Gdańsk: środa, 8 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

Amica POZnań-Lechia Gdańsk 13.11.2010.godz.18:15

strona 7/14

13 listopada 2010, 20:19 / sobota
nie zapaomnijcie ze gralismy z obecnym Mistrzem i drozyna ktora wygrała 3 1 z man citi. Choj ze sa to jebane pralki i odkurzacze ale grac potrafia. My pokarzemy w kolejnym meczu na co nas stac. TYLKO LECHIA !!!
13 listopada 2010, 20:21 / sobota
Groclin wygrywa z ruchem wiec wyglada na to ze spadamy na 6-ste miejsce hmmm
13 listopada 2010, 20:24 / sobota
ja pierdole, jaki lament, jaki płacz. Pyry zagrały lepiej to i wygrały, nam mecz nie wyszedł, ale i przeciwnik nie pozwolił na wiele, trudno za tydzień następny mecz.
13 listopada 2010, 20:26 / sobota
Kurwa przestańcie pierdolić płaczki zajebane czytać sie nie da waszych wpisów zaraz będziecie Kafara zwalniać a połowe składu byście wymienili idioci .Nasza Lechia jedzie do poznania i tam sie jej boją a przypomnijcie sobie zeszły sezon jechaliśmy tam i każdy zastanawiał sie ile przegramy widać było wyraznie że kuchenki spieły sie na ten mecz co najmiej jak na manchester city i z tego możemy być dumni !!!!!
TYLKO LECHIA!!!!!!!!!!
13 listopada 2010, 20:29 / sobota
Lascik: wstyd, to może być tylko i wyłącznie za takich jak Ty. Jak chcesz sobie ulżyć chłopcze, to zamknij się w łazience... tylko żeby Cię starzy nie przyłapali.

matrex: skoro mieliśmy drugą szansę, to drugiej już na pewno nie będziemy mieli... co najwyżej trzecią.

Mecz - i to trzeba sobie otwarcie powiedzieć - wyszedł nam chujowo. Pierwsza bramka obciąża zdaje się Kożansa. Ja rozumiem, że można przegrać pojedynek główkowy, ale żeby dać się w wyskoku "przeskoczyć" piłce? Drugi gol niestety na konto Małkowskiego... na tym poziomie rozgrywkowym nie ma takiej możliwości, by bramkarz odpuszczał wychodzenie do centry, i tracimy gola po główce z pola bramkowego... to MUSI być piła bramkarza.

W ofensywie też ciężko kogokolwiek pochwalić. Buzała mało widoczny, Traore jakiś bez błysku, Dawidowski pokazał się tak jak zwykle (w Japonii też go muszą znać już), centry Zieńczuka pełna tragedia, Sazankov się przewraca w najważniejszym momencie, a o Buvalu nawet mi sie pisac nie chce... ja wiem... zaraz mnie zaatakują miłośnicy "egzotyki", ale ja głównie rozliczam piłkarzy z efektów. Juz raz kupiliśmy typa co miał strzelać bramki jak na zawołanie i zrobiono z niego srzydłowego. Teraz nasz najnowszy "snajper" coraz częściej zaczyna przypominać piłkarza z dobrze znanego filmiku na YT.

Pozostaje wierzyć, że Lechia nie miała dzis po prostu dnia (choć to kartofle miały byc zmęczone częstymi występami) i będzie lepiej... Martwi tylko, że nie było widać u nikogo tego "zęba" i piłkarskiej zadziorności... szkoda, że Surma nie potrafi tak motywować na boisku jak Sobolewski w Wiśle.

No nic... będzie lepiej. MUSI BYĆ!!!

Ave Lechia.
13 listopada 2010, 20:31 / sobota
Dokladnie bylo widac w amice ten strach i pilnowali sie, zagrali dokladniej i konsekwentnie dlatego wygrali. Coz raz na wozie raz pod... nie ma co sie lamac szkoda znow pkt ale te nastepne 3mecze musimy zgarnac komplet. pozdrawiam i nie lemac sie !!!
13 listopada 2010, 20:31 / sobota
Chciałeś Adam powiedzieć z rezerwami MC, a to też jest za dużo powiedziane... Bo z rezerwami to my graliśmy Villarrealu, a kuchenkorz zagrał z głębokimi rezerwami MC...
Przykład bardzo prosty w derbowym spotkaniu z United zagrał tylko 1 piłkarz który rozpoczął mecz w podstawowym czasie meczu z Kuchenkorzem...
Więc wygrali tylko z nazwą, a nie prawdziwym MC...
A Lechia do jutra nawet przy wygranej Polonii nie zajmie 6 miejsca... Mamy lepszy bilans...
Brawo dla chłopaków i dziewczyn którzy się tam wybrali... No i podziękowania dla piłkarzy że nie poddali się przed meczem i 1wsza połowa była wyrównana...
13 listopada 2010, 20:32 / sobota
co mozna powiedziec moim zdaniem gralismy zbyt gleboko, tak jak na poczatku meczu z groclinem
dzisiaj bylismy zbyt malo agresywni, jakis nasz pilkarz tracil pilke to stal sobie zamiast probowac odebrac czy chociaz sfaulowac

Deleu na poczatku sezonu super, teraz w ostatnich meczach duzo slabiej, ogrywany jest ale moze to dlatego ze gramy z lepszymi druzynami

Zieniu widac braki w przygotowaniu

Buval bardzo liczylem na tego zawodnika ale to co on odpierdala w ostatnich meczach brak slow, wychodzi na to, ze dalej nam brakuje snajpera

Traore kolejny mecz najlepszy nasz zawodnik
13 listopada 2010, 20:32 / sobota
Nie ma co rozpaczac Panowie nie zawsze sie wygrywa.Ale tabela nam sie spłaszczyła może byc niebezpiecznie wiosną.Mamy u siebie wszystkich najlepszych.Szkoda tych błędów sędziowskich we wcześniejszych meczach.Ale czemu Kafar wstawia Dawida to nie moge pojąc.
13 listopada 2010, 20:34 / sobota
bardzo widac brak Wani, Wisni i Bajicia
13 listopada 2010, 20:43 / sobota
spokojnie na koniec sezonu ma byc 6 miejsce , wystarczy na przyszly rok
13 listopada 2010, 20:54 / sobota
Niestety Surma z Nowakiem sami meczu nie wygraja. Zieniu nie nadaje sie narazie do gry. W Warszawie niezle zagral Popielarz, czemu teraz go nie bylo? Nie wiem tez co sie dzieje z Deleu. Dzis byl najslabszy na boisku. Pamietam go z poczatkowych spotkan i to zupelnie inny zawodnik. O tym ze zagral iscie hujowo swiadczy ze nawet Kafar zmienil go na Pietrowskiego na prawa obrone. Traore gral przyzwoicie, nie rozumiem czemu go Kafar zmienil. To zawodnik ktory moze zrobic cos z niczego. Kafar chyba do konca zycia nie zapomni Buvalowi ze dzieki niemu glownie wygralismy 3-0 na Legii i bez wzgledu na jego forme bedzie na niego stawial.
13 listopada 2010, 20:56 / sobota
lechia.pl
T. Kafarski: Nie poznawałem zespołu
- Nie poznawałem dzisiaj swojego zespołu – powiedział po meczu trener Biało-Zielonych Tomasz Kafarski. - Tylko momentami nasza gra wyglądała tak jak to sobie ustaliliśmy przed meczem. Dodatkowo wiele rzeczy najzwyczajniej w świecie nam się nie udawało. Brakowało ostatniego podania. Teraz musimy się pozbierać i w kolejnym spotkaniu powalczyć o trzy punkty.
13 listopada 2010, 21:04 / sobota
1 bramka wina Wołąkiewicza a 2 Nowaka
13 listopada 2010, 21:17 / sobota
Nie ma co pokazywac palcem kogo wina, przegrali i tyle glowa do gory i do przodu Lechio !!!
13 listopada 2010, 21:34 / sobota
Ale Nowak, Zieniu i Bedi slabo. Szkoda... Bylismy slabsi i tyla. Pozostaje wierzyc, ze na wiosne ich przejedziemy :) Oby do soboty!
13 listopada 2010, 21:38 / sobota
Do wszystkich, którzy pojechali na mecz: szacun. Nie łatwo jest przekrzyczeć kibiców Lecha przy Bułgarskiej. A tymczasem w TV słychać było cały czas naszych.

Lech przegrywa mecz za meczem, bo rywale przyjeżdzają zesrani i blokują bramkę. Poznaniacy tego nie lubią. A jak przyjeżdza ofensywnie usposobiona drużyna, jak City albo Lechia, to nie muszą się męczyć w ataku pozycyjnym. Robią to co lubia, czyli szybkie kontry. Proste.

Dziś Lech był lepszy i wygrał. Proste. Nie ma co się stresować.I tak jest fajnie.
13 listopada 2010, 21:57 / sobota
Dokładnie. Brawa dla drużny za walkę, ale pierwszy raz przegraliśmy w tym sezonie mecz, w którym byliśmy rzeczywiscie słabsi. Było, minęło, gramy dalej. Słaby mecz Zieńczuka? Ok, ale może musi w 2-3 takich meczach zagrać, aby potem zaowocowało to coraz lepszą grą, czuciem i zgraniem tego zawodnika. Do Buvala nie docierały za bardzo klarowne piłki. Zero zarzutów do Nowaka i Surmy, znów orali ile mogli, gdyby Nowak był lepszy technicznie to naprawdę nigdy nie grałby w Lechii tylko w znacznie lepszych klubach.

Co do sytuacji w tabeli:

Mamy 5 punktów przewagi nad strefą spadkową! Tylko 5, liga jest bardzo wyrównana a tabela - poza Craxą, mocno spłaszczona. A więc teraz jest niezwykle ważne, aby wyższość piłkarską przełożyć na 3 punkty w meczu z Widzewem, a potem co najmniej zremisować w Lubinie. Trzymajmy się tego przedziału 4-6, bo może nam łatwo odjechać.
13 listopada 2010, 22:34 / sobota
Najlepiej kurwa poklepać po plecach tych kopiących się po czołach piłkarzyków i stwierdzić że mecz im nie wyszedł!

To nie są sportowcy, powinno ich się zesłać na rok na antarktyde.

Co za cioty z was.
13 listopada 2010, 22:44 / sobota
@Duch91

Akurat to, że naszych było słychać lepiej to efekt rozstawienia mikrofonów na stadionie :)
13 listopada 2010, 22:48 / sobota
Galerie z meczu:

Nasi odnośnik
Kibice LEcha odnośnik
13 listopada 2010, 22:48 / sobota
Ja powiem tylko dwa zasadnicze słowa odnośnie tego meczu Doping - REWELACJA.
13 listopada 2010, 22:59 / sobota
jestem kibicem 20 lat i pamietam wszystko kiedy kazdy wyjazd konczyl sie 3, 4 wiec blagam wszystkich ktorzy sa swiadkiem budowania wielkiej Lechii aby zamkneli mordy!!! przegramy nie jedno , wygramy nie jedno ale jedno jest piekne jestesmy!! i to grubo!!.

nie jestem sklonny juz czytac jakis dzieciakow ze koniec i ze zle, to juz nie dla Nas, idziemy tam gdzie nigdzie nie bylismy i badzmy temu naprawde przychylni.

pozdrawiam wszystkich , bo sa nas tysiace!!
13 listopada 2010, 23:01 / sobota
Pierwszy raz od początku lat 90-tych widziałem i słyszałem ekipę,której doping ograniczał się do 8 słów-Lechia Gdańsk,Biało-Zieloni,Jazda z k...,Amica Wronki. Na stadionie najbardziej słyszalni przed meczem i po. Dramat, ale o tym wiedziałem wcześniej.
13 listopada 2010, 23:16 / sobota
Nie plakac qrwa!!! Nie teraz to nastepnym razem, tak jak juz ktos wspomnial ta druzyna jest w budowie i przyjdzie czas na wielkie zwyciestwa, to ze przegrali... napewno nie pierwszy i nie ostatni raz. A placzkowie mogli by byc na stadionie i dopingowac a nie ze przegrali to odrazu blee... Sam osobiscie gdyby mnie ta odleglosc nie dzielila to bym jezdzil z mila checia na takie wyjazdy nie mowiac o tym aby ominac jakis mecz na T29 wykluczone
13 listopada 2010, 23:45 / sobota
zdjęcia z meczu odnośnik
14 listopada 2010, 00:34 / niedziela
@Stogi...

Oczywiście, zdaje sobie z tego sprawę. Ale to tylko lepiej dla nas:) Polska słyszała, kto rządzi na Bułgarskiej:D
14 listopada 2010, 00:35 / niedziela
Czesc,
nie bede sie dlugo rozpisywal i komentowal zadnych wpisow tylko podziele sie opinia.
Mecz w wykonaniu Lechii przecietny, zabraklo, jak ktos juz wspomnial takiego "pilkarskiego zeba", ale to moim zdaniem brak cech przywodczych trenera.
Wiec nie wiadomo kiedys sie zmieni, wygrala na chwile obecna druzyna z nozem na gardle no i lepszym doswiadczeniem.
Niezapominajmy ze polowa skladu nie przeszla z reszta zadnego obozu, a to bardzo wazny aspekt. Z pewnoscia bedzie lepiej, bo to dobra ekipa chlopakow, niezle dobrana...tylko takiego Lenczyka brak.

Viva BKS !!

pozdrawiam z niemiec
14 listopada 2010, 00:49 / niedziela
Nie zamieniłbym Kafara na stu Lenczyków. Lenczyk ma już ze sto lat, a sukcesów jak na lekarstwo. Kafar ciągle się uczy, ale jest coraz lepszy. Mam nadzieję, że zostanie z nami długo.
14 listopada 2010, 01:10 / niedziela
Gringo co Ty masz do trenera?
To że Lechia gra efektowną piłkę to jego zasługa przy doborze piłkarzy. W naszym zespole nie ma gwiazd a mimo to inne drużyny mają respekt przed nami. To ewidentnie zasługa trenera i piłkarzy.
A Lenczyk? Powiedz mi co takiego zmienił Lenczyk w Śląsku poza tym, że piłkarze uwierzyli, że mogą wygrać?
Jak dla mnie tej drużynie brakuje jeszcze dwóch rzeczy.
1. Zawodnika z charakterem, który "nie zgadza się" na porażki (taki Małecki czy Peszko)
2. Mentalności zwycięzcy na całego. Oni chcą grać chcą wygrywać ale w decydujących momentach czegoś brakuje (najprawdopodobniej zawodnika z pkt 1 który jak nie idzie pociągnie ich i da im uwierzyć)

Ciąg na bramkę nawet jak przegrywają mają. Do przełamania brakuje właśnie tego "czegoś" co przeważy.

Co do nowych ich wartość poznamy na wiosnę kiedy przepracują z drużyną cały okres przygotowawczy. Przy odpowiednich wzmocnieniach i umożliwieniu przepracowania okresu przygotowawczego możemy być na wiosnę nie do zatrzymania, bo postęp z roku na rok widać.

A z pozytywów drużyna naprawdę dobrze została przygotowana fizycznie.
14 listopada 2010, 05:46 / niedziela
zamiast płakać jak zawsze, chociaż raz byście pojechali na wyjazd....

Nic się nie stało LECHIJKO, nic się nie stało!!!
14 listopada 2010, 06:58 / niedziela
w imienu 19...... - i upoważniy w świetle dzisiejszych wydarzeń - oświadczamy, że na dzień dzisiejszy nie jedziemy na żaden wyjazd
14 listopada 2010, 09:47 / niedziela
szacunek dla ultrasów za ZAJEBISTĄ oprawę . !!
14 listopada 2010, 09:48 / niedziela
mnie przed meczem ucieszyłby remis...tym razem nie wyszło
ale i tak mamy drużynę, która nie boi się prowadzić gry i stara się grać w piłkę
tylko LECHIA!
14 listopada 2010, 10:35 / niedziela
Szacunek chłopaki za zajebisty doping. Dzięki za wyjazd!
14 listopada 2010, 10:37 / niedziela
jak czytam wpisy takich osob jak Jazdza to az zal dupe sciska, wez lepiej nie pisz nic woogle niz masz takie faramzony pisac
14 listopada 2010, 10:48 / niedziela
Jak widac paru tutaj osobnikow totalnie nie pojmuje kilku kwestii. Jak mozna pisac ze trener jest do bani? Moze pasieka jest zajebisty z jego 7mioma bramkami zdobytymi (zero na wyjezdzie)? Ogladalem oba mecze wczoraj, zarowno szparki jak i Nasz i porownalbym oba widowiska mniej wiecej tak, ze mecz sledzi to jakas 7 liga wietnamska, a nasz mecz emocjonujace widowisko, szkoda ze przegrane. Kooor... ludzie, jak ktos tu napisal kilka postow powyzej, przynajmniej sie Nas boja, pisza ze przyjezdza najladniej grajaca druzyna w lidze itp. Ogladajac mecz wyjazdowy przynajmniej mozemy miec nadzieje ze choc raz krzykniemy jest, sledzie nie maja takiego luksusu bo jadac na wyjazd moga co najwyzej liczyc na remis 0:0. Policzcie ile goli wpada na wyjazdach. Ja za ta zmiane stylu z nic nie grajacej Lechii za zielinskiego na milo i ladnie grajaca dla oka Lechie Kafarskiego dziekuje temu ostatniemu.
Inna sprawa: Martwi mnie spadek formy obroncow. Deleu nie do poznania, kozans juz z polonia (groclinem) mial kilka wpadek, slabo rzeczywiscie gra buval, ale dlatego ze nie strzela, bo wczoraj walczyl. Pamietajmy tez ze liga sie skurczyla, spasc w tym sezonie nie bedzie problem, bo jest wasko jak w pipce u dziewicy :D
No i niestety kolejna druzyna sie na Nas podnosi, ale to w koncu lech, mistrz Polski, trzeba o tym pamietac. Ja zaluje straconych punktow z poczatku sezonu, dzisiaj bylibysmy liderem ekstraklasy. Trza jebnac zydzew, powalczyc z zaglebiem o 3:0, pociagnac potem ruch i mamy spokojna zime. 9 punktow - nie ma innej opcji i zobaczycie jak krytycy Kafarskiego znowu zaczna Go kochaC. ŻENUA
14 listopada 2010, 11:25 / niedziela
Jestem wkurzona tylko z jednego względu, że Nasza drużyna niepokazywała tego do czego Nas wszystkich przyzywaczaiła. Niestety kiedys musiał przyjsc ten słaby mecz, szkoda że w Poznaniu. Ale będą inne mecze i jesszcze będziemy szczęsliwi.

A co do wyjazdu bardzo dobra organizacja naszych. Wejście na stadion dramat tylko 3 bramki wejsciowe - czekaliśmy bardzo długo. Doping nasz zajebisty i naprawde wszyscy krzyczeli, nie było wyjątków. Mecz się nie ułożył ale my kibicowsko daliśmy rade! a Oprawa była przepiękna. Następny mecz z Widzewem Lukjanovs i Wiśnia wrócą może da radę i Bajic bo już lepiej się czuje. Pozdrawiam pociąg nr. 1 :)
14 listopada 2010, 11:42 / niedziela
Wyrazy współczucia dla ziomka, któremu telefon czy aparat się spierdolił z 3 piętra.
14 listopada 2010, 11:49 / niedziela
Wymiana zdań z amika po meczu zajebista.Szacun dla chłopaków za oprawę i dla nas za doping.Nic was nie słychać ej k.. nic was nie słychać:)
14 listopada 2010, 11:53 / niedziela
Natalia dopiero zaczynasz jeździć na wyjazdy i troche mijasz się z prawdą. Cieszę się, że to już Twój trzeci wyjazd i mam nadzieję, że będzie ich więcej. Jestem na bramkach przy wpuszczaniu kibiców Lechii już trzeci rok. Nigdy, powtarzam nigdy nie widziałem aby w 1,5 godziny wejść w 2000 osób. Dogadane z Lechem, ze jak nie będzie kłótni nie będzie sprawdzania list, alkomatów itp. Kolejny raz usłyszeliśmy, ze jesteśmy nie my jako LP ale my kibice Lechii najbardziej ogarniętą ekipą w Polsce przy wpuszczaniu.
Dodatkowo kibice którzy pomagali przy wpuszczaniu byli lżeni od kurw,pyr,szmat a byliśmy w barwach Lechii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Panowie i panie dla przypomnienia z tego sezonu
Legia Warszawa 1400 osób wchodzimy 2,5 godziny
Groclin 193 osoby wchodzimy 1,5 godziny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Amica 2000 osób wchodzimy 1,5 godziny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gdzie tu jest zła organizacja????????? Burzyły się tylko, które były na pierwszym wyjeździe oraz pod wpływem (nie pije do pierwszo wyjazdowców). Mam nadzieję, że chociaż kilkunastu z was zacznie jeździć na mecze. Musicie jednak nabrać pewnej odwagi bo męczące było prowadzenie każdego z was za rękę i szukanie miejsca w pociągu.
Natalia raz jeszcze do Ciebie. Naprawdę akurat tobie nie przystoi takich rzeczy o organizacji pisać. Przekonasz się jak pojedziesz do Chorzowa i będą kazali Ci ściągać buty na wejśćiu lub też Koronie gdzie nie wejdziesz na mecz w szaliku Wisły lub Śląska.
Panowie i panie troszeczkę więcej wymagajcie od samych siebie.
Na koniec ze swej strony. Nie żałuję spędzonych dwóch tygodni na zapisach, cyrków ze specjalem, gdzie INTER CITY miało w środę tylko 17 wagonów dla nas. Zarwanych nocy przy robieniu listy wyjazdowej (najbardziej odpowiedzialna rzecz). Mistrzostwem świata było wydanie 1500 biletów do godziny 16:50:)))))).
więc raz jeszcze proszę, po mnie sobie jeżdzijcie jeżeli ktoś twierdzi, że zrobiłem coś źle, ale zwykłe słowo PRZEPRASZAM dla chłopaków którzy pomagali na wejściu się należy bo byli naprawdę nie tyle co załamani a mocno zniesmaczeni zachowaniem niektórych z nas. Ogólnie bardzo dziękują kibicom za zachowanie. Pokazaliście, że można na was liczyć i nie my ale Lechia na was się nie zawiodła.
Osobne podziękowania dla naszej młodej grupy ULTRAS za spędzone 2 tygodnie przy obu oprawach.
Do zobaczenia w Lubinie oraz Chorzowie . Mam nadzieję, że pojedzie nas tam trochę a ja ze swojej strony obiecuję własnym slowem, że cena wyjazdu będzie taka, że szczęki wam wszystkim opadną.

Pozdrawiam
14 listopada 2010, 12:00 / niedziela
Hitem było śpiewanie przez tych z tyłu "Wpuście kibiców.." :) Natomiast szczęka ma nam opaść?! Już nie mogę się doczekać w takim razie:)
14 listopada 2010, 12:05 / niedziela
Gdzie mozna obejrzec zdjecia z Poznania? Ta strona ktora podal kolega wyze nie chodzi. Teraz pare slow do kolegi wyzej z LP..MUSISZ PRZYZNAC ZE Z TYM REKWIROWNIEM BROWAROW I INNEGO ALKOHOLU PRZESADZILISCIE!!! Ci co byli wiedza co bylo dalej..i jeszcze jedno .Mam nadzieje ze gosciu o pseudonimie bodajze "Mucha" bedzie totalnie ujebany za to co zrobil w pociagu nr 1 ok godziny 1.00..
14 listopada 2010, 12:09 / niedziela
14 listopada 2010, 12:18 / niedziela
Dzieki kolego , strona ktora podal "playb" nie chce sie otwierac, tam jest ta flaga "Pogromcy Kolejorza" wyrazniejsza
14 listopada 2010, 12:20 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
14 listopada 2010, 12:23 / niedziela
Miałkuś wydajesz się osobą kumającą temat i doskonale zdajesz sobie sprawę, że Stowarzyszenie sprawdzało tylko bilety i ten chłopak od zapisów miejsca szukał dla kibiców (nie wiem z jakim skutkiem). Alko sprawdzał i rekwirował zupełnie kto inny.
Mi akurat się podoba, że na mecze jeździmy trzeźwi (w miarę). Przy wydawaniu biletów każdy kibic dostawał do ręki regulamin wyjazdu. A każdy tak naprawdę miał go w dupie:)))) Każdy myślał (w tym ja), że tak jak zawsze uda się bez problemów wnieść i afery nie będzie. Pomyliłem się ale nie narzekam. Nie dostosowałem się do wytycznych i straciłem 10 zł. Jednak z tego co ludzi znam to nie Stowarzyszenie rekwirowało.
14 listopada 2010, 12:23 / niedziela
do wszystkich malkontentów ,którzy wczoraj byli na wyjeździe:
zanim zaczniecie narzekać na organizacje,pogodę,ludzi itp zastanówcie się w jak bardzo komfortowej sytuacji byliście wczoraj:)
pojechałam z Dawidem,który jest na wózku,pomagała mi koleżanka,bo jestem po operacji i....
-musiałam czekać,aż wpuszczą naszych kibiców,żeby przejsc odcinek 3 metrów do bramy
-byłam pół godziny przed kibicami
-po wejściu kibiców dowiedziałam się,że musimy zrobić sobie wycieczkę dookoła stadionu,która trwałą 40 minut
-wróciłam do tego samego miejsca
-jest godz 17.30,czyli minęło 1,5 godz a ja dowiaduję się,że ewentualnie mogę wejść na sektor po schodach z dzieckiem na wózku
-następnie dowiaduję się,że ewentualnie nie wejde,bo pyskuję, a dziecko ma ściągnąć barwy,bo nie wejdzie na stadion
-po interwencji odpowiednich ludzi z Lecha po bardzo szczegółowym przeszukaniu siebie,dziecka i wózka zostajemy wpuszczeni na stadion
podsumowując:
3 osoby wpuszczano na stadion od 16.00 do 18.30 czyli 2,5 godz.
więc przestańcie pieprzyć o złej organizacji w dniu wczorajszym,bo nie mogę tego czytac,a w szczególności od ludzi,którzy byli pierwszy lub drugi raz na wyjeździe.Mój syn na wózku ma więcej wyjadów w miesiącu niż wy w całym swoim życiu.
Pozdrawiam niekumatych
14 listopada 2010, 12:27 / niedziela
odnośnik tutaj widać wyraźnie drugą oprawe ;)
14 listopada 2010, 12:34 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.265