Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

ZAPRASZAMY NA KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

strona 1/1

5 grudnia 2010, 00:25 / niedziela
Lwy Północy wspólnie ze sklepem „Lechista” zapraszają wszystkich kibiców na Kiermasz Świąteczny, podczas którego każdy może zaopatrzyć się w pamiątki gdańskiej Lechii i zakupić bożonarodzeniowy prezent dla bliskiej osoby.

Z tej okazji przygotowano specjalne promocje:

- dla każdego kibica, który w tym sezonie był choćby na jednym meczu wyjazdowym i znajduje się na imiennej liście wyjazdowej udzielamy rabatu w wysokości 10% na zakupiony asortyment,

- każdy kibic, który zrobi zakupy za minimum 150 zł, otrzyma gratis książkę Romana Zielińskiego „Pamiętnik Kibica” – liczba książek jest ograniczona.

Kiermasz świąteczny w tym roku jest umiejscowiony we Wrzeszczu, pomiędzy Galerią Bałtycką a Dworcem PKP. Kiermasz jest czynny codziennie od 4 do 22 grudnia w godzinach 10-20. Serdecznie zapraszamy!

odnośnik
5 grudnia 2010, 13:20 / niedziela
Nie bede zakladal nowego wątku ale z czyms takim trzeba zrobic porządek:

odnośnik
5 grudnia 2010, 13:57 / niedziela
Ja Ci powiem James jak zrobić z tym porządek. Tam na tej stronie którą podałeś jest takie małe pole. Nazywa się "kup teraz" . Zaloguj się, kliknij i będzie porządek.

Widze, ze niektórym niezłe się pod kopulami pomieszało. Juz teraz nawet nic nikt sprzedać nie może. Żenada.
5 grudnia 2010, 20:32 / niedziela
Jeśli uważasz że wszystko na tej aukcji jest ok , to nie mamy o czym dyskutować :)
5 grudnia 2010, 22:40 / niedziela
Jak dla mnie to ta pilka wyglada jak za 5.50zl. Na 100% nie jest to pilka ekstraklasy co widac po samej pilce. Wydaje mi sie, ze chyba to jest zwykla pilka z doklejonymi naklejkami ale nie jestem pewny.

odnośnik popatrzcie na ta pilke... jest zupelnie inna moim zdaniem.
I ta zajebista cena z kosmosu.
5 grudnia 2010, 22:50 / niedziela
Ta na aukcji to jest replika. Orginał ale gorsza niż ten co grają. To jak z butami. Ten sam model ale 3 ceny bo jest super jakoś i słaba jakość
11 grudnia 2010, 07:49 / sobota
Panowie i panie tylko 4 komplety zostaly wiec dla kolekcjonerów nie lada gratka. Nie chcemy dawac na allegro bo kurier moze rozwalic dlatego goraco zachęcam do kupna:odnośnik

Serdecznie zapraszamy na kiermarsz świateczny tuż obok dworca PKP Gdańsk Wrzeszcz
11 grudnia 2010, 10:05 / sobota
Kurier moze rozwalic... Bylem 2,5 roku kurierem ( UPS obsraj pies ) i ci powiem ze:

1 - Bombki trzeba umiec spakowac ( wozilem bombki swiateczne )

2 - Wiekszosc uszkodzen jest podczas transportu do miejsca docelowego ( magazyn gdzie sa sortowane przesylki )

3 - 80% winy za uszkodzenia ponosi pakujacy

4 - Za uszkodzone paczki odpowiedzialnosc czasami ponosi kurier ( kazde zgloszenie o uszkodzeniu jest badane od przyjazdu paczki do miejsca docelowego, jezeli bedzie widac ze kurier rzucil paczka to automatycznie jest obciazony za uszkodzenia jezeli takie powstaly. Kurier teraz jest karany za wszystko takze nie biadol ze " kurier rozwali " moze ty nie umiesz pakowac?.
11 grudnia 2010, 22:17 / sobota
Człowieku po co szukasz dziury w całym???? Ja wysyłam dziennie 30 paczek. Firmy SIÓDEMKA I UPS i doskonale wiem co potrafią popsuć. A zniszczyć zmywarkę, która była pięknie zafoliowana na palecie i była z aukcji charytatywnej potrafiła SIÓDEMKA i odzkodowanie olali. więc nie pierdol za przeproszeniem głupot o odpowiedzialności kuriera.
11 grudnia 2010, 22:22 / sobota
Tu liczy się gest a nie pierdolenie nieudacznika kuriera. Nie dają na allegro i bardzo dobrze. chcesz kupić komuś to sam pakuj i wysyłaj gdzie chcesz na swoją odpowiedzialność.
12 grudnia 2010, 13:01 / niedziela
I zawsze pewnie winny jest nieudacznik kurier i to on psuje. Popraujcie to poznacie wspanialy swiat kurier i jego wielka kase.
12 grudnia 2010, 13:16 / niedziela
Kurierzy, my z wami, my za was serca oddamy!
12 grudnia 2010, 15:19 / niedziela
Szydera nie na miejscu.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.494