Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Kurw..z gwizdkiem w ryju

strona 1/2

30 października 2010, 20:33 / sobota
W Bełchatowie siedzieliśmy w sektorze gospodarzy(wyjazdu nie było) nawet miejscowi mówili karny jak ch... -sędzia stał obok. W Krakowie...szkoda komentować, dziś bramka ze spalonego, karny nie gwizdnięty. Tylko w ostatnich dwóch meczach czarne(ostatnio żółte )kurwy ukradły bezczelnie 6pkt...
Błędy...jasne ludzka sprawa, ale suma szczęścia powinna się równać zero, a póki co nie mogę ogarnąć żadnej sytuacji ,która dałaby korzyść Lechii...
30 października 2010, 20:34 / sobota
Marciniak , Górecki i Małek ktory następny ?
30 października 2010, 20:35 / sobota
Japończycy mają sędziować mecz Lechii z Lechem więc może oni wykażą się lepiej niż polscy sędziowie.
30 października 2010, 20:59 / sobota
ostatni japoniec który sedziował w ekstraklasie robił to kapitalnie, oby było tak samo i z tym.
30 października 2010, 22:11 / sobota
dziwić się po tym, że frekfencja mała skoro i tak gówno do gadania ma sport...
ludzie mają w dupie takie spektakle.
zostanie tylko kilka tysięcy nas fanatyów.
Reszcie się nie ma co dziwić
Drukowanie bez eha!!
30 października 2010, 22:13 / sobota
Adresy tych sqrwysynów powinny pojawiać się w oficjalnych portalach...
30 października 2010, 22:15 / sobota
Ja tam spisku nie widzę, po prostu poziom sędziowania w ekstraklasie jest strasznie marny.
30 października 2010, 23:53 / sobota
"suma szczęścia powinna się równać zero" - właśnie się wyrównuje, to co Lechia "dostała" rok temu (Lech, Zagłębie, karne na Dawidowskim).
nie ma co marudzić, po prostu Lechia ma ostatnio mniej szczęścia: pomyłki sędziowskie oraz słabsza skuteczność naszych zawodników. chociaż akurat w Łodzi szczęścia nam nie zabrakło.
a co do meczu z Koroną, to mogę się mylić, ale Lechia nie oddała chyba celnego strzału na bramkę rywali. pozdraiwam
31 października 2010, 07:20 / niedziela
to niby chuj międzynarodowy ? ...........
31 października 2010, 08:23 / niedziela
A ja widzę pozytywną stronę medalu. Piłkarze wku.wieni takim obrotem sprawy zmobilizują się jeszcze bardziej na następne 2 mecze i 4 pkt zdobędziemy w meczach z amicą i groclinem.
31 października 2010, 09:31 / niedziela
Bez przesady. Spalony był na linii z naszymi graczami. Teoretycznie powinien zatrzymać akcję, ale mógł nie zauważyć, to były milimetry. A bramka nie padła ze spalonego, tylko z akcji. Tak że jestem niezadowolony z wyniku ale nie upatrywał bym w tym spalonym przyczyny porażki. W Krakowie to było inaczej, faule w polu karnym, wymuszone karne dla Wisły itp.
31 października 2010, 10:11 / niedziela
jak sie ma inicjatywe praktycznie caly mecz i nie strzela sie bramki to niewazne kto sedziuje. sedziowie to chuje ale bez goli strzelanych przez zawodnikow nic z tego nie bedzie...
31 października 2010, 10:41 / niedziela
odnośnik

Który z tej trójki sędziował we Wrzeszczu?
31 października 2010, 11:36 / niedziela
Ja tam mysle, ze jak jedna czarna kurwa dostanie przykladnie wpierdol i w gipsie odpocznie od sedziowania, to pozostale sie zastanowia czy sa wystarczajaco dobre zeby sedziowac.
31 października 2010, 13:48 / niedziela
ja się już nie będę wypowiadał i z gęby cholewy robił..teraz niech zarząd pokaże że mu zależy i niech wejdzie z butami w ten gnój aż po pachy i wyciągnie z niego moją Lechię.
31 października 2010, 14:44 / niedziela
W tej całej sytuacji bardzo podoba mi się postawa Kafara. Nie jęczy, nie kwili, nie użala się nad swoim losem tylko spokojnie robi swoje. KLASA !!!
Od napiętnowania takich sytuacji jesteśmy My, zarząd i dziennikarze, a nie trener z piłkarzami.

ZAWSZE LECHIA
31 października 2010, 15:01 / niedziela
no to słucham, MY Zarządzie.....? i nic nie slyszę..widać brak szmalu z transmisji, kasa z c+ za miejsce w lidze i premie za relacje tv z europejskich pucharów mało znaczą, lepiej siedzieć cicho tak? chyba ktoś tu oszalał!
31 października 2010, 15:14 / niedziela
Chyba faktycznie nadszedł czas ,żeby klub próbował jakoś zainterweniować, nie wiem, może wniosek o ukaranie tych trzech kurew, albo chociaż o nie uwzględnianie ich w obsadzie meczów Lechii...Przecież ten malek czy marciniak co chwila odpierdalają jakąś lipe...po prostu pora zmienić zawód...
To jest właśnie najgorsze,że te szmaty regularnie wypaczają wyniki i meczów i nie ponoszą z tego tytuły żadnych konsekwencji...
Dodatkowo oświadczenie klubu wywoła lekki szum medialny i będą się wszyscy baczniej przyglądać tym szmatom z pzpn...
Chcę oglądać w końcu mecze gdzie o wyniki decyduje forma sportowa!!!
31 października 2010, 15:34 / niedziela
Dodatkowo nie przekonuję mnie tłumaczenia, że w zeszłym sezonie było tak albo srak, a w sezonie 74/75 i 48/49 było ...,tak samo puchar polski to są inne rozgrywki!
Fakty są takie ,że w 11-stu meczach obecnego sezonu Lechia przegrała cztery razy, a trzy z tych porażek to efekt ewidentych błedów sedziowskich, skutkujących wypaczeniem wyniku...
Bardzo dobrze,że trener i piłkarze nie płaczą (bo skuteczność też mogliby poprawić), ale to nie zmienia faktu,że przed najblizszym meczem też pewnie będą się zastanawiać czy tym razem czarna kurwa czegoś niewywinie
31 października 2010, 19:18 / niedziela
Robert Małek (ur. 15 marca 1971) – polski sędzia piłkarski (Śląski ZPN), I ligowy i międzynarodowy (licencja FIFA od 2001). Z zawodu jest policjantem.

I wszystko jasne
odnośnik
31 października 2010, 20:47 / niedziela
no i wiecej pytan nie ma... choc powiem szczerze, ze to jakis masochista chyba i lubi jak jeby na niego leca z kazdej strony.

No chyba, ze on jest bohaterem ponizszego kawalu:

Spotyka się trzech pedałów i każdy mówi jakie fantazje najbardziej go podniecją. Pierwszy mówi: -Ja uwielbiam sobie wyobrażać jak rucha mnie duży murzyn z dużą pałą. Drógi mówi: -Ja z kolei uwielbiam myśleć jak kocham się z setką chińczyków. Na to trzeci: -A ja uwielbiam wuobrażać sobie, że jestem sedzia pilkarskim, końcówka meczu, remis, pilkarz pędzi na bramkę przeciwnika, mija pierwszego obrońce, potem drugiego, wychodzi sam na sam z bramkarzem, publiczność szaleje, jest faulowany, a ja nie gwizdze karnego, po chwili cała publiczność krzyczy ,,chuj ci w dupe'' i wtedy jestem w niebowzięty... .
31 października 2010, 21:54 / niedziela
DOBRE!!!!!
1 listopada 2010, 13:07 / poniedziałek
odnośnik
Niech każdy kliknie, niech ludziska widzą, że coś jest nie tak z sędziowaniem naszych meczy!!!
1 listopada 2010, 13:30 / poniedziałek
qny - w Twoim linku brakuje "l" na końcu. Oto poprawny link:
odnośnik

Z tym, że głosowanie nic nie da. Co z tego, że zostaliśmy wychujani, skoro nie strzelamy goli? Nie można liczyć na karne. Karny to nie 100% gol. Gdybyśmy wykorzystali swoje szanse, to ta sonda byłaby niepotrzebna.
1 listopada 2010, 17:26 / poniedziałek
Opinia się nadal nie zmienia POLSCY SĘDZIOWIE TO KURWY SPRZEDAWCZYK-OWIE!!!
2 listopada 2010, 09:25 / wtorek
Zarządzie szanowny! święta się skończyły i czekamy na oficjalne stanowisko w sprawie, która staje się nagminna i niweczy wysiłek i pracę całej drużyny Lechii Gdańsk. Czekamy na Wasz odzew i jasno sprecyzowane żądanie w sprawie krzywdzącego, tendencyjnego i cynicznego prowadzenia meczy piłki nożnej przez osoby mieniące się sędziami piłkarskimi, nadto zajęcie stanowiska w sprawie dokonywania obsady sędziowskiej przez powołany do tego organ i kryteria na podstawie jakich organ ten podejmuje takie nie inne decyzje. Jako kibic Lechii Gdańsk nie zamierzam więcej patrzeć jak e efekcie niesprawiedliwego prowadzenia zawodów zabiera się w brutalny sposób punkty drużynie, możliwość awansu sportowego i finansowego. Kamery nie kłamią, wobec czego nie ma usprawiedliwienia za notoryczne omyłki sędziowskie popełniane na niekorzyść naszej drużyny.
PRECZ Z UKŁADAMI LECHIJKO JESTEŚMY Z WAMI!
2 listopada 2010, 10:54 / wtorek
2 listopada 2010, 12:30 / wtorek
tak, czytałem to na jakimś innym portalu. Lato przyznaje się wprost do słabości całego organu sędziowskiego i do swojej apatii i braku rozwiązań w sprawie. Ale najlepiej zrzucić to na karb słabego sędziego. Jeśli już rozmawiamy o "słabym" sędziowaniu, to proszę wziąć pod uwagę, że to pzpn szkoli tychże sędziów. Ale to tylko zagrywka taktyczna, widać jak na dłoni, że Lechia przeszkadza tym ludziom w swoich własnych interesach, gdyż poprzez takie sędziowanie jest odsuwana od największej wisienki na torcie. Po prostu psuje panujący układ. Więc jeśli pzpn nie daje sobie rady powiedzmy z sędziami, to należy wprowadzić w życie możliwość odwołania się od pomyłek sędziowskich i karania sędziów.
Dlaczego kluby unikają kierowania powództw cywilnych skoro i tak są rażąco krzywdzone? Co ma Lechia do stracenia? Może w końcu ktoś się opamięta! Wisła bez pomocy sędziego i z podyktowanym przeciw niej karnym już się nie podniosła ale kto ośmieliłby się drukować na amice???
To jest najlepszy moment, żeby zacząć mówić głośno o spółdzielni klubów, bo najlepiej by było żeby ekstraklasa kończyła się najdalej na Warszawie i Łodzi a potem tylko południe i śląsk...piszą o tym gazety, mówią o tym ludzie, komentatorzy i eksperci a nasz Zarząd będzie siedział jak mysz pod miotłą?? nie wyobrażam sobie!
2 listopada 2010, 13:33 / wtorek
mhm, być może jest sporo racji w tym co piszesz,
obrona okrzepłego status quo, silni nie chcą dopuścić Lechii do udziału w komfiturach,
ostrzeżeniem dla nich był raport Ernsta&Younga który prognozował że Lechia będzie potęgą, już w ostatnim raporcie wyprzedziła Wisłę plasując się za LEgią i Lechem

więc . . . . udajemy że Lechii nie ma,
nie dajemy transmisji z Lechii, a więc i nie dajemy jej kasy, choć wszyscy wszędzie twierdzą że Lechia gra najefektowniej a mecze z jej udziałem są ciekawe,
nie gwiżdżemy ewidentnych karnych,
puszczamy gole ze spalonych itepe, itede

taka dygresja,
jeśli w meczach w Gdańsku nasza presja na sędziego ma być wywierana "szkocją" albo "hsv" albo innymi rymowanko-skandowankami to co sie dziwić że sędzia nawet nie pomyśli o strachu zanim w Gdańsku skrzywdzi Lechię,
co tu dużo pierdolić: to są niedoświadczeni sędziowie o małym stażu, oni mają sie bać pokazać w Gdańsku cokolwiek przeciw, i trzeba im w tym pomagać by się tego bali, na bieżąco, PRZY KAŻDYM JEDNYM machnięciu choragiewki czy użyciu gwizdka, a nie raz klask, cisza, dwa klask cisza, trzy klask a na boisku lada kto udaje że nie widzi ewidentnych karnych czy spalonych,
dostałby chujów na dzień dobry za niewinność to by wiedział, a tak to . . . skąd ma wiedzieć ? ? ?
a później jeszcze kurwa kwalifikator w telewizorni pierdoli że woli oglądać gole po akcjach z małym spalonym, niż brak goli zgodnie z przepisami, noż kurwa szczyt bezczelności galopującej,
2 listopada 2010, 14:02 / wtorek
Na kazdym meczu zaraz na rozpoczeciu, po hymnie, przed pierwszym gwizdkiem caly stadion powinien juz ciagnac na pelnej kurwie ,,sedzia chuj,,. Tak profilaktycznie. Bo napewno jakis blad w koncu zrobi. Juz nie musze wspominac, ze prosta i kryta powinna prowadzic caly czas zywy monolog z liniowymi, przypominajac im kim sa, kim sa ich zony, jakim zawodem trudnia sie ich zony i co robia ich corki w wolnym czasie.
2 listopada 2010, 14:26 / wtorek
hehe ; ))))))))))))))
2 listopada 2010, 16:35 / wtorek
zajebisty pomysł, niech dziwka od startu czuje presje
2 listopada 2010, 16:40 / wtorek
Z tego co widzialem naprzeciwko to kryta niezle jebala na drukarza po Koronie.Moze oprucz dopingu sedziego nalezalo by stosowny transparent wywiesic.
2 listopada 2010, 16:50 / wtorek
Po co obrażać sędziów przed pierwszym gwizdkiem. A co będzie jak się okażą ewenementem na polskich boiskach: będą uczciwi, bezstronni, ado tego jeszcze kompetentni. Po zakończonym meczu wypadało będzie wtedy skandować: dziękujemy i przepraszamy, do Gdańska zawsze zapraszamy.
2 listopada 2010, 20:35 / wtorek
Wypowiedz Stępniewskiego w Lidze+.Dobitnie pokazuje jak kurwy wypaczaja wyniki w piłce.
odnośnik
2 listopada 2010, 20:51 / wtorek
co za swiniowata kurwa w liga + sie wypowiada
zenada
2 listopada 2010, 21:06 / wtorek
Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu, ale właśnie to "tłuste coś" w studiu było obserwatorem w tym meczu, wiec kłamał, jak Urban na konferencjach prasowych w latach 80-tych.
Kurwa! Czasy komuny wracają, kłamie, kłamie, kamera swoje, on swoje i sie nawet świnia nie zająka! To jest tresura!

TYLKO LECHIA!
2 listopada 2010, 21:19 / wtorek
parówa z niego nieprzeciętna
już wolałem w c+ oglądać rubasznego Wita przed zawinięciem
2 listopada 2010, 21:43 / wtorek
Kurwa trzyma z pzpn i z całym cyrkiem tym zwiazanym.Ciekawe jak bym tlusciocha podciol na wybiegu czy by nie zrobil kroku nim by o ziemie pierdolał.Z tego wynika ze jak grasz ofensywnie to zapomnij ze ci spalonego wychwyca albo niech kosza twoich zawodnikow w polu karnym bo za dobrze grasz.Moim zdaniem cale te sedziowanie ma jakis tam wplyw na rozwoj pilki w Polsce.Po co masz grac taktycznie,piłką jak i tak taka łajza niepotrafiąca lub niechcaca sedziowac tak jak nalezy,cała ta prace obruci w pył.
2 listopada 2010, 22:15 / wtorek
To ja mam dla pana "eksperta" taką sytuację odnośnik
Tutaj kontakt ręki Małkowskiego z kolanem Radovicia jest, oględnie mówiąc, "delikatny", Radović też robi jeszcze dwa-trzy kroki i dopiero pada jak długi w polu karnym. W efekcie jest podyktowana jedenastka. No to gdzie tu konsekwencja??

Druga sprawa. Nie po to tworzy się przepisy, by potem je naginać dla własnych interpretacji. Skoro w akcji bramkowej Tataj był na 49 cm spalonym, to jest to promowanie "ofensywnego stylu gry". A jakby był 52 cm? Albo 64? Jaka to różnica? Jest przepis o ofsajdzie, ale w gruncie rzeczy jak będzie półmetrowy, to się nic nie stanie. Zajebiste tłumaczenie, ja nie mam pytań... I takie rzeczy wypowiada były szef kolegium sędziów PZPN? Obserwator UEFA? WSTYD
2 listopada 2010, 23:13 / wtorek
I jeszcze jedna kwestia.
Po to na treningach formacje defensywne trenują do znudzenia pułapki żeby jakiś frajer potem to puszczał w imię ofensywnej gry?
Przecież sztuką jest zgrać celowo całą obronę aby zostawiali napastnika nawet na minimalnym spalonym.
2 listopada 2010, 23:17 / wtorek
Wyniku już nie zmienimy, ale... mina Kazimierza Węgrzyna (3:46), gdy słucha tych "REWELACJI" - bezcenna!
3 listopada 2010, 09:29 / środa
Co to za debilny bełkot tego grubasa z pzpn? Chyba jest to logiczne jest spalony sędzia przerywa akcję a co mnie to obchodzi że byłą fajna to nie jakiś tam taniec z gwizdami:) I mam takie pytanie czy idąc ideologia tego grubasa jak bym tak zajebiście w stylu Bonda czy kij wie kogo zajebał mu samochód to on by dzwonił na policje czy nie?
Sędzia jest w tej grze pośrednio winny bo tu "rządzi" obserwator i takie go dziada też trzeba cisnąć...
3 listopada 2010, 12:15 / środa
Fakt faktem istnieje tam jakiś zapis o promowaniu ofensywnego stylu gry i nie gwizdaniu takich dyskusyjnych spalonych, ale nie pół metrowych i to w momencie, gdzie 2 osoby były na ewidentnym spalonym...

Mina Węgrzyna mówi sama za siebie jakby mu chciał powiedzieć "Co Ty grubasie pierdolisz..."

Inna sprawa, że nie byłoby takiego lamentu o błędy sędziowskie, gdyby Lechia zaczęła strzelać bramki ze swoich sytuacji przy ataku pozycyjnym chociażby, a nie patrząc się na sędziego i licząc na łut szczęścia, że gwizdnie karnego lub nie zauważy naszego spalonego.

Swoją szosą to suma szczęścia z poprzedniego sezonu, gdzie choćby tak jak w meczu z krecikami sędzia nie gwizdnął faulu Wanii na Łabędzkim po czym padła bramka, zaczyna się wyrównywać w tym sezonie na zero, gdzie tyle szczęścia z sędziami już nie mamy.
3 listopada 2010, 14:46 / środa
Nie wiem czy to bedzie mialo jakikolwiek znaczenie i czy odniesie skutek,ale ja napisalem maila do redakcji sportowej sport@cplus.com.pl Canal plus z pytaniem retorycznym "czy to prawda ze pan Stepniewski byl obserwatorem tego meczu Lechia-Korona" i jezeli tak to prosze o podanie tego faktu na wizji nastepnego programu Liga plus celem niejako sprostowania,bo kazdy ma prawo do swojego zdania,ale my kibice mamy prawo do informacji,czy ekspert wypowiada sie niezaleznie,czy niejako "w swoim interesie,bo dal dobra ocene sedziemu".Dodalem tez ze program liga plus jest bardzo opiniotworczy i nie podanie do informacji osobistego zaangazowania pana Stepniewskiego w oceniany mecz wypacza poniekad osad sprawy.Byc moze jesli zalejemy redakcje sportowa mailami to bedzie jakis odzew.A poki co mozna popisac conieco na forum canal plus.Pan Stepniewski ma swoj topic...
3 listopada 2010, 15:12 / środa
Ciekawe gdzie Stepniewski się naoglądał Traore, że twierdzi że zawodnik znany jest z takich upadków w polu karnym??? A skoro Traore symulował to powinien dostać żółta kartkę????
3 listopada 2010, 19:09 / środa
Ja też napisałem do C+, zaraz po niedzielnym programie. odpowiedzi oczywiście brak, ale to naprawdę profesjonalnie robiony program i zależy im aby był świetnie i sensownie robiony, więc myślę, ze takie głosy nie są zupełnie puszczane na wiatr.

inna sprawa, że kogo zatudnić jaki eksperta jak nie sedziego? a każdy sędzia może coś nakręcić...
3 listopada 2010, 20:15 / środa
Co do meczu z Lechem to jestem spokojny o sedziowanie bo ma to byc japonski sedzia. Jezdze od czasu do czasu na Daleki Wschod i naprawde zupelnie inna kultura ludzi tam jest. Moge sie zalozyc ze mecz bedzie sprawiedliwie sedziowany.
3 listopada 2010, 21:57 / środa
Mało tego o czym piszecie, to pan Stępniewski był naprawdę jak do tej pory fajnym, obiektywnym i generalnie sprawiedliwym recenzentem sędziów piłkarskich. Jego opinie i uzasadnienia były rzetelne i praktycznie nie budziły żadnych zastrzeżeń. Do czasu niedzielnego programu. Facet, który zyskał moją sympatie i zaufanie w jednej chwili ją stracił. O ile faktycznie można się kłócić czy Traore był faulowany w polu karnym czy też nie, czy spalony Tataja był pół czy 5 metrowy, to tekstem: - wszyscy wiedzą jak On (Traore) "nurkuje" próbując wymuszać - skompromitował się dokumentnie, tym samym dając świadectwo po której stronie barykady tak naprawdę stoi.
3 listopada 2010, 22:23 / środa
kiko7 -"wszyscy wiedzą jak On (Traore) "nurkuje" próbując wymuszać - skompromitował się dokumentnie, tym samym dając świadectwo po której stronie barykady tak naprawdę stoi."

dokładnie tak...
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024