Gdańsk: poniedziałek, 23 września 2019
FORUM
Podstrony:

Amica POZnań-Lechia Gdańsk 13.11.2010.godz.18:15

strona 5/14

11 listopada 2010, 11:40 / czwartek
jak zwykle 15 sekund o Lechii, a reszta o kuchenkorzu
11 listopada 2010, 11:56 / czwartek
Niektórzy nie rozumieją, że jedziemy tam dla Lechii, by dopingować nasz klub. Ludzie, kurwa, tu nie chodzi o to, że amica ma jakąś taryfę ulgową od nas, tylko o to, że jedziemy na mecz Lechii i na pierwszym miejscu jest doping i wspieranie naszej drużyny.. Mecz trwa 90 minut i dla wszystkich nas powinno logicznym być, że przez cały ten czas śpiewamy tylko dla Lechii. Bluzgi były, są i będą, ale nie może to być stały punkt naszego repertuaru, że po każdym "a my swoje.." poleci Jebać Lecha czy inna przyśpiewka tego typu. Można bluzgać przed meczem, po meczu, ale w jego trakcie skupmy się na jednej rzeczy, na dopingu dla Lechii. Wiem, że spora część osób, która jedzie to janusze, którzy jeżdżą tylko na takie "ekskluzywne" wyjazdy i dla nich bluzganie na przeciwnika to priorytet.
11 listopada 2010, 12:55 / czwartek
Jakos w wawie w meczu z ekipka ktora w swiatku kibicowskich chuja znaczy bluzgi nikomu nie przeszkadzaly (albo bal sie odezwac). Teraz jedzimy do zgody naszej najwiekszej kosy, czolowej ekipy w Polsce, a tu kazdy poprawny politycznie nagle. No ale co sie dziwic jak na tym forum amica ma swoj fan club. To ja juz nie wiem czy jest tak jak napisal prawda, czy zupelnie odwrotnie.
11 listopada 2010, 14:06 / czwartek
ta te manczestery niektórym w głowach pojebały. telewizyjni fani lecha. może jak ktoś ich tak lubi to zmieni klub na ten mający siedzibę na północ od gdańska i na zgodę sobie pojedzie. bez przesady panowie i panie. bluzgi były są i mam nadzieję, że zawsze będą ale wiadomo bez przesady, wszystko z umiarem.

SPRZEDALI SIĘ
SPRZEDALI SIĘ
SPRZEDALI SIE ZA LODÓWKE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wysłuchajcie prawdę tą że jesteście Amicą
Sprzedaliście klubik swój
Teraz macie wielki chuj
11 listopada 2010, 14:21 / czwartek
11 listopada 2010, 21:27 / czwartek
Cel Lechii: nie wyciągać Lecha z dna

Przedostatni w tabeli mistrz Polski gościć będzie w sobotę Lechię. Czy gdańszczanom uda się dobić Lecha Poznań, który w czterech ostatnich meczach strzelił 10 goli?

Lechia w minionej kolejce zakończyła serię dwóch przegranych meczów i do Poznania jedzie bez obaw przed poznańską ofensywą.

- Polonia Warszawa pokazała, że jeżeli obrona jest zdyscyplinowana, to Lech jest bezradny [w środę Lech zremisował u siebie z Polonią 2:2]. Tak było w pierwszej połowie środowego spotkania przy Bułgarskiej, po której warszawski zespół prowadził 2:0. Potrafimy grać konsekwentnie w obronie, więc możemy myśleć o zwycięstwie - mówi Hubert Wołąkiewicz, obrońca Lechii. W Poznaniu może on zagrać dwa najbliższe mecze, gdyż dostał powołanie na środowe starcie reprezentacji Polski z Wybrzeżem Kości Słoniowej. W sumie Wołąkiewiczowi szykują się trzy mecze w osiem dni.

- Nie powinno mieć to znaczenia i wpływu na moją formę. Po to przechodzimy przez cały etap przygotowań do sezonu, aby później bez problemów grać mecze np. co trzy dni - dodaje piłkarz Lechii.

Tak Lech, jak i biało-zieloni, swój ostatni mecz ligowy mecz grali z Polonią. W Warszawie góra była Lechia. Świetnie zagrał wtedy m.in. Paweł Buzała, ale bohaterem został Abdou Traore, strzelec dwóch bramek.

- Nieważne, kto będzie strzelał w Poznaniu. Może być to ponownie Traore. Ja chcę się zaprezentować podobnie jak z Polonią. Zresztą udowadniałem już w tym sezonie, że jestem w niezłej formie. Czy trener postawi na mnie w kolejnym meczu? Nasz szkoleniowiec lubi zmieniać taktykę i musimy się do tego przystosowywać, bo to trener jest szefem - mówi Buzała.

Prawdopodobnie w spotkaniu z Lechem Buzała, jeżeli zagra, to na boku ofensywy: - To mi nie przeszkadza, chociaż wolę grać na środku - dodaje.

To właśnie z Lecha Buzała przyszedł do Lechii w połowie 2006 r. W barwach poznańskiej drużyny strzelił swojego inauguracyjnego gola w ekstraklasie. Było to 25 marca 2006 r. w meczu przeciwko Amice Wronki.

- Z tamtego Lecha zostało tylko trzech piłkarzy - Kotorowski, Bosacki i Wilk. Doskonale pamiętam bramkę z Amicą. Zdobyłem ją po dośrodkowaniu Piotra Świerczewskiego. Fajnie będzie znów zagrać przy Bułgarskiej. Wrażenie robi przede wszystkim stadion. Kiedy ja tam grałem, była tylko trybuna nr 4 - dodaje Buzała.

Spisujący się świetnie w Lidze Europejskiej Lech ma problemy, aby odnaleźć się w lidze polskiej. Nie pomogła w tym nawet zmiana trener, a Jose Mari Bakero w dwóch meczach w ekstraklasie zdobył tylko punkt.

Początek meczu Lech - Lechia w sobotę o godz. 18.15. Transmisja w Canal+ Sport.

1

Tyle bramek (w czterech meczach) strzeliła Lechia Lechowi po powrocie do ekstraklasy

Marcin Dajos
GW Trójmiasto
odnośnik
11 listopada 2010, 21:40 / czwartek
Z tego artykułu wynika, że Buzi strzeli w Poznaniu 2 gole. Jednego przeciwko swojej byłej drużynie (stara zasada), a drugiego, bo lubi strzelać Amice Wronki. ;)
12 listopada 2010, 08:54 / piątek
Niestety Lukjanovs nie zagra z Amica. To juz 4 zawodnik praktycznie z pierwszego skladu, ktory nam wypadl. Ciezko bedzie go zastapic tym bardziej, ze nie ma Wisni.
12 listopada 2010, 09:45 / piątek
ale jest Traore on sam rozpierdoli kuchenkorzy !!

2-1 dla Nas i pijactwo w powrotną stronę ! :)
12 listopada 2010, 10:21 / piątek
Marek Zieńczuk zastąpił w kadrze meczowej Ivansa Lukjanovsa. To decyzja sztabu szkoleniowego wymuszona przez kontuzję łotewskiego napastnika.

Kadra Lechii na mecz z Polonią: Paweł Kapsa, Sebastian Małkowski, Hubert Wołąkiewicz, Rafał Janicki, Krzysztof Bąk, Sergejs Kozans, Luiz Carlos Santos Deleu, Jakub Popielarz, Paweł Nowak, Łukasz Surma, Marcin Kaczmarek, Marcin Pietrowski, Paweł Buzała, Tomasz Dawidowski, Abdou Razack Traore, Bedi Buval, Marek Zieńczuk, Aliaksandr Sazankou.

Może Kafar zaskoczy wszystkich i zagra Janicki, a za Wanie Kaczmarek ? Moze Buzała pójdzie na skrzydło, a Buval w atak ? Sam jestem teraz ciekawy jak to sklepie Kafar, bo problemow mamy juz aż nadto:/ dużo tych kontuzji, dobrze że mamy taka kadre, ale i to sie kiedys skonczy.. Oby już Nas omijały kontuzje.
12 listopada 2010, 10:51 / piątek
Szukamy was,szukamy was !
A na Leśnej !
Niema niema was !
12 listopada 2010, 11:47 / piątek
W tym sezonie to jakaś plaga kontuzji! A po meczu z Lechem mogą dojść jeszcze pauzy za kartki. Muszą się chłopaki pilnować, bo robi się nieciekawie.
12 listopada 2010, 12:20 / piątek
dobrze że skośnookie nie są umoczone w tym pzpnowskim bagnie, to Nas bynajmniej ( celowo ) nie przekreca w tym meczu ;)

sędzia : Masaaki Toma Japonia
12 listopada 2010, 12:46 / piątek
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 18:15

W Poznaniu żarty dawno się skończyły. Lech musi zacząć seryjnie wygrywać, by wiosnę zacząć z możliwą do odrobienia stratą do czołówki. Druga połowa meczu z Polonią Warszawa pokazała, że poznaniakom charakteru nie brakuje, ale zaledwie punkt zdobyty na własnym tereni chluby piłkarzom Jose Mari Bakero nie przynosi.

Lechia wciąż się trzyma się blisko czołówki i, po dwóch porażkach, w meczu z Polonią udowodniła, że o kryzysie nie ma mowy. Czy zespoły, które grają efektownie w ofensywie pójdą na wymianę ciosów, czy jednak trzeba spodziewać się piłkarskich szachów? Jedno jest pewne. Przy Bułgarskiej efektownych akcji nie zabraknie.

Składy w ostatnim meczu:
Lech: Krzysztof Kotorowski - Grzegorz Wojtkowiak (46. Jakub Wilk), Bartosz Bosacki, Ivan Djurdjević, Seweryn Gancarczyk (46. Mateusz Możdżeń) - Sławomir Peszko, Dimitrije Injac, Siergiej Kriwiec, Semir Stilić, Luis Henriquez - Artjoms Rudnevs (70. Joel Tshibamba)
Lechia: Sebastian Małkowski - Deleu, Krzysztof Bąk, Sergejs Kożans, Hubert Wołąkiewicz - Ivans Lukjanovs (41. Marcin Kaczmarek), Paweł Nowak, Łukasz Surma, Abdou Traore, Jakub Popielarz (81. Marcin Pietrowski) - Paweł Buzała (75. Tomasz Dawidowski)

Kogo zabraknie?
Lech: Tomasz Bandrowski, Kamil Drygas, Krzysztof Chrapek (kontuzje), Manuel Arboleda, Jacek Kiełb (występ pod znakiem zapytania)
Lechia: Ivans Lukjanovs, Piotr Wiśniewski, Vytautas Andriuskevicius, Marko Bajić (kontuzje)
12 listopada 2010, 14:55 / piątek
mialem sen...jak w realu doslownie...
jesli do 78 minuty bedzie 3-3 to zaczynam grac w totka;-)
bramka na 3-3 lub 3-2 dla nas strzela z karnego lub jest faulowany(nie do konca pamietam) Popielarz...
od 78 minuty prad mi wylaczyli we snie;-)...i nie wiem jaki wynik koncowy ale nasi cisneli;-)
12 listopada 2010, 15:03 / piątek
Kojarzy ktoś z Was jakiś pub w Zakopanem z dostępnym Canal Plus Sport na jutrzejszy mecz?

Z Biało-Zielonym pozdrowieniem
12 listopada 2010, 15:11 / piątek
odnośnik

Zadzwoń bądź się przejdź jak będziesz w pobliżu i zapytaj czy będzie meczyk. pozdro
12 listopada 2010, 15:47 / piątek
Krótkie statystyki ode mnie - w tym sezonie Lech w ekstraklasie grał 6 razy u siebie: 2 mecze wygrał (Cracovia, Wisła), 2 zremisował (Arka, Polonia W) i 1 przegrał (Zagłębie). Mam nadzieję, że po meczu z nami statystyki zmienią się na 2-2-2 :)
12 listopada 2010, 15:49 / piątek
SportCorner , w polowie krupowek za Costacoffe.

dasz rade tam bedzie dobrze .Lechia jest wszedzie!!!
12 listopada 2010, 15:56 / piątek
Lech, kolego M.M, to nie przegrał juz od czterech lat ani jednego meczu. Ani nie wygrał. Nie ma czegoś takiego jak Lech. Zrozum to.

Jest A M I C A.
I nic, absolutnie nic nie wskazuje na to, że coś się w tej materii zmieni.
12 listopada 2010, 16:03 / piątek
nie jestem optymista, stawiam kur... z amici ...
12 listopada 2010, 17:16 / piątek
Amica? Jaka Amica. Jak już jesteśmy konsekwentni drużyna z którą jutro zagramy to kontynuator tradycji klubu o nazwie Czarni Wróblewo, po którym to Amica przejęła miejsce w lidze w 1992 roku.

odnośnik

Co ciekawe w barwach Czarnych Wróblewo grał kiedyś nawet znany gdańskim kibicom z lat osiemdziesiątych Tadeusz Fajfer. :)

odnośnik

A tutaj opisano bardzo ciekawie historię naszego jutrzejszego rywala. Polecam stronę 30 pliku, gdzie jest wzmianka o tym, jak to kilka lat wcześniej Tadziu Fajfer obronił jedenastkę egzekwowaną przez króla strzelców Espana 82 Paolo Rossiego, a niedaleko na zdjęciu widnieje niejaki Ryszard Forbrich. ;)

odnośnik
12 listopada 2010, 17:44 / piątek
12 listopada 2010, 18:36 / piątek
1947, a koszuleczkę "To My Lechia" miałeś ? Przypomnij mi , z której ligi wskoczyliście do I ? Co robiło kilkanaście tyś. ludzi na stadionie? Protestowało?!
12 listopada 2010, 19:14 / piątek
samter
12 listopada 2010, 18:36 / piątek

1947, a koszuleczkę "To My Lechia" miałeś ? Przypomnij mi , z której ligi wskoczyliście do I ? Co robiło kilkanaście tyś. ludzi na stadionie? Protestowało?!

-----------------

Czy mial koszulke to odpowie sam... Jak dostal od nas przy jakiejs okazji (np. meczu zgodowego w drugiej kolejce - jak dobrze pamietam) to mial. Choc nie przypominam sobie, aby te koszulki byly zbyt popularne. No ale pamiec moze zawodzic, w koncu bylo to hektolitry temu.
Do zadnej ligi wtedy Slask chyba nie wskakiwal. A co ludzie robili na Oporowskiej? Wiekszosc dopingowala, czesc melanzowala, a jeszcze inni pewnie wspominali jak to wcale nie dlugo wczesniej kibice Lecha barykadowali sie w pociagu nieoczekiwanie zatrzymanym we Wrocku.

Glupota nie jest popelniac bledy. Glupota jest w nich tkwic.
12 listopada 2010, 21:23 / piątek
Wisla 3:0 Legła ! od 60 min :p
12 listopada 2010, 22:27 / piątek
Boldi, wiesz, ze bynajmniej to nie to samo co przynajmniej?
12 listopada 2010, 22:49 / piątek
Mateusz Bąk (znany doskonale wszystkim bramkarz Lechii):

Komentarz do meczu z Polonią Warszawa: Brawo Seba!
Typ na mecz z Lechem Poznań: Powodzenia Seba! Mój typ 0:0

No Bączek to się żeś wypowiedział...

odnośnik
12 listopada 2010, 23:28 / piątek
Tabela plaska, nie ma wyjscia trzeba puknac
Amice sytuacja podobna jak przed tygodniem
tylko wygrana przedluza byt w czolowce
12 listopada 2010, 23:57 / piątek
Jak ten mecz wygramy to o kolejne będę spokojny - z Widzewem, Zagłębiem i Ruchem 7 pkt powinno wpaść.
13 listopada 2010, 00:19 / sobota
Ja tam licze na 12 pkt w 4 meczach :D
13 listopada 2010, 00:25 / sobota
dokladnie 12 pkt i lider jesieni
nie ma co sie pierd...
Lechijko tylko zwyciestwo !!!
Do zobaczenie jutro na Amice :-)
13 listopada 2010, 06:21 / sobota
czas w droge:)) do zobaczenia na trasie !!!

Lechijko tylko ZWYCIĘSTWO !!!!
13 listopada 2010, 09:03 / sobota
Co to za akcje ze sprawdzaniem plecaków w pociągu?
Gdzie była informacja że napoje alkoholowe można kupować tylko w pociągu w "stoisku"Lwów Północy,a zakupione przed wyjazdem na mieście będą konfiskowane?
13 listopada 2010, 10:37 / sobota
To jest chyba lekka przesada.Odbierać swoim braciom po szalu"napoje"i sprzedawać je w "swoim sklepiku".
Czy takie "akcje"mają jednoczyć kibiców Lechii?
Chyba ktoś tutaj troszkę przegina.
13 listopada 2010, 11:51 / sobota
8. W POCIĄGU BĘDZIE FUNKCJONOWAŁ CATTERING ,DO POCIĄGU NIE ZABIERAMY ALKOHOLU !
13 listopada 2010, 12:31 / sobota
Wie ktos moze czy jest gdzies relacja z meczu na internecie ? Taka jak z Dyskobolo ?
13 listopada 2010, 12:54 / sobota
krzywy zamknij dupe i lepiej na stsy zapierdalaj !
13 listopada 2010, 13:05 / sobota
Tak to sobie mow do swoich kolegow, nie do mnie. Normalnie i grzecznie spytalem.
13 listopada 2010, 13:36 / sobota
barni h..ju na rope a pomyslales o emigracji,wiec tryzmaj ryj
13 listopada 2010, 14:01 / sobota
Krzywy; jest kilka stron gdzie mozna ogladac mecze np meczyki.pl albo soccer-live.pl tam znajdziesz linki do meczow. Pozdrowienia Bialo-Zielone
13 listopada 2010, 14:22 / sobota
Dzieki. Ja jestem w Gda ale na wyjazd jechac nie moglem. :(
13 listopada 2010, 15:09 / sobota
polonia b arka g 2-0 34 minuta ale samobój :D
HAHA gdzie ta obrona arewka gdzie ta obrona:D
13 listopada 2010, 17:56 / sobota
Małkowski - Deleu, Kożans, Bąk, Wołąkiewicz - Nowak, Zieńczuk, Surma - Buzała, Buval, Traore.

kotorowski - kikut, bosacki, arboleda, henriquez, peszko, mozdzen, injac, wilk, stilic, rudnevs
13 listopada 2010, 18:02 / sobota
Posiada ktos link do Sopcastu?
13 listopada 2010, 18:05 / sobota
takie same pytanie
Ma ktoś linka sopa tak muli na Hq ze masakra
13 listopada 2010, 18:09 / sobota
13 listopada 2010, 18:09 / sobota
na sopie raczej nie będzie
13 listopada 2010, 18:10 / sobota
Kurwa idioci nie podawac tutaj zadnych linkow do transmisji bo sa automatycznie blokowane! kurwa ile razy mozna to samo tlumaczyc!
13 listopada 2010, 18:13 / sobota
czy ja dobrze slyszalem, tego buca z tv ? lech poznan Lechia warszawa ? :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.215