Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

11 Listopada - Parada z okazji Święta Niepodległości

strona 2/2

12 listopada 2010, 04:30 / piątek
nie ma co sie klocic bo data wazna, a najwazniejsi sa Ci, ktorzy przelali swoja krew za Ojczyzne. wywiesilem flage, jak zawsze na panstwowe swieta zreszta, moga mnie nazywac faszysta :] taka moda w mainstream'ie.
12 listopada 2010, 10:08 / piątek
Nie jestem żadnym "narodowcem" ani tym bardziej faszystą - ale niech mi ktoś do kurwy nędzy wytłumaczy jak to się ma do Dnia Niepodległości ??:
odnośnik
odnośnik
12 listopada 2010, 10:30 / piątek
Tak samo jak wygwizdywanie prezydenta.
Lewaki i brunatni pokazują jak się świętuje.
12 listopada 2010, 10:35 / piątek
12 listopada 2010, 10:45 / piątek
Krisbluam - kiedyś jeszcze nawet próbowałem cię zrozumieć - ale teraz już stwierdzam z całą stanowczością że jesteś debilem.
A może to ty maszerujesz z tą gwiazdą dawida na piersi , ewentualnie może to ty trzymasz ten tęczowy sztandar ??
Ponawiam pytanie czy jedziesz na wyjazd ??
12 listopada 2010, 11:19 / piątek
Pizduś Krisblu2 na wyjazd? Nie żartuj.
Sam się plącze w zeznaniach kim jest. Czasem delikatnie zajeżdża Gdynią, to znów twierdzi, że nie mógł być na meczu u siebie, bo był gdzieś "w Polsce", to znów podsyła fotki karnetu.
Pizduś zwykły. Przyglądam się mu od kilku miesięcy.
I na pytania trudne nigdy nie odpowiada, robi umyki.
Spytasz go: "jeździsz na wyjazdy"?
Najbardziej prawdopodobna odpowiedź brzmi: "A ty jeździsz?"
12 listopada 2010, 11:37 / piątek
początkowo starał się używać jakiejś tam argumentacji (niezbyt z resztą górnolotnej). Po czym, gdy przejrzał, że to forum to nie to samo co ogół społeczeństwa i byle farmazonu nie łyknie, zmienił postawę na szyderę.

Stosuje tanie chwyty znane z pełowskiej propagandy.

Mnie cieszy obecność tęczowego krzysia. Dając pretekst, co niektórym, do fajnych komentarzy doskonale wpisyje się w krajobraz peło na tym forum(brak rzetelnej wiedzy, szereg kłamst, cyniczny stosunek do rzeczy ważnych)
12 listopada 2010, 11:43 / piątek
odnośnik

Aż ciężko określić jakimikolwiek słowami lewaków przebranych w obozowe pasiaki z Oświęcimia. Powinna zainteresować się tym prokuratura.

odnośnik
12 listopada 2010, 12:01 / piątek
Niech się czerwoni ośmieszają, powinniśmy się z tego cieszyć. Normalni, zapatrzeni w tvnopolsatowskie media może w końcu przejżą na oczy.
Jak dla mnie sprawa do prokuratury. Nie wiem czy te pasiasto-tęczowe manifestacje były wcześniej gdzieś zarejestrowane. Jeśli nie zachowanie Legionistów podczas akcji "widelec", to mały pikuś.
12 listopada 2010, 12:05 / piątek
Panowie - ja zawsze staram się być z dala od polityki, ale jeżeli człowiek podpisujący się nazwiskiem Blumsztajn ma takie przebicie, jeżeli pedały maszerują pod swoją flagą w Dniu Niepodległości Polski - Polski o którą walczyli nasi ojcowie i dziadkowie- i maja taki wpływ na nasze młode społeczeństwo to ja wymiękam.
I żeby mi nikt nie zarzucił - jestem tolerancyjny !!
Nie mam nic przeciwko czarnoskórym, ba ja nawet nie mam nic przeciw pedałom - ale niech się ruchaja w zaciszach domostw i nie walczą o adopcję dzieci !!
Niech nie wychodzą z tym na ulice przy ogólnym zezwoleniu władzy !!
A tu coś dla pana krisblu:
odnośnik
12 listopada 2010, 12:08 / piątek
zzz - "tęczowa manifestacja" była nielegalna !!
to byl zlot baranów zwołany na łamach gw przez blumsztajna pod hasłem "wygwizdać faszyzm" czy jakoś tak. koszerna chyba nawet gwizdki dawała gratis.
12 listopada 2010, 12:23 / piątek
krisblu mam do Ciebie jedno pytanie- czy wybierasz się może do Poznania?
12 listopada 2010, 12:37 / piątek
Wklejony felieton Ziemkiewicza to kwintesencja tematu.

Gejokomuna atakująca narodowców w Warszawie to są prawdziwi "faszyści" naszych czasów.

LECHIA GDAŃSK - PRECZ Z KOMUNĄ!
12 listopada 2010, 12:41 / piątek
Film z Marszu Niepodległości w Warszawie :

odnośnik

Marsz Patriotów Wrocław -
odnośnik

Wręczenie Orderu Orła Białego adamowi michnikowi :

odnośnik

Polonofob otrzymuje najwyższe odznaczenie Rzeczypospolitej Polskiej. Pozdrawiam zwolenników obecnego prezydenta.
12 listopada 2010, 13:33 / piątek
T co odperdala GW i im podlegli to kpina ze Swieta Niepodleglosci. Kaza czuc Polakom wstyd w dniu ich swieta!
Dlatego widze ze o wiele latwiej jest byc lokalym patriota zwlaszcza ze Gdanska parada byla najliczniejsza i najpiekniejsza w kraju. Stad jak zwykle zreszta plynie przyklad dla reszty kraju
W takim piekym dniu nie trzeba byc ONRowcem zeby po prostu cieszyc sie i celebrowac nasza tradycje!
12 listopada 2010, 13:53 / piątek
Haslo wymyslone na poczekaniu:
Michnik lobuzie! Miast orderu trzy chuje w buzie!

Pewnie Biedron i reszta teczowego konglomeratu zboczencow chetnie by mu pomogla.
12 listopada 2010, 14:36 / piątek
Robert B. zatrzymany za czynna napaść na funkcjonariusza

odnośnik Odnosząc się do informacji o zatrzymaniu Biedronia, Piekarska podkreśliła, że Sojusz będzie się domagał jego "jak najszybszego uwolnienia".
12 listopada 2010, 14:40 / piątek
Słuszny Demotywator

odnośnik
12 listopada 2010, 16:12 / piątek
Byłem na paradzie wczoraj i chwała tym co byli i Panu Duffek za przyniesienie flagi.
Krzysiu piszesz, że zachowaliśmy się patologicznie zagłuszając prezydenta(to nie mój prezydent tak jak ty nie uznawałeś śp. Kaczyńskiego). Taki mądry to trzeba było ruszyć DUPĘ z przed kompa przyjść i pomoc, powiedzieć co robiliśmy źle. No tak tylko pewnie byłeś poza Gdańskiem, może Warszawa(jeden z przebranych w te pasiaki).
I takie pytanie bo z Poznaniem unikasz odpowiedzi. Czy na Widzewie będziesz?
12 listopada 2010, 16:15 / piątek
a czy ty marcin pojedziesz kiedyś na wyjazd?
13 listopada 2010, 14:39 / sobota
13 listopada 2010, 15:49 / sobota
Wg GW i TVN Marsz Niepodległości zgromadził 200 osób i został rozwiązany przez policję, ZOBACZ JAK BYŁO NAPRAWDĘ!

odnośnik

Są jakieś zdjęcia z Parady Niepodległości w Gdańsku? Chodzi oczywiście o biało-zielonych i flagę Bóg-Honor-Ojczyzna.
15 listopada 2010, 19:14 / poniedziałek
Ze strony R.Ziemkiewicza:
Podwójne standardy? Tak!”
Nauka chrześcijańska każe nienawidzić grzechu, ale grzesznika kochać. Lewicowa, prościej – po prostu nienawidzić “faszystów”.

A po czym poznać faszystę? Po tym, okazuje się, że się nie przyznaje. Faszyści, jak w ramach przygotowań do defaszyzacji warszawskich ulic pouczyła “Gazeta Wyborcza”, dziś już nie strzygą się na łyso, chodzą w garniturach, a nie w glanach, i nie głoszą nienawiści do Żydów. Dlatego właśnie potrzebujemy Autorytetów, które nam wskażą “przebrane w garnitury zwierzęta z natury endeckie”, jak nazwał za Autorytetem uczestników Marszu Niepodległości publicysta “Krytyki Politycznej” Michał Sutowski. Określenie “genetyczny patriotyzm” wyszydzano i ośmieszano, ale okazuje się, że jak go nazwać faszyzmem, to istnieje i jest podstawą do odmawiania genetycznie obciążonym ich konstytucyjnych praw.

“Dzielni i zdeterminowani chłopcy w chustach na twarzach” – pisze Sutowski, i nie jest to wbrew pozorom ironia, tylko szczery zachwyt – “byli gotowi pokazać czynem to, do czego Seweryn Blumsztajn, “Gazeta Wyborcza” i całe Porozumienie 11 Listopada, włącznie z “Krytyką Polityczną”, nawoływali słowem: kazać faszystom wyp…ć z ulic tego miasta”.

Dobrze, że Sutowski nie ściemnia jak Blumsztajn, tylko otwartym tekstem wali, do czego wzywano: do przemocy i łamania prawa. To nic, że nawet “Wyborcza” nie zdołała wypatrzyć w Marszu ani jednego faszystowskiego symbolu bądź hasła. To nic, że gdy próbowano zakazywać lub blokować marsze homoseksualistów, ci sami obłudnicy mówili zupełnie co innego. Filar “Krytyki Politycznej” jest szczery: “Podwójne standardy? Tak, bo między faszyzmem i antyfaszyzmem nie ma symetrii”. Powalająca myśl! Zwłaszcza gdy sobie przypomnieć, jak guru “antyfaszystowskiej” gazety i świeżo upieczony laureat Orderu Orła Białego wielokrotnie budował symetrię między antykomunizmem a komunizmem!

Oto więc kwintesencja: w walce z faszyzmem wolno wszystko. A o tym, co jest faszyzmem, rozstrzygać mają prawo lewicowi bojówkarze nauczeni przez “Wyborczą”, że “patriotyzm jest rodzajem rasizmu”.

A to prawdziwa twarz lewaka:
odnośnik
15 listopada 2010, 19:16 / poniedziałek
Ze strony R.Ziemkiewicza:
Podwójne standardy? Tak!”
Nauka chrześcijańska każe nienawidzić grzechu, ale grzesznika kochać. Lewicowa, prościej – po prostu nienawidzić “faszystów”.

A po czym poznać faszystę? Po tym, okazuje się, że się nie przyznaje. Faszyści, jak w ramach przygotowań do defaszyzacji warszawskich ulic pouczyła “Gazeta Wyborcza”, dziś już nie strzygą się na łyso, chodzą w garniturach, a nie w glanach, i nie głoszą nienawiści do Żydów. Dlatego właśnie potrzebujemy Autorytetów, które nam wskażą “przebrane w garnitury zwierzęta z natury endeckie”, jak nazwał za Autorytetem uczestników Marszu Niepodległości publicysta “Krytyki Politycznej” Michał Sutowski. Określenie “genetyczny patriotyzm” wyszydzano i ośmieszano, ale okazuje się, że jak go nazwać faszyzmem, to istnieje i jest podstawą do odmawiania genetycznie obciążonym ich konstytucyjnych praw.

“Dzielni i zdeterminowani chłopcy w chustach na twarzach” – pisze Sutowski, i nie jest to wbrew pozorom ironia, tylko szczery zachwyt – “byli gotowi pokazać czynem to, do czego Seweryn Blumsztajn, “Gazeta Wyborcza” i całe Porozumienie 11 Listopada, włącznie z “Krytyką Polityczną”, nawoływali słowem: kazać faszystom wyp…ć z ulic tego miasta”.

Dobrze, że Sutowski nie ściemnia jak Blumsztajn, tylko otwartym tekstem wali, do czego wzywano: do przemocy i łamania prawa. To nic, że nawet “Wyborcza” nie zdołała wypatrzyć w Marszu ani jednego faszystowskiego symbolu bądź hasła. To nic, że gdy próbowano zakazywać lub blokować marsze homoseksualistów, ci sami obłudnicy mówili zupełnie co innego. Filar “Krytyki Politycznej” jest szczery: “Podwójne standardy? Tak, bo między faszyzmem i antyfaszyzmem nie ma symetrii”. Powalająca myśl! Zwłaszcza gdy sobie przypomnieć, jak guru “antyfaszystowskiej” gazety i świeżo upieczony laureat Orderu Orła Białego wielokrotnie budował symetrię między antykomunizmem a komunizmem!

Oto więc kwintesencja: w walce z faszyzmem wolno wszystko. A o tym, co jest faszyzmem, rozstrzygać mają prawo lewicowi bojówkarze nauczeni przez “Wyborczą”, że “patriotyzm jest rodzajem rasizmu”.

A to prawdziwa twarz lewaka:
odnośnik
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022