Gdańsk: piątek, 17 stycznia 2020
FORUM
Podstrony:

Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 27.11.2010 godz. 17

strona 3/5

27 listopada 2010, 18:42 / sobota
mówiłem...
27 listopada 2010, 18:42 / sobota
ja pierdole.
Dawidowski :/
27 listopada 2010, 18:43 / sobota
O koniec.
Dawidek kurwa...
I się zesrało...
Dawidowski ciapciak jeden!
27 listopada 2010, 18:44 / sobota
Ta bramka to podsumowanie meczu
ja p*, mam nadzieję że to symboliczne pożegnanie dawida z tym sezonem.
Jak długo jeszcze Kafar będzie stawiał na Dawida?
tak jak pisalem ja nie wiem po co on wchodzi zawsze nam tylko pierdoli gre, probuje wymuszac karne, kladzie sie kurwa na tych obroncach zamiast ich wyprzedzac czy cos ....
27 listopada 2010, 18:45 / sobota
Kur wa...

Ale chłopaki na trybunie dają konretnie rade :D
nie dość że nie strzeli to jeszcze przez niego gol
No to Dawid dzięki
27 listopada 2010, 18:46 / sobota
SRODEK TABELI,LECHIJKO SRODEK TABELI !
Nie ma co plakac,przegrali,bo byli slabsi
27 listopada 2010, 18:46 / sobota
Co za cipy !!! 1:3
27 listopada 2010, 18:47 / sobota
a o to podsumowanie naszej obrony w tym meczu
Pierwsza bramka Kaczmarek,druga Dawid.Tym panom już dziękujemy za współpracę!!!
i należy się temu zagłębiu, takie gówno dzisiaj lechia zagrała że żal
27 listopada 2010, 18:48 / sobota
KURWA OBRONA JAK SITO

skandal

Kafarski dziekujemy

Zielinski albo Tarasiewicz do nas
Moim zdaniem trzeba coś zrobić z obroną bo kiepsko to widzę...
Wygrał lepszy. to tyle
:) zabawny jestes, idz rysiowi sie wyplacz ale temu krauze
27 listopada 2010, 18:49 / sobota
Drewniak Dawidowski out
A trzecia Małkowski :D

Mówi się trudno, oby za tydzien wygrać.
A wszystkim płaczkom co się zaraz pojawią na forum h w d :D
sami sobie strzelamy...hmm
Lechia grać!
Z niepokojem czekam na rundę wiosenną...
27 listopada 2010, 18:50 / sobota
Boczni obrońcy potrzebni od zaraz. Kaczmarek razem z Dawidem i Zieńczukiem do rezerw odcinać kupony jak ambicji brakuje! Wstyd tak grać przeciwko 14 drużynie w tabeli!! Szacunek dla ludzi co pojechali do Lubina i dopingowali te miernoty...

Antyprotest OUT
27 listopada 2010, 18:50 / sobota
Kafara ponioslo i za bardzo ofensywny skald wystawil od poczatku, trudno, bedzie wygrana w Chorzowie.
27 listopada 2010, 18:51 / sobota
Wstyd kurwa.
Coś się nie dobrego zaczęło dziać z naszą grą... tu już nawet nie chodzi o porażkę ale o styl... Dawid out, Kaczmarek (jak dziecko we mgle) out... dla Deleu zdecydowanie potrzebna konkurencja bo mocno spuścił z tonu... I zmiany... jak była szansa zaatakować te 3 pkt za Traore wchodzi Dawid... chyba tylko Kafar wie co chciał tym osiągnąć... 3:1 - wchodzi Sazankov... pytam spokojnie - gdzie tu logika??!?

Czy wygrywasz czy nie...
co za pedał ten redaktor
27 listopada 2010, 18:53 / sobota
Jestem ciekawy kiedy Kafar wypierdoli na zbyty pysk swojego łysego kochanka...

W każdym meczu ten psychol udowadnia, że nie nadaje się do gry, ale i tak konsekwentnie jest wpuszczany na boisko...
27 listopada 2010, 18:53 / sobota
zamknijcie japy płaczki. a komentatorom to bym rozjebał japy za takie komentowanie. tak se mogą komentowac na wieśniak-lubin.tv a nie na normlanym kanale do chuja. ciekawe ile jeszcze punktów stracimy na wpuszczaniu dawida na boisku, jak nawet ślepy widzi że koleś się nawet do me nie nadaje. czy wygrywasz czy nie...!!!!!!!!
27 listopada 2010, 18:55 / sobota
3 punkty oddane za darmo
Kaczmarek - ława, ten chłop od 2 lat nie miał dobrego meczu
Buzala - słabizna
Deleu - z meczu na mecz gaśnie
Nowak - dzis poziom 3 ligi
Bedi - niewidoczny
Dawid - wiadomo, wchodzi i wszystko sie jebie

Sazankou nie dostaje szans mimo ze jest idealny na takich klocowatych obroncow
Wniosek: Cała gra sie zaczęła jebać od... kontuzji Bajica
27 listopada 2010, 18:56 / sobota
Dziś padaka mam nadzieje że w Chorzowie będzie inaczej
Czy wygrywasz czy nie,Ja i tak kocham cię.W sercu moim Lechia,najwspanialszym klubem jest!
27 listopada 2010, 18:56 / sobota
Obrona obroną... KAPSA GOL! Tyle w temacie... a za-gołębie kibice sukcesu obudzili się z dopingiem po golach pierdolo..ne kasztaniaki. A komentatorzy to by ich pies z kulawą nogą trącił
27 listopada 2010, 18:59 / sobota
Barany zwalniające Kafara ochłońcie!
frajerska strata punktów, nawet tak słabo grająca Lechia mogła zgarnąć komplet pkt. Kaczmarek dziś nieporozumienie, nie wiem czy nie najgorszy jego mecz w Lechii. Konkuruje z Hubertem z I połowy z ickami.:)
Dawidowi trzeba podziękować, niech chłop w spokoju zajmie się grą w karty w Sopocie, to mu zdecydowanie idzie lepiej niż kopanie piłki.
Bąk dziś również bladziutko, wyraźny spadek formy w drugiej części sezonu.
Surma tez poniżej swojego poziomu, Deleu lepiej niż poprzednio ale też nie zagrał co potrafi. Reszta raczej bezbarwnie.
Na plus chyba tylko Małkowski, wyraźnie dobrze się czuje w pierwszym składzie.

Nic to, trzeba będzie Ruch puknąć i prawie 3 miesiące wakacji :)
27 listopada 2010, 19:13 / sobota
Juz Lechia przegrala juz jest lament , kibice zwyciestwa dobranoc.
27 listopada 2010, 19:15 / sobota
Jeszcze do niedawna byłem pełen pogardy dla tych co krzyczeli "Kafar won", "Murinho do domu"... Niestety, ale to co się dzieje od meczu z Wisłą to jest katastrofa. Przyłączam się do opini- Kafarowi już dziękujemy.

Niestety, jak to pokazuja takie zespoły jak korona, Widzew czy teraz Zagłebie, wystarczy trochę woli walki, podwojenie krycia, konsekwencja i z naszej katalonskiej taktyki wielu podań, klepy, wychodzi gowno w lesie.
27 listopada 2010, 19:19 / sobota
W zimie kosmetyczne zmiany. W porzo.
27 listopada 2010, 19:23 / sobota
Na początku powinniśmy podziękować takim płaczkom jak Cobretti. Wstyd za takich pseudo kibiców.
27 listopada 2010, 19:25 / sobota
tylko, ze ja nie płaczę. nie ma powodu do płaczu. jesteśmy w górze tabeli, potrafimy ładnie grać, ale to za mało. Niestety, moim zdaniem, kredyt zaufania Kafara powoli się wyczerpuje. tyle.
27 listopada 2010, 19:27 / sobota
Spokojnie Kafar jest dobrym trenerem, dał tej drużynie nową jakośc i zwalnianie go po tym słabym meczu jest nie na miejscu. Ale dzisiaj przesadził z taktyką, naprawdę bardzo złe ustawienie i jeszcze gorsze zmiany. Najsłabszy mecz w rundzie Lechii . Mówi się trudno, wygramy nastepny, ale musimy obudzic się z tego letargu. A Kafar z Dawidowskim naprawdę musza się lubic, jak trener wstawia tak bezwartościowego zawodnika na boisko, który piłki nawet nie potrafi przyjac, to ja nie wiem co tu się dzieje.
27 listopada 2010, 19:29 / sobota
Od kilku meczy gramy mega padakę i nikt temu nie zaprzeczy. Z Ruchem 1 pkt to będzie sukces. Liczę na wzmocnienia w przerwie zimowej.
27 listopada 2010, 19:29 / sobota
Najlepiej oczywiście wyzywać od "płaczków", a samemu być "prawdziwym kibicem na dobre i złe" (przed telewizorem). Rozliczą go wyniki ityle w tym temacie. Plan minimum to pierwsza "6". Po wiośnie bedzie czas na oceny.
27 listopada 2010, 19:32 / sobota
Ludzie obiektywnie to zdobycie 1 pkt w dzisiejszym meczu po takiej grze byłoby triumfem! Prócz Wanii i Buvala, reszta drużyny już chyba na urlopach była. Nie mam zamiaru płakać ani lamentować nad porażką, a tym bardziej zmieniać trenera który nie biega 90 minut po boisku, a robią to piłkarze! Też jestem zły na Kafara, że przysnął ze zmianami i wpuścił Dawida nie wiadomo po co. Co do taktyki to co z tego, że plan gry może być dobry jak nie ma go kto dobrze wykonać? Winni tej porażki są piłkarze, a nie trener!

Ochłońcie trochę, bo wiecznie wygrywać też nie będziemy, a po wygranej 0-3 z Legią w Warszawie już, niektórzy myśleli nawet o walce o Mistrzostwo! Widać jednak, że cel na ten sezon został odpowiednio dobrany, bo nie jest to jeszcze zespół, który mógłby włączyć się do gry w pucharach, tym bardziej z taką grą jak dzisiaj.

Wczoraj ZielonyZielony polemizował ze mną, że boczni obrońcy nie są, aż tak potrzebni nam. Dzisiejszy mecz jednak potwierdził moją rację i sądzę, że ZielonyZielony raczej się tym razem ze mną zgodzi.

Doping dzisiaj ponownie na wyśmienitym poziomie! Nawet jak kreciki się obudziły pod koniec meczu to i tak głośniejsi od naszych nie byli na pewno.

Pozdrawiam

PS. Cobretti jak tam na stadionie śledzi? Dzisiaj też byłeś zwiedzać?
27 listopada 2010, 19:35 / sobota
|Dawid reprezentuje styl prezentowany przez nas w rundzie wiosennej ktory mozna okreslic krotko - "kopanie sie w czolo". Ile punktow ten styl przyniosl nam wiosna wszyscy dobrze wiedza. Jesienia zrobilismy pewien postep w grze, jednak gra Dawida zmienila sie na niekorzysc. Czy nawet Kafar nie widzi ze wstawianie Dawida (tak samo zreszta jak Zienia) do skladu w jego obecnej formie to tak jakby do Barcelony wstawic Rasiaka. Zawodnicy ci po prostu obecnie kompletnie nie nadaja sie do gry i sa tylko obciazeniem nawet dla slabo grajacej druzyny. Sazankou chyba musial kiedys przyjsc najebany na trening albo czyms innym narazic sie Kafarowi ze ten ciagle preferuje tego cieniasa Dawida, ktory ostatnio dobrze zagral 30 minut z Legla u nas w poprzedniej rundzie.
27 listopada 2010, 19:38 / sobota
Simek capie co wyzywasz odrazu kogos od sledzi jak mu sie Kafarski nie podoba.

Kaszub chce jedna taktyka wszystko zwojowac, nic nie zmienia, kazda druzyna juz wie jak przeciwko nam trzeba grac, jak bedzie dalej uparty to powtorka z wiosny murowana.
27 listopada 2010, 19:41 / sobota
Roznica miedzy nami, a Barcelona jest taka, ze my gramy pieknie, tylko jak nie jestesmy faworytem, jak mamy wiecej miejsca, jak przeciwnik za wszelka cene chce miec inicjatywe, a w innej sytuacji gramy tak jak dzisiaj. A Barca gra pieknie w kazdych warunkach.
Obrona KONIECZNIE do wzmocnienia zima, i troche pomoc.

A doping petarda, jakbysmy grali u siebie!
27 listopada 2010, 19:42 / sobota
Pokaż mi cytat, gdzie nazwałem kogokolwiek śledziem! Nie nazywaj mnie capem, bo sam na takiego kogoś właśnie wyszedłeś! Czytanie ze zrozumieniem się kłania!
27 listopada 2010, 19:52 / sobota
Antyprotest placzko i inni bluzgajacy na naszych pokazujecie tylko jakimi szmatami jestescie, pierdoleni kibice sukcesu. Przegralismy, trudno, czesto nawet ze slabszymi sie przegrywa. Tu na forum kazdy zdawca fachu trenerskiego, co w rzeczywistosci gowno wie. Wyniki to rzecz drugorzedna, "czy wygrywasz czy nie...". A tacy pokroju antyprotesta wypierdalac. Za tydzien w Chorzowie moze sie uda.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.232