listopada 2010, 20:42 / sobota
heh sorki za literowke :)
6 listopada 2010, 20:45 / sobota
kolego z UK
Przez najbliższe dni nie będę miał internetu a przyjazd planuje z innego kontynentu wiec wyluzuj.Myślałem że jest już jakiś plan.Bo musze zarezerwować bilet lotniczy a z tym będzie mi bardzo ciężko!Pozdrawiam !!
6 listopada 2010, 22:21 / sobota
Dzieki za odp wolalem sie upewnic :) Teraz tylko czekac na bileciki :))))))
7 listopada 2010, 02:14 / niedziela
TBG przywiez jakies materialy o NWO
7 listopada 2010, 12:48 / niedziela
Zapełnijmy ten sektor. I tyle w temacie!
7 listopada 2010, 17:06 / niedziela
mam pytanko do LP (tylko nie krzyczcie na mnie wszyscy):) czy majac w telefonie numer pesel kolegi kupie mu bilet do Poznania??
7 listopada 2010, 17:10 / niedziela
No to sukcesowicze jutro będą walić do Jako po bilet na amicę...;/
7 listopada 2010, 17:13 / niedziela
i co ?? zle Ci z tym??? powinienes sie cieszyc....
7 listopada 2010, 17:18 / niedziela
Cieszy mnie fakt, że jadę ja i te same mordy co na T29 kojarzę od a-klasy :)
7 listopada 2010, 17:42 / niedziela
Ale mnie wkurwiaja tacy ludzie jak rafin mysli ze jest najwiekszym kibicem czemu cie chlopie w warszawie nie ma jak takim kibicem jestes ... Bardzo Dobrze wszyscy do jako jutro po bilety zapełnimy klatke i pokazemy kto Rzadzi w Polsce ... a tobie jak niepasuje ze jada nowi ,młodzi,i kibice sukcesu to nie jedz bedzie dobrze to dla wszystkich :) Dziekuje ci LECHIJKO ZA 3PKT POZDRAWIAM WSZYSTICH !!!
7 listopada 2010, 17:45 / niedziela
Tak wystarczy pesel oraz imie i nazwisko
7 listopada 2010, 18:00 / niedziela
Mati ochłoń trochę i nie pajacuj.

Niech jedzie kto chce, czy to janusz, sezonowiec czy piknik. Warunek jest jeden, ma dawać z siebie wszystko podczas meczu, zdzierać gardło tak, że przez następne parę godzin nie będzie mógł mówić.
7 listopada 2010, 18:13 / niedziela
Kto to jest rafin...??
Nie mam obowiązku tłumaczenia się przed Tobą więc nie dowiesz się czemu mnie tam nie było...
Byłem na Łazienkowskiej, będę na Bułgarskiej, będę na Dialog Arenie i będę na Cichej więc nie podważaj mojej kibicowskiej reputacji...
Ale nawet jeśli sukcesowiczów zdzierżę na T29 to na wyjeździe poza sztucznym tłokiem to nic oni niewiele dają, bo oczywistym jest, że przy niekorzystnym wyniku nie będą oni piłować ryja jak np. w Zabrzu przy stanie 0-2 śpiewaliśmy dalej...
P.S. Jak Cię wkurwiam to możesz mi to w 4 oczy wygarnąć, język mamy to się dogadamy :)
7 listopada 2010, 18:31 / niedziela
No i po meczu, strasznie zimno było :)
Zabawne że jak nasi kibice bluzgali to oczywiście spiker prosił o kulturalny doping, ja zaś siedziałem przy kibicach polonii, 60-70lat. Tyle kurew i chujów co oni posłali swoim piłkarzom to ja w życiu nie słyszałem. Jeden z kibiców obok w końcu im zwrócił uwagę że są tu też dzieci, ale tylko na chwilę był spokój.
Pod koniec jak nasi podbiegli podziękować do sektora i wracali to zacząłem też ostro klaskać. Ludzi było mało, ale tak napierdzielałem że niektórzy się spojrzeli i chyba się domyślili po moim uśmiechu że to nie kibic z warszawy kurtuazyjnie oklaskuje gości a na ich trybunie jest "obcy". Później do płotów podchodziły rodziny, znajomi naszych piłkarzy to się jakoś tak po naszemu zrobiło, a'la Traugutta :) .
Ostatnio mam szczęście, trzy mecze w warszawie trzy zwycięstwa!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023