Gdańsk: poniedziałek, 9 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

ZAPISY DO LUBINA I CHORZOWA !!!

strona 1/5

15 listopada 2010, 23:23 / poniedziałek
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” organizuje dla wszystkich chętnych wyjazdy na mecze z Zagłębiem Lubin oraz Ruchem Chorzów.

Cena przejazdu na jeden mecz wynosi 50 zł w obie strony wraz z biletem wstępu. Natomiast kibice, którzy zdecydują się jechać zarówno do Lubina jak i Chorzowa mają możliwość zakupienia pakietu wyjazdowego w cenie zaledwie 80 zł ( czyli jeden wyjazd wynosi 40 zł). Cena biletu na mecz dzięki dobrej woli władz spółki Lechia Gdańsk S.A. wynosi symboliczne 1,07 zł dla fanów jadących zorganizowanym transportem.

Zapisy prowadzone będą w sklepie JAKO przy ul. Traugutta 29 począwszy od czwartku 18.11 codziennie w godzinach 16-18 nie licząc soboty i niedzieli. Ostatnim dniem zapisów będzie czwartek 25.11. W związku ze sporą ilością biletów przekazanych dla naszych braci z Krakowa oraz Wrocławia możliwe jest wcześniejsze wyczerpanie się puli biletów dlatego prosimy o nie zwlekanie z zapisaniem się na wyjazd do Lubina. Co do późniejszych terminów na Chorzów będą na bieżąco pojawiać się komunikaty.

Nadmieniamy, że tak niska cena wyjazdu jest możliwa dzięki zyskowi, który przyniósł wyjazd do Poznania i został on przekazany tylko i wyłącznie na mecze wyjazdowe NASZEJ LECHII.

Zamówienia od fanklubów należy kierować do koordynatora ds. kibiców.
Ważne jest, że jedziemy wszyscy razem, a o miejscu i godzinie zbiórki każdy zostanie poinformowany przy zapisach.
15 listopada 2010, 23:42 / poniedziałek
LP obiecywał na forum, że cena niejednego zaskoczy i tak jest! :)
Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Lechia gra!
15 listopada 2010, 23:46 / poniedziałek
Treść ogłoszenia oraz cena daje wszystkim do zrozumienia, ze nikt kasy ze specjala nie schował do swojej kieszeni jak zapewne niektórzy o to posądzali LP.
16 listopada 2010, 00:00 / wtorek
O kurwa ze tak powiem :))))
Jestem niezle zaskoczony :D

Wiec jest tylko jedna opcja wszyscy na wyjazdy !!!
16 listopada 2010, 00:05 / wtorek
Brawo LP ceny naprawdę fajne:P To teraz trzeba iść kupić bileciki:)
Ile dostaliśmy biletów do Lubina??
16 listopada 2010, 00:15 / wtorek
Na tą chwilę zaledwie 500
16 listopada 2010, 01:45 / wtorek
Brawo i tyle w temacie:) Od Zagłębia dostaliśmy tylko tyle biletów czy po prostu reszta poszła dla Śląska i dla Wisły?
16 listopada 2010, 07:06 / wtorek
No to jestem w lekkim szoku. Jakby nie patrzec za 80zl jade na 2 wyjazdy to tyle co wyjazd do Poznania. Gratulacje dla SKLG.

PS. Co sie stalo? Juz nie ma tych placzków od piffka?? Czy moze mordy im sie zamknely. Lwy do Lubina i Chorzowa zrobcie tak samo. Konfiskata browarow.
16 listopada 2010, 07:59 / wtorek
Dzięki za takie tanie wyjazdy:) Jadę na oba i do zobaczenia.
16 listopada 2010, 08:05 / wtorek
zarzadlg
16 listopada 2010, 07:06 / wtorek
No to jestem w lekkim szoku. Jakby nie patrzec za 80zl jade na 2 wyjazdy to tyle co wyjazd do Poznania. Gratulacje dla SKLG.
PS. Co sie stalo? Juz nie ma tych placzków od piffka?? Czy moze mordy im sie zamknely. Lwy do Lubina i Chorzowa zrobcie tak samo. Konfiskata browarow.

Poluzuj szelki. Kto ma otwierać mordy? Ludzie raczej śpią w nocy. Dopisz sobie 2 pkt za spostrzegawczość i 3 pkt w Lidze Internetowych Napinaczy.
16 listopada 2010, 09:22 / wtorek
Wyjazdy jak za darmo. Więcej wydam na taksówkę do Gdańska.
16 listopada 2010, 09:44 / wtorek
zarzadlg
Na pewno chcesz zeby dalej sie mordy otwieraly ?
Pomysl, ile zplacisz za rok jak zabraknie "płaczków od piffka",
jezeli tylko o kase chodzi
16 listopada 2010, 10:33 / wtorek
Witam!!!
Brawo "LWY...", tak trzymać!!!
Jedziemy za Nasza Lechia dalej, wciaz dalej i dalej :-)))

A przy okazji wyłapałem z netu o stadionie w Chorzowie, ciekawe co dalej z tego wyniknie:

Policja negatywnie ocenia bezpieczeństwo na stadionie Ruchu

Po ekscesach wśród kibiców w czasie meczu Ruch - Lech Poznań na biurko wojewody śląskiego Zygmunta Łukaszczyka trafiło pismo policji, która bardzo negatywnie ocenia stan bezpieczeństwa na stadionie w Chorzowie.

Oznacza to, że wkrótce można się spodziewać wniosku o czasowe zamknięcie stadionu lub spore ograniczenie jego widowni w trakcie meczów ligowych, a także o zmianie pory rozpoczęcia meczów, z wykluczeniem godzin wieczornych.

Policja, jako podmiot współuczestniczący w opiniowaniu imprez masowych, wskazuje na techniczne wady obiektu przy ul. Cichej - ogrodzenia zewnętrzne są w złym stanie technicznym i nie stanowią bariery dla kibiców, brakuje odpowiednio skanalizowanych i wygrodzonych sektorów na przedpolu stadionu, w złym stanie znajdują się murki oporowe, brakuje odpowiedniego oświetlenia tras dojścia do sektorów, a luźne przedmioty na obiekcie mogą służyć jako amunicja przeciwko służbom prewencji. Policja podnosi także brak profesjonalizmu służb organizatora (czyli de facto piętnuje tak naprawdę fachowość firm ochroniarskich) w sytuacjach, kiedy to od nich zależy panowanie nad tłumem i agresywnymi zachowaniami fanów i do których należy zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa kibiców na stadionie. Zarzuty tyczą też faktu, że nie zostały jeszcze nigdy zastosowane przez klub kary wobec awanturujących się kibiców w postaci zakazu stadionowego.

Pzdr Zolw z LechiiStanu
16 listopada 2010, 10:50 / wtorek
Super :):)
16 listopada 2010, 11:24 / wtorek
mam nadzieje, że w piątek jeszcze będą bilety...
16 listopada 2010, 11:53 / wtorek
wyjazd jest autokarowy czy pociągiem do Lubina ?
16 listopada 2010, 13:13 / wtorek
O to samo chciałem zapytac co kolega powyżej :)
16 listopada 2010, 13:27 / wtorek
Tradycyjnie jak podczas każdego wyjazdu (za wyjątkiem Poznania) szczególy o wyjeździe będą podawane podczas zapisów.
16 listopada 2010, 14:42 / wtorek
Nie pierdolić teraz że drogo, czy inaczej !! 40 zł na wyjazd to jest smiech niektóre FC płacą więcej jak jadą na mecz u siebie więc wszyscy na zapisy i na dwóch wyjazdach stawiamy się w komplecie !! Nie ma pierdolenia !!
16 listopada 2010, 14:44 / wtorek
500 biletow jest do wykorzystania dla nas Lechii , czy razem ze zgodami bo nie kumam
16 listopada 2010, 14:46 / wtorek
Barni powiedz szczerze czy ma to dla Ciebie znaczenie podczas podejmowania decyzji czy pojedziesz czy nie?
16 listopada 2010, 14:48 / wtorek
żeby później nie było płaczu, że nie zdążyliście zapisać..
16 listopada 2010, 15:13 / wtorek
tak ma to dla mnie bardzo istotne znaczenie , ddziekuje za rzeczowa odpowiedz.
16 listopada 2010, 15:20 / wtorek
Jakie pytanie taka odpowiedź.
16 listopada 2010, 16:17 / wtorek
5% z 15k to 750. nie wiem na chuj oni te stadiony budują jak i tak cały czas ten sam kabaret z biletami robią.
16 listopada 2010, 16:26 / wtorek
żaden kabaret. muszą dać 5% i tyle.
16 listopada 2010, 16:27 / wtorek
datt - odpowiedziałeś Barniemu :)
16 listopada 2010, 18:20 / wtorek
Mam pytanie do Lwów; jestem w dość kłopotliwej sytuacji, mam jechać do pracy za granicę i ten wyjazd może nastąpić równie dobrze jutro, co za trzy tygodnie. Czy istnieje możliwość przekazania komuś innemu biletu w razie gdybym wyjechał?
16 listopada 2010, 18:48 / wtorek
Istnieje taka możliwość. musisz to jednak uczynić do momentu wysłania listy do Lubina. Później będzie już po plackach.
16 listopada 2010, 21:48 / wtorek
Lubin ! 500 biletów
Ale ogółem ? czy 500 do wykorzystania dla Lechii ...+ zgody jeszcze dostały ?
Chorzów!
jaka pula ?

...
bez napiny plis !
16 listopada 2010, 22:08 / wtorek
Z tego co kojarze, pojemność, całego oddanego już stadionu to 16 300os.
5% z tego to jakieś 815 - tyle powinni nam dać.
Wydaje mi sie, że trochę dużo dla Śląska (pewnie dla Śląska większość) biletów, repertuar oprze się na wrzutach na krecików, a siła dopingu dla Lechii może trochę spaść choć nie mówię, że Wrocławianie nie będą dopingować naszych. Choć wiadomo też o co może chodzić z tą pulą w nawiązaniu do ich wyjazdu w zeszłym roku...
No ale nic nam nie zostaje jak ustawić się w czwartek w kolejce po bilet.

P.S
Śląsk równocześnie wpada do Gdyni w tej kolejce pewnie też odda nam trochę biletów, szkoda, że nie latem jak śledzie będą mieli już estadio większe bo może skapnęłoby trochę więcej biletów.
16 listopada 2010, 22:10 / wtorek
świetna wiadomośc :) jedziemy :)
16 listopada 2010, 22:11 / wtorek
Niebiescy dadzą pewnie 500 biletów jak w zeszłym roku, mam nadzieję, ze wykorzystamy wszystko tym razem...
Choć nie wiadomo czy w ogóle będzie wyjazd bo ktoś juz wrzucił tu artykuł, że psy chcą zamknąć ich stadion lub zmniejszyć pojemność, ale pewnie to drugie, dlatego pula tez moze być mniejsza np. 300 :)
17 listopada 2010, 09:19 / środa
Ty tu sobie wOjti1 za dużo nie rozmyślaj nie przeliczaj ;)
17 listopada 2010, 12:01 / środa
A ty już wstałeś :) ??
18 listopada 2010, 10:31 / czwartek
Istnieje możliwość zapisania mnie przez znajomego?
18 listopada 2010, 10:41 / czwartek
Istnieje
18 listopada 2010, 18:18 / czwartek
Bardzo dobry pierwszy dzień sprzedaży:)))). Miłe zaskoczenie 70% to pakiety.
18 listopada 2010, 18:29 / czwartek
Czy same bilety można kupić na mecz w Lubinie
18 listopada 2010, 18:31 / czwartek
Tak można. Koszt biletu to 20 zł.
18 listopada 2010, 18:31 / czwartek
Za takie grosze to co się dziwić:))
18 listopada 2010, 19:08 / czwartek
Zapomniałem się zapytać podczas zapisów - Czy na meczu w Lubinie będziemy dopingować czy szanujemy protest kibiców (?) Zagłębia?
18 listopada 2010, 19:17 / czwartek
A co nas interesuje ich protest?

A co do wyjazdów to mam nadzieję że na obu będą komplety :).Także jestem posiadaczem pakietu :)
18 listopada 2010, 19:17 / czwartek
A co ma protest krecików do naszego dopingu,nie po to się jedzie przez całą Polske aby siedzieć jak pizda.I jeszcze jedno czy ktoś szanował nasz protest jak przyjeżdżał na T29?Chyba nie(!),bo nawet nie liczni z nas go szanowali.
18 listopada 2010, 19:23 / czwartek
Lubin praktycznie w każdym meczu ma protest ;-)
np. w trakcie meczu Zagłębie-Legia przez całą I połowę milczenie gospodarzy ; za to Legia śpiewała jak u siebie..etc.
18 listopada 2010, 19:55 / czwartek
Ruch Chorzów przejechał całą Polskę i gdy My mieliśmy protest to oni to uszanowali. Jeżeli mnie pamięć nie myli to może raz coś tam krzykneli a potem siedzieli cicho. Jch też gówno interesował nasz protest a mimo to zachowali się jak należy.
18 listopada 2010, 19:55 / czwartek
"A co ma protest krecików do naszego dopingu,nie po to się jedzie przez całą Polske aby siedzieć jak pizda.I jeszcze jedno czy ktoś szanował nasz protest jak przyjeżdżał na T29?Chyba nie(!),bo nawet nie liczni z nas go szanowali"

Z tego co pamiętam, Ruch dopingował tylko ostatnie 10 minut w pierwszej kolejce (my mieliśmy doping pierwsze kilkanaście minut meczu)
18 listopada 2010, 19:58 / czwartek
Ruch nie dopingował z innego powodu. Nasz protest mieli gdzieś.
18 listopada 2010, 21:34 / czwartek
"27 listopada na Dialog Arenie w Lubinie zostanie rozegrany mecz 15. kolejki ekstraklasy, w ramach której Zagłębie Lubin zmierzy się z Lechią Gdańsk. Zachęcamy wszystkich fanów Wielkiego Zagłębia Lubin, by ten sobotni wieczór spędzili na trybunach i głośnym dopingiem wspierali Miedziowych w walce o kolejne ligowe punkty."

Te słowa pochodzą ze strony www.zaglebie-lubin.pl...
Czy "głośny doping" to waszym zdaniem protest??
18 listopada 2010, 21:41 / czwartek
Czlowieku to jest oficjalna strona. Na naszej w czasie protestu też była propaganda.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.231