Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Amica POZnań-Lechia Gdańsk 13.11.2010.godz.18:15

strona 4/14

8 listopada 2010, 17:22 / poniedziałek
Z jednej strony powiem tak:
nie oglądajmy się na Lecha!
Gramy naprawdę fajną kombinacyjną, otwartą piłkę, są emocjonujące mecze, jest sporo sytuacji, nie murujemy, jesteśmy w stanie powalczyć z każdym w tej lidze (poza słabym występem z Polonią Bytom, nie było meczu w którym Lechia byłaby piłkarsko gorsza), więc jedziemy do Poznania i gramy swoje nie patrząc na to czy Kuchenkorz zmęczony, czy nieobliczalny! Co więcej: jasne, że punkty są ważne, wyniki są wazne, miejsce w tabeli ważne (ocieramy się w tabeli o puchary), no i forma wysoka, ale jeśli w Poznaniu znów zagramy świetny mecz to nawet jeśli nie zdobędziemy 3 punktów - ja będę zadowolony. Nie gramy w tej lidze o złote kalesony, a ja oglądam grę Lechii jakiej nigdy nie widziałem i cieszę się z tego.

Z drugiej zaś strony:
Lech zagra z nami dziewiąte (9!!!) spotkanie z rzędu co 3-4 dni: Zagłębie L. 0-1, Manchester City 1-3, Górnik 0-2, Cracovia 4-1, Wisła 4-1, Manchester City 3-1, Ruch 0-1, Polonia W. (najbliższa środa), Lechia (najbliższa sobota). Nie ma cudów, jakby Bakero składu nie oszczędzał, to na mecz z Polonią musi rzucić wszystko co ma najlepsze, bo sytuacja w tabeli jest dla nich skrajnie niewesoła. A że ławka Lecha dość krótka więc... mamy niepowtarzalną okazję pokonać mistrza na jego terenie.

W Lechii jedynie martwi mnie, czy Nowak i Surma wytrzymają bez problemu fizycznie, bo nie ma dla nich alternatywy w pomocy! O ile w ataku jest pole manerwu (na ławie siedzieli ostatnio Buval, Sazankow, Dawid) to w pomocy Nowak i Surma są niezastąpieni.
Na razie wygląda to naprawdę dobrze (mecz z Polonia: Surma znów jak profesor, Nowak bardzo aktywny wywalczył karnego i orał na całym boisku do ostatnich minut), ale chłopaki są po 30-tce i prędzej czy później pewnie trochę siądą.
8 listopada 2010, 18:07 / poniedziałek
Jeśli wygramy z Lechem to jest duża szansa, że wskoczymy do pierwszej trójki w tabeli - Korona gra z Jagą, a Legia z Wisłą. W przypadku porażki Korony i remisu lub porażki Legii wskakujemy na 2 miejsce.
8 listopada 2010, 18:48 / poniedziałek
trzeba tylko się modlić żeby sędzia nie był głównym aktorem sobotniego wieczoru.
8 listopada 2010, 19:07 / poniedziałek
sedziuje zoltek.
8 listopada 2010, 19:13 / poniedziałek
Sedzia co by nie czol sie samotnie, pewnie nie jedno zoltko pokaze.
8 listopada 2010, 19:19 / poniedziałek
taaa, przypomniał mi się cytat Adama Ferency z głupawego filmu "Fuks": "no panowie, chciał 250 tysięcy, ale stargowałem na 200, he want two hundred fifty, I say down two hundred i sukces, rozumiecie żółtki?"

gdyby nie to, że leczymy się od kilku lat z piłkarskich spółdzielni, to bez żadnej obróbki, to mógłby być wsad do Piłkarskiego Pokera 2 :)
8 listopada 2010, 19:35 / poniedziałek
Z Lechem to Lechia zagra może za sto lat. Chyba że w Pucharze Polski z Lechem Rypin.
8 listopada 2010, 23:53 / poniedziałek
1947 tez sie jebnij kilofem w glowe
9 listopada 2010, 00:10 / wtorek
1947 ma w stu procentach tak jakby troche racji
9 listopada 2010, 11:46 / wtorek
Brawa dla Chomika. 19 to wiek czy IQ ? Jak to drugie, to rozumiem.
Co do kilofa: wbij nim sobie do głowy, że Lechia w sobotę zagra z Amiką. Lechia, a nie Lechią/Olimpią - jeśli wiesz o czym piszę. Być może to 19 to wiek, wówczas masz rozgrzeszenie, za Lechii/Olimpii robiłeś w pampersy.
9 listopada 2010, 12:05 / wtorek
odnośnik
hmmm... Polecane przez w/w usera narzędzie pracy stanowi zapewne jego szarą, zawodową codzienność. Czegóż, więc wymagać?
A-MI-CA Poznań, nie inaczej.
9 listopada 2010, 12:11 / wtorek
czasy Lechii/Olimpii....hehe, chyba każdy pamięta gdzie dojechał autokar z piłkarzami ówczesnego Lecha na mecz z Lechią/Olimpią. My też powinniśmy udac sie do Wronek w celu odgwizdania walkowera. :)

TYLKO LECHIA!
9 listopada 2010, 16:31 / wtorek
szukmy was, szukamy was
a we Wronkach
nie ma nie ma was ;-)
9 listopada 2010, 16:42 / wtorek
Podoba mi się pomysł Cygnusa
Ciekawe czy taki numer by przeszedł:P:P:P
9 listopada 2010, 17:28 / wtorek
To powinno być w "uśmiechnij się" ale przy okazji meczu to wrzuce tutaj. odnośnik widać ,że kibice Amici są już deko zdesperowani że dzwonią do wróżek czy też wróżbitów :)))
9 listopada 2010, 19:48 / wtorek
Lukjanovs prawdopodobnie zagra przeciw Amice
9 listopada 2010, 23:34 / wtorek
Amicia - Amici, amica - amiki, odmieniajmy poprwanie.
10 listopada 2010, 00:09 / środa
samica -> samicy, Amica -> Amicy?
10 listopada 2010, 07:14 / środa
amicą wronki jesteście od lat ...

odnośnik

Amica Wronki jestescie od lat

Amica Wronki jestescie od lat

Wszyscy smieja sie z was

Prawde zna cały świat

Amica Wronki jestescie od lat
10 listopada 2010, 10:42 / środa
niech tam dziś wygra Lech, czy jak tam niektórzy wolą kuchenkorz...
wygrają z Polonią, czy jak tam inni wolą z Dyskopolo :)
to muszą zrobić, to jest chyba dla nich większa presja

a potem przyjedzie Lechia... i mam nadzieję, że znowu będziemy mogli się cieszyć
10 listopada 2010, 10:48 / środa
troche ich pogazowali w chorzowie(ogłądałem właśnie całą akje na wrzucie) ta ochrona Ruchu to dobre k..wy
10 listopada 2010, 13:22 / środa
Dla nas dobrze by było gdyby Lech dzisiaj wygrał. Wtedy przynajmniej w meczu z nami nie będą się spinali. Jeżeli my zagramy swoje (czyli np. to co w drugiej połowie meczu z Legią) a Lech będzie grał tak słabo (jak np. w meczu z Ruchem) to mamy szansę na wygraną. Tylko piłkarze nie mogą się przestraszyć tych panienek z Poznania.
10 listopada 2010, 14:45 / środa
Dla Lecha jesteśmy ciężkim przeciwnikiem. W trzech poprzednich meczach bardzo się z nami męczyli. Tym razem będzie tak samo. Martwi mnie zniżka formy naszej obrony - Polonia stworzyła sobie cztery "setki", na szczęście wykorzystała tylko jedną.
10 listopada 2010, 14:53 / środa
Ale w zasadzie u kuchenek nie ma kto strzelać goli. Rudnevs bez formy, Cziłała katastrofa, Wichniarka pogoniono. Zostaje im więc Kokeszko, Kiełb i ewentualnie Arboleda po stałych fragmentach. Jak Hubert zagra na lewej obronie, to sobie Kokeszek nie poszaleje. Kiełb jest strasznie nieobliczalny, ale myślę, że Surmik z Nowakiem go bez problemu zdetronizują. Najgorzej będzie ze stałymi fragmentami gry, bo zarówno Krzychu jak i Siergiej mocno spuścili z tonu. A wiemy jakie szczęście w polu karnym przeciwnika ma Arboleda (patrz mecz z MC). Jeżeli zagramy tak jak z Legią w drugiej połowie to 3 pkt jadą do NAS.

PS: Kiedy Wiśnia będzie gotów do gry?
10 listopada 2010, 16:15 / środa
Lech jest groźny nie tylko przy stałych fragmentach, ale ogólnie po strzałach zza pola karnego. Tak padły dwie bramy z Man City i pierwsza z Wisłą. Trzeba ich ostro blokować. Wracając do naszego meczu z Polonia - nie wiem czemu Kafar wpuścił Dawida zamiast Buvala albo Sazana. Ten facet jest ciągle na spalonym!
10 listopada 2010, 16:46 / środa
Lech - to historia. Skończyła się w 2006 roku. W ten sposób ziściło się hasło krzyczane na wielu stadionach przez wiele lat: "Lech - zdech - kolejorz"
Teraz śp. Lech to tak naprawdę jest Amica.

Tak dla przypomnienia to piszę. O czym niektórzy nie wiedzą (jedni - bo za młodzi, starsi - bo w 2006 to o futbolu wiedzieli tyle, ze trzeba piłką do bramki wcelować)
10 listopada 2010, 17:08 / środa
Olo.gda- nie, przy polskiej odmianie z angielskiego c zakieniamy na k, amica - amiki, metallica - metalliki, itd.
10 listopada 2010, 17:14 / środa
Olo.gda- nie, przy polskiej odmianie z angielskiego c zakieniamy na k, amica - amiki, metallica - metalliki, itd.
10 listopada 2010, 18:20 / środa
1947 - błagam Cię, to już się robi nudne...
10 listopada 2010, 18:58 / środa
co nudne, co nudne?
Sam się robisz nudny.
Nie ma Lecha, jest Amica.
Nie dajcie sobie wciskać ciemnoty.
10 listopada 2010, 19:52 / środa
Amica Przegrywa z Grodziskiem 2:0 po 1 Polowie :p
10 listopada 2010, 19:57 / środa
już jest 2:1 i dobrze, niech się męczą, niech biegają
10 listopada 2010, 20:46 / środa
Oby Lech zagrał z nami jak w pierwszej połowie, a nie jak w drugiej... Na nasze szczęście będą mega zmęczeni.
10 listopada 2010, 21:41 / środa
M.M - prawda Cię boli? ICH prawda Cię boli?
Kiedy lepiej gra Lech Janerka - nie wiem, muzyką się nie interesuję.
Lech Kaczyński to gra w szachy w Niebieskiej Drużynie
Lech Wałęsa gra na nerwach tym, którym obiecał 100 milionów, a których sprzedał.
Lech Rypin też gdzieś gra, ale tak wysoko, ze mi się sprawdzać nie chce.

W Poznaniu gra Amica. Której jakiś cwaniak zmienił nazwę, a stado idiotów udaje, że tego nie widzi.
Nie wafluj się z nimi. Nie udawaj matoła, któremu można wmówić wszystko.
10 listopada 2010, 21:42 / środa
Ty M.M., może twój stary to Lech barania łąko
10 listopada 2010, 21:58 / środa
Nie będę z Wami dyskutował, tym bardziej, że co niektórym brakuje kultury. Drużyna nazywa się Lech i tak ją będę nazywał. To samo się tyczy Polonii Warszawa. Jak chcecie nazywajcie je po swojemu - ja Wam uwagi nie zwracam.
10 listopada 2010, 22:04 / środa
kurde a na biletach jest napisane Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Jakaś zdrada i spisek!
10 listopada 2010, 22:04 / środa
zgadzam sie z MM, dlatego na sąsiadki z gdyni mówię Polnord :)

Ważne ze TYLKO LECHIA!
10 listopada 2010, 22:13 / środa
Mm a pamietasz czasy tego tworu zwanego Lechia-Olimpia???? Jak nie to zapytaj sie kolegow gdzie przyjechal na owczesny mecz wowczas stuprocentowo zwany Lech.... Dla mnie to nie Lech, toc calkiem niedawno sami goru u nich mowili ze sa Amica grajaca w POZnan[*]...
10 listopada 2010, 22:32 / środa
M.M ostatnio wychwalales wnieboglosy arke jaka to ona wspaniala nie jest, teraz gadasz tu o amice? z Toba jest wszystko wporzadku ? czy poprostu jestes smierdziuchem zza sopotu ?

co do ich dzisiejszego meczu to wynik i ulozenie meczu dla Nas kapitalne !
amice musiala sie nabiegac zeby odrobic wynik , i znowu beda wymeczeni.

3 pkt Nasze !
11 listopada 2010, 00:07 / czwartek
Blada_Twarz - napisałem tylko, że Arce udało się strzelić gola Koronie, a nam nie. Potem okazało się, że Arka zagrała najlepszy mecz od długiego czasu, a Korona najsłabszy. Nie ma w tym żadnej teorii spiskowej.
11 listopada 2010, 04:33 / czwartek
walic amice, lecha, polonie w i grodzisk. Wazne jest by okolo godziny 20:15 w sobote LECHIA GDANSK miala 3 punkty wiecej w tabeli. Czy wazne jest z kim wygramy? Dzisiaj slaba polonia wywiozla punkt z pyrlandii, wiec napisze to co napisalem przed meczem z poloniaw. Jak Nas sedzia nie wyrucha wywieziemy 3 PUNKTY!!!
A My swoje!!!
11 listopada 2010, 09:14 / czwartek
zal dupe sciska jak czytam wypowiedzi niektorych . Chcesz sie popisywac charyzmą ,`inteligentną` wypowiedzią idz do polityki a nie smiecisz to forum.
Lechia /Olimpia ? to identyczny twór co Lech. A że tak zabłysne , 1947 to wiek czy IQ
? heheheheh juz jestem z siebie dumny . A co do meczu .... Sazankov w pierwszym skladzie i trzy punkty. Chodz mam dziwne przeczucie ze Kolejorz\Kuchenkorz nas rozjedzie
11 listopada 2010, 09:18 / czwartek
zal dupe sciska jak czytam wypowiedzi niektorych . Chcesz sie popisywac charyzmą ,`inteligentną` wypowiedzią idz do polityki a nie smiecisz to forum.
Lechia /Olimpia ? to identyczny twór co Lech. A że tak zabłysne , 1947 to wiek czy IQ
? heheheheh juz jestem z siebie dumny . A co do meczu .... Sazankov w pierwszym skladzie i trzy punkty. Chodz mam dziwne przeczucie ze Kolejorz\Kuchenkorz nas rozjedzie
11 listopada 2010, 09:29 / czwartek
Hellsing . Obyś się mylił jeśli Amica zagra z nami jak z Groclinem w pierwszej połowie to o 3 jestem spokojny ;)
11 listopada 2010, 09:34 / czwartek
z tego co sie orientuje ,co niektorzy do dzisiaj nam wypominaja bledy .. w pore ogarniete..

fakt jest niezaprzeczalny ..
Nie ma Lecha.. poniewaz jest to licencja wronkowych dziewczat .. zreszta swego czasu jak pamietam roizgrywali swoje mecze wlasnie we wronkach ..

trzeba byc bez kitu ciota.. by sadzic inaczej i jeszce w jakis sposob bronic lecha wronki ..co za czasy .. zygac sie chce tym co sie robi na polskich stadionach ..
za 5 lat zapanuje wielka milosc ...
11 listopada 2010, 09:57 / czwartek
Hellsing87
"1947 to wiek czy IQ?"
Data. Ale czego, to już zostawiam Twojemu IQ.

Jak dasz sobie wmówić, że Amica to Lech, to potem wmówią Ci inne rzeczy. W ważniejszych dziedzinach, niż sport. "Polak" już powoli zaczyna znaczyć "ksenofob". I tym podobne, i tak dalej.
Zauważ to, zrozum sposób działania i się przeciwstawiaj.
Chyba, że jesteś jednym z nich, ale mam nadzieję, że zrobiłeś to na "nieświadomce".
11 listopada 2010, 09:59 / czwartek
"Chodz mam dziwne przeczucie ze Kolejorz\Kuchenkorz nas rozjedzie"

Nie sądzę. Przeciwnie, liczę co najmniej na powtórkę z Legii. Mój typ na wynik tego meczu to 0:4 dla nas. Znowu będzie zdziwienie w piłkarskim światku, znowu komentarze w stylu "nieskuteczna gra Lecha, konsekwencja Lechii", "mistrz Polski bez błysku" itp.
U Lecha znowu brak będzie motywacji (przyjeżdża "jakaś" Lechia) i przekonanie, że mecz wygra się sam, z kolei po naszej - wielka motywacja. Buval w pierwszym składzie do pary z Buzałą i będzie ok.
pozdr.
11 listopada 2010, 10:54 / czwartek
11 listopada 2010, 11:20 / czwartek
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.444