Gdańsk: czwartek, 24 września 2020
FORUM
Podstrony:

A My swoje .... precz z komuną!

strona 5/5

1 czerwca 2012, 08:13 / piątek
To się w głowie nie mieści, że polski rząd pozwala na te koszulki, natomiast zakazy są na przekreślony sierp i młot na stadionach i zakaz wchodzenia w koszulkach klubowych lub koszulkach innych sponsorów do stref kibica.
Mam nadzieję, że każdy Lechista jak zobaczy ruska w koszulce z sierpem i młotem, to odpowiednio zareaguje.
3 czerwca 2012, 23:37 / niedziela
4 czerwca 2012, 02:48 / poniedziałek
12 czerwca 2012, 11:19 / wtorek
Nie wiem gdzie to wrzucic, wywiad z Witoldem Gadowskim
odnośnik
12 czerwca 2012, 12:32 / wtorek
Wrocław: Przekreślony sierp i młot na Sky Tower odnośnik
14 czerwca 2012, 18:34 / czwartek
24 czerwca 2012, 15:11 / niedziela
Czyżby nowe pokolenia były w stanie odrzucić od władzy postkomunistów? Polecam poniższy link:
odnośnik
24 czerwca 2012, 21:18 / niedziela
jakiś czas temu aresztowano Starucha. wdg. mnie to pierwszy więzień polityczny 3 żydpospolitej. tylko czekać jak dowiemy się że popełnił samobójstwo z powodów osobistych...
28 czerwca 2012, 18:55 / czwartek
hm z tego co przed chwilą mówili w panoramie kręcili dziśiaj zdjęcia na bramie stoczni do filmu o wałęsie i zdjęli napis Solidarność oczywiście tylko na potrzeby filmu ale dziwnym trafem napis Solidarność zasłaniający napis fu lenin już nie zawiśnie no cóż za spryt komunowicza prezydenta niektórych mieszkańców Gdańska
1 lipca 2012, 00:00 / niedziela
odnośnik
5 lipca we Wrocławiu Rada Miejsca zadecyduje o tym, że jedno z miejsc w centrum stolicy Dolnego Śląska będzie miało nazwę Ronda Żołnierzy Wyklętych.
Chwała Bohaterom.
6 września 2012, 01:29 / czwartek
A ludzie dalej nie wierzą, że cały czas żyjemy w postkomunie, którą od kilkudziesięciu lat funduje nam cały czas ta sama klika polityków....

odnośnik
8 września 2012, 22:32 / sobota
Chyba tylko głupcy , wierzą ,że żyjemy w demokratycznej Polsce . Niestety nadal mamy komunistyczny ustrój tylko trochę ładniej "ubrany" . Polsce , należy się silna dekomunizacja . Działacze dawnego systemu powinni zostać skazani na śmierć . Walka trwa !
8 września 2012, 23:45 / sobota
Popieram wprowadzenie 460 jednomandatowych okręgów wyborczych (JOW) w wyborach do Sejmu RP!

Poprzyj akcję - wpisz się na listę! »

Na początek należy odtworzyć listę 750 tysięcy obywateli, którzy podpisali się pod petycją w sprawie zmiany ordynacji wyborczej na jednomandatową. Paradoksalnie, listę przygotowała Platforma Obywatelska ale po wygranych wyborach bardzo szybko zapomniała o tym postulacie. Dlaczego listę trzeba odtworzyć ? Bo została .....zmielona !!! Odtwórzmy więc tę listę i złóżmy do Sejmu. Założyłem więc stronę zmieleni.pl gdzie wszyscy, którym bliska jest idea okręgów jednomandatowych mogą się wpisywać pod akcją poparcia

Paweł Kukiz

odnośnik
10 września 2012, 11:37 / poniedziałek
bialo_zielony a ty już sie wyleczyłeś z miłości do korwina-pipke czy dalej to jest twój idol ? przez jego głupote 5% poparcia knp nigdy nie przekroczy
11 września 2012, 14:01 / wtorek
@holy fan
To przez głupotę społeczeństwa (czyli większości obywateli) tacy jak on nigdy nie będą tu rządzić... Najgorsze jest to, że wszystko co mówił ma logiczne uzasadnienie i w gruncie rzeczy ma rację, tylko źle to przedstawia (bo głupia większość nie patrzy na logikę). A wczoraj u lisa wiadomo było, że założenie programu będzie takie aby zjebać Korwina no i 4 na 1 się bardzo starali i nawet nie wiem, czy im się nie udało... Jego osobiście cenię go za to, że jest szczery do bólu, nawet gdy wie, że to mu poparcia nie przyniesie to i tak powie, a przecież mógłby obiecywać każdemu 100 milionów, 3 miliony mieszkań, zieloną wyspę lub inne socjalistyczne bajki...

Swoją drogą to dziwne, że gdy ten człowiek pisze i mówi o gospodarce to go publiczna telewizja unia jak ognia (czyżby mają w tym jakiś cel), a gdy powie coś na temat niepełnosprawnych, kobiet lub homosiów to jest od razu bardzo głośno o nim. Żenujące to jest... no ale motłoch to kupi:)
11 września 2012, 14:24 / wtorek
Co ciekawe sam Krzysztof Stanowski podziela racje JKM:
odnośnik
Szkoda, że większość nie jest w stanie samodzielnie myśleć...
11 września 2012, 20:41 / wtorek
holy fan
Rozwiń temat. Co masz przeciwko JKM? Wczoraj, nie schował głowy w piasek, i pogadał z niepelnosprawnymi. nie wierzysz mu , że kroją kalekich po trzykroć? Masz mu za złe, że nie chce sponsorować igrzysk, paraoimpijskich? A może Cię Lis wzruszył? Chwia. Czy to czasami nie On, nie chciał już pracować z idiotami?
11 września 2012, 22:10 / wtorek
Lis to jest ścierwo a nie dziennikarz. On powinien być prowadzącym program.
A to co wyprawa to jest raczej talk-show niż publicystyka.
Atak gościa, który ma zdanie inne niż On.

JKN to dla mnie oszołom, ale sporo prawdy powiedział nie tylko wczoraj.
14 września 2012, 15:24 / piątek
14 września 2012, 16:26 / piątek
Tak sie wam wtrace miedzy wodke a zakaske. Lisa nie bronie ale w rozmowie potrafil zachowac kulture jezyka, czego nie mozna powiedziec o JKM. Nie mozna publicznie wypowiadac sie w taki sposob w jaki robil to JKM podczas wywiadu i nie chodzi mi tu o meryoryke jego wypowiedzi a o sposob i uzyte slownictwo.
A Tym ktorzy tak sie za nim wstawiaja proponuje odszukac film z "zamieszek" przed meczem Polska - Rosja z jego udzialem i posluchac co mial do powiedzenia.
17 września 2012, 16:07 / poniedziałek
Masz rację, JKM nie jest ideałem ale sposób myślenia i logiczność poglądów jest w dalszym ciągu spójna a do TV go zapraszają jedynie w takich tematach aby go publicznie zlinczować. Proponuję Ci obejrzeć debatę prezydencką na UW, przecież gdyby ona była pokazana w TV to JKM by zyskał z miejsca 5-10% (na YT jest dostępna).

Tym czasem proponuję zobaczyć poniższy link:
odnośnik
17 października 2012, 21:38 / środa
Precz z komuną!
odnośnik
17 października 2012, 21:43 / środa
Ci pomordowani robotnicy,teraz sie przewracaja w grobach za taka wolnosc.

PRECZ z KOMUNA ! ! !
18 października 2012, 18:13 / czwartek
Rok temu na wjeździe do stolicy zatrzymywane były autokary i trzepane. Zazwyczaj, za każdym autokarem jechali tajniacy (nawet za kilkoma autami osobowymi się przyklejali), więc inwigilacja na najwyższym poziomie.
22 października 2012, 18:28 / poniedziałek
To chyba nie wymaga komentarza - odnośnik
23 listopada 2012, 12:03 / piątek
a co zrobić z taką kurwą?! : odnośnik
23 listopada 2012, 15:35 / piątek
Może życzyć mu, by musiał spędzić resztę życia w kraju komunistycznym, a czego gorszego można człowiekowi życzyć?

Jestem skłonny dorzucić się do biletu w jedną stronę dla skurwysyna, polecam zwłaszcza Koreę Północną, chyba obecnie sa najbliżsi ideałom jego idoli.

- / -

Wczoraj mieliśmy okrągłą rocznicę - 10 lat temu odszedł Rafał Gan-Ganowicz, wielki polski patriota i zagorzały antykomunista, walczył z tym pierdolonym systemem na 3 kontynentach. Postać ciągle zbyt mało w Polsce znana.
1 grudnia 2012, 19:37 / sobota
Co sądzicie o tej wypowiedzi Meat Trade News Daily:

"Ci źli ludzie wymyślili getto, potem zaprowadzili cztery miliony Żydów do obozów śmierci. Boże wybacz im za to, za co ja nigdy im nie wybaczę. Ci dranie udając zaniepokojenie krwawym zabijaniem zwierząt biorą 11 miliardów Euro w każdym roku od Unii Europejskiej. Józef Stalin był jedynym człowiekiem, który wiedział, jak traktować Polaków."

odnośnik
16 grudnia 2012, 17:14 / niedziela
16 grudnia 2012, 21:48 / niedziela
21 grudnia 2012, 11:15 / piątek
false-prophet - dzięki za namiar na Rafała Gan-Ganowicza.
Dzięki "naszym mediom", które skutecznie powodowały zapomnienie, dopiero dzięki Tobie zapoznałem się z jego historią i życiem.
29 grudnia 2012, 14:08 / sobota
Witold Pilecki - więzień z wyboru.
odnośnik
7 stycznia 2013, 04:41 / poniedziałek
odnośnik

Kurwa mać, bez komentarza...
7 stycznia 2013, 13:13 / poniedziałek
hime, a to kolejna ich kampania ;) odnośnik i odnośnik
21 stycznia 2013, 03:07 / poniedziałek
Według IPN rotmistrz Pilecki spoczywa na „Łączce”

odnośnik
22 stycznia 2013, 12:48 / wtorek
Ile tego kurestwa jest to się w głowie nie mieści :
odnośnik
23 stycznia 2013, 00:27 / środa
W sprawie odwołania donka

odnośnik
8 lutego 2013, 11:06 / piątek
nie wiedziałem, który wątek najlepiej się nadaje do takiego "niusa"
odnośnik
to jakiś ponury żart?
16 lutego 2013, 17:55 / sobota
odnośnik
To już jest skandal i serce się kraje. Znając życie sprawcy pozostaną nieznani, ponieważ ubecja ma się dobrze i POlicja nawet nie ruszy dupska w tej sprawie. Lepiej ścigać kibiców za urojone przewinienia.
5 kwietnia 2013, 16:16 / piątek
Krew mnie zalewa jak takie coś czytam...POLSKICH NAUCZYCIELI BĘDĄ EDUKOWAĆ POGROBOWCY KOMUNISTYCZNEJ ZDRAJCZYNI POLSKI I PRZECIWNICZKI JEJ NIEPODLEGŁOŚCI!!!
odnośnik
5 kwietnia 2013, 17:04 / piątek
przeczytałem większość wpisów komentarzy na forum odnośnie pomocy niesionej przez ludzi z całej polski a zwłaszcza kibiców no bo w zasadzie jesteśmy większością która zdominował pomoc, ale nie o tym chce napisać. Zmierzam do jednej sprawy a mianowicie jestem kibicem Lechii Gdańsk i nigdy w całej mojej (karierze) kibicowania, że tak się pozwolę zwrócić skromnie, nie zdarzyło mi się przeklinać zwyzywać lżyć ubliżać żadnemu kibicowi z klubu któremu nie sympatyzuje, nie kibicuje ponieważ musiał bym przekroczyć granic dobrego smaku, poszanowania człowieka, zachować się wobec wszystkich wartości jakie wpajali mi rodzice i inni na temat szacunek honor całkowicie odwrotnie to zrozumieć, wypaczyć te zasady bądź błędnie je sobie wytłumaczyć. Tym samym zmierzam do jednej kwestii która nada puenty temu o czym chce napisać. Czemu kibice którzy od zawsze byli w całej Polsce no bo przecież nie narodzili się nagle, oddali wraz ze mną oddaliśmy inicjatywę pseudo kibicom, to oni zaczęli się robić przedstawicielami klubów piłkarskich. Czytam różne fora internetowe klubów i widzę jakie akcje prowadzą kibice widać że są wielcy bo chcą pomagać, tylko czemu potrafią oddać szacunek i normalnie się zachować bez wulgaryzmów tylko podczas tragedii mam nadzieje że ten bolesny dla nas czas zakończy to bezsensowne obrzucanie się inwektywami. Między Lechią a Lechem Lechią a Arką Lechią i Pogonią i pozostałymi klubami w Polsce skończy się jakaś bez sensowne lżenie obelgi, wiem że nie polubimy się bo po kibicowsku jesteśmy suwereni jednej swojej ukochanej drużynie, ale ta suwerenność nie jest powodem do ubliżania do lżenia człowieka wręcz przeciwnie, to na nas podczas meczu oczy wielu tysięcy ludzi są zwrócone, i patrzą na ten nasz stadionowy Patriotyzm na nas, to my podczas imprezy sportowej dajemy przykład kultury i obycia przed i po imprezie również nadal patrzą na nas na kibiców ale to co czasami słyszą i widzą nie łączy nas z tym patriotyzmem lecz z pseudo patriotyzmem. Tylko czemu po tragedii wychodzi na jaw taka fantastyczna prawda o tym co to znaczy być kibicem, a nie po każdym meczu po każdej imprezie sportowej, ponieważ podczas transmisji z meczu zawsze słychać te inwektywy jakimi się licytują no właśnie i tu pytanie jeszcze kibice? bo tak należy ich nazwać czy już pseudo kibice tak ma wyglądać to co budujemy? z mozołem poprzez tą pomoc ofiarą wypadku, i nie tylko to bo przecież Kibice pomagają domom dziecka i wielu innym ludziom, ślą kondolencje przesyłają fundusze krew dla poszkodowanych robią to kibice z różnych klubów wielki wielki szacunek mam do każdej osoby która szczerze okazała swoje serce wielką dusze oraz co to jest kibicowanie. Czy mamy to zdewastować? ale czym ktoś zapyta, a no kolejnym meczem na którym się ktoś z kimś obrzuci mięsem i praca pójdzie na marne, a tak po za tym co do reakcji kibiców Cracovii ok byłą nie właściwa, zgadzam się z tym. Tylko oto typowy przypadek gdzie ktoś zapomniał jak się zachowywał jak zginą kibic Cracovii też była minuta ciszy na stadionie niech teraz sobie ta osoba przypomni czy stała cicho, czy jednak nie do końca, doprowadzając do powstania błędnego koła dziwnej
nienawiści oto przez taką osobę jedną z drugą która popełniła już dawno temu błąd bo nie potrafili się zachować podczas minuty ciszy tak pseudo kibicowskiego zachowania pseudo się zemściło teraz na moim klubie, masz zamiar wymagać zacznij wymagać od siebie zacznij porządek od siebie samego. Później niejako można posiadać prawo do zwracania uwagi denerwowania się, owszem nie powinno to mieć miejsca absolutnie jednak trwa oni nam my im oddamy zbluzgamy głupie zachowanie narasta toczy kibicowskie społeczeństwo, i przeraża mnie myśl że pochowaliśmy naszych Braci a rzeczywistość powróci, taka jaka była nic się nie zmieni, oby nie mam nadzieje że się mylę chce się mylić wejść na stadion na którym kibice skoncentrują się na oddaniu głosu gardła, swojej drużynie a nie na przerzucaniu się obelgami. Chcę żeby mi ktoś mógł po meczu nie jednym powiedzieć myliłeś się bo Śmierć naszych dwóch kibiców nie może pójść na marne nie może być zdeptana, ta jedność w kulturze okazaniu posiadania uczuć wyższych moralności nie może przez zachowanie poniżej kultury jaką wyznacza nam bycie człowiekiem nie szympansem być zniszczone
10 kwietnia 2013, 21:23 / środa
Dziś przypada 73 rocznica mordu katyńskiego! Przy okazji powinniśmy też pamiętać,że 10 kwietnia mija kolejna rocznica zamordowania przez naszego rodaka Janusza Walusia lidera Południowoafrykańskiej Partii Komunistycznej i zbrojnego ramienia Afrykańskiego Kongresu Narodowego – Chrisa Haniego. Organizacja, którą kierował Hani odpowiadała za ataki bombowe i zabójstwa żołnierzy, policjantów oraz cywilów. Jej hymn zawierał słowa „Przyrzekamy sobie zabić wszystkich białych”. Janusz Waluś przeczuwając do czego mogą doprowadzić rządy ANC zdecydował się na radykalny krok… Dziś odbywa karę dożywotniego pozbawienia wolności w więzieniu w Pretorii.
8 maja 2013, 12:58 / środa
10 maja 2013, 11:06 / piątek
prezentacja radzieckiego święta we wstępie do "Wiadomości"...płaćmy abonament na takie szopki...odnośnik
14 września 2013, 18:17 / sobota
prof. Witold Kieżun
odnośnik
18 września 2013, 09:52 / środa
Popierał komunę, będzie męczennikiem?
odnośnik
Demonstracja 17 IX 2013:
odnośnik
28 września 2013, 18:44 / sobota
O wizycie Baumana na ostatnim zlocie komuchów w Sopocie - odnośnik
4 grudnia 2013, 16:12 / środa
30 marca 2015, 15:24 / poniedziałek
15 kwietnia 2017, 20:29 / sobota
Zniszczony mural mjr Łupaszki

odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013