Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

LOTOS SPONSOREM LECHII !!

strona 1/6

21 listopada 2010, 21:38 / niedziela
Jeśli to prawda to kolejny krok w budowie Wielkiej Lechii :)
odnośnik
21 listopada 2010, 21:45 / niedziela
Teraz sie pchaja, a jak byli potrzebni (i proszeni o pomoc) to sie wypinali. Niech dalej gdynie sponsoruja.
21 listopada 2010, 21:50 / niedziela
Nie ma co walic fochów bylo co bylo.Na pewno nie tylko oni będą się pchać teraz do nas.Ale to dobrze dla Naszej Lechii.
Pozdro
21 listopada 2010, 21:50 / niedziela
Kto się obraża w interesach szybko bankrutuje.

ps. Co to za moda zakładania do każdego newsa osobnego wątku na forum?
21 listopada 2010, 21:53 / niedziela
to bardzo dobra wiadomość! Nareszcie!
21 listopada 2010, 22:14 / niedziela
skoncza sie dobre wyniki.obroca Nas o 180 stopni i kopna w dupe..lotos nie zasluguje na logo na Naszej koszulce
21 listopada 2010, 22:18 / niedziela
Wątek wrzucić do prawidłowego ,a nie tworzyć nowe.Po co .Taki sam sponsor jak inni.
21 listopada 2010, 22:23 / niedziela
nie przesadzaj z tą koszulką, to tylko sponsor. nie będzie tego, będzie inny. nowy stadion, coraz więcej razy koszulki są widoczne w mediach, a nie ma wątpliwości, że jak otworzą nowy stadion i dadzą dobre ceny w porównaniu z dobrą promocją w regionie to co 2 tyg na stadion będą walić tłumy. a za 2 lata, awans np do ligi europy i nazwa "lechia" będzie się pojawiać w zagranicznych mediach itd., klub się rozwija.
21 listopada 2010, 22:37 / niedziela
mi tez sie marzy swietlana przyszlosc..
21 listopada 2010, 22:44 / niedziela
najpierw niech lotos zmieni barwy w swoim logo na biało-zielone
21 listopada 2010, 22:45 / niedziela
Jeśli to prawda z Lotosem to mega bo kasa zawsze się przyda...
Ludzie piszczcie Lechia z wielkiej litery to nie klub zza Sopotu.
21 listopada 2010, 22:51 / niedziela
Barwy lotosu to czerwony i niebieski.
21 listopada 2010, 22:54 / niedziela
6 mln na sezon to mega gruba kasa! Dla przykładu s.Oliver daje Lechowi 4 mln.
21 listopada 2010, 22:56 / niedziela
no właśnie, niech zmienią na biało-zielony :) wiem że jakiś czas temu zmienili z żółto-niebieskich
21 listopada 2010, 22:58 / niedziela
To było by już za dobrze. Teraz tylko dobrze wykorzystać te pieniądze i w przyszłym sezonie gramy o mistrza :)
21 listopada 2010, 22:59 / niedziela
wyczuli biznes to w łaskę przychodzą
chuj im w dupę i tak na lotosie nie będę tankować !!!!
21 listopada 2010, 23:09 / niedziela
Fajnie masz ! Ale się nie martw. Jutro twoi przyjaciele z pod znaku Fujarki dołączą do Twojego protestu. A ja sobie jutro na "Lotosiku" w Redłowie 30 literków gazu i 20 benzynki zapodam. Ba, nawet kartę stałego klienta sobie wyrobie ;)
21 listopada 2010, 23:11 / niedziela
tylko frajerzy tankują gaz :)))))))))
21 listopada 2010, 23:22 / niedziela
W V6 czy V8 to faktycznie "chylonia", ale w Seicento 900 ??? Toż to czysty KOZAK :)))
21 listopada 2010, 23:26 / niedziela
a od kiedy do malucha wchodzi 30l gazu i 20l benzyny????
21 listopada 2010, 23:30 / niedziela
hmm butla w koło zapasowe z przodu i heja:)) nawet nie wiem ile benzyny wchodzi ale z butla dało by rade:P albo zamiast tylnego siedzenia:)
21 listopada 2010, 23:36 / niedziela
Kiko nie przesadzaj bo podwoisz wartosc samochodu !!
21 listopada 2010, 23:37 / niedziela
Teraz, gdy Lechia rosnie w sile i staje sie coraz to bardziej rozpoznawalna marka takich firm, ktore wczesniej o Lechii w ogole slyszec nie chcialy a teraz przychodza bedzie wiecej. Mimo wszystko pieniadze za miejsce na koszulkach jakie daje Lotos sa godne, to chyba nikt normalny nie bedzie zmienial swoich preferencji co do stacji na ktorych tankuje, chocby wlasnie z tytulu tego, jak Lotos traktowal nas wczesniej.
21 listopada 2010, 23:43 / niedziela
koko7
zrezygnuj z gazu
odnośnik

:))))))))))))
22 listopada 2010, 00:21 / poniedziałek
jak ktoś daje kasę to trudno strzelać focha ale zachowanie buraka Olechnowicza pamiętamy :) i hasło Lechia w sercu Lotos w dupie ja paliwa tam nie kupię ;)

to że raczył zauważyć dopiero Lechię z czołówki ekstraklasy powinno być docenione w kwocie godnej Lechii czyli 5+ mln
22 listopada 2010, 00:30 / poniedziałek
Ważne że mamy sponsora , 6 mln złotych to wysoki zastrzyk gotówki w skali roku. Pewnie Lechiści będą mieli już na koszulkach logo sponsora od przyszłego meczu z Lubinem. Grupa Lotos wspiera prawie całe trójmiasto, wciska się gdzie da, a to że teraz dogadali się z Lechią to wspaniała wiadomośc. Naprawde powinniśmy się z tego cieszyc.
22 listopada 2010, 00:38 / poniedziałek
Nie udało im się z nazwą stadionu to inaczej sobie zapewnili reklamę na PGE Arenie i to nie wiem, czy taka forma nie jest dla nich bardziej korzystna niż wygranie przetargu na nazwe stadionu, bo będą i tak loga mieli na stadionie zapewne, a do tego jeszcze dochodzi nadruk loga na koszulkach, co przy transmisji TV jest przecież bardzo widoczne, w tym na wyjazdach, gdzie o PGE Arenie raczej nie pomyśli widząc piłkarzy w akcji. No chyba, że też PGE będzie miało swoje miejsce na strojach Lechii, jednak o tym nie słyszałem nigdzie.
22 listopada 2010, 00:50 / poniedziałek
A skąd wy wzięliście kwotę 6 mln złotych na sezon?
22 listopada 2010, 08:01 / poniedziałek
Z prasy.

Jutro ma byc zwolana konferencja prasowa. Moze podadza kwoty chociaz osobiscie watpie.
22 listopada 2010, 09:18 / poniedziałek
Zamiast 6 mln powinni popromowac swoją inwestycje 10+ i za tyle zasilic budżet Lechii :)
Ja ignorowałem do tej pory stacje Lotosu, teraz nie bede taki i zatankuje na ich stacjach, choć ten żółty kolor mnie razi... (wiem ze sam Lotos zmienił kolorystykę na czerwono-niebieski). Nie ma co dalej robic fochów na Lotos, w koncu zorientowali sie ze LECHIA to ich naturalny partner marketingowy.

TYLKO LECHIA!
22 listopada 2010, 10:47 / poniedziałek
Po co ten lament,dają kase trzeba brac i dziękowac.Panowie przecież już od paru lat jedni z nas,którzy pracują w rafinerii starali się oto.Jeżeli chcemy i marzymy o WIELKIEJ LECHII to takich sponsorów potrzebujemy.Z biało zielonym pozdrowieniem
22 listopada 2010, 10:59 / poniedziałek
A nazwa? LOTOS LECHIA GDAŃSK :P - koszmar
22 listopada 2010, 11:00 / poniedziałek
Za te 6-baniek to można ściągnąć 2 dobrych grajków rocznie razem z ich wynagrodzeniem.To nam daje za 2-3 lata mocną drużyne nie tylko w Polsce.
22 listopada 2010, 11:09 / poniedziałek
Jest to o tyle dobry news, że "miłośnik gdyńskiego sportu" wreszcie coś wyłoży na Lechię, a nie na ... przekrętarę.
22 listopada 2010, 11:11 / poniedziałek
Gaba ta kwota nie jest aż w takim stopniu filarem budżetu, żeby Nam z butami w nazwe wchodzic;)

dla mnei to nie dopuszczalne.

Dobrze orientuje że Lechia miała tylko takie nazwy jak Baltia czy Budowlanii, ale nigdy nie miała nazwy sponsora?
22 listopada 2010, 11:17 / poniedziałek
gdzie byl lotos gdy Lechia byla w potrzebie ? pan Olechnowicz byl wypięty na nas teraz chce się reklamować za pomocą sukcesów naszej Lechii niech sobie na jajach naklei logo swojej firmy
22 listopada 2010, 11:20 / poniedziałek
Hmmm ...
Ciekawe, co się z tego urodzi, gdy Lotos zostanie sprzedany takiemu np. Gazpromowi (lepsze by było BP:)).
Przecież Tusku nie ukrywa, że chce sprzedać wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka.
22 listopada 2010, 11:28 / poniedziałek
hm jeśli dobrze pamietam to ten pomysl dawno przepadl i powiedzieli że Lotos zostaje Gdański,co nie?
22 listopada 2010, 11:33 / poniedziałek
Z tego co się można domyślać, a co jest raczej powinno być oczywiste nie będzie ingerencji w nazwę i pozostanie nadal Lechia Gdańsk, a nie jakieś Lotosy jak w przypadku żużla czy damskiego kosza w śledziowie.
22 listopada 2010, 11:45 / poniedziałek
Co prawda Fakt, ale w każdej plotce ....
To już pewne! Państwo chce sprzedać wszystkie swoje udziały w Grupie Lotos, największym pracodawcy na Pomorzu. W prywatne ręce trafi 53 procent akcji. Mówi się, że chcą je kupić Azerowie, Rosjanie, Chińczycy, a także koncern Shell.
odnośnik
22 listopada 2010, 11:52 / poniedziałek
Tez nie mam pojecia skad bierzecie te 6 baniek. Jeszcze niedawno, przed wrzuceniem loga Solidarnosci na koszulki byla mowa, ze jezeli uda sie dogadac ze sponsorem (podobno nie udalo sie przez zachowanie kibicow w pamietnym sparingu) to budzet wzrosnie o 2 miliony. 6 baniek to chyba lotos proponowal za nazwe stadionu i pewnie ktos sobie na skroty poszedl myslac, ze za koszulki tez tyle da.
22 listopada 2010, 11:52 / poniedziałek
na lotosie nie tankuje - kazdy ma swoje powody, ja mam obiektywne - na hamowni sprawdzone.

kasa się przyda, Hubert w końcu podwyżki potrzebuje :)
22 listopada 2010, 11:57 / poniedziałek
Ja tam osobiście jestem zadowolony z takiego sponsora jeszcze tylko żeby Hubert podpisał kontrakt i bedzie pełen sukces a tym co piszą że nie będą tankować na lotosie taka mała informacja nie ważne gdzie zatankujecie i tak wszystkie paliwa czy to bp czy shel , statoil oni i tak biorą paliwa z lotosu tylko na orlenach tankując możecie zrobić na złość ale myślę ze to nie ma sensu
Tworzy sie historia WIELKIEJ LECHI !!!!
22 listopada 2010, 12:12 / poniedziałek
Za żydowskim wydaniem Trójmiejskim
Lotos będzie sponsorem Lechii! Wyłoży 6 mln zł za sezon
Szczegóły umowy, zostaną podane na wtorkowej konferencji prasowej. Nam udało się dowiedzieć, że Lotos wyłoży 6 mln zł za sezon. - Bez komentarza. Może jutro będę mógł coś powiedzieć - tłumaczył w niedzielę wieczorem rzecznik prasowy Grupy Lotos Marcin Zachowicz. Mniej tajemniczy był prezes Lechii Maciej Turnowiecki. - Potwierdzam, że podpiszemy umowę, ale na razie nie chcę rozmawiać o szczegółach. Proszę o cierpliwość, we wtorek wszystko będzie wiadomo - podkreślił.
Przypomnijmy, że w obecnym sezonie budżet Lechii wynosi 22 miliony złotych. Po wejściu Lotosu znacznie wzrośnie, ale do najbogatszych w lidze wciąż będzie jeszcze sporo brakować. Obecnie najwyższe budżety mają Legia Warszawa (65 mln), Lech Poznań (50 mln) i Wisła Kraków (45 mln). Lechia jest mniej więcej w środku stawki (przed nią są jeszcze Polonia Warszawa - 40 mln, Widzew Łódź - 30 mln oraz Zagłębie Lubin i Śląsk Wrocław - po 25 mln).
O wejściu Lotosu w Lechię mówiło się od wielu lat, ale nie wynikały z tego żadne konkrety. Na sobotnim meczu Lechii z Widzewem pojawił się jednak prezes Grupy Lotos Paweł Olechnowicz.
Na razie w Trójmieście Lotos jest sponsorem tytularnym drużyny koszykarek w Gdyni (być może wkrótce przestanie łożyć na kobiecą koszykówkę), gdańskiego zespołu żużlowego Wybrzeże, a od niedawna siatkarskiej ekipy Trefla Gdańsk. Wspiera także lekkoatletyczny SKLA Sopot z tyczkarką Anną Rogowską w składzie. W kraju marka Lotos kojarzona jest przede wszystkim ze sponsorowaniem sportów narciarskich, w tym kadry polskich skoczków.
22 listopada 2010, 12:57 / poniedziałek
Nie wiem co o tym sądzić.Chyba nie możliwe:
Lotos zostanie nowym sponsorem Lechii Gdańsk - informuje Gazeta Wyborcza. Szczegóły umowy mają zostać ogłoszone podczas wtorkowej konferencji prasowej, ale według nieoficjalnych informacji Lotos ma wykładać na klub sześć milionów euro rocznie.

- Potwierdzam, że podpiszemy umowę, ale na razie nie chcę rozmawiać o szczegółach. Proszę o cierpliwość, we wtorek wszystko będzie wiadomo - mówi na łamach Gazety Wyborczej prezes klubu Maciej Turnowiecki.

źródło : gazeta.pl
autor : maaarcin
data publikacji: 22-11-2010 11:35

6 baniek euro? to żart?
22 listopada 2010, 13:14 / poniedziałek
6mln złotych :)
22 listopada 2010, 13:23 / poniedziałek
Ja wiem że wszędzie podają 6 mln pln ale tam podają 6mln euro.Chyba to jednak pomyłka.
22 listopada 2010, 13:31 / poniedziałek
Nawet 6 mln zl to suma bardzo duza. Nie wiadomo co bedzie zawieral pakiet sponsorski za ta kwote, bo jezeli to mialby byc tylko taki typowy sponsor na koszulki to wydaje mi sie, ze 6 mln to rekord w Polsce.
22 listopada 2010, 13:33 / poniedziałek
Raflg
Nawet tankując na orlenie nie zrobisz lotosowi na złość.
Ropa do polski trafia tankowcami z bliskiego wschodu do portu w Gdańsku,następnie rurociągiem w glebie płynie do gdańskiej rafinerii.W lotosie odbywa się proces przetworzenia surowego produktu na właściwy olej napędowy lub benzynę i dopiero ten produkt kupują inne firmy w tym orlen i przyjeżdżają po niego cysterny.Tak więc lotos towar swój już sprzedał,a jak ubywa paliwa na bp lub orlenie to i tak te firmy z powrotem przyjadą do lotosu cysternami kupić następny towar.
22 listopada 2010, 13:57 / poniedziałek
To po co istnieja stacje Lotosu ?:) Zrobisz im na złość, zrobisz - tylko ze oni tego wybitnie nie odczują. Inne koncerny kupuja od Rafinnerii po nieco innych cenach niż my jako klient detaliczny wiec marza detaliczna nie zostanie w Lotsie tylko w innym koncernie.

Ogólnie wiadomość jest jak najbardziej dobra bo kasa sie przyda (swoja drogą mysle ze jest to spora kwota jak zwykły sponsoring). Warunek jest taki zeby sie nie pchali z butami w nasze sprawy. Jak chcą dupe suszyć w naszym blasku to niech susza. Natomiast dużo wody Wiśle upłynie zanim bede celowo jechał na Lotos by zatankować. Osobiście preferuje Orlen i jesli mi po drodze to staram sie tam tankować.
Chyba ze bedzie zniszka z karnetem :) Np. 10 % . TO by sie w zezonie karnet zwrócił :)
 
1 2 3 4 5 6
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025