Gdańsk: poniedziałek, 23 września 2019
FORUM
Podstrony:

Amica POZnań-Lechia Gdańsk 13.11.2010.godz.18:15

strona 9/14

14 listopada 2010, 14:55 / niedziela
Ustalimy wszystko w tym tygodniu jeżeli chodzi o Lubin. Czekamy na wycenę kar od PKP a takie będą na 100%.
14 listopada 2010, 14:55 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
14 listopada 2010, 15:04 / niedziela
14 listopada 2010, 15:07 / niedziela
14 listopada 2010, 15:21 / niedziela
14 listopada 2010, 15:30 / niedziela
do luki_LG dokładnie o to mi chodziło ja nie mam pretensji do LP że tak długo stalismy bo to nie oni są winni tylko Ci którzy na 2000 osob otworzyli tylko 3 bramki wejściowe. o to mi chodziło reszta wszystko ok.
14 listopada 2010, 15:32 / niedziela
Natalia z całym szacunkiem ale Ty nie do końca rozumiesz. Choćby mieli 10 bramek a sprawdzali każdego na liście i wyrywkowo brali na alkomat to byśmy wchodzi co najmniej 3 godziny. Mają niedoskonałości których są świadomi dlatego szło się z nimi dogadać.
14 listopada 2010, 15:36 / niedziela
Witam, cały wyjazd na plus. Chciałbym zwrócić uwagę na nietakt w postaci motywu z J. Piłsudskim. Jest to autor słów: "Polacy są narodem idiotów". Jeśli za państwo uznawać min. terytorium i naród to Polacy=Polska. Idąc dalej (także zgodnie z analogią prezentowaną przez pomysłodawców oprawy) Polska= Lechia.
Ja nie zgadzam się z Piłsudskim, że Polacy (a w tym kibice Lechii) to naród idiotów. Szkoda, że jako antykomuniści, a więc i chyba antysocjaliści czcimy własnie Piłsudskiego, a nie np. jego największego adwersarza Romana Dmowskiego, który opowiadał się za państwem narodowym.
14 listopada 2010, 15:37 / niedziela
Przetańcie pierodlić o tym, że się długo stało, weszliście na 2 połowe? nie. Dlatego byliśmy ponad 2h przed meczem żeby sobie wejść spokojnie przez te 3 bramki, chodź z tego co widziałem to i tak było bardzo sprawnie przeprowadzone wchodzenie, gdyby nie to, że każdy chciał jak najszybciej zobaczyć stadionik od środka, kurwa ludzie, ogarnijcie.
14 listopada 2010, 15:47 / niedziela
14 listopada 2010, 15:54 / niedziela
Ręczny wg umowy to 900 zł. 900 zł mniej pieniędzy na dofinansowanie Lubina. BRAWO
14 listopada 2010, 16:03 / niedziela
14 listopada 2010, 16:18 / niedziela
Wyjazd niezły, wszystko załatwione bardzo dobrze przez Lwy Północy, dzięki czemu wiele osób mogło zaliczyć największy wyjazd w swoim życiu.

Zamieszanie z alkoholem to ogromny minus tego wyjazdu, wiele osób ma negatywne zdanie na temat tego co się wydarzyło, ja też uważam że takie rzeczy nie powinny mieć miejsca...
14 listopada 2010, 16:21 / niedziela
KIBIC88 : nie grypsuje. to slowo weszlo do jezyka potocznego. niech bedzie zjeby, za frajerow z wiezienia ich nie uwazam
14 listopada 2010, 16:22 / niedziela
do KIBIC88

Najlepiej wytłumacz proszę na forum, niech się wszyscy dowiedzą czegoś nowego. Ale z zabawą słowami to uważaj, bo składają się z liter, a tymi jak wiadomo łatwo zarazić się można.
14 listopada 2010, 16:31 / niedziela
Nie ma co narzekać wyjazd luksusowy,wygodny,dobrze zorganizowany co na pewno nie jest takie proste przy 2000.
14 listopada 2010, 16:36 / niedziela
Dokladnie osoba ktora to zrobila nie postapila fair w stosunku do innych ! 900 zeta piechota nie chodzi i taka osoba powinna byc wskazana palcem i pociagnieta do odpowiedzialnosci moze by to nauczylo na przyszlosc ze nie warto. Zapewne byl kozakiem wsrud kolegow, ale jak by byl sam to pewnie wrocil by grzecznie jak inni pewnie nie jest frajerem ale dupkiem napewno !
14 listopada 2010, 16:37 / niedziela
kolejne fotki ;-)
odnośnik
14 listopada 2010, 17:08 / niedziela
Po takim wyjeździe jestem optymistą jeśli chodzi o przyszłość kibicowania na PGE Arenie. Potrafimy się sprężyć w 2000 tys na wyjaz, to będzie 20 000 u siebie. Kto był na dużym stadionie (gdziekolwiek) to wie jak to się ogląda na żywo. Tak młyn na 5 tys. to jest coś.
2 sprawy ode mnie:
- nie było ostrzeżenia w regulaminie, że będzie zabierany alkohol. Kolo który mi sprawdzał reklamówkę pozostawił żenujące wrażenie... Jak nie pijemy to nie latamy ze zgrzewami po wagonach, zresztą każdy wyjazdowicz jest dorosły. LP powinniście wprowadzić czarną listę tych co mają w dupie zasady i wszystkich.
- punkt gastronomiczny to katastrofa na Bułgarskiej. Senepid dostałby szału. Prośba do katereringu na T29 sprzedajcie im jak przyjadą do nas taką kiełbasę żeby się pożygali...
14 listopada 2010, 17:35 / niedziela
Przegralismy bo bylismy slabsi, trzeba wyciagnac wnioski i nie plakac
bedzie dobrze :-)

Cała logistyka wyjazdu WIELKI PLUS dla LP, bez wiekszych problemow
problemy z wejsciem sami sobie zgotowalismy pachajac sie jak bydlo,
moze na przyszlosc trzeba duzo wczesniej ustawic bramiki formujace co rozluzniloby troche napierajacy tlum.

Doping zajebisty gardlo mam zdarte, przednia zabawa,
obejrzalem powtorke i w pierwszej polowie
bialo-zieloni - zajebiscie, WKS .., Trojmiasto jest nasze ...,
Wisla ...., Amica ... bylo bardzo dobrze slychac

Akcja z piwem to WILEKA wpadka, trzeba bylo napisac w regulaminie
ze wniesiony alkohol bedzie konfiskowany i wyrzucany to wszystko byloby ok,
a tak ludzie byli zaskoczeni ze jest alkohol konfiskowany oraz
kultura konfiskaty (tu nastapi milczenie) wyszlo delikatnie mowiac chujowo.
Jeszcze jakby to wyjebali za okno to pol biedy, ale po calej akcji mozna
bylo swoje piwko spokojnie odkupic WSTYD !.

Gosc dymiacy w nocy byl delikatnie uspakajany przez chlopakow wczesniej konfiskujacych alkohol, ale przy tym nie byli oni tak zdeterminowani
jak przy konfiskacie to takze 'troche' zniesmaczylo ludzi.
14 listopada 2010, 17:39 / niedziela
Napiszę jeszcze raz. Alkohol skonfiskowany nie był dostępny do kupienia. Nie wiem po co siejecie taki farmazon.
14 listopada 2010, 17:45 / niedziela
14 listopada 2010, 17:50 / niedziela
A wlanie o stadionie sektor gosci to chujowka na maksa,
,nie wiem czy sie dobrze domyslam, to jest chyba
to miejsce gdzie im sie trybuny nie zeszly :-))))
podzielili ten fragment stadionu na chyba 5-6 sektorow
odzielonych skurwiala plexi i po wywieszniu flag z 20% miejsc
nic nie widac a z tego co zostalo to kilkadziesiat osob
oglada mecz przez szybke
catering - coz mozna sie nie dziwic Wislakom ze chcieli to spalic
14 listopada 2010, 17:59 / niedziela
14 listopada 2010, 18:06 / niedziela
Wyjazd na ogromny plus ( szczególnie oragnizatorzy zasługują na wielkie brawa )...O alkoholu się nie wypowiadam, bo mnie to nie dotyczyło.... Stadion to jedno wielkie rusztowanie obciągnięte dziurawym kondonem z którego nawala woda jak przez sito, kible dramat ( szalet pod krzakiem jest już lepszy ), gastronomia jak w Alcatras.Jak tam ma wyglądać stadion na Euro toć niech lepiej się nie kompromitują i oddadzą organizacje innemu miastu (Kraków)...
O grze nie ma co pisać bo był to najsłabszy mecz jaki widziałem w wykonaniu Naszych graczy....Powrót ok 7 godz....wlókł się ten pociąg jak pół litra pite na budowie we dwóch...(ale śmiechu co niemiara)
TYLKO BKS
14 listopada 2010, 18:07 / niedziela
14 listopada 2010, 18:37 / niedziela
Myśle , że jest opcja , żeby pieniądze za piwo poszły na dofinansowanie do wyjazdów ( lubin , chprzów ) .
14 listopada 2010, 18:46 / niedziela
malcolm
14 listopada 2010, 17:59 / niedziela
ale wiem ze znajomy odkupil swoje piwo innej marki bo takie lubi,

Jak stał i prosił, aby mu sprzedano jakie lubi to już dla świętego spokoju takie dostał. Jednak to nie powód by pisać w co drugim poście, że zostawały one przekazane do dalszego obiegu, bo to nieprawda.
14 listopada 2010, 19:08 / niedziela
dlatego napisalem ze moglo to byc jednorazowe,
szkoda ze nie bylo to od razu wyrzucane na miejscu
byloby wszystko jasne sa zasady kazdy mial regulamin,
bylo napisane nie brac, do tego wiekszosc pomyslala ze
zakaz brania jest powiazany z zakazem picia,
i jak po "akcji" otworzono catering to zaczelo sie oburzenie
ze cos tu jest nie tak i co sie stalo z zabranym towarem
a troche tego zebrali chlopaki ;-)
14 listopada 2010, 19:16 / niedziela
Konczac, nie dodałem wczesniej oprawa ZAJEBISTA :-))
14 listopada 2010, 19:21 / niedziela
MarekM
14 listopada 2010, 13:47 / niedziela
Regulamin:
8# W POCIĄGU BĘDZIE FUNKCJONOWAŁ CATTERING ,DO POCIĄGU NIE ZABIERAMY ALKOHOLU !

I wszystko w temacie...
Pewne zasady muszą obowiązywać, czy to śię podoba, czy nie.
Każdy kupujący bilet był świadom tego zarządzenia. Nie dostosowałeś się... zostałeś ukarany konfiskatą... ku przestrodze na przyszłość.
==========================
widać nie wszyscy czytają regulamin.

Pora by większość (sfrustrowani) pojęła w końcu, że wyjazdy są nie po to by się napierdolić jak świnia.

Co wy myślicie, że Catteringowcy pakują kasę do własnych kieszeni? Przecież ta kasa zostaje przeznaczona na sprawy kibicowskie.....

Najlepiej przyharpunić, nie dać zarobić ani złotówki, taszczyć przez pół miasta plastikową siateczkę z prowiantem, wreszcie pojechać na wyjazd zgodowy
i za free się najebać.

Wnieś, jeden z drugim, swoje piwo do lokalu ciekawe co się wydarzy?:)) Sprawa była postawiona jasno (DO POCIĄGU NIE ZABIERAMY ALKOHOLU!). Przy transporcie 2 tys. ludzi musi być jakiś porządek. LP nie wymyślają sobie regulaminu tak dla jaj lecz by go respektować. Większość myślała pewnie, że będzie jak zwykle- regulamin sobie a życie sobie. A tu zonk........kiedyś trza było zacząć, trafiło akurat na ten wyjazd.
14 listopada 2010, 19:45 / niedziela
dobrze , że piwo było zabierane.
to tak samo jakbyś wchodził na impreze ze swoim piwem.
tylko , że tu wchodziłes do pociągu w ktorym z resztą miałes prawo kupić piwo.
jeśli jest okazja zarobić i dobrze potem te pieniądze wykorzystać to trzeba takie akcje organizować.
myślicie , że z czego będą zapłacone kary za straty w pociągu i dofinansowanie do nastepnego wyjazdu?
myśle , że większy płacz był by o to , że piwo nie było sprzedawane w pierwsza strone niż o to jak to teraz jest , że mimo tego co było napisane na regulaminie zostawało ono sprzedawane.
po to było piwo , zeby je można było kupic,jeśli w pierwsza strone ktoś chciał kupić to zrobił to nikt mu nie zabraniał, a jesli kupiłes tylko po to , żeby płakać potem na forum to bez sensu. jakby ktoś nie sprzedał komuś tego piwa w 1strone to dopiero byłby płacz!
także miejcie pretensje tylko do siebie za nieprzestrzeganie regulaminu.
14 listopada 2010, 19:45 / niedziela
14 listopada 2010, 19:56 / niedziela
po chuj te żale wylewacie? było jak było i tyle, przestań tu płakać tylko zajmijcie się lepiej śpiewaniem na meczach a nie staniem jak oszołomy i wpatrywaniem się w murawę
14 listopada 2010, 19:57 / niedziela
14 listopada 2010, 20:01 / niedziela
14 listopada 2010, 20:01 / niedziela
marys ty z tym stanowiskiem powaznie???

Jesli tak to ja czekam na stanowisko Lwow dlaczego Traore nie jest bialy. Tylko koniecznie musi byc dlugie uzasadnienie.
14 listopada 2010, 20:05 / niedziela
Przydało by się trochę zmniejszyć ceny. Nie każdego stać żeby kupić flaszke za 50 złoty jak w sklepie jest po 20. Nie każdy śpi na pieniądzach...

LP szacunek za ten wyjazd organizacja super!
14 listopada 2010, 20:05 / niedziela
14 listopada 2010, 20:13 / niedziela
14 listopada 2010, 20:14 / niedziela
Czy Waszym jedynym problemem, jest to, że konfiskowano alkohol? Dostawaliście regulamin wyjazdu i było jasno zaznaczone, że alkoholu do pociągu nie wnosimy...

Jeśli chodzi o wpuszczanie na sektor, to zajebiście to wyglądało. Tak, jak pisał LP 2 tysiące w półtorej godziny, przy takim samym czasie a 193 osobach w Warszawie, czy to zły wynik?
Nie zauważyłem, by ktoś ze stałych wyjazdowiczów, miał pretensje o wchodzenie. Wyzwiska w kierunku chłopaków od nas, którzy pomagali przy wpuszczaniu, to skandal!

Miejmy teraz tylko nadzieję, że kary nałożone przez PKP nie będą wysokie, dzięki czemu wyjazdy do Lubina i Chorzowa będą wysoko dofinansowane.
Jeszcze mam taką nadzieję, że wszystkim nowym spodobała się atmosfera wyjazdów, na które zaczną jeździć regularnie.

PS Pozdrowienia dla tych, u których mogłem uczestniczyć w pasowaniu na wyjazdowicza :)
14 listopada 2010, 20:23 / niedziela
takie kwiatki na krajowym forum.....brak słów.
14 listopada 2010, 20:25 / niedziela
pamiętajcie że na Lechii nie będzie nigdy miejsca na konfidentów..!
14 listopada 2010, 20:26 / niedziela
rikitiki
nigdzie nie napisałem że coś mi przeszkadzało. swoje zdanie wyraziłem w pociągu ale nie wyszło mi to na dobre.
Dla Twojej wiadomości - nie udzielam się na onecie ani na trójmiasto.pl a za LECHIĄ jeżdżę od 80-tych lat i to chyba nie jest powód do tego żeby nazywać mnie parówą.
Poza tym osoby mające wielki staż na Lechii zostały w pociągu potraktowane delikatnie mówiąc nie specjalnie.
Pozdrawiam - to mój ostatni wpis w tym temacie.
14 listopada 2010, 20:31 / niedziela
Mialem na myśli parówy z onetu i trójmiasta a nie konkretnie Ciebie.
14 listopada 2010, 20:35 / niedziela
14 listopada 2010, 20:38 / niedziela
Twoje zdanie zachowaj dla siebie decyzja była przez kogoś podjęta i nie była to decyzja jednej osoby i tyle i zostawcie już swoje wypociny co do tego tematu, jak chcecie coś powiedzieć to znajdźcie te osoby na stadionie napewno sobie wszystko wyjaśnicie
14 listopada 2010, 20:42 / niedziela
Nie ty użytkownik będziesz decydował dla kogo mam zostawiać swoje zdanie pojąłeś?
14 listopada 2010, 20:44 / niedziela
wypisywanie gorzkich żali na forum onetu świadczy tylko o poziomie tego kto to tam zamieścił; niech jeszcze napisze mail'a do uwagi tvn..heh
14 listopada 2010, 20:46 / niedziela
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.254