Gdańsk: czwartek, 22 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

Ruch Chorzów - LECHIA, 26.02.2011, godz. 17 (przełożony z 4.12.2010)

strona 1/8

1 2 3 4 5 6 7 8
27 listopada 2010, 20:04 / sobota
Wszystko w temacie.

Aby dobrym akcentem zakonczyc ten rok pilkarski.
27 listopada 2010, 20:15 / sobota
Jazda z kurwami!!!!
27 listopada 2010, 20:30 / sobota
Bronowicki , Grodzicki , Malinowski , Nykiel i Straka maja po 3 kartki dla kazdego po kartce jutro :) do tego Sadlok juz myslami jest w Warszawie wiec moze sie ladna selekcja na mecz z nami zrobic :)
28 listopada 2010, 14:50 / niedziela
Albin ja już na osłabienia przeciwników nie liczę. Korona grała u nas bardzo osłabiona np. bez Niedzielana, który strzelał bramkę w każdym meczu. Zagłębie też grało osłabione. Lechia nie potrafi wykorzystyć z zimną krwią osłabienia przeciwnika. Zamiast go zniszczyć to przgrywa mecz. Brak w naszym przgotowaniu motorycznym takiego elementu jak wpojenie w głowy zawodników, że jest okazja to ją trzeba w 100% wykorzystać. Niestety takie sytuacje wykorzystują tylko klasowe zespoły.
28 listopada 2010, 18:54 / niedziela
Ruch osłabiony będzie . Za kartki nie zagrają Malinowski i Straka .
29 listopada 2010, 18:53 / poniedziałek
wyborcza trojmiasto
Lechia ma 23 pkt, traci siedem do lidera Jagiellonii Białystok i cztery do drugiej w tabeli Wisły Kraków. Nad strefą spadkową ma jednak tylko sześć punktów przewagi.
- Mamy tyle samo punktów, co w tym samym momencie poprzedniego sezonu, ale teraz jej trudniej, bo nie ma w lidze zespołu, który jest słabszy kadrowo niż przed rokiem. Cieszy mnie natomiast to, że widać ewidentny rys, jeśli chodzi o styl gry - mówi Kafarski, który w trudnych zimowych warunkach przygotowuje teraz zespół do sobotniego meczu z Ruchem w Chorzowie. - Pogoda nam nie przeszkodzi. Zresztą nam bardziej niż ostry trening potrzebne są teraz spokój i refleksja. Do Chorzowa pojedziemy walczyć nie tylko o punkty, ale także o honor - dodaje Kafarski.
- Zrobiło się ciasno w tabeli, musimy wygrać z Ruchem, żeby doskoczyć do czołówki i spokojnie spędzić zimę - dodaje Kaczmarek.

--------------------------------------
pozostaje tylko pojechać, walczyć i wygrać;
Kaczmarek i Dawidowski niech lepiej już odpoczywają..
1 grudnia 2010, 12:56 / środa
1 grudnia 2010, 14:24 / środa
www.lechisci.futbolowo.pl

Hmmm ciekawa stronka o Lechii...
1 grudnia 2010, 15:13 / środa
Nie lekceważyć postu arasa. Pytać, naciskać, dowiadywać się. Czasu to zbyt wiele nie ma, do meczu na tę chwilę (środa popołudnie) zostało raptem trzy dni. Chorzów to nie jest wypad do Gdyni czy Bydgoszczy.
1 grudnia 2010, 18:21 / środa
1947 dokładnie. Nie wyobrażam sobie żeby odwołali mecz tego samego dniia jak kibice bedą już jechac tam na miejsce. To by było dopiero chamstwo, ale szczerze to bym się nie zdziwiła...
1 grudnia 2010, 18:30 / środa
Nati nie martw się....nie jedziesz......Ja też:)
1 grudnia 2010, 18:54 / środa
To że nie jade, nie znaczy, że nie moge mówic o swoich przypuszczeniach, które w dzisiejszych czasach są bardzo możliwe :)
1 grudnia 2010, 18:55 / środa
Po dzisiejszej nocy mecze najbliższej kolejki odwołają zobaczycie.
1 grudnia 2010, 19:10 / środa
w chorzowie w godzinie meczu odczuwalna ma byc -12 wiec nie jest zle. nie odwolaja bo wlasnie wrocilem z biletem :D
1 grudnia 2010, 20:12 / środa
Nati najbliższy wyjazdowy mecz zaliczy w Kielcach, gdyż tam jest w miarę nowy stadion:D. Zwiedzającym mówimy NIE:)
1 grudnia 2010, 20:21 / środa
prawda czym sie sugerujesz pisząc to?
a z drugiej strony każdy ma prawko jechać na wyjazd czy chce pozwiedzac czy dopingować i nie Ty o tym decydujesz
1 grudnia 2010, 20:26 / środa
Prawda: nie jestem zwidzającym faktycznie na groclinie zwiedzalam piekny stadion, i fantatyczny sektor gości. nie wrzucaj mi, nie musze się Tobie tłumaczyc. Przez takich jak ty ludzie nie jeżdzą na wyjazdy bo się ich uważa za gówniane zwiedzające pikniki, które nie mają praw do Lechii bo nie jeżdzą zawsze na wyjazdy i się ich bluzga na każdym kroku. Paranoja, gratuluje takich poglądów.
1 grudnia 2010, 20:43 / środa
Lechista Uk-fajna stronka,tylko nie odbiera
1 grudnia 2010, 21:18 / środa
Po Poznaniu do Lubina pojechało dużo nowych a do Chorzowa również i pokażemy się tam w liczbie naprawdę bardzo dobrej. A co do kibiców jeżdżących tylko na nowe stadiony pozostawię opinię dla siebie. Uwierzcie tylko, że ilość ludzi, którzy byli tylko i wyłącznie w Poznaniu jest przerażająca.
1 grudnia 2010, 21:59 / środa
to tu można edytować posty ? ? ?
tak niesmiało ; )
jak się nie mylę z 7 wyjazdów tej rundy tylko 2 ( Bytom i Groclin) były na starych stadionach,
przy czym Bytom (podobnie jak zdaje się Bełchatów) był nie do końca zorganizowany,
to gdzie mieli jeździć jak nie po nowych ?
1 grudnia 2010, 22:13 / środa
Parę lat temu byliśmy na 2 lidze chyba w Chorzowie (0-1?) i było tak zimno, że jajka urywało. Będzie powtórka.
1 grudnia 2010, 23:19 / środa
KALESONY !
1 grudnia 2010, 23:43 / środa
Jeszcze był ŁKS verde.
1 grudnia 2010, 23:49 / środa
Czytajac niektore wpisy mozna odniesc wrazenie, ze liczy sie staz w wyjazdach. A ciekawe jak go zdobyc jesli ktos byl raz albo w ogole jeszcze nie? Tak patrzac to z czasem zostaloby po kilkunastu wyjazdowiczow. Tak jak nowe sily w zespole tak i wsrod kibicow jest to chyba potrzebne? Kto moze niech jedzie, kto nie - trudno. Obysmy wygrali na poludniu i bedzie ok :)
2 grudnia 2010, 00:43 / czwartek
Kolego delikatnie mijasz się z prawdą. W Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Chorzowie jest zasada, że jak ktoś nie może jechać to na jego miejsce 50 chętnych. U nas na odwrót. Szczęśliwie w tej rundzie frekwencja poszła w górę i tak trzymać. Ja osobiście nie dyskryminuje nowych twarzy. Bardzo się cieszę jak są. Jeden fakt mnie niepokoi od wielu lat.....Dlaczego nowe twarze są tylko do Poznania i do Warszawy???
Wyższa frekwencja nie jak to wielu się spodziewało związana z dofinansowaniem klubu. Wyjazd na groclin 190 osób, ŁKS 190 osób. Teraz dzięki Poznaniowi jedziemy po najniższych cenach w Polsce do Lubina i Chorzowa i to naprawdę w dobrych liczbach. Dla porównania przykładowo Lubina. My jechaliśmy 1000 km za 40 zł, a nasi bracia z Wrcławia 180 km za 50 zł. Podążamy dalej tym krokiem i wyjazdy nie topowe dla sporadycznych wyjazdowiczów ( dla stałych to własnie te są topowe) będą odbywały się w okazałych liczbach.
2 grudnia 2010, 00:47 / czwartek
Etam, cisnieniujecie sie. Na wielu wyjazdach pojawiali sie nowi i nikt sie nie dopierdalal. W tym roku faktycznie ciezko bylo nie zalapac sie na nowe stadiony i gdyby ktos popatrzyl na co jezdzilem w tej rundzie to by mogl stwierdzic, ze jestem turysta i kibicem sukcesu budowlanego, mimo ze kolo chuja mi latalo czy na stary czy nowy stadion jade, byle dopingowac Lechie. Apel do nowych- jezdzcie, nie przejmujcie sie, sami zobaczycie jak was jezdzacy pozytywnie przyjma jak sie dowiedza, zescie nowi.
2 grudnia 2010, 01:03 / czwartek
pamiętajcie, że jakiejś części osób która pojedzie zobaczyc nowy stadion spodoba sie klimat wyjazdu i zacznie jeździc na wyjazdy to jest ważne
2 grudnia 2010, 07:11 / czwartek
To moze i ja zabiore glos w tej sprawie.

Przed wyjazdem do Lubina podkrecilem z premedytacja szydere z pewnego uzytkownika forum, kibica.

Mianowicie uzytkownik ten Szania (tak na marginesie) napisal post mniej wiecej takiej tresci:

Mam tylko maly problem z miejscem zbiorki. Czy mozecie mi wyjasnic gdzie jest to miejsce?

I dlatego prosze powiedzcie mi w takim razie co mam sobie pomyslec o takim osobniku? Rozumiem ze mogl nie wiedziec gdzie jest miejsce zbiorki, ale jestem pewny ze jesli jest kibicem Lechii to wie gdzie jest "night club". Dlatego wniosek ktory przynajmniej mi sie nasuwa jest taki ze z niego nie bedzie zaden wyjazdowicz tylko jest zwykly ogladacz stadionow.

PS. Ale piekne sa te nowe stadiony.
2 grudnia 2010, 07:45 / czwartek
mhm, przepra, tak była jeszcze Łódź

każdy niepokoi się czym chce : ) i dobrze, wolny kraj,

kilka luźnych uwag ( pomimo wstępu absolutnie nie piję do LP) po prostu luźne uwagi

- ludzie są wygodni, wolą objrzeć mecz na stadionie z którego cokolwiek widać jeśli chodzi o przebieg meczu, jaka jest widoczność (a i otoczka) na Cichej i Kowiktorskiej wie każdy

- nowi, nowi zawsze byli mniej więcej w proporcji stałej do ogólnej liczby, uważam iż trafniejsze jest okreslenie które popełnił LP: " spordyczni"
na Amikę ruszyli tyłki ludzie których wyjazdy można liczyć pokaźnymi ilościami ale zeszło z nich powietrze i teraz fatygują się (o to dobre słowo, fatygują : ) raz-dwa na rundę, raz-dwa na sezon, raz-dwa na kilka lat, w takim Poznaniu była ich cała rzesza a akurat do nich okreslenie "nowi" jest nieadekwatne, tak samo jak liczenie na to że posmakują wyjazdu i cudownie zaczną dzięki temu posmakowaniu znowu dawać radę

- jeździ kto ile może i kto ile chce, a takze gdzie chce i kiedy chce, ot i cała filozofia,
jak ktoś może i mu się chce jeździć wszędzie to on w gronie wyjazdowców będzie miał swoją pozycję względem "sporadyczniaków" TAKŻE BEZ publicznego podkreslania wkoło wojtek na forum jacy to inni są chujowi bo nie dają rady tak jak on,
to z lekka wygląda na to jakby się żalił że on jest wszędzie a inni nie,
jak ma się żalić to . . . pfffff,
2 grudnia 2010, 11:42 / czwartek
jaja stopy i ręce w rękawice okręcę i polecę do chorzowa za Lechijką!!!!!!! ;)
2 grudnia 2010, 11:43 / czwartek
watpie ze ten mecz sie odbedzie. Nie dadza rady doprowadzic boiska.
2 grudnia 2010, 11:56 / czwartek
Boisko może i dadzą rade przygotować ale jak nasi dotrą do chorzowa? .
Autokarem bedzie ciężko bo drogi zablokowane a samolotem nie wiem czy lotnisk nie zamkną.Pociągi stoją więc czym?Mysle że tu jest najwiekszy problem.Na południu już nie pada bo dzwoniłem do kilku kontrachentów w tamtym rejonie więc boisko będzie ok.
2 grudnia 2010, 12:01 / czwartek
Póki co wszędzie nadchodzą informacje o nieprzejezdnych drogach i mega opóźnionych pociągach. Do tego w "Fucktcie" jest artykuł, że Ruch nie bardzo pali się do gry, czyli mogą robić cyrki z przygotowaniem murawy, aby ten mecz przełożyć na wiosnę.
2 grudnia 2010, 12:07 / czwartek
Właśnie zamknęli pas startowy na Rębiechowie.
2 grudnia 2010, 12:13 / czwartek
Oczywiście w Rębiechowie.Pas jest ok ale samoloty nie startują bo nic nie widać .
2 grudnia 2010, 12:23 / czwartek
Jest termin to jedziemy i gramy ! Wiem , że cięzko się gra przy takiej pogodzie ale jeden mecz można zagrać .
2 grudnia 2010, 12:46 / czwartek
Busy maja zimowki? Bo nie wiem czy rozaniec brac.
2 grudnia 2010, 12:53 / czwartek
ostatnia kolejka odwołana, info pewne telefoniczne.
2 grudnia 2010, 12:55 / czwartek
16 KOLEJKA EKSTRAKLASY ODWOŁANA !!!

Nie jedziemy do Chorzowa !!!
2 grudnia 2010, 12:58 / czwartek
2 grudnia 2010, 13:06 / czwartek
Wszystkie spotkania 16. kolejki Ekstraklasy, w związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, zostały przełożone na wiosnę 2011 roku - poinformowała Ekstraklasa SA.

"W związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, po konsultacji z klubami oraz stacjami telewizyjnymi posiadającymi prawa do transmisji meczów Ekstraklasy, Departament Logistyki Rozgrywek podjął decyzję o przełożeniu 16 kolejki Ekstraklasy na wiosnę 2011 roku. Dokładny terminarz rundy wiosennej zostanie podany w odrębnym komunikacie" - głosi stanowisko Ekstraklasy SA.

Ciągle padający śnieg i silny mróz, sprawiły, że kluby polskiej ligi nie były w stanie odpowiednio przygotować swoich boisk.
2 grudnia 2010, 13:09 / czwartek
Na dobrą sprawę cała kolejka ligowa powinna zostać odwołana. Przez te mrozy kibice się mogą łatwo przeziębic, złapać wilka, przemrozić palce i inne części. A i piłkarzom takie warunkie nie są na rękę ani... na nogę. W takich warunkach grać się nie da, zwłaszcza przy umiejętnosciach technicznych polskich piłkarzy (robi się karykaturę z karykatury), poza tym wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu i umiejętności piłkarskich, często decyduje zwykły przypadek, łatwo o kontuzje. A pozatem Lechia ostatnio wydaje sie być bez formy, lepiej zagrać wiosną jak się w przerwie odbuduje lepszą dyspozycję. Szkoda byłoby stracić jakiekolwiek punkty z takim przeciwnikiem jak tegoroczny Ruch.
Jak się jednak mecz odbędzie, to pozdrowienia dla Janusza Jojki.
2 grudnia 2010, 13:10 / czwartek
Zarzadlg mądra głowo!!
Jestem z Malborka i uważasz że muszę wiedzieć gdzie jest tam jakiś night cluc MAX??
To tak jakbys ty mial przyjechac do Malborka i zbiorka ma byc pod kinem..!!
Wiesz gdzie to jest?? Najpierw pomysl a potem cos napisz!!
2 grudnia 2010, 13:13 / czwartek
Te pozdrowienia dla Janusza Jojki dopiero na wiosnę. I dobrze!
2 grudnia 2010, 13:15 / czwartek
Ciekawe czemu tak długo zwlekali z ta decyzja transport itp. bylo juz wszystko zalatwione tymbardziej, że od piatku wieczorem i w sob. opady maja juz ustapic.

Pewnie nie chca, żeby Amica stracila kolejne pkt. w weekend i tyle.
2 grudnia 2010, 13:19 / czwartek
Nikt Ci nie zagwarantuje tego, że te opady ustąpią, a co jak będzie padać nadal? Przecież nie od dzisiaj wiadomo, że co innego mówią w prognozie pogody, a potem wychodzi co innego...
2 grudnia 2010, 13:21 / czwartek
szania1991: Jak już będziesz wiedział o co chodzi, to bardzo będziesz chciał, by Twój wpis zniknął z tego forum.
HieneKKK: wystraszyli się tego, co zobaczyli wczoraj wieczorem w telewizji. Lechia i tak jest w komfortowej sytuacji:
odnośnik
2 grudnia 2010, 13:22 / czwartek
2 grudnia 2010, 15:57 / czwartek
Damian nie śledzisz tematu.
5 wpisów dotyczących że odwołana a ty wklejasz link.
Swoją drogą co teraz z biletami/hajsem ?
2 grudnia 2010, 16:16 / czwartek
Jakbys byl ciekawskim kolega to bys przeczytal regulamin wyjazdu i wiedzialbys, ze kasa nie jest zwracana. Calosc zostaje przeznaczona na zakup tatara.

1 2 3 4 5 6 7 8
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011