Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Hubert Wołąkiewicz opuszcza Lechię Gdańsk

strona 9/10

18 stycznia 2011, 09:20 / wtorek
Już pisałem to wcześniej, a teraz jest tylko jedno wyjście ! JEBAĆ ! KARAĆ ! NIE WYRÓŻNIAĆ !
Pinokio sam już otwarcie mówi że kontaktował się z AGD zanim zezwoliły mu na to przepisy, więc nie wiem na co czeka nasz zarząd ! Do dzieła panowie ! 2 latka dyskwalifikacja lub porządna kasa za tego kłamczucha !
odnośnik
Wołąkiewicz ! co ? PIKOKIO !
18 stycznia 2011, 12:03 / wtorek
To, że wcześniej rozmawiali to przecież wiadomo bo Pogorzelczyk tuż po świetach mówił, że mają z obrońcą uzgodniony kontrakt i czy dołączy teraz czy latem zależy od rozmów z jego klubem - także czarno na białym idzie udowodnić, że złamali przepisy.
18 stycznia 2011, 15:33 / wtorek
no i pozamiatane, przyklepane, wybaczone ;]
odnośnik
18 stycznia 2011, 15:37 / wtorek
hubert ty cwelu, skonczysz w Sopocie w burdelu!
sprzedales sie za agd!
18 stycznia 2011, 16:09 / wtorek
Zupelnie jakby odszedl do arki. Zdrada i tyle.
18 stycznia 2011, 16:11 / wtorek
Ciekawe ile klub dostał
18 stycznia 2011, 16:40 / wtorek
bardzo fajnie ,że mamy mecz u siebie z AGD :)
18 stycznia 2011, 16:41 / wtorek
"- Oba kluby podpisały właśnie w tej sprawie stosowną umowę. Nie chciałbym zdradzać, jaką kwotę odstępnego otrzyma nasz zespół za wcześniejsze odejście zawodnika, bo to tajemnica handlowa - powiedział PAP rzecznik prasowy Lechii Gdańsk Błażej Słowikowski. "

450 tysięcy?
19 stycznia 2011, 08:35 / środa
sprzedałeś sie, sprzedałeś sie, sprzedałeś sie za AGD !
20 stycznia 2011, 12:21 / czwartek
Wołąkiewicz!!! Co?? Sprzedajna K...o !!!
20 stycznia 2011, 13:23 / czwartek
Nie posrajcie się tylko.
17 lutego 2011, 19:53 / czwartek
znaczy Hubcio nie jest w pierwszym składzie dzisiaj ???
ojojoj...ktoś tu pisał, że tak będzie
ps. "ktosiu" możesz podać numery lotto ? ;-)
17 lutego 2011, 19:57 / czwartek
Aeeejaaaoo
Aeeejaaooo
Dzisiaj grzeje lawe pinokio
Dzisiaj grzeje lawe pinokio
20 lutego 2011, 20:25 / niedziela
trzy stop klatki, 25'', 34'' i 56'' zwłaszcza ta ostatnia, malina : )
Hubercik (to ten z 20 rzecz jasna) się spłaca,

odnośnik
21 lutego 2011, 21:39 / poniedziałek
Verde: oglądaliśmy chyba inny mecz ;)

wg Przeglądu Sportowego Hubert dostał ocenę 6 i wyższej oceny na boisku nie było.

Zastanawiam się o co chodzi, bo w meczu repry zrobił karnego, przy drugim golu statystował ale też był dobrze oceniany :)
21 lutego 2011, 21:57 / poniedziałek
Albo robią Smudzie dobry PR albo chcą go dobrze sprzedać za granicę po prostu za jakiś czas... ludzie, którzy nie oglądali tego meczu i interesują się jedynie meczami repry jak przeczytają w PSie, że miał najlepszą notę to stwierdzą, że skoro tak, to musiał być najlepszy. No i skoro był najlepszy w Amice, która to przecież jest tak koloryzowana w mediach jacy to wspaniali oni nie są, no to Pinokio musi być dobry i Smuda dobrą robotę wykonuje wysyłając mu powołania, a może i przez to, że gra w reprze ktoś bogatszy się połasi na niego samo przez to, że to młody reprezentant i menago wyciągnie kolejne % od prowizji z nowej umowy... Innych możliwych opcji nie widzę ;)
22 lutego 2011, 11:10 / wtorek
Amica będzie mieć problem jak się do pucharów nie załapie, gwiazdeczki mogą zacząć uciekać tam gdzie kasy więcej...a to szansa dla H.W. by na stałe wskoczyć do 11...
22 lutego 2011, 12:33 / wtorek
a niech siedzi na lawie jak sie za AGD sprzedał
24 lutego 2011, 21:47 / czwartek
Pinokio w pierwszym skladzie, i daje radę bynajmiej narazie.
24 lutego 2011, 21:53 / czwartek
Boldi? To Ty? :D
24 lutego 2011, 22:03 / czwartek
To ty chyba inny mecz ogladzasz... On se wogole rady nie daje, patrz 5 minuta ... Zero ruchu do pilki przy strzale... Zawsze twierdzilem ze zadna to strata dla nas ze odszedl
24 lutego 2011, 22:03 / czwartek
to daje czy nie daje ? bynajmniej
24 lutego 2011, 22:05 / czwartek
Nie daje... Chyba ze za kuchenke agd to wowczas tak
24 lutego 2011, 22:07 / czwartek
Pinokio - Amica 2-0

:)

Powinni mu transparent jakiś zafundować, może być coś w ten deseń!

"Wołąkiewiczowi za pomoc w odpadnięciu z PP i LE podziękowania składają kibice Amici POZnan*"
24 lutego 2011, 22:09 / czwartek
Nie rozumiem po ch. ta cała dyskusja.Kogo teraz obchodzi pinokio.Pogadać można jak agd przyjedzie do nas.Teraz wyjebane w niego i w cały ten kartoflany klub.
24 lutego 2011, 22:14 / czwartek
Grecy podrzucili konia trojańskiego za free, a my jeszcze parę złotych dostaliśmy.
24 lutego 2011, 22:22 / czwartek
he he ale wjazdy robią Wołąkiewicza stroną, to pokazuje, że płakać nie ma po czym.

Pozdro
24 lutego 2011, 22:24 / czwartek
Simek z LE jeszcze nie odpadli,30 minut zostało a pyrom wystarczy jedna bramka do awansu.Fakt,że graja straszna padake a pinokio w reke został trafiony w swoim polu karnym w 1 połowie ale sedzie nie zagwizdał.
24 lutego 2011, 22:47 / czwartek
niech wypierdalaja juz z pucharow przebierancy jebani (z gory przepraszam liczny fan club amici z tego forum).
24 lutego 2011, 23:00 / czwartek
Twoje zyczenie sie spełniło.....wypierdalaja hehe
24 lutego 2011, 23:03 / czwartek
konfucjusz Ty naprawdę wierzyłeś, że z taką grą jak w 1 połowie amica da radę choćby bramkę strzelić? :)) Kikut zresztą podkreślił ich bezradność w tym meczu... no i dobrze, że nie awansowali, bo po co się ośmieszyć z Liverpoolem grając taki piach...

Jedynie co fajne, że nabili Polsce trochę punktów do rankingu.
24 lutego 2011, 23:13 / czwartek
Pod koniec meczu mieli dwie okazje do bramki jedynie,teraz pyry odpadna w pucharze Polski po rewanzu na Konwiktorskiej,Bakero poleci a nastepnym sezonie z taka formą jak dzis to nawet do pucharów nie awansują,nic nie grają...dno.Pinokio sie dostosował do poziomu tej druzyny
24 lutego 2011, 23:14 / czwartek
o to chodziło właśnie - o punkty w rankingu, żeby Lechia jak się załapie do pucharów, nie musiała jeździć do Pjunika Erywań i zawracać se dupę w rundach przedwstępnych
24 lutego 2011, 23:19 / czwartek
Kolejna przegrana polskiego zespołu w pucharach. Szkoda.
A wogóle z tego co słyszałem za ścianą, sąsiedzi też na codzień kibice Lechii emocjonowali się meczem równie mocno jak ja więc nie wiem po co te wjazdy na Lecha. Typowa nasza zawiść ? kompleksy ? Od kąd pamiętam każdy z mojego otoczenia kibicował naszym w pucharach. Czy była to Legia, Górnik, Widzew , Wisła czy kiedyś nawet GKS Katowice (przypominam to były dawne czasy ;).
Teraz na kolejne emocje pucharowe poczekamy pół roku. I jak przeczytałem dziś w DB napewno nie będzie tam Lechii ( słowa super znawcy naszej piłki Tomaszewskiego) heh
Szkoda i tyle.
24 lutego 2011, 23:21 / czwartek
Simek - po losowaniu grup też się mieli ośmieszyć w meczach z Juve i M.C. i co ?
24 lutego 2011, 23:23 / czwartek
widmo krąży nad Bakero...widmo Janasa...
24 lutego 2011, 23:24 / czwartek
tego tomaszewskiego to trzeba wypierdolić dyscyplinarnie
24 lutego 2011, 23:25 / czwartek
picknik to nie jest żadna zawiśc i kompleksy,to jest chwalebna tradycja która trzeba kultywować :)
24 lutego 2011, 23:26 / czwartek
domino - to nie wina Tomaszewskiego, że naszym celem jest 6 miejsce :)
24 lutego 2011, 23:27 / czwartek
Picnick przypomnij sobie jak wyglądał mecz z MC w Anglii. Rewanż to był czysty fart w tym strzał życia tego młodego i bilard główką Uwajaja. Nie mowie tu o meczu z Juve bo to byl antyfutbol, zreszta jak i pierwszy mecz z Bragą... Naprawdę myślisz, że nagle by przeszli metamorfozę w meczu z Liverpoolem? Po tym co pokazali chocby w PP z groclinem?

Mogli ze sobą przywieźć tonę śniegu z Polski i wysypać na boisku, może wtedy by Bragę przeszli...
24 lutego 2011, 23:32 / czwartek
kurde teraz juz szpila jest Boldim a nie Ja:( ?

H.W dawał ciała aż szkoda było patrzec:) w odbiorze to jeszcze jakos, ale kazde podanie szlo do przeciwnika:)

Tak jak powiedzial Globisz i Tomaszewski, dzieki Armencowi i Poźniakowi szybko w Gdańsku zapomnimy kto to Buzała i Wołakiewicz
24 lutego 2011, 23:39 / czwartek
Boldi nie lam sie. Takich trzech jak Was dwoch to nie ma ani jednego. Bynajmniej ;)
24 lutego 2011, 23:40 / czwartek
"przynajmniej" coś:)

ocena ze SF

Hubert Wołąkiewicz - 4,5 - Słabiutki debiut. Ogrywany w defensywie, nieprzydatny w ataku.
24 lutego 2011, 23:41 / czwartek
Chodziło mi raczej o to że to tylko piłka i wszystko jest możliwe. Kto będzie pamiętał jak wyglądały poszczególne mecze. Wynik poszedł w świat. Na fuksie mogli i Puchar zdobyć i czy ktoś by im to wypominał. Że sięgne do naszej legendy skoków narciarskich Fortuny. Miał chyba największego fuksa jakiego można sobie wyobrazić ale większość ludzi zna tylko fakt jego wygranej.
Qde wiem czemu dziś przegrali, nie miałem 0,6L Henia pod ręką jak to miałem w zwyczaju przy poprzednich meczach...Mea Culpa
24 lutego 2011, 23:42 / czwartek
Po meczu repry co zrobił karnego, też miał marną notę. Później ponoć interweniował jego menago i poprawili mu notę o 1 i dodali, że rozegrał udane spotkanie...

Teraz już pewnie nie zmienią, bo 150 tys prowizji już przytulone.
25 lutego 2011, 09:13 / piątek
I pięknie. Zawalił drugą bramę, nie wiem czy przy pierwszej nie powinien kryć strzelca gola. I co tu płakać po nim. Wielkimi krokami dołączy do fan clubu trałki...
25 lutego 2011, 09:54 / piątek
Po tym meczu mozna juz smialo powiedziec ze czas Wołąkiewicza już minął. Nie jest to przypadek że gra słabo, potwierdził to juz kolejny mecz. Pod koniec rundy w Lechii juz tez cieniowal. Zawalil co najmniej jedna bramke w Lubinie no i przede wszystkim jest bardzo wolny i ciagle spozniony za napastnikami. Porażka a nie zawodnik. Sodówka mu do glowy uderzyla.
25 lutego 2011, 10:12 / piątek
Ja wiem że wszyscy mamy żal do Pinokia ,ale prosze trochę sprawidliwości.Hubert nie zawalił żadnej Bramki bo przy drugiej bramie to Bosacki dał ciała.Fakt ręka Huberta ewidentna i powinien byc karny.Nie grał również na swojej pozycji ,więc trudno go za taką grę winić jak lepiej nie potrafi.Widać dobrze zrobiła Lechia sprzedając go amice.Lech zagrał słabo .Wyglądało to tak jakby każdemu z nich przyczepili po 5-kg ołowiu do kostek.Myślę że za 3-4 tygodnie lech by ich przeszedł.Widoczny był brak świerzośći.Nikogo nie bronie ale staram sie być obiektywny.Zobaczymy jak to w lidze bedzie wyglądać .Podejżewam że pierwsze 2 kolejki też będą senne w wykonaniu Lechii.
25 lutego 2011, 10:19 / piątek
Wołąkiewicz to żaden międzynarodowy poziom, ale bardzo solidny polski ligowiec. 1,2 czy 3 ostatnie mecze tego nie zmienią. Słabo w reprezentacji, słabo w LE, nie radził sobie tak jak powinien, ustawiany na tej prawej obronie. Ale kiedy on tam grał?. Postawiłby go Bakero na środku, to pewnie zagrałby wczoraj lepiej od Bosackiego (zawalona druga bramka) i Arboledy (pierwsza).
25 lutego 2011, 10:26 / piątek
jeszcze zatęskni za Gdańskiem, ale już za późno, tu się nie lubi takich z długimi i krzywymi nosami...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020