Gdańsk: sobota, 31 października 2020
FORUM
Podstrony:

Amica POZnań-Lechia Gdańsk 13.11.2010.godz.18:15

strona 8/14

14 listopada 2010, 12:35 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
14 listopada 2010, 12:36 / niedziela
"gamper" napisal chyba najbardziej wyrazny post w calym tym temacie.
14 listopada 2010, 12:40 / niedziela
Naprawdę słowa uznania dla grupy Ultras .
Dwa tygodnie ciężkiej pracy i poświęcenia kosztem własnych obowiązków .
14 listopada 2010, 12:42 / niedziela
@ mialkus

może po to, żeby przy wejściu 500 osób nie zostało pod bramą bo są kompletnie sztywni. i tak część jechała tam tylko żeby się najebać jak świnia, a nie żeby dopingować Lechie , a takich osób powinno być jak najmniej.

ps. amice gul latał że hej.
14 listopada 2010, 12:47 / niedziela
Miałkuś masz rację nie twierdzę, ale skoro jest napisane NIE WNOSIMY to znaczy nie wnosimy
14 listopada 2010, 12:52 / niedziela
Szacunek dla Ultras i wogole dla Lwow Polnocy.
Panowie,jestem z Was dumny !
14 listopada 2010, 12:56 / niedziela
14 listopada 2010, 12:56 / niedziela
W Mogilnie grad padał ? Który mnie poznał po Amberku z kłosem :D.
14 listopada 2010, 12:59 / niedziela
Spac nie mozecie.... Toc to srodek nocy...
14 listopada 2010, 13:01 / niedziela
14 listopada 2010, 13:12 / niedziela
14 listopada 2010, 13:13 / niedziela
14 listopada 2010, 13:15 / niedziela
to nie było do NatiLG dla jasności tylko do kolegi wyżej .
14 listopada 2010, 13:18 / niedziela
Rozumiem ale skoro jest regulamin to niech kazdy go przestrzega.
14 listopada 2010, 13:18 / niedziela
datt nie zartuj,sprzedawali piwo juz przed Bydgoszcza wiec jakby ktos chcial sie najebac jak swinia to by sie najebal a z tego co wiem wszyscy weszli.do Zejera, Lunaka , Klimka i innych chlopakow z LP nic nie mam,wykonali kawal dobrej roboty.Nie pamietam kiedy tak sie zaprezentowealismy na wyjezdzie.Super doping, oprawa, tylko wyniku zabraklo niestety.Bledem bylo wystawienie Zienczuka ktory byl dio zmiany juz po pol godziny.Ma duze zaleglosci, jest wolny, spozniony.Mysle ze za bardezo sie otworzylismy po przerwie przy 0-0,Lech byl lepszy bezdyskusyjnie i wygral zalsuzenie.
14 listopada 2010, 13:19 / niedziela
14 listopada 2010, 13:19 / niedziela
14 listopada 2010, 13:23 / niedziela
..I DLA JASNOSCI mi nic nie zabrali bo jest tak jak napisales kolego - jedziemy za Lechia a nie zajebac sie jak swinia. Chodzi mi tutaj o sama zasade.. Wypominasz komus regulamin? to sam go przestrzegaj.
14 listopada 2010, 13:24 / niedziela
zostal znaleziony szalik w pierwszym pociagu w ostatnim wagonie chyba nalezy do kolegi z oruni ktory sie do nas dosiadl czy sie myle??szalik zielony w biale cienkie paski jezeli ktos taki zgubil niech da znac
14 listopada 2010, 13:31 / niedziela
14 listopada 2010, 13:35 / niedziela
14 listopada 2010, 13:39 / niedziela
No to masz zajebiste rozeznanie
14 listopada 2010, 13:40 / niedziela
Chciał się popisać.
14 listopada 2010, 13:43 / niedziela
A co do stadionu to syf jak chuj, stojąca woda przy kiblach, w kiblach, na klatkach lało się po bani, "sklepik" poprostu zajebisty
14 listopada 2010, 13:44 / niedziela
14 listopada 2010, 13:47 / niedziela
Regulamin:
8# W POCIĄGU BĘDZIE FUNKCJONOWAŁ CATTERING ,DO POCIĄGU NIE ZABIERAMY ALKOHOLU !

I wszystko w temacie...
Pewne zasady muszą obowiązywać, czy to śię podoba, czy nie.
Każdy kupujący bilet był świadom tego zarządzenia. Nie dostosowałeś się... zostałeś ukarany konfiskatą... ku przestrodze na przyszłość.
14 listopada 2010, 13:49 / niedziela
MarekM - racja. W pierwsza strone nie pijemy... po czym slysze (w pierwsza strone) chcecie piwo czy flache?
14 listopada 2010, 13:50 / niedziela
14 listopada 2010, 13:51 / niedziela
Marudzicie. W WARSie piwo droższe :)
Brawo za organizację.
Doping konkretny!
14 listopada 2010, 13:57 / niedziela
14 listopada 2010, 13:58 / niedziela
14 listopada 2010, 14:01 / niedziela
jedzie sie najebac do Olkusza :)
14 listopada 2010, 14:03 / niedziela
co do meczu.... to ja oczekuje przeprosin od tych gwiazdeczek , na stojąco to i ja bym zagrał . Szczególnie przeprosin od Buzały , bo to w jaki sposób grał woła o pomste od nieba , żeby jeszcze ambitnie , ale w tym zaangażowania nie było. Deleu słabiutko , mam dziwne wrażenie ze oprucz zastawiania Buval nic więcej nie potrafi , ale nawet zastawianie przy Arboledzie nic mu nie dało , niszczył go jak chciał. Kozans również słabo. Surma i Nowak jak czterdiestolatki = 0 dynamiki
14 listopada 2010, 14:05 / niedziela
O nas się nie martw będziemy jeździć gdzie nam się podoba do Olkusza jak najbardziej :D Na Lechię tak samo będziemy jeździć o to się nie martw jak i czym.
14 listopada 2010, 14:06 / niedziela
14 listopada 2010, 14:06 / niedziela
14 listopada 2010, 14:07 / niedziela
Ja tylko kilka zdan.
Byłem wczoraj na kolejnym wyjedzie.
Wynik jak wynik nieraz jeszcze przegramy i nieraz wygramy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak było w pociagach tak moze troszke przesada z konfiskata ale ktos to musiał wszystko ogarniac takze szacun dla organizatorow bo musieli troszke ogarnąc!!!!!!!
DOPING ZAJEBISTY!!!!!!!!!!!!!!

AEJAO AEJAO JEBAĆ KKS !!!!!!!!
AMICA POZNAN KURWA JEST !!!!!!!!!!

JEBAC ARKE !!!!!!!!!!!
14 listopada 2010, 14:12 / niedziela
14 listopada 2010, 14:14 / niedziela
Regulamin:
6# NIE PIJEMY ALKOHOLU W PIERWSZĄ STRONĘ. KAŻDY Z NAS REPREZENTUJE NASZ KOCHANY KLUB I MA Z DUMĄ I HONOREM NOSIĆ NASZE ŚWIĘTE BARWY. JEŻELI ZE WZGLĘDU NA WYPITY ALKOHOL NIE ZOSTANIESZ WPUSZCZONY NA MECZ NIE LICZ NA TO ŻE KTOŚ BĘDZIE SIĘ WSTAWIAŁ ZA TOBĄ U ORGANIZATORA MECZU.

"NIE PIJEMY ALKOHOLU W PIERWSZĄ STRONĘ." - moim zdaniem niefortunne sformuowanie, które - jak widać - doprowadziło do kontrowersji.

W PIERWSZĄ STRONĘ ODRADZA SIĘ SPOŻYWANIA ALKOHOLU - i byłoby po temacie.
A co najważniejsze nie kolidowałoby z punktem 8 Regulaminu... takie niuanse na przyszłość.
14 listopada 2010, 14:15 / niedziela
Szefinho
A dla Ciebie Lechia to tylko mecze ?
No kurwa gratuluję
14 listopada 2010, 14:20 / niedziela
wyjazd na mega plus !!!

LWY PÓŁNOCY KAWAŁ DOBREJ ROBOTY!!!

ps. słabo z różnicami cen między pociągiem 1 a 2
14 listopada 2010, 14:20 / niedziela
Nauczcie się,że wyjazdy nie są od tego żeby się nachlać.
14 listopada 2010, 14:22 / niedziela
Po tym jak sie zaprezentowaliśmy, jakoś mi nie szkoda nawet wyniku:)
Za tydzień wygramy z Widzewem i tyle.

Bardzo fajnie wszystko.

Słabszy wystep przede wszystkim Huberta, często nie było go tam gdzie być powinien. Widze, że dużo ludzi pisze o słabym Buvalu, ale patrzcie że teoretycznie najlepszy obrońca ligi miał z Nim nie lada problemy, dał mu ostro w kość. Szkoda, że nie narzuciliśmy swojego rytmu tak jak w innych meczach, ale były momenty kiedy próbowali. Szkoda, że Traore nie wykorzystał w pierwszej połowie swojej sytuacji bo byłby zupełnie inny mecz pewnie.

Ale nie było źle:) brawo dla piłkarzy, dla Kafara, i dla wyjazdowiczów. Pozdrawiam.
14 listopada 2010, 14:29 / niedziela
Kurwa ogarnijcie się. Forum, a już szczególnie to, nie jest miejscem do prostowania pewnych sytuacji i relacji z Tczewem. Siła Tczewa jest nierozerwalnie związana z zaangażowaniem Gdańska w pewne sprawy. Wystarczy cofnąć się ze 2/3 lata wstecz tczewska Arka dołowała np. dzięki Gdańskowi Oliwie, co przełożyło się na siłę LGFT. Nie ma co się spinać szczególnie tutaj i bez ksyw, trzeba współpracować i się dogadać.
14 listopada 2010, 14:36 / niedziela
Do LP: Wyjazd przygotowany szybko i sprawnie, należą Wam się brawa. Przy takiej liczbie osób logistyczne cacko. Sądzę ze Nati lG chodziło o to iż przy kurwa stadionie za 300 baniek czy więcej, pracują 2 bramki na 2000 osób.Nienormale jest to by tyle tam stać. Nie była to pretensja do Was, jeszcze raz szczere gratulacje za wyjazd, tylko ogolna złość na stanie tam 2 godz na deszczu. Nikt nie ma pretensji do Was, Wy razem z Chłopakami z ultras spisaliscie się zajebiście. Jedyny niesmak to zabieranie tych piw i poźniej ich dalsza sprzedaż. po co psoć klimat w ten sposób?....Pozdrawiam i do zobaczenia na Zagłębiu
14 listopada 2010, 14:41 / niedziela
14 listopada 2010, 14:43 / niedziela
Tempo wchodzenia było takie jak na t29. A że się barany z tyłu pchały to nic nadzwyczajnego.
Jedyny minus to to, że się w "jedynce" piwo w drodze powrotnej skończyło zanim ruszył :/
14 listopada 2010, 14:45 / niedziela
Prośba do Tczewa. Miałem wczoraj męską rozmowę z P.... Ustaliliśmy, że forum nie jest miejscem na żale i dogadywanie się. Więc proszę Tczew aby zamknął temat, a widzę, ze masowo piszecie. To była wasza prośba więc jej się trzymajcie. Sprawa do wyjaśnienia na najbliższym spotkaniu.
14 listopada 2010, 14:49 / niedziela
Fakt ponioslo troszke! :)
14 listopada 2010, 14:53 / niedziela
BRAWA DLA LWÓW PÓŁNOCY ZA ZAŁATWIENIE SPECJALI I OGARNIĘCIE TEGO WYJAZDU!!!ZA POŚWIĘCONY CZAS I SIEDZENIE W JAKO DZIEŃ W DZIEŃ!!!Wpuszczanie poszło zajebiście szybko tylko My się pchalismy jak bydło i dlatego było takie zamieszanie:/

Ale zawsze musi byc jakies ale...
1.Zabieranie alkoholu ludziom(czasami nawet straszenie że wyjebią z pociagu) i sprzedawanie ich za 15min po 5 zł było poprostu chamskie(żeby nie pisac gorzej)
Ja płacę za bilet i jadę na mecz jak mnie nie wpuszczą bo jestem najebany to jest mój problem i moja wina(ja wgl nie piłem na tym wyjeździe ale każdy odpowiada za siebie)!!!!Poprostu ludzie przyznajcie się że chcieliście zarobić na tym wyjeździe(jeżeli pójdzie to na oprawy,wyjazdy lub inne przedsięwzięcia kibicowskie to spoko (po za zabieraniem piwek)
Miało nie być alkoholu w pierwszą stronę a Wy sprzedajecie- jakoś niefortunie ten regulamin zapisaliście może było to poprostu nieporozumienie:/

Doping był zajebisty i moim zdaniem lepszy niż u siebie:)Oprawy zajebiste i ogólnie zaprezentowaliśmy się SUPER!!!!!!Kiedy bilety na Lubin???
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.270