Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Amica POZnań-Lechia Gdańsk 13.11.2010.godz.18:15

strona 10/14

14 listopada 2010, 20:49 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
14 listopada 2010, 20:50 / niedziela
Co za czasy, kiedyś jechało się w kilkadziesiąt osób przez całą Polskę, z reguły było krucho z kasą, kombinowało się jadąc bez blietów, często nie było na jedzenie czy picie, ryzykowało się zdrowie jadąc przez cały kraj. Ale ludzie tez byli inni, majac przy boku ludzi, których znasz, wiedziałeś, ze zawsze możesz na nich liczyć. A teraz pociąg podstawiony, w pociągu mozliwość kupienia alkoholu i jedzenia i jeszcze wszyscy płaczą. Może rzeczywiście nie wszystko wyglądało, jak powinno, ale jak czytam o jakiś pomysłach z prokuraturą, to mi włos się jeży na głowie. Pomimo tego, że atmosfera na meczu wspaniała, 2 tys. osób z Gdańska, fajny doping i oprawa, zastanawiam się czy przypadkiem jakość nie jest dużo ważniejsza niż ilość... Ci, kórym się nie spodobało, mają 2 wyjścia- albo pogodzą się z faktem, że na wyjazdach obowiązują zasady, które trzeba respektować, pokażą, że mają jaja i będą dalej jeździć, albo zrezygnują z wyjazdów, jak baby.....Facetów, zachowujących się jak baby na wyjazdach (ani w ogóle na Lechii nam nie potrzeba).
Myślę również, że następnym razem będzie lepiej, a i Lwy i ekipa też wyciągną wnioski.
14 listopada 2010, 20:59 / niedziela
teraz widac ilu jechało pierwszy raz
14 listopada 2010, 21:01 / niedziela
internet zycie im uratowal.Heh,w dawnych czasach,nie do pomyslenia.
14 listopada 2010, 21:04 / niedziela
Czarny masz racje pozdro z Lipiec:)
14 listopada 2010, 21:07 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
14 listopada 2010, 21:09 / niedziela
No to chyba sprawa pomału trochę się nagłaśnia...
14 listopada 2010, 21:19 / niedziela
Dzięki za zajebisty wyjazd! Mi wszystko pasowało i nie mam do nikogo pretensji. jedynie spinka w 2 wagonie nie świadczy dobrze o tych którzy ja wywołali.

Oprawy obie zajebiste! Nigdy jeszcze nie widziałem tak dobrych naszych opraw. Dodatkowo widać możliwości jakie dają strome trybuny. I nie widzę nic niestosownego w braniu hajcu z unii, bo jak dają to trzeba brać. Brawo dla ultrasów!
14 listopada 2010, 21:35 / niedziela
Co do stromych trybun to fajnie jakby zamontowali tam barierki kiedys... przejscie wzdluż rzędu jak ktoś siedział na krzesełkach było sporym ryzykiem dla własnego bezpieczeństwa, można było ładnie runąć w dół na tych co siedzieli niżej, a to wszystko przez to, że ten chodniczek był wąski tak mniej więcej na długość buta osoby siedzącej na krzesełku. Mam nadzieję, że na Letnicy czegoś takiego nie odwalą, a swoją drogą bardzo mnie ciekawi jak ten stadion uzyskał odbiór techniczny, bo tylu usterek co tam to chyba nigdzie nie ma. Począwszy od basenu na piętrze z wejściem na sektor skończywszy po grzyb i pleśń na ścianach, no i ten cieknący dach, a o złodziejach w sklepiku nie wspomnę, chłopak z Tuchoma z którym jechałem w przedziale został oszukany na 20 zł, a po tym jak się upomniał o swoje pieniądze u kolesia którego kupował to powiedziano mu, że on te pieniądze na pewno dostał i na pewno chce je wyłudzić, a z tego co w drodze powrotnej na pociąg słyszałem to takich historii było dosyć sporo. Sam wyjazd udany. Świetnie przygotowany organizacyjnie. Po meczowa wymiana zdań z amicowcami bezcenna :)

Pozdrowienia dla Tuchomia, M. i braci z Gryfa Słupsk z którymi miałem przyjemność spędzić podróż w jednym przedziale ;) Do zobaczenia na następnych wyjazdach!!!
14 listopada 2010, 22:19 / niedziela
Oryginalny film ze strony lechia.net do pobrania:

odnośnik
14 listopada 2010, 22:41 / niedziela
Simek.. Co do stadionu to racja, co do złodziei też racja ale nie ma się co dziwić.. przecież mają zgode ze szparką . ; )

Również pozdrawiam.
P.

Tuchom z Lechią !
15 listopada 2010, 00:05 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
15 listopada 2010, 00:08 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
15 listopada 2010, 01:08 / poniedziałek
moderator powinies usunac troche postow, bo znowu w wybiurczej beda pisac
15 listopada 2010, 08:02 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
15 listopada 2010, 09:16 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
15 listopada 2010, 09:49 / poniedziałek
Pewnie zapomnial dodac ze 3 wyjazdy to na Slask i Wisłe 4 na Legie bo nowy stadion i 5 na Lecha bo nowy stadion. Pewnie teraz jako stary wyjazdowicz na Cracovie bedzie chcial jechac a tu zonk! Tak czy siak pozdrawiam tego pana, oraz tego od bulwy :)
15 listopada 2010, 10:02 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
15 listopada 2010, 10:04 / poniedziałek
Panowie co do wyjazdu zajebisty. Pierwszy raz mialem mozliwosc bycna wyjezdzie i bylo zajebiscie. Napewno jeszcze nie raz pojade z Lechia ale temat zabierania browarow katastrofa. Jechalismy w 1 pociagu i potwierdzam tak bylo. Doping mega zajebisty potyczki (slowne) po meczu zajebiste.

Pozdrowienia dla Jacka, Krzyska i Andrzeja przed Widzewem pod rurami :)
15 listopada 2010, 10:17 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
15 listopada 2010, 10:28 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
15 listopada 2010, 10:33 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
15 listopada 2010, 10:36 / poniedziałek
Ty sobie Dufem mordy nie wycieraj tylko z tymi żalami przypucuj sie na meczu do odpowiednich osob.

Pewnie tego nie zrobisz bo prosto w oczy nikigo nie pobluzgasz, wiec przestan kłapać dziobem i usuń sie stąd.
15 listopada 2010, 10:36 / poniedziałek
odnośnik

coś dla koneserów :D CHODZCIE DO NAS !!!! :D
15 listopada 2010, 10:41 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
15 listopada 2010, 10:45 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
15 listopada 2010, 10:57 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
15 listopada 2010, 11:01 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
15 listopada 2010, 11:01 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
15 listopada 2010, 11:05 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
15 listopada 2010, 11:45 / poniedziałek
malcolm -zgodze sie z Tpba w 100% sam sie na tym zastanawiałem co bedzie za rok gdy bedziemy grali na ARENIE i przyjedzie legły lub amicy 2200 ludzi, jestem pewien ze na dzien dzisiejszy nas zagłusza, jezeli sie oczywiscie cos nie zmieni...
15 listopada 2010, 11:53 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
15 listopada 2010, 11:59 / poniedziałek
Może bym zrobił, a może nie. Na pewno nie Tobie to oceniać i na pewno SLD nie był jedynym świadkiem tego zajścia, więc argument o tym, jakim to ja kozakiem jestem też nietrafiony. Tak czy inaczej na pewno nie żaliłbym się na forum, że ktoś komuś sprzedał kuksańca, a ja patrzyłem. Najzwyczajniej wstyd byłoby mi się do tego przyznać, nie tylko przed samym sobą.
15 listopada 2010, 12:01 / poniedziałek
Panowie i Panie

Forum to nie księga skarg i zażaleń tak więc proszę o powstrzymanie się i nie komentowanie rzeczy jakie były tutaj poruszane. Jak ktoś ma zastrzeżenia co do organizacji wyjazdu to zadzwońcie sobie do kogoś z LP lub kogoś ogarniętego i sobie porozmawiajcie z tą osobą w 4 oczy a nie na forum się żalicie!!!
15 listopada 2010, 13:03 / poniedziałek
To forum jest w tym momencie chyba miejscem tylko do wychwalania jak jest super i hiper, a nie do prowadzenia jakiejś dyskusji. Macie racje, nie było browarów, nie było przypałów , było tylko i wyłącznie super. Cenzura górą, - "a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści". pozdrawiam. Wyjazd genialny,ale to moderowanie żałosne. Szkoda że nikt nie przyznał się ten co robił że było to złe, tylko jeszcze ma pretensje że w twarz mu nie powiedziano, no tak można by wtedy przykurwić i by było po temacie. ps. Czekam na wykasowanie. Admin forewer
15 listopada 2010, 13:12 / poniedziałek
luki LG forum ogolnodostepne nie jest dobrym miejscem na rozpatrywanie takich spraw, przyjdz na jakiekolwiek spotkanie, napewno kazdy chetnie tam ciebie wyslucha.
15 listopada 2010, 13:14 / poniedziałek
luki LG: takich rzeczy na forum publicznym się nie pisze. A jak masz zażalenia to chyba znasz numer do stowarzyszenia?
15 listopada 2010, 13:21 / poniedziałek
Każdy kto choć trochę kuma realia to wie że tutaj pretensje trzeba kierować gdzie indziej niż do stowarzyszenia. Myślę ze wszyscy tutaj powinni wyciągać wnioski z olewania zasad, które się określi - dotyczy to zarówno tych z własnym alkoholem jak i sprzedających. Gdybyśmy częściej jeździli pociągami nie było by takich niespodzianek.
15 listopada 2010, 13:29 / poniedziałek
Mysle ze Lis dobrze to wyjasnil.

PS. Chcialem przeprosic pewnych rodzenstwo z Tczewa za swoje wypowiedzi wczorajsze troche mnie ponioslo! P. Sorry!
15 listopada 2010, 13:41 / poniedziałek
nie no sorry,
punkt 20 postulatu podczas protestu
"Działania na rzecz budowania Wielkiej Lechii, poprzez wspólne akcje promocyjne, akcje charytatywne, turnieje, konferencje oraz inne akcje prowadzące do zwiększenia frekwencji na meczach Lechii, a przede wszystkim wzajemne zaufanie i pozytywne relacje."
a po Poznaniu na stronie Lwów
"Przez cały mecz prowadzimy doping, z lepszymi i gorszymi momentami, niestety sama liczba wyjazdowych debiutantów trochę wszystko psuła"
odnioslem sie do tego tutaj (z odrobiną ironii), ze skoro nowi psuja doping to niech nastepnym razem jedzie jeden specjal z doswiadcczonymi kibicami i doping bedzie wtedy ok i co post zostal usuniety z podowdu lamania regulaminu forum

Czy Lwy piszac na swojej stronie o tym ze nowi psuja doping tworzą "wzajemne zaufanie i pozytywne relacje" ? Czy na tym ma polegać budowanie Wielkiej Lechii?

Dlaczego nie można podziękować tym 2000 za to ze byl komplet, ze bylo nas niezle slychac w TV i ze bylo zajebiscie ? Kazdy debiutant po meczu pewnie czul sie dumny, bylem na wyjezdzie, bylo zajebiscie, przekrzyczelismy Amice i niech sie chwali w pracy szkole gdziekolwiek niech namawia kolegow kolezanki, oni beda potrzebni na Arenie !!!!
Kto byl w Poznaniu ten slyszal ze sam mlyn to za malo, w Poznaniu dopiero gdy caly stadion podlaczyl sie to bylo niezle jeb..cie Amiki, ale udalo im sie to tylko chyba ze 2 razy a bylo ich 18 000, a co bedzie u nas ? czasu coraz mniej :-(
15 listopada 2010, 13:48 / poniedziałek
Masz na nazwisko Adamowicz czy o co chodzi? Co się tak martwisz o frekwencję i doping na Arenie?
15 listopada 2010, 13:53 / poniedziałek
pytasz sie o punkt który zawarło stowarzyszenie w proteście ? czy oni są adamowiczami?
15 listopada 2010, 13:55 / poniedziałek
Ok macie racje, może to nie miejsce. Aczkolwiek, zachowanie co niektórych było mocno niewłaściwe- i chyba już to wiedzą, jak nie wiedzą tego teraz, to chyba juz się niedowiedzą i szkoda czas marnować.Zamykając temat, Wyjazd zajebisty, za organizacje LP, wszystkim będę chwalił, doping miazga. Dzięki wszystkim za wyjazd. Pozdro
15 listopada 2010, 13:58 / poniedziałek
Przeprosiny przyjęte emocje opadły pracujemy dalej i wspólnie dla wielkiej Lechii.Wszyscy mogą wyciągnąć pozytywne wnioski z zgrzytu.
15 listopada 2010, 14:04 / poniedziałek
Vertigo, ale czy Lwy w swojej relacji z wyjazdu napisały nieprawdę wspominając o debiutantach? W jakimś stopniu psuli, bo nie znali czegoś, bo to, bo tamto. Po drugiej bramce 1/4 odpuściła z dopingiem. Czy Lwy mają klepać wszystkich po plecach i mówić "było zajebiście, nie dawajcie z siebie już nic więcej, tyle wystarczy, bo było nas słychać w telewizji"? Nie tędy droga. Jeśli ktoś potrzebuje pochwał i podziękowań za to, że przyszedł na dworzec, spędził kilka godzin w pociągu i zaszczycił swoją szanowną osobą sektor w Poznaniu to chyba się nie dogadamy.
15 listopada 2010, 14:08 / poniedziałek
Dokładnie tak jak napisał Ret - jeżeli ktoś się obraża, że Lechia mogła lepiej dopingować to nie za dobrze świadczy o jego motywacjach do jeżdżenia na Lechię.
15 listopada 2010, 14:11 / poniedziałek
wiadomo, przy takiej ilosci osob ciezko to wszystko skoordynowac, zawsze bedzie jakis zgrzyt, lub cos komus nie bedzie pasowac, ale czlowiek uczy sie i przy nastepnym wyjezdzie z taka iloscia osob bedziemy madrzejsi o doswiadczenia z tego wyjazdu. a chlopakom z LP trzeba podziekowac bo widac duzo pracy i serca wlozyli w ten wyjazd
15 listopada 2010, 14:18 / poniedziałek
Malcolm przeczytaj mój długi wywód zaraz po powrocie z Poznania i zobacz co napisałem o nowych na wyjeździe. W relacji (ja jej nie pisałem) nikt nie napisał, że to źle, że byli nowi. Jest tam tylko wzmianka dlaczego doping nie był idealny. Akurat nam LP (przepraszam za okreslenie) kurewsko mocno zależy na tym, aby jak najwięcej ludzi jeździło. Gdyby tak nie było nikt z nas nie ryzykowałby robieniem drugiego specjala, do którego w piątek jeszcze od groma ludzi brakowało. Zwróć uwagę czy ktoś z nas LP szydzi lub sra się do nowych. zobaczysz cenę wyjazdów do Lubina i Chorzowa i się zdziwisz. Będzie naprawdę bardzo niska. I pomyślisz, że ceny są zrobione dla stałych wyjazdowiczó???? Otóż nie bo każdy stały wyjazdowicz zaplaci tak jak to miało miesjce do tej pory 100 zł za wyjazd. A to będzie ukłon dla KAŻDEGO kibica LEchii. Powtarzam KAŻDEGO!!!!!! My jako Stowarzyszenie nie zamykaliśmy oraz nie zamykamy miejsca dla nowych. Każde nasze spotkanie jest otwarte i można na nie przyjść i jeżeli chcesz robić więcej niż przychodzenie na mecze to się zapisujesz i działasz. Bardzo dużo chłopaków z LP przekonało się na własnej skórze jak to jest zarwać kilka dni życia i jeszcze czytać lub wysłuchiwać pod swoim adresem obelgi. Uwierz, ze to nie jest przyjemne. Też słucham na swój temat od groma chuji i kurew pod swoim adresem. Boli to oj boli i nie myśl, że mam w to wyjebane. Mam jednak taki charakter a nie inny i cieszę się, że na tą chwilę robię to co kocham i mam nadzieję jeszcze robić. Puszczają mi nerwy jak nowicjusz zadaje mi 100 pytanie takie samo, 100 telefon podczas zapisów o to samo. Odburknę, zjebię bo tez jestem tylko czlowiekiem. sporo ludzi może mi zarzucić, ze jestem taki owaki, ale nikt mi jednej rzeczy w życiu nie zarzuci. Mianowicie tej, że komuś nie pomogłem, nie wysłuchałem.
Moja druga połowa twierdzi, że ja na Lechii umrę i za Lechię. Zdaję sobie sprawę, ze nie każdy może poświęcić tyle co ja i większość moich przyjaciół. ale jak wy drodzy kibice naszego kochanego klubu wymagacie tolerancjo od nas to błagam....zacznijcię też coś wymagać od siebie.
Jadąc do Warszawy martwiliśmy się jak opanować 17 autokarów. Noc nie przespana z nerwów, ale się udało. Zwykły kibic natomiast kładzie się spać o godzinie 22 wstaje o 6 rano, daje żonie buziaka i jedzie. W drodze natomiast marudzi. To źle, tamto źle, tu Lwy wala w chuja, tam walą w chuja. Ale żaden nie pomyśli....kurde ktoś to musiał zamówić, pilnować, ogarnąć, piodpisać swoim nazwiskiem i wziąć za wszystko odpowiedzialność. Potem stoisz na bramie przy wpuszczaniu. jesteśmy tam po to,aby pomóc naszym wspaniałym kibicom w wejściu. W nagrodę tak jak w Poznaniu okazuje się, że jestem kurwą,cwelem, baba mi ktoś wyrucha ,pyra albo jeszcze bulwa na koniec. Potem wracam zmęczony i myślę sobie po co ja to wszystko robię, za co te wyzwiska czy nie lepiej się wyłączyć i odejść w bok i też czekać i narzekać??? Budzę się następnego ranka i już myślę o następnym wyjeździe, serce bije mocniej bo wiem, że kocham ten klub i kocham tych kibiców i będę to robił tak długo jak mi pozwoli zdrowie oraz życie i robię to panowie i panie dla was i dla Lechii, dla nikogo innego nawet nie dla siebie.
Czasem nie wychodzi wszystko tak jak wyjśc powinno. Nie popełnia błędów tylko ten, który nie robi nic. Uwierzcie, że organizacja wyjazdu na 300 osób a na 2000 i to jescze 2 pociągami to dwie różne bajki. Pozdraiwam was wszystkich i tych zadowolonych i tych wkurwionych.
Na koniec przepraszam tych dla których niestety nie zawsze mogę być miły ale zawsze jestem pomocny. Jak macie jakieś uwagi, zapytania czegoś chcecie się dowiedzieć, powiedzieć co wam się nie podoba to zapraszam pod numer Stowarzyszenia pod którym jestem cały czas.
Pozdrawiam:
Koza
15 listopada 2010, 14:33 / poniedziałek
Koza zalatw nastepnym razem speciala(czarter) z Londka to emigranci przyleca i nie bedzie marudzenia:-)
POZDRO !!!!
15 listopada 2010, 14:40 / poniedziałek
Wyjazd pod względem kibicowskim bardzo udany. Jak na naszą liczbę 2000 głów to BARDZO SPRAWNE I SZYBKIE WEJŚCIE na stadion, które mogło być jeszcze sprawniejsze gdyby nie to, że niektórzy zaczęli zachowywać się jak bydło i zamiast spokojnie poczekać, aż dojdą do bramek to robili coraz wiekszy ścisk i wyzywali Lwy. Jak co niektórzy z nich pojadą do Kielc czy do Chorzowa to zobaczą jak wygląda "standardowe" wejście na stadion w Polskich realiach. Ciekawe jakie wtedy będą lamenty.
Potrafiliśmy przkrzyczeć amicę za co wielki szacunek dla wszystkich, którzy piłowali gardła przez pełne 90 minut oraz w trakcie pomeczowej szydery z amici.
Atmosfera powrotu w pociągu drugim, na początku składu świetna mimo przegranej. Zabawa trwała praktycznie całą drogę.
Lechio ma, Lechio ma, Lechio ma! Kto Cie kocha całym sercem tak jak ja!
1 ..... 8 9 10 11 12 ..... 14
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.458