Gdańsk: czwartek, 24 września 2020
FORUM
Podstrony:

ZAPISY DO LUBINA I CHORZOWA !!!

strona 5/5

2 grudnia 2010, 18:58 / czwartek
a jednak bedize zwracana kasa, z jednej strony dobrze..zas z druiej nie, bo jak teraz by kazdy mial bilet , to wiecie jacy sa nasi kibice, placzki ze znow bedzie zimno i frekwencja w lutym bedzie slabsza..obym sie mylil.Czekamy te3 miechy na kolejne wyjazdy...zawsze tam gdzie nasza Lechia gra!
2 grudnia 2010, 19:20 / czwartek
plastiki do zwrotu...a kasa na odnośnik

kilka dych nikogo pewnie nie zbawi...
nikt z nas lepiej nie wyda tych pieniędzy, niż ci którzy ich naprawdę potrzebują...
pomyślcie o tym!
8 lutego 2011, 16:02 / wtorek
co prawda jeszcze 3 cholernie dwooogie tygodnie ale ja bym juz z checia zakupil bilecik na chorzów :)
kiedy mozna sie spodziewac infa na temat wyjazdu ???
8 lutego 2011, 17:29 / wtorek
Zapisy ruszą w przyszłym tygodniu, a informacja może pojawi się już pod koniec tego tygodnia. Jak już informowałem cena wyjazdu będzie zupełnie inna niż ta grudniowa. Nic natomiast nie będą musiały dopłacać osoby, które mają zakupione bilety w tamtym roku.
10 lutego 2011, 18:09 / czwartek
zeby tylko bylo takie zainteresowanie jak w przed zima;)i oby kopacze zrobili noworaczna niespodzianke i wygrali z niebieskimi pieskami..to bylby piekny poczatek tej rundy:)
10 lutego 2011, 18:35 / czwartek
Ja wolałbym mimo wszystko, żeby mianem „niespodzianki” określać Naszą tam stratę punktów, a nie wygraną:) I oby te czasy nastały jak najprędzej
14 lutego 2011, 11:13 / poniedziałek
Wisła będzie z nami w Chorzowie:
odnośnik
a my z Wisłą w redłowie.
Ktoś wie kiedy zapisy?
14 lutego 2011, 18:12 / poniedziałek
kiedy Wisła określi liczbę biletów przekazanych do Gdańska zaczynamy zapisy.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032