Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Robota dziennikarzy

strona 1/1

23 listopada 2010, 10:30 / wtorek
Zobaczcie. Niektórym nie podobają się sukcesy Lechii i chcą z nas zrobić rasistów. Najgorsze jest to, że czytelnicy w to wierzą, co widać po komentarzach. Nie spodziewałem się takiej perfidii prasy. Ale cóż.

odnośnik

Jest trochę takiego oszołomstwa wśród niektórych dzieciaków. Chcieli zwalniać Kafara, Buziego... teraz chcą naprawiać drużynę znów tam jakoś, ale to nie jest głos Lechistów. Prostując ten artykuł-paszkwil informuję, że wszyscy nasi czarni dostawali od samego początku tylko gromkie brawa ( jak by ktoś nie był na meczach i nie wiedział ). Ponadto jeśli idzie o szyderstwo z własnych zawodników, to akurat jak już to dotyczyło nie ciemnoskórych, ale to inny temat.
23 listopada 2010, 11:31 / wtorek
czy ostatnio panuje moda na nowe glupie tematy na forum?
23 listopada 2010, 11:55 / wtorek
temat z dupy

trzczy
z nas nie chca zrobic tylko sami sie robimy, poczytaj kilka watkow forum dodaj "incydent wilenski" i nie trzeba dziennikarzy wyzywac
23 listopada 2010, 11:59 / wtorek
chciałem cos napisac, ale juz mi sie odechciało.

TYLKO LECHIA!
23 listopada 2010, 12:03 / wtorek
malcolm- ale nie można wszytskich wrzucac do jednego wora tak zrobił ten dziennikarz że wszyscy kibice Lechii to rasiści. Wkurza mnie to strasznie, po za tym ten wątek na naszym forum o czarnoskórych powinien byc usunięty bo to przesada, szerzenie rasizmu i głupota.
23 listopada 2010, 12:31 / wtorek
NAtiLG
masz racje,
generalnie media w tej chwili bazuja na szukaniu "goracych" tematow jak
nie maja to potrafia wykreowac, w tym "troche" pomoglismy niestety
ten dziennikarzyna odgerzbal stara historie ale w tym artykule nieprawdą
jest ze to kibice powinno byc czesc kibicow, a czy ktos z kibicow bedacych
w Wilnie zaprotestował, odciał się od kolegów i takiej postawy ?
Jedyne co pamiętam to kłótnia kto był odpowiedzialny za organizacje Lwy czy klub:-(
23 listopada 2010, 12:46 / wtorek
Jeszcze raz napiszę to co już kiedyś cytowałem "Widzę to co widzę i niczego się nie wstydzę. Niech się wstydzi ten co robi nie ten co widzi".

Nie dajcie się manipulować prasie na zasadzie opisanej przez Bareję "bo każdy pijak to złodziej".

Jak dla mnie artykuł na zamówienie i to ciekawe, że tuż lub w momencie podpisania umowy sponsorskiej z Lotosem, który tak bardzo dba o opinię publiczną.
Dla mnie pismaki to kurwy, które szukają tylko sensacji i odgrzewają kotlety, które w sumie były rybą ale to już nie istotne bo lepiej sprzedaje się slogan "odgrzewane kotlety" niż "odgrzewane ryby".
23 listopada 2010, 12:56 / wtorek
Cytuję tytuł tego artykułu

"Kibice Lechii: Więcej czarnoskórych nie chcemy!".

Myślę, że takie działania mediów trzeba tępić i prostować oskarżenia. Zapewniam was, że rasizm w Lechii nie istnieje. Mój wątek może i nudny, po prostu się zdenerwowałem.
23 listopada 2010, 13:04 / wtorek
Organizacje kibicow Lechii powinne wydac oswiadczenia i zadac sprostowania
23 listopada 2010, 13:07 / wtorek
trzyczy: przeczytaj wątek "Czarne transfery. Dość tego" to zrozumiesz. A ten temat do skasowania bo się jakiś dziennikarzyna napatoczy i będzie smrodził.
23 listopada 2010, 13:15 / wtorek
ok
23 listopada 2010, 16:24 / wtorek
Haha, na Esce Rock u Wojewódzkiego i Figurskiego dzis pół dnia gadają o rasiźmie na przykładzie Lechii.
Myślałem, ze padnę: "przysyłajcie smsy na nr xxxx i piszcie jak to jest z waszym rasizmem" , "dzis w naszym studiu będzie Omena Mensah i ..... Kazabi, beda opowiadac jak żyje się im w naszym kraju".
Puszczali Ślaśk jak śpiewał "J...ć murzyna, Ślask Wrocław biała drużyna", pewnie gdzies na jutjubie znaleźli i robia rozgłos.
Żal dupe ściska, powiedzieli, że wystosowalismy pismo do klubu, że nie chcemy wiecej czarnych piłkarzy, ale powiedzieli też że nasz zarząd to zdementował.

Proponuję pozamykanie tematów na forum, bo się gnój narobi, zaraz jakieś fakty qwa i inne uwagi się za to wezmą, ale jak będą chcieli to i tak zrobią wywiad z jakimś mietkiem spod sklepu, założą mu nasz szalik każą krzyczeć "majkel, majkel kolorowy..."
23 listopada 2010, 16:31 / wtorek
Haha, na Esce Rock u Wojewódzkiego i Figurskiego dzis pół dnia gadają o rasiźmie na przykładzie Lechii.
Myślałem, ze padnę: "przysyłajcie smsy na nr xxxx i piszcie jak to jest z waszym rasizmem" , "dzis w naszym studiu będzie Omena Mensah i ..... Kazabi, beda opowiadac jak żyje się im w naszym kraju".
Puszczali Ślaśk jak śpiewał "J...ć murzyna, Ślask Wrocław biała drużyna", pewnie gdzies na jutjubie znaleźli i robia rozgłos.
Żal dupe ściska, powiedzieli, że wystosowalismy pismo do klubu, że nie chcemy wiecej czarnych piłkarzy, ale powiedzieli też że nasz zarząd to zdementował.

Proponuję pozamykanie tematów na forum, bo się gnój narobi, zaraz jakieś fakty qwa i inne uwagi się za to wezmą, ale jak będą chcieli to i tak zrobią wywiad z jakimś mietkiem spod sklepu, założą mu nasz szalik każą krzyczeć "majkel, majkel kolorowy..."
23 listopada 2010, 16:34 / wtorek
Słucham tego dalej i przed chwila dzwonili do Słowikowskiego.
Powiedział, że problemu nie ma, ze wszyscy są lubiani przez kibiców a ich nazwiska są skandowane, że jak chca to moga wejśc na oficjalna i tam jest galeria ze spotkania Traore z kibicami i czy tam widać nienawiść.

W sumie bardzo dobrze.
23 listopada 2010, 16:45 / wtorek
Gdyby ten artykuł pojawił się po Wilnie miałoby to jakiś sens.
Lecz teraz gdy problem rasizmu w Gdańsku na meczach jest niezauważalny(nie piszę że nie występuje,po prostu kibice którym przeszkadza inny kolor skóry starają się nie szkodzić drużynie i nie wygłaszają głośno swoich poglądów) wygląda to na artykuł jakiegoś frustrata który nie może przeżyć bogatego sponsora w Lechii.
Czyżby jakaś kurwa z wioski rybackiej?
23 listopada 2010, 17:12 / wtorek
to jeden z autorów
odnośnik

epizod w GW i 4 lata w FAKCIE , to chyba wszystko wyjasnia :-)
23 listopada 2010, 17:47 / wtorek
Ostatni akapit:
odnośnik
23 listopada 2010, 20:36 / wtorek
akurat dziś porannego WF nie słuchałem :( szkoda.

a co do artykułu to nie rozumiem po co i w ogóle co to za portal. Artykuł z d.
23 listopada 2010, 23:10 / wtorek
połowa z Was to sama kręci afery czytając jakiegoś durnia co napisał artykuł i sama pisze o rasizmie napędzając temat na forum. ten redaktorzyna pewnie czyta to forum i szuka materiału żeby rozdmuchać afere na kolejny artykuł...

idźcie lepiej na bazar zrobić zapasy klapków kubota, bo wojna w Korei, a wieść niesie że klapki mają zdrożeć o 300%...
24 listopada 2010, 16:50 / środa
Takiż to był warunek, że dziś prócz Deleu gra u nas jeszcze trzech czarnych. I jakoś nie ma z tym wielkich problemów. A najciekawsze, że właśnie kończy się runda, a oni piszą o czymś, co potencjalnie mogłoby mieć miejsce przed przyjściem Traore, czyli na samym początku sezonu. Gnoje.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.453