Gdańsk: czwartek, 12 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Ruch Chorzów - LECHIA, 26.02.2011, godz. 17 (przełożony z 4.12.2010)

strona 2/8

2 grudnia 2010, 16:23 / czwartek
Heheh makaroniarze jak sie dowiedza, ze w Polsce mecze odwoluja przez zla aure to dostana wielkich jajec ze zlosci ;> Swoja droga kibicowalem im wczoraj a oni tylko remis ze slowikami ;(
2 grudnia 2010, 16:26 / czwartek
W sumie dla nas to dobrze że odwołali jest szansa do wiosny na poprawienie gry bo z Ruchem mogło być różnie.
2 grudnia 2010, 20:52 / czwartek
Szania sorki ze dopiero teraz. Jestem z FSD ale ustalenie gdzie jest kino w Malborku zajelo mi 20 sek. Na prawo od psiarni. :)
6 grudnia 2010, 17:48 / poniedziałek
jak ma sie ten odwołany mecz do karnetów w których cene był wliczony ?
6 grudnia 2010, 17:56 / poniedziałek
Chyba pomyliłeś fora Boldi. Zapytaj na forum Ruchu.
6 grudnia 2010, 18:10 / poniedziałek
hahaha
6 grudnia 2010, 18:14 / poniedziałek
o kurwa, galerianka dojebała do pieca
6 grudnia 2010, 18:48 / poniedziałek
Nie złe zamieszanie chyba panuje w Chorzowie. Z tych grajków ktorym się kończy kontrakt, to chętnie bym Grzyba widział u nas.odnośnik
6 grudnia 2010, 18:51 / poniedziałek
A ja Janoszke. Moim zdaniem chlopak na przyszloc a grzyb juz ma swoje lata
6 grudnia 2010, 19:34 / poniedziałek
warto przypomnieć że w zeszłym okienku transferowym Nykiel był przymierzany do Lechii odnośnik
6 grudnia 2010, 20:02 / poniedziałek
Boldi nie przejmuj sie nimi - jebac placzkow, wyjazd na + :D:D:D
6 grudnia 2010, 20:59 / poniedziałek
ja jebie.. ironia ludzie ironia:/ tu nawet kurwa nie mozna spróbować se jaj zrobić, bo i tak nikt nie skuma
6 grudnia 2010, 21:11 / poniedziałek
no ale co z tym karnetem?? Boldi jak już coś wiesz to info ma priv!!!
6 grudnia 2010, 21:16 / poniedziałek
beka, bez kitu beka:) dobra nie rozmywam;)
6 grudnia 2010, 21:29 / poniedziałek
Bynajmniej ;)
21 stycznia 2011, 20:46 / piątek
bilety z tamtego roku beda wazne na spotkanie w rundzie wiosennej? trzeba sie zapisywac jeszcze raz, czy z automatu jak bylem zapisany w grudniu przechodzi miejscowka?
21 stycznia 2011, 21:04 / piątek
A czytałeś może to co Lwy pisały na ten temat już w grudniu?.Co za ludzie...

Bilety (a raczej karty) były do oddania.Mogłeś kasę za bilet zabrać.Jak się przepisywałeś na wiosnę to jesteś zapisany już na wyjazd pod koniec lutego.To samo ci co mieli wykupione pakiety wyjazdowe do Lubina i Chorzowa nic nie dopłacają i jadą za 30zł.To samo jak kasy nie odebrałeś to też jesteś zapisany na wiosnę
20 lutego 2011, 12:54 / niedziela
jeszcze 6 dni i 4 godziny nie mogę się doczekać :) Ruch spokojnie do ogrania, słabe transfery, stracili sponsora strategicznego będą walczyć o utrzymanie. Liczę na 3 pkt. Choć obawiam się Zieńczuka który może namieszać w tym meczu.
22 lutego 2011, 12:19 / wtorek
Z obozu Ruchu:
W sobotę trener nie będzie mógł skorzystać z czterech zawodników. Za cztery żółte kartki pauzować będą Marcin Malinowski i Gabor Straka, natomiast Michał Pulkowski i Krzysztof Nykiel przechodzą rehabilitację po kontuzjach.

Podejrzewam, ze wyjdziemy :

Malkowski
Deleu - Bajic - Bak - Andrius
Nowak Surma Traore
Lukjanovs - Buval - Sazankow

Vucko za krotko jest z druzyna zeby go pakowac od razu do 11. Kontuzja Kozansa ladnie nam zjechala szyki bo Bajic jest duzo lepszy w pomocy niz w obronie niestety...
22 lutego 2011, 12:24 / wtorek
jak dla mnie odwolaja znow wszystko na ostatnia chwile, za duzy mroz jest
22 lutego 2011, 12:52 / wtorek
Cytując klasyka... menda "wypierdalaj"
22 lutego 2011, 13:04 / wtorek
22 lutego 2011, 13:26 / wtorek
MAŁKOWSKI

DELEU BĄK VUĆKO ANDRIUS

NOWAK SURMA POŻNIAK

WIŚNIA BUVAL TRAORE

REZERWA:SAZANKOU AJRAPETJAN BAJIĆ DAWID WANIA JANICKI KAPSA

POPIELARZ BRZESKI PIETREK KOŻANS III-BRAMKARZ PRZED TV

OCZYWIŚCIE W RAZIE JAKBY VUĆKO NIE GRAŁ TO ANDRIUS MOŻE W/G MNIE GRAC NA ŚRODKU Z BĄKIEM A AJRAPETJAN NA LEWEJ.PISZĄ ŻE DELEU JESZCZE MA URAZ WIĘC NIE MA KOGO NA PRAWA OBRONĘ (BĄK ) WÓWCZAS JANICKI BEDZIE MUSIAŁ ZAGRAĆ NA ŚRODKU.MOŻLIWOŚCI WIELE ALE WIDOCZNY BRAK KOŻANSA .POWINNI JESZCZE KOGOŚ ŚCIĄGNĄĆ NA ŚRODEK.ALE ZNAJĄC ŻYCIE KAFAR INACZEJ ZESTAWI SKŁAD I NIKT Z NAS NIE TRAFI W NASZEJ ZABAWIE.
22 lutego 2011, 13:33 / wtorek
@Wiele
Nie sadze, zeby Kafar wystawil Wisnie w pierwszym skladzie. Bardziej postawi na Wanie. Przypuszczam, ze Wisnia wejdzie na podmeczonych zawodnikow jako ''Joker''. Z reszta, pelni role Jokera juz od dawna :)
22 lutego 2011, 14:05 / wtorek
No niby tak tylko pamietaj że Wania nieprzepracował całego okresu i może kondycyjnie nie wytrzymać no chyba że go Wiśnia zmieni jak osłabnie.Wszystko zależy i tak od Kafara.
Pozdrawiam!
22 lutego 2011, 14:20 / wtorek
Wiśnia tez nie przepracował całego okresu... tak mi się zdaje że miał jakis uraz
22 lutego 2011, 14:37 / wtorek
przewiduje taki skład

MAŁKOWSKI

DELEU BĄK VUĆKO ANDRIUS

NOWAK SURMA BAJIĆ TRAORE

BUVAL SAZANKOU

REZERWA: AJRAPETJAN DAWID WANIA JANICKI KAPSA WIŚNIA
22 lutego 2011, 14:44 / wtorek
Jak Kafar wstawi do pierwszego skladu Vucko, ktory w czwartek wroci z Chorwacji, ktory byl z druzyna dwa dni, ktory w poprzedniej calej rundzie zagral 5 meczow to zaczne go podejrzewac o jakies wizjonerstwo. Zdecydowanie wolalbym w obronie Janickiego z Bakiem.

Mam maly odskok od tematu Panowie. Dwa dni temu snil mi sie wyjazd do Chorzowa :) (dobrze, ze to juz koniec tej zimy) i snilo mi sie, ze byla gadka o wyjezdzie do bydgoszczy z pierwszej polowy lat 90-tych. I bylo tam o ochroniarzu, ktory caly mecz pocisk dostawal (do pasibrzucha z janikowa nikt chyba go nie przebil). I chyba mial cisniete od pisuara (pisuaru), ale nie jestem pewien i nie moze mi to wyjsc z glowy. Pomoze ktos?
22 lutego 2011, 14:55 / wtorek
Co najmniej połowa składu - z różnych względów - nie przepracowała pełnego okresu przygotowawczego.
Po dwóch-trzech pierwszych meczach niczego wielkiego nie spodziewałbym się. Raczej bez fajerwerków. Obyśmy nie pogubili zbyt wielu punktów.
Dwa ligowe i pucharowy u siebie - z założenia - powinniśmy wygrać... ale właśnie... niepokoją mnie te "przygotowania" i najprawdopodobniej brak zgrania.
Przypomina mi to casus początku jesieni.

Pierwszą ocenę "stanu posiadania" ukaże Chorzów.
22 lutego 2011, 15:07 / wtorek
Ja natomiast jestem pełen nadziei i optymizmu przed tą rundą. Mam jakieś takie dziwne przeczucie, że Ci co są u nas od lata (Traore, Buval, Sazankou, Deleu), jeszcze bardziej wkomponują się w drużynę i będą wymiatać. Mam też zaufanie do Kafara, a propos tych nowych twarzy w drużynie. Może i jestem naiwny, ale w Chorzowie na tablicy będzie widniało 0-2 :)
22 lutego 2011, 15:51 / wtorek
W Chorzowie raczej wygramy Ruch jest ostro pocięty przez kontuzje i nie powinien stanowić wielkiego problemu. Gorzej będzie wyglądała gra z zdesperowaną Polonią. Jeśli Jagiellonia wygra ze Śląskiem to mecz pucharowy powinien również być do przodu bo nie sądzę by Probierz przywiązywał wagę do pucharu mając tylko 3 punkty przewagi i 14 meczów do rozegrania, jeśli zaś Jagiellonia nie zdobędzie 3 punktów na Wrocławianach to priorytety w Białymstoku mogą się zmienić
22 lutego 2011, 16:06 / wtorek
buziek - o tym mówię w słowach "ukaże Chorzów".

Strata punktów (jakichkolwiek) z cienkim Ruchem będzie tylko potwierdzeniem moich spostrzeżeń na temat - szeroko rozumianych - "przygotowań".
22 lutego 2011, 16:30 / wtorek
2:1 dla Chorzowa, po bramce i asyście Marka Zieńczuka w 90 minucie.
22 lutego 2011, 16:37 / wtorek
Potrzebny nam napastnik panowie!!!nie wiem czemu kafar bierze tylko obrone wkońcu muszą padać gole!!!!!!!! w moim sercu tylko LECHIA!!!
22 lutego 2011, 17:01 / wtorek
Są Buval, Razack, Sazankou - powinno wystarczyć. Dodatkowo Wania i Wisnia grający bardzo do przodu...
22 lutego 2011, 18:02 / wtorek
MAŁKOWSKI

PIETROWSKI BĄK JANICKI ANDRIUS

NOWAK SURMA POŹNIAK (PIETROWSKI)

SAZANKOU BUVAL TRAORE

chyba że zagra Vucko to wtedy Bąk na prawą

Bajic jeszcze nie jest gotowy żeby grac od pierwszego gwizdka
REZERWA: AJRAPETJAN DAWID WANIA KAPSA WIŚNIA Bajic
22 lutego 2011, 18:08 / wtorek
Pietrowski to się lepiej niech z Gdańska nie rusza :/
22 lutego 2011, 18:10 / wtorek
Tak Pie, napewno Pietrowski bedzie gral na obronie :) Jak masz takie rzeczy pisac to lepiej nie pisz nic :) A gdzie Deleu twoim zdaniem?
22 lutego 2011, 18:14 / wtorek
Deleu jest po kontuzji (ostatni sparing Pietrowski grał na jego pozycji) jak wyzdrowieje to będzie grał a jeżeli chodzi o Jedaya to popytajcie w szatni czy warto jego w Gda zostawić po tym jak wyglądał w sparingach.
Wszyscy wieszają na nim psy a nie grał aż tak tragicznie przecież napewno bym go porównał z Bajiciem w ilości rozegranych dobrych i złych meczy.
22 lutego 2011, 18:20 / wtorek
Po prostu wszyscy pamiętają jego zjazd po równi pochyłej od meczu w Wodzisławiu...
22 lutego 2011, 18:21 / wtorek
Ale nawet jezeli by nie mialo byc Deleu to Janicki by mogl na srodku grac a Bak na boku. Ale o czym my mowimy? Jest Vucko i Airapetian wiec w czym problem?
22 lutego 2011, 18:24 / wtorek
czyli rozumiem, że jeżeli ktoś miał parę słabych występów to trzeba go skreślić i nie dawać mu szansy szczególnie, że to wychowanek i ma 22 lata.
jak dla mnie ---> paranoja
22 lutego 2011, 18:32 / wtorek
Chodzi o to, że on nawet po występach w ME nie prezentował poziomu zawodników tam występujących, więc o czym my mówimy w kwestii występowania w 1 składzie? Obecnie raczej chodzi o to, że musi on ponownie przekonać nie tylko Kafara ale i nas do tego abyśmy ponownie mogli pokładać w nim jakieś nadzieje, bo widać, że zdaniem o braku dla niego miejsca w pierwszej drużynie podzielam nie tylko ja, ale też inni forumowicze...
22 lutego 2011, 18:35 / wtorek
to nie wiem na jakich Ty meczach MESy byłeś bo ja byłem na paru w tamtej rundzie i w tych w których on grał to był najlepszy.
Pogadamy pod koniec rundy tylko w razie jakby Jedi miał grać w rezerwach albo Mesie to wpadnij i zobacz jak gra ;)
22 lutego 2011, 18:40 / wtorek
Byłem, widziałem i nawet nie zaiskrzył na tle innych. Zresztą każdy ma inne kryteria oceny zawodnika, to co Tobie mogło się w nim podobać mi np się nie podobało. Na te chwilę jak już to mógłby jakieś ogony pograć. Może to by go zmotywowało by postarać się o powrót do 1 drużyny, bo raczej nie uwierzę, że w 2 miesiące przeszedł taką metamorfozę, aby móc rywalizować o miejsce z Surmą, czy Nowakiem...cóż zobaczymy ;) oczywiście mam nadzieję, że Jedi pokaże nam jeszcze, że grać w piłkę potrafi.

Pozdrawiam
22 lutego 2011, 18:41 / wtorek
No dobra, ale nie wystawiaj juz go na obronie bo ktos jeszcze pomysli, ze obroncow nie mamy :)
22 lutego 2011, 18:46 / wtorek
Pietrowski jest w tej drużynie tylko dlatego, że jego menago robi laske Kafarowi. Inaczej sobie tego wytłumaczyć nie umiem. Z jego umiejętnościami to Olimpie Grudziądz podbijać co najwyżej. Simek 100% racji.
22 lutego 2011, 18:57 / wtorek
@Dzikidingo
Hahaha ja tak samo sobie myslalem ! Ogladam co tydzien Lechie w TV i jak wpuszcza Kafar go np. a nie Sazankoua to ja zawsze sobie mowie ''Cos chyba jego manager robi mu pod stolem'' :)
22 lutego 2011, 19:04 / wtorek
Ostatnio w niemal każdej sprawie myślimy tak samo, a skoro jest nas dwóch to coś to musi znaczyć :D
22 lutego 2011, 19:14 / wtorek
Co racja, to racja :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032